Samuel Macht

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
203 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
178
Procento vítězství
61.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 7.2 3.2 0.0 0 0.0 0.8/1.5 55.6 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 2 - 2.0 0 0.0 0.5 0.0 0.5/2 25.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Oblastní přebor Loko Plzeň 8 - 11.8 5.3 0.0 0 0.0 1.3/2.9 43.5 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace o MČR Loko Plzeň 6 - 7.7 3.2 0.0 0 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina A Jiskra Domažlice (MS) 1 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 8 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.5/1.4 36.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Jiskra Domažlice 2 - 12.0 5.5 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 7 - 13.3 5.1 0.0 0.1 0.0 2.6/4.9 52.9 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Jiskra Domažlice 11 - 22.6 10.3 0.0 0.2 0.0 1.5/3.4 45.9 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 11 - 25.6 12.1 0.0 0.2 0.0 0.9/3.5 25.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Jiskra Domažlice 4 - 11.5 4.3 0.0 0.5 0.0 1.5/2 75.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Jiskra Domažlice 5 - 10.0 4.8 0.0 0 0.0 0.4/3 13.3 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A1 BK Jiskra Domažlice 2 - 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3 50.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 4 - 20.8 8.8 0.0 0.5 0.0 1.8/3.8 46.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 18.3 7.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Jiskra Domažlice 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 14 18.1 7.1 2.9 /4.7 60.6 0.3 33.3 0.6/1.1 53.3 1.8 8.6
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 1 4.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 2.0
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 8 14.6 4.5 2 /3 66.7 0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.9 7.5
2021/22 junioři U19 - play-off USK 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-off USK 3 10.3 2.7 1.3 /1.7 80.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 5.3
2021/22 kadeti U17 - MČR USK 2 3.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 0.5
2022/23 kadeti U17 - skupina A USK 14 27.1 9.9 4.4 /9.6 45.9 0.1 14.3 0.6/1.9 30.8 2.8 12.0
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A USK 8 27.8 12.1 5.4 /10 53.8 0 0.0 1.4/2.4 57.9 3.1 16.1
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off USK 2 31.5 19.0 7.5 /9.5 78.9 0 0.0 4/6 66.7 3.0 35.0
2022/23 kadeti U17 - play-off USK 3 34.0 11.3 4.7 /8.7 53.8 0 0.0 2/5.3 37.5 2.3 15.3
2022/23 kadeti U17 - MČR USK 2 30.0 14.5 6 /10 60.0 0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0 13.5
2023/24 junioři U19 - skupina A USK 13 10.8 3.5 1.3 /1.8 73.9 0.2 100.0 0.5/0.7 66.7 0.9 8.2
2023/24 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 7 8.0 1.4 0.6 /1.7 33.3 0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3 2.1
2023/24 muži - skupina A Jiskra Domažlice 4 - 10.8 4 0.0 0.3 0.0 2/3.3 61.5 - -
2023/24 junioři U19 - nadstavba A USK 5 16.2 6.4 2.6 /4.8 54.2 0 0.0 1.2/1.8 66.7 1.2 7.8
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo USK Praha B 3 7.3 0.7 0.3 /1 33.3 0 0.0 0/0 0.0 2.7 -0.3
Průměr za kariéru 16.1 8.7 10.2 4.4 63.1 0.1 13.4 1.0/2.1 117.7 1.9 4.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 GBA Lions J. Hradec 14. 1. 2024
2B body 7 VYS 4. 11. 2023
3B body 1 Sokol Písek 8. 10. 2023
Obranné doskoky 9 BK Loko Plzeň 7. 10. 2023
Útočné doskoky 6 BK Loko Plzeň 7. 10. 2023
Doskoky celkem 15 BK Loko Plzeň 7. 10. 2023
Body 16 GBA Lions J. Hradec 14. 1. 2024
Užitečnost 23 BK Loko Plzeň 7. 10. 2023
Asistence 2 GBA Lions J. Hradec 17. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Sokol Pražský 21. 10. 2018 2018/19
2B body 18 kelti Nové Strašecí 20. 10. 2019 2019/20
3B body 2 BK Lions J. Hradec 26. 9. 2021 2021/22
Obranné doskoky 17 Sokol Pražský 16. 12. 2022 2022/23
Útočné doskoky 7 Válečníci Děčín 22. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 20 BK Loko Plzeň 31. 3. 2023 2022/23
Body 36 kelti Nové Strašecí 20. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 50 BK Loko Plzeň 31. 3. 2023 2022/23
Asistence 3 Sokol Písek 24. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A Sokol pražský 12:08 10 4 100.0 0 0.0 2/4 50.0
29. 9. 2023 skupina ZÁPAD JHR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 22:24 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 15:04 5 1 50.0 1 100.0 0/1 0.0
11. 10. 2023 skupina A BA Nymburk 14:40 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
3. 11. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina A VYS 0:00 15 7 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 11. 2023 skupina A Sokol pražský 17:17 5 0 0.0 1 100.0 2/2 100.0
11. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 0:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 12:58 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
30. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 18:19 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 skupina A Sokol Písek 11:30 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 7:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 7:42 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2023 skupina A BA Nymburk 13:31 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 8:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 26:38 16 6 54.5 0 0.0 4/6 66.7
14. 1. 2024 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 11:10 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
17. 1. 2024 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 10:16 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
19. 1. 2024 skupina ZÁPAD PLZ 12:29 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/4 50.0
21. 1. 2024 skupina A BC Vysočina 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/4 75.0
27. 1. 2024 nadstavba A BASKET Brno 23:58 10 4 66.7 0 0.0 2/3 66.7
28. 1. 2024 nadstavba A BK Opava 8:35 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 2. 2024 play-out 13.-20.místo FASTAV Zlín 9:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 17:04 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba A Tygři Brno 5:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 2. 2024 play-out 13.-20.místo Basketbal Olomouc 0:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 3. 2024 play-out 13.-20.místo BCM Orli Prostějov 12:39 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
3. 3. 2024 skupina A VYS 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/3 66.7
Celkem 32 300:15 133 51 82.3 3 75.0 22/33 66.7
Průměr 32 9:22 4.2 1.6 82.3 0.1 75.0 0.7/1.0 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tigers Č. Budějovice 5 0:00 16.8 7.4 0.0 0.2 0.0 1.4/3.8 36.8 2.8
BK Loko Plzeň 6 26:31 14.0 5.5 64.7 0.3 33.3 2.0/3.2 63.2 2.8
kelti Nové Strašecí 2 0:00 35.0 17.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 20.3 9.7 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 1.7
BK Klatovy 7 0:00 8.1 3.4 0.0 0.0 0.0 1.3/2.4 52.9 1.0
BK Teplice 2 0:00 27.5 12.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
BK Levharti Chomutov 3 0:00 17.0 7.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.7
GBA Lions Jindřichův Hradec 5 30:30 10.0 4.2 43.8 0.0 0.0 1.6/3.6 44.4 2.2
BA Sparta Praha 4 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.5/4.3 35.3 2.0
Válečníci Děčín 4 23:19 11.5 5.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.3
BA Nymburk 5 20:00 9.0 3.6 62.1 0.0 0.0 1.8/2.6 69.2 2.6
Sokol Písek 5 23:40 8.6 3.8 52.8 0.0 0.0 1.0/2.2 45.5 2.2
BK Opava 4 24:54 10.8 5.0 60.6 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 2.8
Sokol Pražský 4 21:50 9.0 3.8 53.6 0.5 66.7 0.0/1.5 0.0 2.3
BASKET Brno 2 29:39 15.5 7.0 56.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
NH Ostrava 7 17:04 4.0 1.9 50.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
Tygři Praha 3 0:00 9.0 3.7 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.3
BA Grizzlies Plzeň 3 18:22 8.7 4.0 66.7 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 3.5
Sokol Písek 3 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.0
VYS 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
GBA Lions J. Hradec 2 21:51 11.0 4.5 60.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Benešov 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
BK Medvědi Tábor 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Kaplice Grizzlies 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Pelhřimov 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol pražský 2 14:42 7.5 2.0 66.7 0.5 100.0 2.0/3.0 66.7 -
BA Nymburk 2 14:05 7.0 3.5 87.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK Chomutov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři Brno 3 9:29 4.3 1.7 62.5 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 2 19:17 6.0 3.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Tygři Louny 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BASKET Brno 1 23:58 10.0 4.0 66.7 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Tygři Praha 4 19:18 2.3 1.0 57.1 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
BC Vysočina 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Basketbal Polabí 1 11:10 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Fio banka J. Hradec 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Písek 4 6:38 1.3 0.3 50.0 0.3 100.0 0.0/0.3 0.0 0.8
Slavoj Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 13:00 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 11:19 1.3 0.3 50.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Sokol Pražský 1 12:58 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Slavoj BK Litoměřice 1 10:16 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 12:39 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 2 6:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Wolves Radotín 1 8:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
JHR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 2 0:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 8:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
FASTAV Zlín 1 9:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Brno 1 5:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 1 0:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články