Jakub Klaus

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
SK Slavia Praha
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
201
Procento vítězství
75.1%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižáci U12 - Základní fáze PORG Basket 10 - 0.4 0.1 0 0.2/0.6 33.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 11 - 4.1 1.8 0 0.5/1.8 25.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 1 - 2.0 1 0 0/6 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 16 - 5.6 2.5 0 0.6/1.5 37.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 11 - 9.1 4.3 0 0.5/1.8 30.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 9 - 10.2 5.1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 11 - 4.7 2.1 0 0.5/1.6 33.3 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 2 - 2.0 1 /1 0 0/0.5 0.0 1.0 0.5
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B Sokol Pražský 2 - 1.5 0.5 /0.5 0 0.5/1 50.0 1.5 -0.5
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 1 - 5.0 0 /0 0 5/6 83.3 2.0 2.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Pražský 17 - 4.5 1.9 /1.9 0 0.7/1.5 48.0 1.8 1.9
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Sokol Pražský 3 - 2.3 0.7 /0.7 0 1/2 50.0 1.7 -0.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 9.0 2.3 1 /2.7 0 0.3/0.3 100.0 2.3 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 7.0 0.5 0 /1 0 0.5/1 50.0 0.5 2.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 3 - 6.0 3 /3 0 0/0.7 0.0 1.0 4.3
2016/17 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 2 - 16.0 7 0 2/9 22.2 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 5 - 1.4 0.6 /0.6 0 0.2/0.8 25.0 1.4 -0.6
2016/17 žáci U15 - skupina C1 BK Brandýs n.L. 4 - 13.8 4.3 0.5 3.8/7.5 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.0
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 10 - 5.7 2.2 0.2 0.7/1.2 58.3 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 10 - 3.0 1.3 0 0.4/0.7 57.1 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 13 - 9.3 3.2 0.4 1.8/3 61.5 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 10 - 10.1 3.2 0.7 1.6/2.6 61.5 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 3 - 10.7 3 1 1.7/2 83.3 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 14 - 12.4 3.7 1 1.9/3.2 60.0 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 6 - 11.5 3.7 0.8 1.7/2.3 71.4 - -
2020/21 muži - skupina B Slavia Praha B 4 - 3.3 0.8 0.5 0.3/1 25.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 9.5 3.3 0.8 0.8/1.3 60.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 6 1.3 0.0 0 /0.2 0 0/0 0.0 0.5 0.2
2021/22 muži - skupina B Slavia Praha B 5 - 8.8 2.4 0.4 2.8/3.8 73.7 - -
Průměr za kariéru 18.3 0.2 6.4 2.4 0.2 0.9/1.8 113.6 1.7 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 KolB 26. 9. 2021
2B body 5 Bra 25. 9. 2021
3B body 1 BA LYNX Liberec 10. 10. 2021
Obranné doskoky 2 PLZ 24. 9. 2021
Doskoky celkem 2 PLZ 24. 9. 2021
Body 14 KolB 26. 9. 2021
Užitečnost 2 PLZ 24. 9. 2021
Asistence 1 Sokol Písek 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Slovan Varnsdorf (ms) 26. 3. 2017 2016/17
2B body 11 Bol U12B 1. 3. 2014 2013/14
3B body 2 TJ Třebíč 4. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 2 BK Opava 15. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 3 BK Opava 15. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 5 BK Opava 15. 4. 2016 2015/16
Body 24 Kondoři Liberec B 23. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 11 BSK Modřany - Jižní supi 19. 10. 2016 2016/17
Asistence 2 BK Klatovy 15. 4. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 4:28 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina B Bra 0:00 14 5 0.0 0 4/6 66.7
26. 9. 2021 skupina B KolB 0:00 14 3 0.0 1 5/7 71.4
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 0:00 7 2 0.0 1 0/0 0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 1:54 0 0 0.0 0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 2:01 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 7 1 0.0 0 5/6 83.3
Celkem 11 8:23 44 12 1.200.0 2 14/19 73.7
Průměr 11 0:45 4.0 1.1 1.200.0 0.2 1.3/1.7 73.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BKČ.B.U12B 4 0:00 15.5 7.8 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.5
Levharti Chomutov 5 0:00 10.0 3.4 0.0 0.6 1.4/1.6 87.5 2.8
BC Kolín 5 0:00 8.4 3.2 0.0 0.4 0.8/2.0 40.0 1.6
Bol U12B 2 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Pod U17B 3 0:00 13.3 2.7 0.0 1.3 4.0/5.0 80.0 1.7
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 10.3 3.0 0.0 1.0 1.3/3.0 44.4 1.7
Bol 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 2.5/7.5 33.3 2.0
BK Pelhřimov 4 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 1.5/2.8 54.5 2.8
Královští Sokoli 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 1.8/2.3 77.8 2.3
Tygři JBC Brno 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.0 2.5/3.5 71.4 2.0
BC Vysočina 4 0:00 6.0 2.3 0.0 0.3 0.8/1.0 75.0 3.5
Sokol Vyšehrad 5 0:00 4.8 2.2 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 1.2
BA Sparta Praha 2 0:00 12.0 3.5 0.0 0.5 3.5/4.0 87.5 1.5
Žďár nad Sáz. 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Vyšehrad 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 1.5/3.5 42.9 2.5
USK Praha 5 0:00 4.2 2.0 0.0 0.0 0.2/1.6 12.5 2.2
SAM Brno 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 4.0/6.0 66.7 3.0
USK Praha 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 1.5/2.5 60.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.0 2.5 100.0 0.0 4.0/6.5 61.5 3.5
VYS 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 1.0/2.0 50.0 2.5
BSK - Jižní Supi 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 1.0/2.0 50.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Kralupy 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Bra 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
KolB 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 5.0/7.0 71.4 3.0
Jižní Supi 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Sokol Písek 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BA LYNX Liberec 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.5/1.0 50.0 2.5
Kol U12B 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA Sparta Praha 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BK Opava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Klatovy 2 4:35 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
TJ Třebíč 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 13:19 5.0 2.0 50.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 1.3 0.7 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 1 4:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 1:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Polabí 1 2:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SP BASKET 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0