Tomáš Polánek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
119
Procento vítězství
78.2%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina B Sokol Písek Sršni h 2 - 7.5 3.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Sokol Písek 3 - 2.0 0.7 /0.7 0 0.7/1.3 50.0 1.3 -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 13 - 6.8 3.2 0 0.4/0.8 45.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Písek 12 - 3.0 1.3 0 0.3/0.9 36.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Písek 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 2 - 3.0 1.5 0 0/1 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 12 - 4.6 1.9 0 0.8/1.4 52.9 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek Sršni B 7 - 7.4 3.4 0 0.6/2.3 25.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 15 - 5.0 2.1 0 0.7/1.3 55.0 - -
2018/19 kadeti U17 - Skupina A 4-6 Sokol Písek Sršni B 3 - 11.0 4.7 0 1.7/4 41.7 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Písek 3 26.0 7.0 3 0 1/1.7 60.0 3.7 10.3
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 2 18.0 2.0 0.5 0 1/2 50.0 3.5 2.5
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 20 13.2 2.4 0.8 /1.5 0 0.8/1.7 48.5 1.9 3.6
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 4 24.5 8.8 2.8 /6.8 0.5 1.8/3 58.3 2.0 13.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 7 6.3 0.4 0.1 /1.1 0 0.1/0.3 50.0 0.4 0.3
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 10 24.1 4.8 1.5 /4.4 0.2 1.2/2.3 52.2 2.9 4.7
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Písek 1 - 5.0 0 1 2/4 50.0 3.0 -
Průměr za kariéru 19.8 6.4 4.5 1.8 0.0 0.7/1.5 129.3 1.8 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Jižní Supi 3. 10. 2021
2B body 4 BK Loko Plzeň 21. 11. 2021
3B body 1 Sokol Kbely 17. 11. 2021
Obranné doskoky 7 Sokol pražský 20. 11. 2021
Útočné doskoky 5 Sokol pražský 20. 11. 2021
Doskoky celkem 12 Sokol pražský 20. 11. 2021
Body 9 Sokol pražský 20. 11. 2021
Užitečnost 17 Sokol pražský 20. 11. 2021
Asistence 2 PLZ 24. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BCM Orli Prostějov 4. 3. 2020 2019/20
2B body 7 BK Brandýs n. L. 10. 2. 2019 2018/19
3B body 1 NH Ostrava 3. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 8 NH Ostrava 3. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 6 USK 19. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 12 Sokol pražský 20. 11. 2021 2021/22
Body 16 BK Brandýs n. L. 10. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 18 USK 19. 9. 2020 2020/21
Asistence 4 BK Loko Plzeň 2. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 23:41 6 3 60.0 0 0.0 0/1 0.0
19. 9. 2021 skupina A Sokol pražský 21:22 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 25:01 7 2 50.0 0 0.0 3/8 37.5
3. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 18:33 7 0 0.0 1 100.0 4/4 100.0
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 5:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 4:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 27:35 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
17. 10. 2021 skupina A USK 27:41 6 2 33.3 0 0.0 2/2 100.0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 15:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 21:00 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
9. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 17:38 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Kbely 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/4 50.0
20. 11. 2021 skupina A Sokol pražský 32:50 9 3 37.5 1 100.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 25:31 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 17:16 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
28. 11. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 2:20 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 18 285:13 56 16 30.8 3 16.7 15/29 51.7
Průměr 18 15:50 3.1 0.9 30.8 0.2 16.7 0.8/1.6 51.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 0.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.5
USK 3 18:09 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BK Chomutov 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BC Benešov 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BA Sparta Praha 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 24:36 7.0 3.5 70.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Snakes Ostrava 3 15:35 4.3 1.0 33.3 0.3 50.0 1.3/3.3 40.0 3.0
NH Ostrava 3 19:00 4.3 1.0 37.5 0.3 20.0 1.3/1.3 100.0 1.7
BK Klatovy 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
USK Praha 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol pražský 2 27:06 5.0 1.5 20.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 18:49 4.5 2.0 57.1 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Kladno 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 14:22 4.0 1.0 66.7 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sojky Pelhřimov h 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 1 25:01 7.0 2.0 50.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 3.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
Jižní Supi 1 18:33 7.0 0.0 0.0 1.0 100.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BK Strakonice d 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Fio banka J. Hradec 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.5
SKB Strakonice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
BK Klatovy 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 27:41 6.0 2.0 33.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kbely 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Nymburk 2 21:10 2.5 1.0 25.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Pardubice 2 15:31 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 8:30 2.0 0.5 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
PLZ 1 17:16 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha 2 9:54 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
SAM Brno 2 8:55 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 19:19 1.0 0.5 14.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
Slavoj Litoměřice 1 27:35 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 1 8:51 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
VYS 1 15:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Slavia Praha 1 4:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 5:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 1 2:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -