Samuel Macht

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BK Jiskra Domažlice
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
103
Procento vítězství
62.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 8 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.5/1.4 36.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Jiskra Domažlice 2 - 12.0 5.5 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 7 - 13.3 5.1 0.0 0.1 0.0 2.6/4.9 52.9 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Jiskra Domažlice 5 - 10.0 4.8 0.0 0 0.0 0.4/3 13.3 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Oblastní přebor Loko Plzeň 8 - 11.8 5.3 0.0 0 0.0 1.3/2.9 43.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Jiskra Domažlice 11 - 22.6 10.3 0.0 0.2 0.0 1.5/3.4 45.9 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A1 BK Jiskra Domažlice 2 - 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace o MČR Loko Plzeň 6 - 7.7 3.2 0.0 0 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 7.2 3.2 0.0 0 0.0 0.8/1.5 55.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 11 - 25.6 12.1 0.0 0.2 0.0 0.9/3.5 25.6 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 2 - 2.0 0 0.0 0.5 0.0 0.5/2 25.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Jiskra Domažlice 4 - 11.5 4.3 0.0 0.5 0.0 1.5/2 75.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 4 - 20.8 8.8 0.0 0.5 0.0 1.8/3.8 46.7 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina A Jiskra Domažlice (MS) 1 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 18.3 7.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Jiskra Domažlice 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 1 4.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 2.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 14 18.1 7.1 2.9 /4.7 60.6 0.3 33.3 0.6/1.1 53.3 1.8 8.6
Průměr za kariéru 20.4 2.5 12.6 5.5 12.1 0.2 6.7 1.1/2.5 133.8 1.9 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Sokol Písek 23. 11. 2021
2B body 8 BK NAPOS Vysoká n. L. 13. 6. 2021
3B body 2 BK Lions J. Hradec 26. 9. 2021
Obranné doskoky 8 Válečníci Děčín 23. 10. 2021
Útočné doskoky 5 Sokol Písek 27. 9. 2021
Doskoky celkem 10 Válečníci Děčín 23. 10. 2021
Body 20 BK NAPOS Vysoká n. L. 13. 6. 2021
Užitečnost 20 BK Loko Plzeň 7. 10. 2021
Asistence 2 Válečníci Děčín 21. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Sokol Pražský 21. 10. 2018 2018/19
2B body 18 kelti Nové Strašecí 20. 10. 2019 2019/20
3B body 2 BK Lions J. Hradec 26. 9. 2021 2021/22
Obranné doskoky 8 Válečníci Děčín 23. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 Sokol Písek 27. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 10 Válečníci Děčín 23. 10. 2021 2021/22
Body 36 kelti Nové Strašecí 20. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 20 BK Loko Plzeň 7. 10. 2021 2021/22
Asistence 2 BA Sparta Praha 11. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
13. 6. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 20 8 0.0 1 0.0 1/2 50.0
12. 6. 2021 skupina B BK Mariánské Lázně 0:00 19 7 0.0 1 0.0 2/2 100.0
12. 6. 2021 skupina B BK Klatovy 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/4 50.0
19. 6. 2021 skupina B TJ Sokol Kbely 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 17:36 10 2 66.7 2 100.0 0/2 0.0
27. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 17:55 8 4 50.0 0 0.0 0/2 0.0
3. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 3:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 22:31 10 2 100.0 1 33.3 3/3 100.0
10. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 18:40 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 11:09 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 21:31 10 5 62.5 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 14:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 21:10 10 3 37.5 0 0.0 4/6 66.7
9. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 17:34 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
11. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 19:55 8 4 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 10:49 5 1 50.0 1 100.0 0/0 0
21. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 13:40 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
4. 1. 2022 skupina A BK Lions J. Hradec 24:21 14 7 70.0 0 0.0 0/0 0
5. 1. 2022 skupina A Sokol Pražský 21:31 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 20 256:44 157 63 95.5 6 50.0 13/23 56.5
Průměr 20 12:50 7.9 3.2 95.5 0.3 50.0 0.7/1.2 56.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 3 0:00 20.3 9.7 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 1.7
BK Klatovy 7 0:00 8.1 3.4 0.0 0.0 0.0 1.3/2.4 52.9 1.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
BK Levharti Chomutov 3 0:00 17.0 7.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.7
BA Sparta Praha 4 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.5/4.3 35.3 2.0
Tygři Praha 3 0:00 9.0 3.7 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.3
Sokol Pražský 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 3.5
Sokol Písek 3 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.0
BK Lions J. Hradec 2 20:58 12.0 4.5 69.2 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Mariánské Lázně 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Písek 2 19:32 9.0 3.5 43.8 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Válečníci Děčín 2 17:35 9.0 4.5 69.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Jižní supi 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BK Medvědi Tábor 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
Kaplice Grizzlies 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Pelhřimov 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Loko Plzeň 2 16:40 7.5 1.5 75.0 1.0 50.0 1.5/1.5 100.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK Chomutov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 2 19:17 6.0 3.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Tygři Louny 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Pražský 2 16:20 5.0 2.5 62.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Fio banka J. Hradec 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha 2 16:10 1.5 0.5 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 3:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -