Martin Procházka

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 15 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
167 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
261
Procento vítězství
68.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 9 - 1.1 0.3 0 0.4/0.9 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 18 - 3.7 1.8 0 0.1/0.5 22.2 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - S - 5. - 10. místo BA Sparta B 7 - 3.3 1.4 0 0.4/1.3 33.3 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A1" BA SpaU11B "B"(ms) 4 - 18.0 8.5 0 1/2.3 44.4 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A2" BA SpaU11B "B"(ms) 4 - 14.8 6.8 0 1.3/2.8 45.5 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" BA SpaU12B"B" 4 - 11.3 5.3 0 0.8/2.5 30.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" BA SpaU12B"B" 4 - 16.3 7.3 0 1.8/3 58.3 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 3 - 3.7 1.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 17 - 12.7 5.8 0 1.1/2.2 47.4 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 6 - 5.8 2.8 0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 5-8 BA SpaU12B"B" 3 - 23.0 11.3 0 0.3/2 16.7 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 5-8 B BA SpaU12B"B" 3 - 19.0 9 0 1/2 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Skupina 4-6 BA SpaU11B "B"(ms) 2 - 10.0 4.5 0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" BA SpaU12B"B" 3 - 10.0 5 0 0/0.3 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" BA SpaU12B"B" 3 - 20.0 9.3 0 1.3/3 44.4 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace B BA Sparta 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace B BA Sparta 6 - 15.7 7.3 0 1/2 50.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 13 - 15.3 7.1 0 1.2/2.4 48.4 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 BA Sparta 4 - 3.3 1.5 0 0.3/1 25.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - F1 BA Sparta 14 - 11.4 5.2 0 1/2.7 36.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BA Sparta Praha 4 - 5.0 2.5 0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" BA Sparta U13B "B" 2 - 14.0 6 0 2/4.5 44.4 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" BA Sparta U13B "B" 2 - 8.5 3 0 2.5/5 50.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace B BA Sparta 6 - 11.3 5.2 0.3 0/0.7 0.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace B BA Sparta 6 - 19.8 9.8 0 0.2/0.7 25.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - F1 BA Sparta 11 - 16.1 7.7 0 0.6/2.1 30.4 - -
2019/20 starší minižáci U13 - F1 BA Sparta 14 - 11.3 4.9 0 1.6/2.3 68.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BA Sparta Praha 6 - 11.2 4.8 0.3 0.5/0.8 60.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B BA Sparta Praha 4 - 16.5 7.3 0.3 1.3/3 41.7 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2020/21 starší minižáci U13 - Kvalifikace C BA Sparta 4 - 20.0 9.3 0 1.5/2.8 54.5 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 22.4 9.3 0.8 1.5/2.6 58.1 - -
2021/22 žáci U15 - skupina A BA Sparta 12 - 16.3 5.4 0.8 3.3/5.6 58.2 - -
2021/22 žáci U15 - liga B BA Sparta 9 - 16.3 7.1 0.4 0.8/1.4 53.8 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga A BA Sparta Praha 11 - 17.9 6.9 0.6 2.2/4.1 53.3 - -
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BA Sparta Praha 3 4.3 1.0 0.3 /0.3 0 0.3/0.7 50.0 - 1.7
2022/23 kadeti U17 - Skupina B BA Sparta Praha 8 - 6.9 2.6 0.3 0.9/1.9 46.7 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 13 - 24.6 9.2 1.4 2.2/3.6 59.6 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga A BA Sparta 4 - 24.0 8.8 0.8 4.3/5 85.0 - -
Průměr za kariéru 37.3 0.0 13.0 5.6 0.2 1.1/2.2 223.8 1.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 SLUNETA Ústí n.L. 29. 1. 2023
2B body 15 TJ Sokol Kbely 20. 11. 2022
3B body 4 Lokomotiva Plzeň 6. 11. 2022
Obranné doskoky 1 BA Grizzlies Plzeň 21. 5. 2022
Doskoky celkem 1 BA Grizzlies Plzeň 21. 5. 2022
Body 43 TJ Sokol Kbely 20. 11. 2022
Užitečnost 3 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Jižní Supi 15. 12. 2021 2021/22
2B body 15 BK Kladno 2. 10. 2022 2022/23
3B body 4 Lokomotiva Plzeň 6. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 1 BA Grizzlies Plzeň 21. 5. 2022 2022/23
Doskoky celkem 1 BA Grizzlies Plzeň 21. 5. 2022 2022/23
Body 43 TJ Sokol Kbely 20. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 3 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
20. 5. 2022 o postup do extraligy BCM Orli Prostějov 5:01 2 1 100.0 0 0/0 0
21. 5. 2022 o postup do extraligy BA Grizzlies Plzeň 7:36 1 0 0.0 0 1/2 50.0
22. 5. 2022 o postup do extraligy BC Vysočina 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
17. 9. 2022 Skupina A Lokomotiva Plzeň 0:00 27 8 0.0 2 5/6 83.3
18. 9. 2022 Skupina A Sokol Písek 0:00 23 9 0.0 1 2/5 40.0
1. 10. 2022 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 11 5 0.0 0 1/2 50.0
2. 10. 2022 Skupina A BK Kladno 0:00 32 15 0.0 0 2/2 100.0
4. 10. 2022 Skupina A Sokol Pražský 0:00 12 6 0.0 0 0/2 0.0
8. 10. 2022 Skupina B Tesla Pardubice 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
9. 10. 2022 Skupina B NAPOS Vysoká n. L. 0:00 1 0 0.0 0 1/2 50.0
16. 10. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 22 8 0.0 2 0/2 0.0
21. 10. 2022 Skupina B Pod U17B 0:00 12 3 0.0 1 3/4 75.0
22. 10. 2022 Skupina B BK Brandýs n. L. 0:00 8 4 0.0 0 0/1 0.0
5. 11. 2022 Skupina A Sokol Písek 0:00 26 6 0.0 3 5/8 62.5
6. 11. 2022 Skupina A Lokomotiva Plzeň 0:00 25 5 0.0 4 3/6 50.0
12. 11. 2022 Skupina B Jižní Supi 0:00 7 3 0.0 0 1/1 100.0
13. 11. 2022 Skupina B Jižní Supi 0:00 15 7 0.0 0 1/5 20.0
17. 11. 2022 Skupina A Sokol Pražský 0:00 12 6 0.0 0 0/1 0.0
19. 11. 2022 Skupina A BK Kladno 0:00 37 15 0.0 2 1/1 100.0
20. 11. 2022 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 43 15 0.0 2 7/9 77.8
26. 11. 2022 Skupina B Vlci Žďár 0:00 8 2 0.0 1 1/2 50.0
27. 11. 2022 Skupina B BC Kolín 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
3. 12. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 25 10 0.0 1 2/3 66.7
4. 12. 2022 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 25 11 0.0 1 0/0 0
15. 1. 2023 extraliga A USK Praha 0:00 25 8 0.0 2 3/3 100.0
14. 1. 2023 extraliga A Sokol Pražský 0:00 12 6 0.0 0 0/2 0.0
28. 1. 2023 extraliga A Válečníci Děčín 0:00 25 10 0.0 0 5/6 83.3
29. 1. 2023 extraliga A SLUNETA Ústí n.L. 0:00 34 11 0.0 1 9/9 100.0
Celkem 28 12:37 474 176 17.600.0 23 53/84 63.1
Průměr 28 0:27 16.9 6.3 17.600.0 0.8 1.9/3.0 63.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
TJ Sokol Dubeč 5 0:00 17.2 8.4 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 0.6
BK Klatovy 4 0:00 21.5 8.0 0.0 1.3 1.8/4.0 43.8 1.3
TJ Sokol Pražský 8 0:00 10.4 4.9 0.0 0.0 0.6/2.5 25.0 1.5
Sokol Písek 4 0:00 20.8 6.0 0.0 1.8 3.5/6.3 56.0 1.8
USK Praha 11 0:00 7.4 3.5 0.0 0.0 0.5/1.6 27.8 0.8
Lokomotiva Plzeň 5 0:00 14.8 6.0 0.0 0.4 1.6/2.8 57.1 0.4
Ber U12B 4 0:00 17.5 7.8 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.8
BK Kladno 2 0:00 34.5 15.0 0.0 1.0 1.5/1.5 100.0 1.0
BK Jiskra Domažlice 3 0:00 21.0 8.3 0.0 0.7 2.3/4.3 53.8 1.7
TJ Sokol Kbely 3 0:00 20.7 8.0 0.0 0.7 2.7/3.7 72.7 0.7
Sokol Pražský 6 0:00 10.3 4.7 0.0 0.0 1.0/2.2 46.2 0.8
TJ Sokol Dubeč 6 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.8
BA Radotín 3 0:00 18.7 9.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 26.0 6.5 0.0 3.0 4.0/6.0 66.7 2.0
USK Praha 7 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 1.3/2.4 52.9 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 25.0 10.5 0.0 0.5 2.5/3.0 83.3 1.5
Sokol Žižkov Cubs 4 0:00 12.3 5.5 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.5
Velká Ohrada 3 0:00 15.7 7.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BK Klatovy 2 0:00 23.5 11.0 0.0 0.5 0.0/2.5 0.0 2.5
Tygři Praha 3 0:00 15.3 7.3 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
Válečníci Děčín 2 0:00 22.5 9.0 0.0 1.0 1.5/5.0 30.0 2.0
USK Praha 3 0:00 14.7 5.7 0.0 0.7 1.3/2.3 57.1 3.0
Tygři Praha A 4 0:00 10.3 3.8 0.0 0.0 2.8/3.5 78.6 2.3
USK Praha 3 0:00 13.0 3.7 0.0 1.0 2.7/4.0 66.7 1.3
Sokol Písek 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.5 2.0/2.0 100.0 2.0
Jižní Supi 2 0:00 19.5 8.0 0.0 1.0 0.5/1.0 50.0 1.0
PORG Basket 2 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 5 0:00 7.2 3.4 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.8
Sokol Pražský 3 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/1.7 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 34.0 11.0 0.0 1.0 9.0/9.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BKČ.B.U12B 2 0:00 17.0 8.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Jižní Supi 2 0:00 16.5 3.5 0.0 1.0 6.5/9.5 68.4 2.0
USK Praha 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 1.8/2.0 87.5 1.0
Tygři Praha 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.5 2.0/4.0 50.0 3.0
SŠB Pardubice 2 0:00 15.5 7.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U13B (ms) 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 0.5
Sokol Pražský 3 0:00 9.3 4.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Levharti Chomutov 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.5 1.0/3.0 33.3 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Nymburk 1 0:00 26.0 12.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 25.0 10.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Tygři Praha B 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Kbely 3 0:00 7.3 3.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Basket Poděbrady 1 0:00 20.0 7.0 0.0 2.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
BK Bran U11B 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Kbely 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Pod U17B 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Vlci Žďár 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 5:01 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 1 7:36 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0