Petr Krupka

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
Slavoj BK Litoměřice
Výška
200 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
392
Procento vítězství
49%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 žáci U15 - Skupina A Slavoj Litoměřice 13 - 3.9 1.7 /1.7 100.0 0 0.0 0.5/0.8 70.0 1.8 1.9
2016/17 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 13 - 4.5 2 /2 100.0 0 0.0 0.5/1 46.2 1.5 2.4
2017/18 žáci U15 - Skupina B Slavoj Litoměřice 14 - 11.3 5.2 0.0 0 0.0 0.9/1.5 57.1 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 15 - 7.7 3.5 0.0 0.1 0.0 0.5/1.1 47.1 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Slavoj Litoměřice 3 32.0 12.0 5.7 39.5 0 0.0 0.7/1.7 40.0 4.0 5.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Slavoj Litoměřice 2 28.0 2.5 0.5 3.4 0 0.0 1.5/2 75.0 4.5 -2.0
2018/19 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 17 11.1 3.6 0.7 /1.5 46.2 0.6 41.7 0.4/0.5 77.8 1.2 2.8
2018/19 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 2 20.5 2.5 0.5 /2 25.0 0.5 25.0 0/0 0.0 2.0 2.5
2019/20 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 19 10.3 2.2 0.5 /1.8 28.6 0.3 24.0 0.2/0.2 75.0 1.7 -0.5
2020/21 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 1 12.0 7.0 2 /4 50.0 1 100.0 0/0 0.0 5.0 2.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 22 21.5 5.2 1.5 /4.2 36.6 0.5 27.0 0.8/1.5 53.1 3.3 2.6
2018/19 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 4 27.0 5.8 2.5 /7.8 32.3 0.3 8.3 0/0.3 0.0 3.3 -1.5
2019/20 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 13 - 16.0 5.4 0.0 0.6 0.0 3.4/6.8 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 4 - 16.5 6.3 0.0 0.5 0.0 2.5/5.8 43.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sj. BK Litoměřice 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 21 - 3.5 1.6 /1.6 100.0 0 100.0 0.2/0.7 33.3 2.0 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Sj. BK Litoměřice 3 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.3 0.7
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Sj. BK Litoměřice 3 - 1.7 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0 -0.7
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B Sj. BK Litoměřice 12 - 6.9 3 /3 100.0 0 0.0 0.9/2.1 44.0 3.1 2.7
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 14 - 5.4 2.5 /2.5 100.0 0 0.0 0.4/1.9 23.1 2.7 0.8
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sj. BK Litoměřice 3 22.3 6.7 3 /9.3 32.1 0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0 10.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sj. BK Litoměřice 2 22.0 8.0 4 /8.5 47.1 0 0.0 0/1 0.0 3.0 10.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Slavoj BK Litoměřice 3 18.7 4.0 1 /6 16.7 0 0.0 2/3.7 54.5 3.7 -0.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo Slavoj BK Litoměřice 2 16.0 4.0 1.5 /7 21.4 0 0.0 1/5 20.0 3.5 -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BARoun.l. U17B 5 - 8.6 2.6 0.0 0.8 0.0 1/1.2 83.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A BARoun.l. U17B 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BA 2006´Roudnice n. L. B 12 - 8.6 4.2 0.0 0 0.0 0.3/0.6 42.9 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A1 BA 2006´Roudnice n. L. B 2 - 8.5 4 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 12 27.7 12.8 4.3 /8.9 48.6 0.5 25.0 2.7/4.4 60.4 3.5 14.8
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj BK Litoměřice B 1 - 13.0 5 100.0 1 100.0 0/2 0.0 3.0 8.0
2021/22 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 16 - 10.2 4.3 0.0 0.3 0.0 0.9/1.9 48.4 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj BK Litoměřice 1 17.0 4.0 2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 3.0 2.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 5 3.8 1.6 0.8 /0.8 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 3.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Slavoj Litoměřice 8 26.8 13.9 5.9 /10.5 56.0 0.3 13.3 1.4/2.4 57.9 3.3 17.3
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo Slavoj BK Litoměřice 3 8.7 3.7 1.3 /2 66.7 0.3 20.0 0/0.3 0.0 1.7 1.0
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Slavoj Litoměřice 2 16.5 12.0 4.5 /9 50.0 0 0.0 3/6 50.0 4.5 3.5
2021/22 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 4 - 11.3 3.5 0.0 0.3 0.0 3.5/5.5 63.6 - -
2021/22 muži - play-off Slavoj BK Litoměřice 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 16 6.0 1.6 0.6 /1.4 43.5 0.1 16.7 0.1/0.3 50.0 0.9 1.4
2022/23 muži - skupina B Slavoj BK Litoměřice B 19 - 14.1 5.5 0.0 0.3 0.0 2.2/3.8 56.9 - -
2022/23 muži - skupina C 1.-6. místo Slavoj BK Litoměřice 5 13.8 3.8 1 /2 50.0 0.2 25.0 1.2/2 60.0 2.4 4.8
2022/23 muži - play-off Slavoj BK Litoměřice 5 6.4 1.0 0.4 /1 40.0 0 0.0 0.2/0.8 25.0 0.8 0.4
2022/23 muži - play-off B Slavoj BK Litoměřice B 2 - 17.5 7 0.0 0 0.0 3.5/6.5 53.8 - -
2023/24 muži - skupina B Slavoj BK Litoměřice B 21 - 17.7 6.7 0.0 0.5 0.0 2.8/4.2 65.2 - -
2023/24 muži - skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 18 16.9 4.2 1.4 /3 46.3 0.1 25.0 1.1/1.8 60.6 1.9 5.4
2023/24 muži - Základní část UNL 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2023/24 muži - Český pohár mužů UNL 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A1 UNL 3 1.7 0.7 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -
2023/24 muži - skupina C 1.-6. místo Slavoj BK Litoměřice 6 13.8 3.0 0.7 /2.7 25.0 0.3 25.0 0.7/2 33.3 2.5 2.3
2023/24 muži - play-off Slavoj BK Litoměřice 5 5.2 1.0 0.4 /1.6 25.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.6 -0.6
2023/24 muži - play-off B Slavoj BK Litoměřice B 2 - 16.5 6 0.0 1 0.0 1.5/2 75.0 - -
Průměr za kariéru 24.0 6.8 7.3 2.8 117.5 0.2 36.0 1.0/1.9 118.5 2.5 2.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BVK Holice 15. 10. 2023
2B body 13 Válečníci Děčín 16. 3. 2024
3B body 2 Sluneta USK Ústí n.L. 18. 11. 2023
Obranné doskoky 8 Basketbal Polabí 19. 11. 2023
Útočné doskoky 2 BK Levharti Chomutov 20. 10. 2023
Doskoky celkem 9 Basketbal Polabí 19. 11. 2023
Body 30 Válečníci Děčín 16. 3. 2024
Užitečnost 17 Basketbal Polabí 19. 11. 2023
Asistence 3 Basketbal Polabí 19. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Válečníci Děčín 19. 10. 2019 2019/20
2B body 13 Válečníci Děčín 16. 3. 2024 2023/24
3B body 3 Sluneta Ústí n. L. 15. 12. 2018 2018/19
Obranné doskoky 12 BCM Orli Prostějov 13. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 7 NH Ostrava 22. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 16 NH Ostrava 22. 2. 2022 2021/22
Body 30 Sluneta Ústí n. L. 15. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 31 NH Ostrava 22. 2. 2022 2021/22
Asistence 5 Sokol pražský 3. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 13:48 5 2 66.7 0 0.0 1/3 33.3
16. 9. 2023 skupina B CZ.ACADEMY 0:00 18 8 0.0 0 0.0 2/4 50.0
17. 9. 2023 skupina B Sokol Žižkov 0:00 18 7 0.0 1 0.0 1/2 50.0
22. 9. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 16:22 7 2 50.0 0 0.0 3/6 50.0
29. 9. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 17:43 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
1. 10. 2023 Základní část DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B Pod 0:00 17 8 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2023 skupina B Bra 0:00 21 8 0.0 1 0.0 2/4 50.0
6. 10. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 18:26 9 1 100.0 1 100.0 4/4 100.0
11. 10. 2023 Základní část OLO 0:54 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 24:15 6 2 100.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2023 Základní část SKS 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 17:55 9 3 50.0 1 50.0 0/2 0.0
22. 10. 2023 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B Tesla Pardubice 0:00 16 6 0.0 0 0.0 4/5 80.0
15. 10. 2023 skupina B BVK Holice 0:00 18 5 0.0 0 0.0 8/10 80.0
30. 10. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 6:52 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
3. 11. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 8:25 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B KolB 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/6 50.0
12. 11. 2023 skupina ZÁPAD JHR 10:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/2 50.0
19. 11. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 32:38 10 3 50.0 0 0.0 4/4 100.0
18. 11. 2023 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 24 9 0.0 2 0.0 0/2 0.0
26. 11. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 21:35 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 16:00 5 2 33.3 0 0.0 1/2 50.0
9. 12. 2023 skupina B BŠ Slavia Praha 0:00 19 5 0.0 1 0.0 6/6 100.0
10. 12. 2023 skupina B BŠ Slavia Praha 0:00 23 8 0.0 1 0.0 4/6 66.7
15. 12. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 23:28 6 2 50.0 0 0.0 2/3 66.7
7. 1. 2024 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 16:52 3 1 20.0 0 0.0 1/1 100.0
6. 1. 2024 skupina B Sokol Žižkov 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/2 50.0
12. 1. 2024 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 14:01 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 Základní část PIS 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 1. 2024 skupina ZÁPAD USK Praha B 23:13 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
18. 1. 2024 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 12:00 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
16. 1. 2024 skupina B Válečníci Děčín 0:00 23 8 0.0 1 0.0 4/8 50.0
20. 1. 2024 skupina B Bra 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/1 100.0
21. 1. 2024 skupina B Pod 0:00 20 8 0.0 0 0.0 4/6 66.7
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD JHR 10:53 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
31. 1. 2024 Český pohár mužů DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo HKR 8:36 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 skupina B BVK Holice 0:00 19 4 0.0 2 0.0 5/6 83.3
11. 2. 2024 skupina B Tesla Pardubice 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/1 0.0
18. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo SVI 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo BK Opava B 19:07 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 3. 2024 skupina C 1.-6. místo HKR 25:25 9 3 37.5 1 33.3 0/0 0
8. 3. 2024 skupina C 1.-6. místo SVI 10:20 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 3. 2024 skupina B KolB 0:00 19 6 0.0 0 0.0 7/11 63.6
2. 3. 2024 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/4 75.0
13. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 USK 2:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 3. 2024 skupina C 1.-6. místo BK Opava B 19:19 5 0 0.0 1 33.3 2/8 25.0
17. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 3. 2024 skupina B Válečníci Děčín 0:00 30 13 0.0 1 0.0 1/1 100.0
17. 3. 2024 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 DEC 0:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 3. 2024 play-off BK Opava B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 3. 2024 play-off BK Opava B 1:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 3. 2024 play-off B CZ.ACADEMY 0:00 21 8 0.0 1 0.0 2/2 100.0
26. 3. 2024 play-off B CZ.ACADEMY 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
5. 4. 2024 play-off HKR 3:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 4. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 KOL 2:22 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
7. 4. 2024 play-off HKR 13:47 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
10. 4. 2024 play-off HKR 7:06 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 65 419:53 505 184 232.9 17 89.5 86/140 61.4
Průměr 65 6:27 7.8 2.8 232.9 0.3 89.5 1.3/2.2 61.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 8 0:00 16.1 5.9 0.0 0.5 0.0 2.9/4.5 63.9 3.0
CZ.ACADEMY 7 0:00 16.4 6.6 0.0 0.3 0.0 2.4/4.6 53.1 2.4
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 17.2 5.6 0.0 1.2 0.0 2.4/4.6 52.2 2.8
KolB 4 0:00 17.0 6.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.3 66.7 2.0
Sokol Žižkov 4 0:00 16.5 7.5 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 2.8
Tesla Pardubice 4 0:00 15.3 6.0 0.0 0.3 0.0 2.5/3.5 71.4 6.8
Bra 4 0:00 15.0 6.8 0.0 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 2.3
Sluneta USK Ústí n.L. 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.5 0.0 0.8/2.5 30.0 1.5
BK Loko Plzeň 7 19:24 7.3 2.1 60.0 0.7 35.7 0.9/1.3 66.7 1.9
BVK Holice 3 0:00 16.3 4.0 0.0 0.7 0.0 6.3/9.3 67.9 1.3
BCM Orli Prostějov 6 19:52 7.5 1.8 44.0 0.7 50.0 1.8/2.5 73.3 1.7
Levharti Chomutov 3 0:00 15.0 5.0 0.0 0.7 0.0 3.0/6.7 45.0 4.7
BŠ Slavia Praha 2 0:00 21.0 6.5 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Válečníci Děčín 5 0:00 8.4 2.6 0.0 0.2 0.0 2.6/5.4 48.1 2.6
Tygři Louny 2 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
BK Klatovy 3 0:00 13.0 5.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 3.0
Snakes Ostrava 6 15:05 6.5 2.7 50.0 0.3 28.6 0.2/0.8 20.0 2.3
BA Nymburk 4 20:32 9.3 3.3 52.0 0.3 12.5 2.0/2.5 80.0 3.0
Pod 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
Synthesia Pardubice 5 0:00 7.4 3.4 340.0 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 2.2
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 11.7 4.7 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 3.0
VYS 3 3:04 10.7 3.7 366.7 1.0 300.0 0.3/1.3 25.0 2.7
CBU 3 0:00 10.3 2.7 0.0 0.7 0.0 3.0/4.7 64.3 3.0
NH Ostrava 2 34:04 15.5 7.5 46.9 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Jižní Supi 2 17:36 15.0 5.5 61.1 1.0 40.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BVK Holice 2 25:44 15.0 6.5 72.2 0.5 16.7 0.5/1.5 33.3 3.0
USK 5 18:22 6.0 1.2 37.5 0.8 28.6 1.2/2.4 50.0 4.0
PCE 5 10:16 5.6 2.2 50.0 0.0 0.0 1.2/2.4 50.0 2.2
BK Pelhřimov 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BK Wolves Radotín 4 9:29 7.0 2.3 112.5 0.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.5
USK Praha 8 0:00 3.4 1.5 100.0 0.0 0.0 0.4/1.1 33.3 2.6
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol pražský 5 15:35 4.8 1.6 32.0 0.0 0.0 1.6/2.4 66.7 1.6
USK Praha B 4 17:27 5.8 1.5 75.0 0.5 33.3 1.3/2.0 62.5 1.3
BA Sparta Praha 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 3.3
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
Sokol Pražský 5 4:05 4.4 2.0 250.0 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 23:08 10.0 2.5 33.3 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BA Sparta 4 0:00 5.0 2.5 500.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 4 0:00 5.0 2.3 900.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.8
Basket Poděbrady 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 5 0:00 3.8 1.8 900.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 3.4
USK 3 25:12 6.3 2.0 25.0 0.3 12.5 1.3/2.3 57.1 3.3
Sokol Písek 3 18:12 6.0 1.7 50.0 0.7 28.6 0.7/1.3 50.0 3.7
BCM Orli Prostějov 4 0:00 4.5 2.3 225.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.3
Synthesia Pardubice 5 0:00 3.6 1.8 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.2
BA LYNX Liberec 4 7:01 4.3 1.8 175.0 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0 1.8
BC Benešov 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
HKR 5 11:44 3.2 1.2 33.3 0.2 16.7 0.2/0.4 50.0 1.6
PLZ 6 9:26 2.7 1.0 66.7 0.0 0.0 0.7/0.8 80.0 1.5
Sokol Kbely 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
BK Teplice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Písek 2 28:57 7.5 2.0 40.0 0.5 20.0 2.0/2.0 100.0 3.5
BK Loko Plzeň 3 22:43 5.0 1.7 33.3 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 3.7
Basketbal Polabí 4 12:05 3.8 1.3 50.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 1.3
Pří 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Levharti Chomutov 4 9:40 3.5 1.3 41.7 0.3 33.3 0.3/0.8 33.3 1.8
BK Klatovy 2 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Snakes Ostrava 2 20:47 6.5 1.0 18.2 1.5 50.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Baník Most 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 5.0
BK Klatovy 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
ŠSK při 3.ZŠ Slaný 2 0:00 6.5 2.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BC Nový Jičín 4 9:27 3.0 1.3 55.6 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
NH Ostrava 2 25:40 6.0 1.0 20.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 2.5
Sokol Písek B 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 25:33 5.0 2.5 38.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
SVI 5 10:21 1.8 0.2 25.0 0.2 25.0 0.8/1.8 44.4 1.6
SNAK A 1 7:43 9.0 3.0 75.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 10:34 4.0 2.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Pelhřimov 1 25:52 8.0 4.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SP Basket 4 8:47 2.0 0.5 22.2 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
JHR 7 6:00 1.0 0.4 42.9 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 0.6
BC Vysočina 2 16:00 3.5 1.0 20.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.0
Sokol Pražský 1 24:00 7.0 2.0 33.3 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
GBA Sojky Pelhřimov 3 9:36 2.0 1.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
SKB Rokycany 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Opava B 4 10:00 1.5 0.0 0.0 0.3 33.3 0.8/2.5 30.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 2 6:09 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
Snakes Ostrava 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Basket Poděbrady 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Opava 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
PIS 3 4:49 1.3 0.7 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 12:58 1.5 0.5 33.3 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 4.5
GBA J. Hradec 1 14:34 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice - KVAL 1 16:00 2.0 1.0 11.1 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 1 2:22 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno U23 3 9:30 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
DEC 3 0:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 9:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
OLO 1 0:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKS 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 0:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BRN 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -