Petr Beran

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
Skřivánci
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
198
Procento vítězství
56.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Sluneta Ústí n. L. 9 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sluneta Ústí n. L. 2 - 2.0 0.5 0 1/1 100.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B Sluneta Ústí n. L. 14 - 4.4 2.1 0 0.1/0.3 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 14 - 12.9 5.9 0 1.1/4.6 25.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A Sluneta Ústí n. L. 13 - 5.4 2 0 1.4/3.2 42.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Sluneta Ústí n. L. 6 - 11.5 4.7 0.2 1.7/4.8 34.5 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A SLUNETA Ústí n.L. 13 - 12.5 5.5 /5.5 0.2 1.2/3.5 33.3 2.9 7.3
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BKÚstn.L. U17B 10 - 6.9 2.8 0.2 0.7/2.1 33.3 - -
2015/16 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 13 - 8.8 3.9 /3.9 0 0.9/2.5 36.4 2.2 5.0
2015/16 kadeti U17 - Skupina o 1-3 místo BKÚstn.L. U17B 4 - 4.5 2.3 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Slavoj Litoměřice 3 19.7 10.7 5 /7 0 0.7/2 33.3 3.7 12.3
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo Slavoj Litoměřice 2 27.0 8.5 3.5 /9.5 0 1.5/2.5 60.0 4.5 4.0
2016/17 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B Sluneta Ústí n. L. 12 - 7.8 2.8 0.5 0.6/1.9 30.4 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B Sluneta Ústí n. L. 10 - 10.9 3.8 0.7 1.2/2 60.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 12 - 7.7 3.6 0 0.5/1.2 42.9 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina Sluneta Ústí n. L. 8 - 9.9 4.4 0.3 0.4/0.9 42.9 - -
2018/19 junioři U19 - kvalifikace SLUNETA Ústí n. L. 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 9 - 3.7 1.6 0 0.6/1 55.6 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 10 - 6.4 2.2 0.4 0.8/1.8 44.4 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 12 - 10.3 3 1.2 0.8/1.3 56.3 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 4 - 10.8 3.3 1.3 0.5/0.8 66.7 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor Skřivánci 3 - 13.7 3 2 1.7/2.7 62.5 - -
Průměr za kariéru 24.8 0.6 7.6 3.1 0.3 0.7/1.9 116.9 2.4 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Teplice B 22. 10. 2021
2B body 5 BK Teplice B 22. 10. 2021
3B body 4 BK Děčín Křešice 14. 1. 2022
Body 21 BK Děčín Křešice 14. 1. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Lions J. Hradec 11. 4. 2015 2014/15
2B body 15 Baník Most 8. 11. 2014 2014/15
3B body 5 Tygři Praha 24. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 6 USK Praha 8. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 2 Synthesia Pardubice 5. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 7 USK Praha 8. 5. 2016 2015/16
Body 31 Baník Most 8. 11. 2014 2014/15
Užitečnost 22 BSK Modřany - Jižní supi 27. 11. 2015 2015/16
Asistence 3 USK Praha 8. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
22. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BK Teplice B 12 5 0 2/2 100.0
5. 11. 2021 muži - Oblastní přebor BK Česká Lípa 8 0 2 2/4 50.0
14. 1. 2022 muži - Oblastní přebor BK Děčín Křešice 21 4 4 1/2 50.0
Celkem 3 41 9 6 5/8 62.5
Průměr 3 13.7 3.0 2.0 1.7/2.7 62.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov C 4 0:00 17.8 5.5 0.0 1.8 0.0 1.5/2.8 54.5 1.8
BA 2006 Roudnice n.L. 7 0:00 8.1 2.6 0.0 0.9 0.0 0.4/0.7 60.0 4.1
VYS 10 0:00 4.6 1.3 0.0 0.6 0.0 0.2/0.8 25.0 1.6
Sokol Vyšehrad 4 0:00 11.0 3.5 0.0 0.8 0.0 1.8/3.3 53.8 1.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 19.0 7.5 100.0 0.5 100.0 2.5/5.0 50.0 3.5
USK Praha 3 11:04 12.0 5.3 72.7 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 4.0
BK Klatovy 4 0:00 8.8 3.5 0.0 0.3 0.0 1.0/4.3 23.5 2.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 8.5 4.0 200.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 1.8
BARoun.l. U17B 5 0:00 6.4 2.6 0.0 0.2 0.0 0.6/2.0 30.0 3.4
Sokol Pražský 4 0:00 8.0 3.8 115.4 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 2.5
BA Sparta Praha 3 0:00 9.7 4.0 0.0 0.0 0.0 1.7/6.3 26.3 2.7
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 13.0 5.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BA Sparta Praha 6 0:00 4.2 1.7 0.0 0.2 0.0 0.3/0.7 50.0 2.2
BSK - Jižní Supi 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
R&J EBC Mělník 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 3.7
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 2.0
Sokol Písek 3 5:16 7.7 3.3 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
Synthesia Pardubice 2 14:11 11.5 5.0 66.7 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 22.0 11.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žďár nad Sáz. 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 7.0 2.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.7
BK Děčín Křešice 1 0:00 21.0 4.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Tygři Praha 1 0:00 20.0 2.0 0.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK Praha 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 2.3
Válečníci Děčín 4 0:00 4.0 1.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.8 45.5 0.5
Levharti Chomutov 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 15.0 7.0 100.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 5.0
Tesla Pardubice 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Opava 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 4.0
BK Kladno 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Teplice B 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Pod U17B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Česká Lípa 1 0:00 8.0 0.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
BC Kolín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Královští Sokoli 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sršni Sokol Písek 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0