Kryštof Dostrašil

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Sluneta USK Ústí n.L.
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
252
Procento vítězství
58.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Sluneta Ústí n. L. 14 - 3.3 1.3 0 0.7/2.1 34.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sluneta Ústí n. L. 4 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Sluneta Ústí n. L. 3 - 2.0 0.7 0 0.7/1.7 40.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B Sluneta Ústí n. L. 6 - 4.2 1.5 0 1.2/1.5 77.8 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 9 - 7.2 3 0 1.2/4.2 28.9 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A Sluneta Ústí n. L. 11 - 4.1 1.7 0.1 0.4/1.2 30.8 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Sluneta Ústí n. L. 6 - 10.5 2.8 0.2 4.3/9 48.1 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 7 - 1.1 0.6 0 0/0.1 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A SLUNETA Ústí n.L. 13 - 15.4 6 /6 0.2 2.7/6.5 41.7 3.2 8.5
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BKÚstn.L. U17B 9 - 3.8 1.6 0.1 0.3/1.2 27.3 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A SLUNETA Ústí n.L. 14 - 14.9 5.9 /5.9 0 3.1/6.6 46.2 2.7 8.6
2015/16 kadeti U17 - Skupina o 1-3 místo BKÚstn.L. U17B 4 - 5.3 2.3 0 0.8/1.8 42.9 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Sluneta Ústí n. L. 3 - 2.0 0.3 0.3 0.3/1 33.3 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 2 - 5.5 2.5 0 0.5/2 25.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 2 - 6.5 2.5 0 1.5/3 50.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 11 - 1.4 0.4 0.1 0.4/0.7 50.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B Sluneta Ústí n. L. 10 - 9.8 4.1 0 1.6/2.9 55.2 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B Sluneta Ústí n. L. 8 - 12.4 4.1 0.5 2.6/4.3 61.8 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 8 - 3.5 1.3 0.3 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 8 - 1.8 0.6 0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 12 12.8 5.4 1.8 /3.3 0.3 1/1.5 66.7 1.9 4.8
2017/18 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 13 - 11.4 3.9 0.5 2.2/3.3 65.1 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 6 - 4.3 1.2 0.5 0.5/0.7 75.0 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina Sluneta Ústí n. L. 10 - 9.0 3.1 0.4 1.6/3.3 48.5 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 10.7 2.3 0.7 /2.7 0 1/1 100.0 2.3 -0.7
2018/19 junioři U19 - kvalifikace SLUNETA Ústí n. L. 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 14 - 6.0 2.1 0.1 1.4/2.5 57.1 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 10 - 11.3 3.1 1.1 1.8/3.5 51.4 - -
2019/20 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 4 - 2.0 0.3 0.5 0/0 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 14 - 14.6 5.1 0.6 2.8/4.1 67.2 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 5 - 13.6 3 1.8 2.2/3.4 64.7 - -
2020/21 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 4 - 3.0 0.8 0.5 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 4 - 2.5 0.3 0.3 1.3/3 41.7 - -
Průměr za kariéru 28.0 0.7 7.3 2.6 0.3 1.4/2.8 170.1 2.4 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 SKB Rokycany 24. 10. 2021
2B body 1 Pří 23. 10. 2021
3B body 1 Pří 23. 10. 2021
Body 6 Pří 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Klatovy 1. 3. 2015 2014/15
2B body 11 Lokomotiva Plzeň 5. 3. 2016 2015/16
3B body 4 BA 2006 Roudnice n.L. 25. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 3 SAM Brno 21. 10. 2017 2017/18
Útočné doskoky 4 SAM Brno 21. 10. 2017 2017/18
Doskoky celkem 7 SAM Brno 21. 10. 2017 2017/18
Body 27 BSK Modřany - Jižní supi 3. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 19 Sokol Vyšehrad 15. 11. 2015 2015/16
Asistence 3 NH Ostrava 10. 3. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
9. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 0 0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A BC Benešov 0 0 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A SKB Rokycany 4 0 0 4/9 44.4
23. 10. 2021 skupina A Pří 6 1 1 1/3 33.3
Celkem 4 10 1 1 5/12 41.7
Průměr 4 2.5 0.3 0.3 1.3/3.0 41.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
VYS 13 0:00 7.1 2.4 0.0 0.5 0.0 0.9/1.8 52.2 2.5
Sokol Vyšehrad 4 0:00 19.0 7.5 100.0 0.3 100.0 3.3/7.5 43.3 3.3
BA 2006 Roudnice n.L. 8 0:00 9.4 2.4 0.0 1.0 0.0 1.6/2.6 61.9 2.6
BA Sparta Praha 8 0:00 8.0 2.5 0.0 0.3 0.0 2.3/3.0 75.0 2.1
Válečníci Děčín 10 0:00 6.2 2.1 0.0 0.3 0.0 1.1/1.8 61.1 2.4
BARoun.l. U17B 5 0:00 9.8 3.8 0.0 0.2 0.0 1.6/2.0 80.0 2.4
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 21.5 7.0 100.0 0.5 100.0 6.0/14.5 41.4 3.0
Sokol Vyšehrad 5 0:00 8.2 3.2 0.0 0.2 0.0 1.2/1.4 85.7 2.0
Levharti Chomutov 4 0:00 10.3 3.0 0.0 0.5 0.0 2.8/3.0 91.7 2.5
BA Sparta 3 0:00 12.0 4.0 133.3 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
Tesla Pardubice 5 0:00 6.8 2.6 0.0 0.2 0.0 1.0/1.8 55.6 1.8
BC Kolín 4 0:00 8.3 3.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.5 50.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 4.0
Sokol Žižkov C 4 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.8 54.5 0.8
BK Klatovy 4 0:00 7.0 1.8 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
Sokol Vyšehrad 4 0:00 6.8 1.8 0.0 0.3 0.0 2.5/7.5 33.3 3.3
Tygři Praha 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 12.0 5.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
Snakes Ostrava 5 12:28 4.4 1.4 41.2 0.2 20.0 1.0/1.2 83.3 2.2
Sokol Žižkov 7 0:00 3.0 0.9 0.0 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0 2.3
Žďár nad Sáz. 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Pří 3 0:00 7.0 1.3 0.0 1.3 0.0 0.3/1.0 33.3 3.7
USK Praha 2 0:00 10.5 5.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.5
BSK - Jižní Supi 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.5 3.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
BK Klatovy 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Pod U17B 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
NH Ostrava 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 6.0 2.0 200.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Mariánské Lázně 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
NH Ostrava 2 10:59 5.0 2.0 80.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
SAM Brno 1 20:17 10.0 5.0 71.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Opava 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 10:43 7.0 1.0 25.0 1.0 50.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/3.0 11.1 3.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Královští Sokoli 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.0
Sokol Písek 1 11:19 6.0 1.0 50.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
SKB Rokycany 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.0
BCM Orli Prostějov 1 13:34 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Kladno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/5.0 0.0 -
USK 1 4:59 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Písek B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Wolves Radotín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
CBU 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 10:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0