Ondřej Večerka

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
193 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
233
Procento vítězství
50.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 16 - 3.3 1.5 0.0 0 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 15 - 3.5 1.4 0.0 0 0.0 0.7/0.9 71.4 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 18 - 9.3 4.2 0.0 0 0.0 0.8/1.6 53.6 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha B 13 - 2.2 1 0.0 0 0.0 0.2/1.7 9.1 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 19 - 7.0 2.8 0.0 0 0.0 1.3/2.2 61.0 - -
2015/16 žáci U15 - Základní fáze USK Praha C 8 - 4.5 1.9 0.0 0.1 0.0 0.4/0.6 60.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 16 - 3.8 1.4 0.0 0.1 0.0 0.7/1.4 47.8 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 5. - 8. místo USK Praha C 4 - 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.3 22.2 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B USK Praha 11 - 6.7 2.7 /2.7 100.0 0 0.0 1.3/2.1 60.9 1.7 4.2
2016/17 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 11 - 11.2 4.6 0.0 0.3 0.0 1.1/1.5 70.6 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A USK Praha 12 - 4.9 1.8 /1.8 100.0 0.2 100.0 0.8/2 37.5 2.7 1.0
2017/18 žáci U15 - Skupina B USK Praha 8 - 10.8 3.8 0.0 0.8 0.0 1/1.5 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B USK Praha B 3 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 10 - 11.0 4 0.0 0.7 0.0 0.9/1.7 52.9 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B USK Praha B 6 - 1.5 0.3 0.0 0.2 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 20 14.6 2.1 0.5 /1.4 35.7 0.3 26.1 0.2/0.4 37.5 0.9 1.7
2018/19 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 9 - 11.8 3.3 0.0 1 0.0 2.1/3.2 65.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 2 - 14.0 4.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 5 19.4 1.6 0.4 /1.4 28.6 0.2 12.5 0.2/0.8 25.0 1.6 3.0
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 15 16.3 3.5 1.1 /2.3 47.1 0.3 27.8 0.3/0.7 50.0 1.4 3.7
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD USK Praha B 1 14.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 4.0
2020/21 junioři U19 - základní část USK 1 3.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 4 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 6 8.5 2.0 0.8 /1.5 55.6 0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7 1.5
Průměr za kariéru 23.3 3.0 5.5 2.1 36.7 0.2 16.6 0.7/1.3 100.8 1.3 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BA Nymburk 19. 9. 2021
2B body 2 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021
Obranné doskoky 2 BA Nymburk 19. 9. 2021
Útočné doskoky 2 Jižní Supi 18. 9. 2021
Doskoky celkem 4 Jižní Supi 18. 9. 2021
Body 4 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021
Užitečnost 6 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021
Asistence 1 BA Nymburk 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Levharti Chomutov 13. 1. 2019 2018/19
2B body 11 BA Sparta 20. 10. 2013 2013/14
3B body 3 Kondoři Liberec 5. 12. 2017 2017/18
Obranné doskoky 7 BCM Orli Prostějov 16. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 4 Kondoři Liberec 18. 11. 2018 2018/19
Doskoky celkem 10 BCM Orli Prostějov 16. 11. 2019 2019/20
Body 22 BA Sparta 20. 10. 2013 2013/14
Užitečnost 17 BCM Orli Prostějov 16. 11. 2019 2019/20
Asistence 3 Sokol Písek 1. 12. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Jižní Supi 17:37 4 2 40.0 0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A BA Nymburk 9:01 2 0 0.0 0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 1:28 0 0 0.0 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 8:17 4 2 100.0 0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 8:09 2 1 50.0 0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 6:23 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 10 50:55 12 5 55.6 2/2 100.0
Průměr 10 5:05 1.2 0.5 55.6 0.0 0.2/0.2 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 7 0:00 7.9 3.6 0.0 0.0 0.0 0.7/1.1 62.5 1.7
PORG Basket 5 0:00 10.8 4.2 0.0 0.4 0.0 1.2/2.2 54.5 0.6
BA Sparta 8 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.1
BK Horejsek Děčín 3 0:00 13.0 5.0 0.0 0.3 0.0 2.0/3.3 60.0 1.0
Sokol Kbely A 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
BARoun.l. U17B 2 0:00 17.5 5.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 9.7 2.7 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 3.3
USK Praha 4 0:00 7.3 2.8 0.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 0.8
Sokol Písek 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 8.7 3.0 0.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 1.3
Levharti Chomutov 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Sokol Pražský 5 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 40.0 0.6
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 11.5 4.5 100.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
Sokol Vyšehrad 6 0:00 3.8 1.3 0.0 0.2 0.0 0.7/3.3 20.0 1.3
BSK - Jižní Supi 1 0:00 21.0 5.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 4 16:37 5.0 1.3 62.5 0.8 50.0 0.3/0.5 50.0 0.5
BK Klatovy 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
NH Ostrava 4 9:28 4.3 1.0 50.0 0.8 60.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Jižní Supi 6 0:00 2.8 1.2 0.0 0.0 0.0 0.5/1.7 30.0 1.3
BK Loko Plzeň 5 19:55 3.0 0.8 36.4 0.4 20.0 0.2/0.8 25.0 0.6
Sokol Vyšehrad 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
TJ Sokol Pražský 5 0:00 2.4 0.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 0.4
BCM Orli Prostějov 3 22:28 4.0 1.7 71.4 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Sokol Kbely 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 2.5 0.8 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.3
BA Sparta 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.5
Synthesia Pardubice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 3 12:41 2.3 0.7 50.0 0.3 20.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BK Pelhřimov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Jižní Supi 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Klatovy 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 16:27 2.0 0.0 0.0 0.7 40.0 0.0/0.7 0.0 2.3
Synthesia Pardubice 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Tygři JBC Brno 2 12:58 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Jižní Supi 1 17:37 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 5 0:00 0.8 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 8:17 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 4 11:27 1.0 0.3 14.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BC Vysočina 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři Praha 1 3:07 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 5:18 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM Brno 3 14:06 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BC Kolín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Nymburk 1 9:01 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 2 14:42 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Písek 1 6:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 13:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol pražský 1 1:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Slavia Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -