Petr Škvára

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
199 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
209
Procento vítězství
65.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo D Snakes Ostrava 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Snakes Ostrava 3 7.3 0.7 0 0 0.7/1.3 50.0 1.3 -0.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Snakes Ostrava 2 9.0 3.0 1 0 1/1 100.0 0.5 3.0
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D BK Snakes Ostrava 8 - 4.5 2 0 0.5/1.3 40.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 8 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BK Snakes Ostrava 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina A BK Snakes Ostrava 3 4.0 0.0 0 0 0/0 0.0 0.7 -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo BK Snakes Ostrava 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BK Snakes Ostrava 15 - 3.5 1.5 /1.5 0.1 0.2/0.5 37.5 1.9 1.2
2015/16 mladší žáci U14 - Kvalifikace o ligu U15 BK Snakes Ostrava 3 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 0.7 3.3
2016/17 žáci U15 - Skupina C Snakes Ostrava 14 - 4.6 0.6 /0.6 1.1 0.1/0.2 33.3 1.2 3.2
2016/17 žáci U15 - Extraliga Snakes Ostrava 14 - 7.0 1.5 /1.5 1.2 0.4/0.8 45.5 1.3 5.3
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A Snakes Ostrava 3 21.0 5.0 2 /5 0.3 0/1.3 0.0 2.3 5.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Snakes Ostrava 2 13.5 3.5 1.5 /3 0 0.5/2 25.0 1.0 3.5
2017/18 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 8 - 3.6 1.8 0 0.1/0.6 20.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 22 7.6 1.3 0.6 /1.5 0 0/0.1 0.0 1.0 1.4
2017/18 junioři U19 - finálová skupina Snakes Ostrava B 8 - 3.3 1.5 0 0.3/0.6 40.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 3.3 1.3 0.3 /0.3 0 0.7/0.7 100.0 - 3.0
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 5.5 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 0.5 -1.5
2018/19 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 8 5.8 1.9 0.4 /1 0.1 0.8/0.8 100.0 1.1 3.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 18 21.6 6.3 2.2 /4.1 0.3 1/1.1 90.0 1.7 10.5
2018/19 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 2 - 10.5 5 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 23.0 7.0 1.3 /2.7 1 1.3/2 66.7 1.7 9.3
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 23.5 14.5 5.5 /7 0.5 2/3.5 57.1 4.5 17.5
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 15.8 7.4 1.9 /3 1 0.8/1.3 62.1 1.3 9.3
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 13 13.3 4.8 1.3 /2.2 0.6 0.4/0.5 71.4 1.8 5.4
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 3 14.7 2.7 0 /0 0.7 0.7/0.7 100.0 2.3 5.3
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SNAK A 2 8.5 1.5 0 /0.5 0.5 0/0 0.0 1.0 1.5
2020/21 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 3 31.3 13.3 3.3 /5 1.3 2.7/4 66.7 3.0 15.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 2 21.0 2.5 0.5 /2 0.5 0/0 0.0 2.0 8.5
2021/22 muži - skupina C KK Val. Meziříčí 4 - 8.0 2.3 0.8 1.3/1.8 71.4 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník KK Val. Meziříčí 1 - 15.0 3 3 0/0 0.0 - 15.0
Průměr za kariéru 23.2 7.6 4.4 1.3 0.4 0.4/0.8 136.3 1.4 4.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Opava B 9. 10. 2021
2B body 4 BASKET Brno B 25. 9. 2021
3B body 3 OLM 28. 9. 2021
Obranné doskoky 8 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Útočné doskoky 2 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Doskoky celkem 10 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Body 15 OLM 28. 9. 2021
Užitečnost 13 BC Nový Jičín 3. 10. 2021
Asistence 3 BC Nový Jičín 3. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Loko Plzeň 22. 2. 2020 2019/20
2B body 8 NH Ostrava 12. 1. 2019 2018/19
3B body 4 BC Kolín 9. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 16 Sokol Pražský 27. 1. 2019 2018/19
Útočné doskoky 5 Sokol pražský 9. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 20 Sokol Pražský 27. 1. 2019 2018/19
Body 24 BCM Orli Prostějov 10. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 30 BCM Orli Prostějov 10. 10. 2020 2020/21
Asistence 3 BASKET Brno B 11. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 18:12 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina C BASKET Brno B 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/1 0.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník OLM 0:00 15 3 0.0 3 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 23:31 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina C BK Opava B 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/4 75.0
14. 11. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 7 41:43 52 13 325.0 7 350.0 5/7 71.4
Průměr 7 5:57 7.4 1.9 325.0 1.0 350.0 0.7/1.0 71.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Synthesia Pardubice 6 17:35 5.0 1.2 46.7 0.5 20.0 1.2/1.5 77.8 1.2
NH Ostrava 4 19:06 7.0 3.3 72.2 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BCM Orli Prostějov 3 17:33 8.0 2.3 63.6 0.7 15.4 1.3/1.7 80.0 0.7
Sokol pražský 2 17:41 10.5 2.5 71.4 1.5 50.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Slavoj Litoměřice 3 14:37 6.7 3.3 76.9 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7
Sokol Písek 5 12:13 4.0 1.4 63.6 0.2 50.0 0.6/0.6 100.0 1.6
USK 3 10:29 6.3 1.0 50.0 1.3 66.7 0.3/0.3 100.0 2.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.5 2.0 100.0 1.5 100.0 1.0/2.5 40.0 1.0
BA Nymburk 2 14:21 9.0 1.5 42.9 1.5 60.0 1.5/1.5 100.0 0.5
USK 4 14:23 4.5 1.8 70.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.8
USK Praha 2 0:00 9.0 3.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 5 17:55 3.4 1.0 29.4 0.4 28.6 0.2/0.2 100.0 1.6
SAM Brno 4 15:12 4.0 1.5 46.2 0.3 25.0 0.3/0.3 100.0 1.0
BASKET Brno B 3 20:00 5.3 1.3 50.0 0.3 20.0 1.7/2.0 83.3 2.7
Slavoj Litoměřice 7 6:43 2.1 0.7 55.6 0.0 0.0 0.7/1.0 71.4 0.4
OLM 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Žabovřesky 2 0:00 7.0 0.5 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 4 8:30 3.5 1.0 66.7 0.3 33.3 0.8/2.0 37.5 1.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Opava 4 5:15 3.5 0.3 16.7 1.0 66.7 0.0/0.8 0.0 2.5
GBA Lions J. Hradec 1 24:33 13.0 2.0 50.0 2.0 18.2 3.0/5.0 60.0 4.0
BK Opava 3 0:00 4.3 1.7 500.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
BCM Orli Prostějov 3 7:42 4.3 1.3 66.7 0.3 25.0 0.7/2.0 33.3 1.7
BK Loko Plzeň 2 15:31 6.5 2.0 80.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 0.5
BASKET Brno B 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
NH Ostrava 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 1 21:25 12.0 3.0 75.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Vysočina 1 22:25 11.0 0.0 0.0 3.0 42.9 2.0/2.0 100.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 5.0 2.0 133.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SK Žabovřesky 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BK Loko Plzeň 3 18:32 3.3 1.7 62.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basketbal Olomouc 2 13:41 5.0 1.5 75.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ZLN 3 10:48 3.0 1.0 37.5 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 2.3
Sokol Písek 2 21:26 4.5 0.0 0.0 1.5 60.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 4 13:15 2.0 0.3 50.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BCM Orli Prostějov 4 9:50 2.0 0.8 30.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
Synthesia Pardubice 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 3 7:06 2.3 0.7 200.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 3.5 0.0 0.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Hladnov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Opava 2010 2 13:22 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
VYS 1 14:49 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Žižkov 4 7:43 0.8 0.3 100.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 5:16 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 4 0:00 0.5 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Žďár n. S. 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 1 10:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -