Daniel Musil

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
BA Poděbrady z.s.
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
327
Procento vítězství
50.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Pod U11 (mix) 22 - 6.3 3 0 0.3/1.4 23.3 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace BAPod U11(mix) 4 - 9.5 4.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Finále Pod U13B 2 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Pod(mix) 26 - 9.7 3.7 0 2.3/5.6 42.1 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále PodU12B(kv) 6 - 6.3 2.2 0 2/3.7 54.5 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B 30 - 8.0 3.2 0.1 1.4/3.6 37.6 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BA Nymburk 10 - 5.5 2 0.2 0.9/1.8 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B 30 - 12.2 4.7 0.3 2/3.9 50.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BA Nymburk 4 - 3.5 1.3 0 1/1.8 57.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BA Nymburk 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B BA Nymburk 3 9.7 1.7 0 0.3 0.7/1.3 50.0 0.3 1.3
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo BA Nymburk 2 4.5 0.0 0 0 0/0 0.0 - -1.5
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BA Nymburk 6 - 2.7 0.8 /0.8 0 1/1.3 75.0 1.3 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Kondoři Liberec 5 - 7.4 2.4 /2.4 0 2.6/4 65.0 1.6 4.4
2015/16 žáci U15 - extraliga BA Nymburk 3 - 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 0.7 -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Kondoři Liberec 3 - 13.7 2.3 /2.3 1.3 5/7 71.4 3.3 8.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 20.0 8.0 1.7 /4.3 0.7 2.7/5.3 50.0 0.7 5.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Kondoři Liberec 2 11.5 5.5 0.5 /1 1.5 0/1 0.0 1.5 3.0
2016/17 žáci U15 - Skupina B Kondoři Liberec 14 - 11.7 2.9 /2.9 1.3 2.1/3.6 60.0 2.1 8.1
2016/17 kadeti U17 - skupina B Kondoři Liberec B 8 - 16.5 3.8 2.1 2.6/4.5 58.3 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Kondoři Liberec 16 - 6.9 1.7 /1.7 0.6 1.6/2.1 76.5 1.4 4.9
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo Kondoři Liberec B 3 - 16.7 2.7 3 2.3/3.7 63.6 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 19.0 2.0 0 /1.7 0.7 0/0 0.0 2.3 -0.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Kondoři Liberec 2 27.0 11.0 0.5 /4 3 1/1 100.0 2.5 5.5
2017/18 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 20 14.4 5.4 0.5 /2.1 0.9 1.8/3.1 59.0 1.7 1.5
2017/18 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 20.0 6.3 0.7 /1.3 1.3 1/2.7 37.5 2.3 2.7
2018/19 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 18 19.1 9.5 1.4 /3.5 1.3 2.9/4.1 71.2 1.3 7.9
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 15 25.5 12.8 2.6 /6.5 1.3 3.8/6 63.3 2.2 10.7
2018/19 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 3 - 20.0 7 0.7 4/5 80.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 4 23.0 10.5 2.8 /7 1.3 1.3/1.5 83.3 1.3 4.3
2018/19 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 4 31.5 15.5 4.5 /8.3 0.8 4.3/6 70.8 2.0 12.5
2019/20 junioři U19 - skupina C Basket Poděbrady 3 - 11.0 4.7 0 1.7/4.7 35.7 - -
2019/20 junioři U19 - 2. kolo Basket Poděbrady 2 - 26.0 8 2.5 2.5/7 35.7 - -
2019/20 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 1 - 5.0 0 1 2/2 100.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 21 18.8 7.2 1.3 /2.9 1 1.4/1.6 85.3 2.1 4.0
2019/20 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 2 - 20.0 7 1.5 1.5/2.5 60.0 - -
2021/22 muži - SBLM skupina východ BAPOD 3 - 11.3 1.7 1.7 3/4 75.0 - -
Průměr za kariéru 30.8 6.2 8.9 2.6 0.6 1.8/3.3 194.2 1.7 2.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Kol 26. 9. 2021
2B body 4 BraB 10. 10. 2021
3B body 4 Réma 23. 10. 2021
Body 17 Réma 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Lokomotiva Plzeň 3. 4. 2016 2015/16
2B body 12 Kostelec n.Č.L. 21. 1. 2017 2016/17
3B body 6 Sokol Vyšehrad 23. 10. 2016 2016/17
Obranné doskoky 10 NH Ostrava 28. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 5 NH Ostrava 22. 10. 2017 2017/18
Doskoky celkem 14 NH Ostrava 28. 2. 2019 2018/19
Body 40 SK Brno Žabovřesky 9. 6. 2019 2019/20
Užitečnost 32 NH Ostrava 28. 2. 2019 2018/19
Asistence 4 BA Nymburk 25. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
26. 9. 2021 SBLM skupina východ Kol 7 0 1 4/6 66.7
10. 10. 2021 SBLM skupina východ BraB 10 4 0 2/2 100.0
23. 10. 2021 SBLM skupina východ Réma 17 1 4 3/4 75.0
Celkem 3 34 5 5 9/12 75.0
Průměr 3 11.3 1.7 1.7 3.0/4.0 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Loko Plzeň 6 24:22 11.0 2.7 48.5 0.7 13.8 3.7/5.5 66.7 2.3
PCE 6 16:12 11.0 2.2 61.9 1.5 31.0 2.2/2.3 92.9 0.8
USK 7 24:45 9.3 1.0 31.8 1.6 24.4 2.6/5.0 51.4 2.3
BC Kolín 4 0:00 15.3 4.0 0.0 1.5 0.0 2.8/4.3 64.7 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 23.5 6.0 100.0 3.0 100.0 2.5/6.0 41.7 2.5
Ben U13B 4 0:00 10.8 4.3 0.0 0.0 0.0 2.3/6.8 33.3 1.5
SAM Brno 4 25:55 10.3 1.5 31.6 2.0 38.1 1.3/2.0 62.5 1.8
Měl U12 4 0:00 9.8 4.0 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 1.3
Sokol Pražský 4 14:55 9.5 0.5 16.7 2.5 37.0 1.0/3.0 33.3 1.3
Sokol Písek 4 19:23 9.0 1.0 40.0 1.0 25.0 4.0/6.5 61.5 2.5
Sokol pražský 3 19:34 11.7 2.7 57.1 1.7 55.6 1.3/1.7 80.0 1.0
ŠSK Sla U13 4 0:00 8.0 3.5 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 12.5 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 15.5 3.5 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
NH Ostrava 4 14:34 7.8 1.0 36.4 1.3 33.3 2.0/3.3 61.5 1.5
BK Pelhřimov 3 6:38 10.0 2.7 266.7 0.3 25.0 3.7/6.0 61.1 -
Snakes Ostrava 3 5:36 9.7 2.0 100.0 1.0 60.0 2.7/3.7 72.7 1.7
Slovan Varnsdorf 1 0:00 28.0 3.0 0.0 5.0 0.0 7.0/13.0 53.8 4.0
Synthesia Pardubice 4 16:44 7.0 2.0 40.0 0.0 0.0 3.0/3.8 80.0 1.3
Snakes Ostrava 3 21:56 9.0 0.3 16.7 2.0 30.0 2.3/2.7 87.5 2.7
Snakes Ostrava 3 20:47 9.0 2.7 42.1 0.0 0.0 3.7/8.0 45.8 2.0
Synthesia Pardubice 4 6:10 6.8 0.5 28.6 1.5 66.7 1.3/1.3 100.0 1.3
Měl U13B 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 1.3
BA Nymburk 2 29:22 13.0 3.0 75.0 2.0 26.7 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Loko Plzeň 3 19:38 8.3 1.7 41.7 1.0 27.3 2.0/3.7 54.5 2.3
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 6.0 1.3 100.0 0.3 100.0 2.8/4.5 61.1 1.3
Válečníci Děčín 1 0:00 23.0 7.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
USK Praha 2 0:00 11.5 3.0 100.0 0.5 100.0 4.0/6.0 66.7 1.5
Basket Poděbrady 2 0:00 11.0 3.5 100.0 0.5 100.0 2.5/4.5 55.6 3.0
BK Opava 3 5:18 7.3 2.3 100.0 0.7 66.7 0.7/1.3 50.0 2.3
Sokol Písek 3 14:46 7.0 0.7 50.0 1.7 38.5 0.7/1.3 50.0 3.0
Sokol Pražský 3 9:46 7.0 1.3 66.7 1.0 50.0 1.3/1.3 100.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 20.0 2.0 100.0 2.0 100.0 10.0/12.0 83.3 2.0
Synthesia Pardubice 5 4:14 3.8 1.2 66.7 0.2 33.3 0.8/1.8 44.4 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 5.0
Královští Sokoli 2 0:00 9.0 2.5 100.0 0.5 100.0 2.5/4.0 62.5 2.5
BraU13B 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Réma 1 0:00 17.0 1.0 0.0 4.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BCM Orli Prostějov 3 14:22 5.3 1.3 44.4 0.3 14.3 1.7/2.3 71.4 2.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.0 2.0 100.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 8.0 1.0 100.0 0.5 100.0 4.5/5.0 90.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 15:23 7.5 2.0 50.0 0.5 14.3 2.0/2.0 100.0 1.5
BCM Orli Prostějov 3 18:40 5.0 0.7 25.0 0.7 16.7 1.7/1.7 100.0 2.7
Kol U12B 4 0:00 3.5 0.3 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 2.8
Slavoj Litoměřice 2 0:00 6.0 1.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 23:20 11.0 1.0 50.0 3.0 60.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Žďár n. S. 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BK Klatovy 2 0:00 5.5 0.5 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BraB 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 4 14:02 2.5 0.5 28.6 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.8
BA Sparta 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Kol 1 0:00 7.0 0.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
SAM Brno 1 19:06 6.0 0.0 0.0 1.0 20.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Opava 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
GBA J. Hradec 2 9:08 2.5 0.5 25.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 1.0
Wolves Radotín 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
USK Praha 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Jižní Supi 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Vyškov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0