Josef Krátký

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BASKET Brno B
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
112
Procento vítězství
70.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E SAM BŠM Brno 8 - 4.9 1.9 0.0 0 0.0 1.1/2.6 42.9 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SAM BŠM Brno 13 - 5.6 2.5 0.0 0 0.0 0.7/2.2 32.1 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B SAM BŠM Brno 3 - 4.0 1.7 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo SAM BŠM Brno 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C SAM Brno 14 - 7.0 3.1 0.0 0 0.0 0.9/1.6 54.5 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga SAM Brno 16 - 7.3 2.9 0.0 0 0.0 1.5/2.9 52.2 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 3 - 6.3 2.7 0.0 0 0.0 1/2.7 37.5 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B SAM Brno 3 27.3 4.7 2 54.5 0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0 7.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo SAM Brno 2 18.0 5.5 1 66.7 0.5 50.0 2/4.5 44.4 0.5 6.5
2019/20 junioři U19 - skupina B SAM Brno B 2 - 9.0 3.5 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C SAM Brno B 12 - 8.0 3.3 0.0 0.1 0.0 1.1/1.5 72.2 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B SAM Brno B 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 4 - 12.5 4.3 0.0 0.3 0.0 3.3/4.8 68.4 - -
2020/21 junioři U19 - skupina C SAM Brno B 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BASKET Brno B 4 5.0 1.5 0.8 /0.8 100.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 2.0
2021/22 junioři U19 - skupina B BASKET Brno B 12 - 18.2 6.2 0.0 0.7 0.0 3.8/5.8 65.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BASKET Brno 9 9.9 4.1 1.3 /2.4 54.5 0.1 16.7 1.1/1.3 83.3 1.3 4.1
2021/22 junioři U19 - finálová skupina BASKET Brno B 1 - 19.0 8 0.0 0 0.0 3/3 100.0 - -
Průměr za kariéru 22.4 2.0 7.6 3.0 55.1 0.1 13.3 1.4/2.4 167.3 1.1 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 VYS 17. 10. 2021
2B body 10 Královští Sokoli 2. 10. 2021
3B body 1 GBA Sojky Pelhřimov B 18. 9. 2021
Obranné doskoky 2 Snakes Ostrava 4. 12. 2021
Útočné doskoky 2 BVK Holice 18. 12. 2021
Doskoky celkem 3 BCM Orli Prostějov 9. 12. 2021
Body 28 GBA Sojky Pelhřimov B 21. 11. 2021
Užitečnost 16 BCM Orli Prostějov 14. 12. 2021
Asistence 3 Tygři Brno 28. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 VYS 17. 10. 2021 2021/22
2B body 10 Královští Sokoli 2. 10. 2021 2021/22
3B body 1 Kondoři Liberec 3. 5. 2019 2018/19
Obranné doskoky 2 Sokol Pražský 4. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 2 Tygři Brno 28. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 Tygři Brno 28. 9. 2021 2021/22
Body 28 GBA Sojky Pelhřimov B 21. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 16 BCM Orli Prostějov 14. 12. 2021 2021/22
Asistence 3 Tygři Brno 28. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 0:00 23 7 0.0 1 0.0 6/6 100.0
19. 9. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 25 9 0.0 1 0.0 4/7 57.1
28. 9. 2021 skupina B Tygři Brno 11:36 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 11:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 6:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B Královští Sokoli 0:00 22 10 0.0 0 0.0 2/5 40.0
3. 10. 2021 skupina B Basket Poděbrady 0:00 18 7 0.0 1 0.0 1/2 50.0
16. 10. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/6 50.0
17. 10. 2021 skupina B VYS 0:00 15 3 0.0 0 0.0 9/14 64.3
27. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 16 4 0.0 1 0.0 5/6 83.3
7. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 23 9 0.0 1 0.0 2/4 50.0
21. 11. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 0:00 28 8 0.0 1 0.0 9/13 69.2
4. 12. 2021 skupina B Snakes Ostrava 14:51 6 1 50.0 0 0.0 4/5 80.0
5. 12. 2021 skupina B NH Ostrava 4:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 12:02 8 3 50.0 0 0.0 2/2 100.0
14. 12. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 16:58 13 4 100.0 1 50.0 2/3 66.7
18. 12. 2021 skupina B BVK Holice 11:22 8 3 50.0 0 0.0 2/2 100.0
18. 12. 2021 skupina B VYS 0:00 21 7 0.0 1 0.0 4/4 100.0
19. 12. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/3 33.3
16. 1. 2022 finálová skupina Levharti Chomutov 0:00 19 8 0.0 0 0.0 3/3 100.0
Celkem 22 89:12 274 94 427.3 9 150.0 59/85 69.4
Průměr 22 4:03 12.5 4.3 427.3 0.4 150.0 2.7/3.9 69.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
GBA Sojky Pelhřimov B 2 0:00 25.5 7.5 0.0 1.0 0.0 7.5/9.5 78.9 -
BC Vysočina 2 0:00 24.0 9.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.5 54.5 -
SKB Zlín 3 0:00 13.3 6.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 2.3
VYS 2 0:00 18.0 5.0 0.0 0.5 0.0 6.5/9.0 72.2 2.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 7.5 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Jižní Supi B 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
Sokol Šlapanice 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
Sokol Písek 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 0.5
Snakes Ostrava 3 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Jiskra Kyjov 3 0:00 7.7 1.7 0.0 0.7 0.0 2.3/3.7 63.6 -
BCM Orli Prostějov 2 14:30 10.5 3.5 70.0 0.5 50.0 2.0/2.5 80.0 0.5
BK Příbor 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 0.0 3.5/3.5 100.0 0.5
Tygři JBC Brno 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Basket Poděbrady 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
Tygři JBC Brno B 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
SK Žabovřesky 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 1.5
BK Snakes Ostrava 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.3
Tygři Brno 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BK Opava 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BVK Holice 1 11:22 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Karviná 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK Modřany - Jižní Supi 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 10:27 3.0 0.5 33.3 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BK Horejsek Děčín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 14:38 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Brno 1 11:36 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 8:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 1 0:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 5:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -