Matěj Bartoš

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
Sokol Písek B
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
272
Procento vítězství
55.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Sršni Sokol Písek 18 - 4.2 1.8 0 0.6/0.7 76.9 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo Sršni Sokol Písek 8 - 3.6 1.4 0 0.9/1.1 77.8 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Sršni Sokol Písek 13 - 10.2 4.5 /4.5 0.1 0.8/2.3 36.7 1.0 7.7
2011/12 žáci U15 - skupina A Sršni Sokol Písek 12 - 4.0 1.8 0 0.3/0.8 44.4 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 6 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sršni Sokol Písek 5 - 8.0 3.4 /3.4 0 1.2/1.6 75.0 1.4 6.2
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Sršni Sokol Písek 3 - 4.3 2 /2 0 0.3/1.3 25.0 1.3 2.0
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sršni Sokol Písek 5 12.6 4.0 1.8 /4.2 0 0.4/0.4 100.0 1.0 1.0
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Sršni Sokol Písek 14 - 7.6 3.1 0.2 0.6/1.3 50.0 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 12 - 5.8 2.3 0.2 0.6/0.8 70.0 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Sokol Písek 2 20.0 7.0 3.5 0 0/0 0.0 1.5 6.0
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sršni Sokol Písek 3 13.0 2.3 0.7 0.3 0/0 0.0 0.7 -
2013/14 kadeti U17 - základní část Sršni Sokol Písek 20 - 1.8 0.7 0.2 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Sršni Sokol Písek 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-out Sršni Sokol Písek 5 11.2 4.4 0.6 /1.4 1 0.2/0.2 100.0 0.8 1.2
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol Písek 14 8.9 2.8 0.4 /1.1 0.6 0.1/0.3 50.0 0.6 1.9
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 21 - 10.5 2.1 1.7 1.2/1.8 65.8 - -
2014/15 junioři U19 - play-out Sokol Písek 4 25.0 3.3 0.5 /3.5 0.8 0/0.5 0.0 1.3 2.0
2014/15 kadeti U17 - play-out Sokol Písek 6 - 19.3 5.5 2.5 0.8/1.3 62.5 - -
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol Písek 21 15.0 5.4 0.6 /1.7 1.3 0.3/0.5 70.0 1.0 2.6
2015/16 muži - oblastní přebor Sokol Písek C 18 - 11.3 1.6 2.5 0.6/0.7 83.3 - -
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo Sokol Písek 2 3.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 7.0 2.0 0 /0.3 0.7 0/0 0.0 0.3 -
2016/17 muži - skupina B Sokol Písek B 10 - 5.1 0.9 1 0.3/0.4 75.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 18 13.9 5.8 0.5 /1.4 1.5 0.3/0.3 100.0 0.8 2.9
2016/17 muži - základní část Sokol Písek Sršni D 3 - 13.7 1.7 3 1.3/2 66.7 - -
2016/17 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 27.7 10.7 0 /1 3.3 0.7/1.3 50.0 1.7 6.3
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 14 - 8.4 0.8 2.1 0.6/1 57.1 - -
2020/21 muži - skupina A Sokol Písek B 3 - 7.0 0.7 1.7 0.7/0.7 100.0 - -
2021/22 muži - skupina A Sokol Písek B 4 - 3.5 0 1 0.5/1 50.0 - -
Průměr za kariéru 27.2 4.0 6.3 1.5 0.9 0.5/0.8 148.6 1.1 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Jiskra Domažlice 10. 10. 2021
3B body 2 Sluneta USK Ústí n.L. 26. 9. 2021
Body 8 Jiskra Domažlice 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Lions J. Hradec 28. 11. 2010 2010/11
2B body 9 BK Klatovy 23. 10. 2011 2011/12
3B body 6 SAM BŠM Brno 25. 2. 2017 2016/17
Obranné doskoky 8 Slavoj Litoměřice 25. 4. 2015 2014/15
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 25. 4. 2015 2014/15
Doskoky celkem 11 Slavoj Litoměřice 25. 4. 2015 2014/15
Body 34 BC Nový Jičín 19. 4. 2015 2014/15
Užitečnost 19 Lions J. Hradec 29. 10. 2011 2011/12
Asistence 3 BC Vysočina 26. 2. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0 0 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 6 0 2 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0 0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 8 0 2 2/4 50.0
Celkem 4 14 4 2/4 50.0
Průměr 4 3.5 0.0 1.0 0.5/1.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Spartak Kaplice 7 0:00 12.7 1.6 0.0 2.9 0.0 1.0/1.3 77.8 2.1
BC Nový Jičín 6 0:00 14.7 4.3 0.0 1.7 0.0 1.0/1.5 66.7 1.2
Synthesia Pardubice 7 0:00 7.3 1.6 0.0 1.3 0.0 0.3/0.6 50.0 1.6
Sokol Písek B 4 0:00 12.8 2.3 0.0 2.8 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Loko Plzeň 6 0:00 7.7 2.0 0.0 1.0 0.0 0.7/0.8 80.0 1.0
BK Tábor B 3 0:00 14.7 2.0 0.0 3.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
WBA 4 0:00 10.3 2.3 0.0 1.8 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Děčín 5 0:00 7.2 3.4 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 40.0 1.6
PCE 7 11:46 5.0 0.1 16.7 1.6 39.3 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Pelhřimov 3 0:00 11.0 0.7 0.0 3.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Snakes Ostrava 4 20:49 8.0 0.0 0.0 2.5 32.3 0.5/1.0 50.0 1.3
BC Vysočina 2 21:37 15.5 2.5 62.5 3.5 43.8 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 15.0 6.5 100.0 0.5 100.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Jiskra Domažlice 3 0:00 9.7 0.3 0.0 2.3 0.0 2.0/2.7 75.0 1.0
USK 4 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.8
TOROLA BT Příbor 4 0:00 6.8 2.3 0.0 0.3 0.0 1.5/1.8 85.7 1.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 13.5 3.0 0.0 2.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
CBU 2 0:00 12.5 0.0 0.0 4.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 2 23:17 12.5 1.5 42.9 2.5 27.8 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Klatovy 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 6 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
BCM Slez. Ostrava 4 0:00 5.8 1.3 0.0 1.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
Wolves Radotín 2 0:00 10.5 1.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 6.7 2.0 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
SAM BŠM Brno 2 13:22 10.0 0.0 0.0 3.0 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol H. Králové 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.3
BK Loko Plzeň 4 14:19 4.8 0.5 50.0 1.0 30.8 0.8/0.8 100.0 0.8
SKB Zlín 6 12:45 3.0 0.5 33.3 0.7 44.4 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 3 0:00 5.7 0.0 0.0 1.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
Sokol Pražský 5 0:00 3.4 1.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.4
Slavoj Litoměřice 5 15:00 3.4 0.6 23.1 0.6 30.0 0.4/0.4 100.0 0.8
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 8.5 3.0 100.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
Snakes Ostrava 1 19:37 16.0 7.0 63.6 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK Praha 5 0:00 3.0 0.8 0.0 0.2 0.0 0.8/1.6 50.0 0.8
SKB Rokycany 2 0:00 7.5 0.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol pražský 5 8:56 3.0 0.0 0.0 1.0 38.5 0.0/0.4 0.0 0.2
USK Praha 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
BK Pardubice 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bra 2 0:00 6.5 1.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 4.3 2.0 100.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
BA Sparta Praha 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Tábor 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK 5 14:54 2.0 0.4 28.6 0.4 15.4 0.0/0.0 0.0 1.4
Jiskra Kyjov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 3 2:35 3.0 1.3 66.7 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
Pří 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Wolves Radotín 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 2.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sparta Praha 2 9:21 2.5 0.5 50.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia MBA Kroměříž 1 10:43 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 4 10:57 0.5 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
BCM Orli Prostějov 1 4:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol BK Chrudim 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 1 11:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vysoká n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -