Štěpán Fical

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Aktuální klub
Tigers Č. Budějovice
Výška
191 cm
Pozice
Rozehrávač

Největší týmový úspěchy:

- postup do 2. ligy mužů

 

Největší individuální úspěchy:

- Olympiáda dětí a mládeže 2013

 

Kariéra

Sezony
14
Zápasy
390
Procento vítězství
52.8%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Lions J. Hradec 22 - 6.0 2.5 0.0 0 0.0 1/1.8 53.8 - -
2010/11 žáci U14 - play-off Lions J. Hradec 3 - 6.7 2.7 0.0 0 0.0 1.3/2 66.7 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Lions J. Hradec 10 - 13.1 5.1 /5.1 100.0 0 0.0 2.9/7.2 40.3 3.8 5.0
2011/12 žáci U15 - skupina A Lions J. Hradec 8 - 5.9 1.9 0.0 0 0.0 2.1/3.4 63.0 - -
2011/12 žáci U15 - liga A Lions J. Hradec 13 - 9.3 3.8 0.0 0 0.0 1.8/3.1 57.5 - -
2011/12 mladší žáci U14 - liga A Lions J. Hradec 6 - 15.7 6.7 /6.7 100.0 0 0.0 2.3/4.5 51.9 2.5 11.0
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Tigers Č. Budějovice 12 - 8.7 3.7 0.0 0 0.0 1.3/3.1 43.2 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina A Tigers Č. Budějovice 8 - 11.4 4.6 0.0 0 0.0 2.1/4.4 48.6 - -
2013/14 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 18 - 3.5 1.2 0.0 0 0.0 1.1/2.4 43.2 - -
2013/14 junioři U19 - play-off A Lions J. Hradec 2 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2014/15 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 22 - 10.5 3.9 0.0 0.1 0.0 2.5/4.3 58.5 - -
2014/15 muži - oblastní přebor Lions J. Hradec B 12 - 5.3 2.1 0.0 0.1 0.0 0.8/1 83.3 - -
2014/15 junioři U19 - play-out A Lions J. Hradec 6 - 16.0 6.3 0.0 0 0.0 3.3/4.7 71.4 - -
2015/16 muži - skupina B Lions J. Hradec B 15 - 3.6 0.9 0.0 0.1 0.0 1.3/2.1 64.5 - -
2015/16 muži - Základní část LJH 2 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol Písek 17 23.9 7.9 2.8 /5.1 55.2 0.1 28.6 1.9/3.2 60.0 3.2 8.4
2015/16 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 11 - 10.6 4.5 0.0 0 0.0 1.7/2.5 67.9 - -
2015/16 muži - základní část Lions J. Hradec B 2 - 2.5 1 /1 100.0 0 0.0 0.5/1 50.0 2.0 -
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 19.7 8.0 3.7 /4.3 84.6 0 0.0 0.7/2 33.3 2.7 8.0
2016/17 muži - Základní část LJH 5 4.2 0.4 0.2 /0.4 50.0 0 0.0 0/0.4 0.0 0.4 -0.4
2016/17 muži - skupina B Lions J. Hradec B 18 - 14.4 4.7 0.0 0.4 0.0 3.8/6.1 62.4 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 18 28.4 13.4 4.4 /10.2 42.9 0.1 14.3 4.5/6.6 68.6 3.2 14.2
2016/17 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 3 9.0 1.0 0.3 /2.3 14.3 0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7 -1.3
2016/17 muži - základní část LJH 1 17.0 5.0 2 /2 100.0 0 0.0 1/2 50.0 3.0 6.0
2016/17 junioři U19 - play-out B Lions J. Hradec 5 - 20.2 9 0.0 0.2 0.0 1.6/2.8 57.1 - -
2016/17 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 25.7 11.3 3 /7.7 39.1 0 0.0 5.3/7.7 69.6 4.0 11.0
2016/17 muži - Play out LJH 1 9.0 2.0 1 /3 33.3 0 0.0 0/2 0.0 2.0 -
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ BC Vysočina 9 9.1 0.9 0.3 /0.8 42.9 0 0.0 0.2/0.7 33.3 2.4 -0.4
2017/18 muži - skupina B Lions J. Hradec 13 - 15.7 5.3 0.0 0.2 0.0 4.6/6.8 68.2 - -
2017/18 muži - Základní část LJH 12 4.4 0.3 0.1 /0.7 12.5 0 0.0 0.1/0.2 50.0 1.0 -0.3
2017/18 muži - základní část LJH 1 22.0 5.0 2 /4 50.0 0 0.0 1/2 50.0 4.0 2.0
2017/18 muži - play-off B Lions J. Hradec 1 - 6.0 2 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - -
2017/18 muži - Play Off BC Vysočina 5 12.6 2.2 0.4 /1.4 28.6 0 0.0 1.4/2 70.0 3.0 1.6
2017/18 muži - Play out LJH 2 3.5 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -2.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ LJH 11 15.0 2.8 1.2 /2.5 46.4 0 0.0 0.5/0.7 62.5 2.8 3.1
2018/19 muži - skupina B Lions J. Hradec 14 - 5.1 1.6 0.0 0 0.0 1.9/2.6 70.3 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník LJH 2 7.0 1.5 0 /1 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 1.0 1.5
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo LJH 5 13.6 2.6 1.2 /2.4 50.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 2.4 3.4
2018/19 muži - Play Off LJH 6 8.0 0.8 0.3 /1.2 28.6 0 0.0 0.2/0.2 100.0 1.3 -0.2
2019/20 muži - skupina A CBU 19 - 16.5 6.3 0.0 0 0.0 3.9/5.7 68.5 - -
2019/20 muži - základní část Lions J. Hradec 3 - 15.7 4.3 0.0 0 0.0 7/7.3 95.5 - -
2020/21 muži - skupina A CBU 1 - 4.0 1 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - -
2021/22 muži - skupina A CBU 22 - 13.0 4.8 0.0 0.2 0.0 3/5.2 57.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 2 - 11.0 4.5 100.0 0 0.0 2/8 25.0 1.5 3.5
2021/22 muži - play-off 3. kolo CBU 2 - 11.0 4.5 0.0 0 0.0 2/5.5 36.4 - -
2022/23 muži - skupina A CBU 8 - 10.4 4.1 0.0 0 0.0 2.1/4.1 51.5 - -
2022/23 muži - I. kolo CBU 1 - 15.0 7 /7 100.0 0 0.0 1/3 33.3 3.0 10.0
2022/23 muži - II.kolo CBU 1 - 11.0 5 /5 100.0 0 0.0 1/4 25.0 3.0 5.0
2022/23 muži - III. kolo CBU 1 - 5.0 2 /2 100.0 0 0.0 1/4 25.0 4.0 -2.0
Průměr za kariéru 29.8 4.3 8.7 3.2 106.0 0.1 3.3 2.1/3.5 195.7 2.7 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BC Benešov 9. 10. 2022
2B body 7 Pří 27. 10. 2022
Body 15 Pří 27. 10. 2022
Užitečnost 10 Pří 27. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Wolves Radotín 20. 10. 2019 2019/20
2B body 13 USK Praha 10. 12. 2011 2011/12
3B body 3 Sokol Kutná Hora 1. 10. 2016 2016/17
Obranné doskoky 14 USK 3. 12. 2016 2016/17
Útočné doskoky 3 PCE 5. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 17 USK 3. 12. 2016 2016/17
Body 30 BK NAPOS Vysoká n.L. 2. 12. 2017 2017/18
Užitečnost 35 USK 3. 12. 2016 2016/17
Asistence 5 USK 3. 12. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B TH TH %
8. 10. 2022 skupina A Pří 15 6 0.0 0 3/4 75.0
9. 10. 2022 skupina A BC Benešov 10 3 0.0 0 4/6 66.7
22. 10. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 13 6 0.0 0 1/2 50.0
23. 10. 2022 skupina A BK Klatovy 6 2 0.0 0 2/6 33.3
27. 10. 2022 I. kolo Pří 15 7 100.0 0 1/3 33.3
9. 11. 2022 II.kolo GBA Sojky Pelhřimov 11 5 100.0 0 1/4 25.0
12. 11. 2022 skupina A Wolves Radotín 12 5 0.0 0 2/4 50.0
13. 11. 2022 skupina A Sokol Kbely 8 4 0.0 0 0/3 0.0
30. 11. 2022 III. kolo Sokol Písek 5 2 100.0 0 1/4 25.0
3. 12. 2022 skupina A Sokol Písek B 13 5 0.0 0 3/6 50.0
4. 12. 2022 skupina A Sokol Písek B 6 2 0.0 0 2/2 100.0
Celkem 11 114 47 335.7 20/44 45.5
Průměr 11 10.4 4.3 335.7 0.0 1.8/4.0 45.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek B 9 0:00 12.3 4.4 0.0 0.1 0.0 3.1/5.1 60.9 3.0
SKB Rokycany 4 0:00 21.5 9.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 3.5
BK Klatovy 6 0:00 14.2 5.8 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 3.0
Pří 6 0:00 13.7 6.0 514.3 0.0 0.0 1.7/2.5 66.7 3.2
Wolves Radotín 5 0:00 16.4 5.4 0.0 0.0 0.0 5.6/8.2 68.3 3.2
BK Brandýs 7 0:00 10.7 4.1 0.0 0.3 0.0 1.6/2.1 73.3 3.0
BC Benešov 5 0:00 14.6 6.4 0.0 0.0 0.0 1.8/2.2 81.8 2.8
PCE 7 24:53 10.0 3.9 54.0 0.0 0.0 2.3/3.9 59.3 2.7
Jiskra Domažlice 4 0:00 17.5 6.3 0.0 0.3 0.0 4.3/6.8 63.0 4.3
Sokol Darren Chrudim 5 0:00 12.8 4.8 0.0 0.0 0.0 3.2/5.8 55.2 2.8
Bra 5 0:00 12.6 3.4 0.0 0.0 0.0 5.8/7.8 74.4 3.0
Snakes Ostrava 5 25:51 12.4 3.6 46.2 0.0 0.0 5.2/7.6 68.4 3.6
BK Loko Plzeň 5 14:00 11.2 4.4 129.4 0.0 0.0 2.4/4.2 57.1 2.6
Slavoj Litoměřice 7 0:00 7.7 2.9 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.9 3.3
BK Děčín 5 0:00 10.2 4.2 0.0 0.0 0.0 1.8/3.8 47.4 3.2
BK Klatovy 5 0:00 9.8 3.6 0.0 0.0 0.0 2.6/4.8 54.2 2.8
Slavoj BK Litoměřice B 4 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 7 0:00 6.4 2.3 0.0 0.0 0.0 1.9/3.7 50.0 2.7
BK Tábor 6 0:00 7.3 2.5 750.0 0.0 0.0 2.3/2.5 93.3 2.0
Sokol Žižkov 4 0:00 11.0 3.8 0.0 0.0 0.0 3.5/4.8 73.7 1.5
BA Sparta 5 0:00 8.6 3.6 0.0 0.0 0.0 1.4/3.2 43.8 2.4
Sluneta USK Ústí n.L. 4 0:00 10.8 3.5 0.0 0.0 0.0 3.8/6.5 57.7 2.8
BC Benešov 6 0:00 7.2 2.3 0.0 0.2 0.0 2.0/3.2 63.2 2.8
VYS 5 5:33 8.4 2.6 325.0 0.2 0.0 2.6/4.8 54.2 2.4
Tesla Pardubice 4 0:00 9.5 3.3 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.8
Sokol Kbely 4 0:00 9.5 3.5 0.0 0.3 0.0 1.8/3.0 58.3 3.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.8 3.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 1.5
BK Děčín 2 0:00 17.0 7.0 100.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 16.5 5.0 0.0 0.5 0.0 5.0/7.5 66.7 2.0
BK Děčín 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 3.3
Sokol pražský 4 25:52 8.3 2.5 41.7 0.0 0.0 3.3/3.8 86.7 4.3
BCM Orli Prostějov 2 37:45 16.0 5.0 35.7 0.0 0.0 6.0/8.5 70.6 3.5
SKB Rokycany 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 15.0 7.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
Královští Sokoli 2 28:05 15.0 6.0 57.1 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 2.5
BK Klatovy 2 0:00 15.0 6.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
BK Tábor 2 0:00 14.5 5.0 100.0 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 4.5
Válečníci Děčín 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 3.0
Sršni Sokol Písek 5 0:00 5.4 2.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 3.0
USK Praha 1 0:00 27.0 13.0 100.0 0.0 0.0 1.0/10.0 10.0 5.0
BK Klatovy 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 2.3
Sokol Žižkov 5 0:00 5.4 1.8 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 64.3 4.0
BC Kolín 1 0:00 26.0 13.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
USK 1 34:02 22.0 6.0 35.3 0.0 0.0 10.0/14.0 71.4 3.0
BK Opava B 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 3.5
Kanonýři Josefov 1 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BA LYNX Liberec 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.7
Sl. MBA Kroměříž 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.7
BK Medvědi Tábor 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 19.0 6.0 100.0 0.0 0.0 7.0/11.0 63.6 3.0
BVK Holice 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BK Kladno 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Legends Č. Budějovice 1 0:00 15.0 4.0 0.0 0.0 0.0 7.0/7.0 100.0 3.0
SKB Zlín 2 13:18 7.0 1.0 50.0 1.0 66.7 2.0/2.0 100.0 1.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Sokol Písek 7 10:46 2.0 0.9 37.5 0.0 0.0 0.3/0.9 33.3 2.1
BK Levharti Chomutov 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
Tesla Pardubice 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Basketbal Olomouc 3 15:20 3.7 1.7 71.4 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
Sršni Sokol Písek 1 0:00 11.0 4.0 100.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
BSK Č. Budějovice 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
JHR 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sokol Pražský 2 12:02 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Spartak Kaplice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BJ 2 0:00 4.5 0.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
HKR 3 11:41 2.7 0.3 25.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 2.3
VYS 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 13:48 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Slavoj Litoměřice 4 13:25 1.5 0.8 60.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
USK Praha B 3 10:00 2.0 0.7 50.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 4.0
PLZ 6 10:50 0.8 0.3 28.6 0.0 0.0 0.2/0.5 33.3 2.0
BC Vysočina 1 13:32 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ZLN 4 9:54 0.8 0.3 33.3 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
Synthesia Pardubice 1 7:28 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
NBK 3 11:21 1.0 0.3 25.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
OVA 4 2:53 0.5 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
OPA 3 4:07 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
AŠ Mladá Boleslav U19B 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
UNL 1 1:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 1:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 6:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DEC 1 3:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SVI 3 3:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 2 2:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 2 0:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 2 3:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0