Matěj Michalčík

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
BCM Orli Prostějov
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
236
Procento vítězství
51.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D Slavia Kroměříž 9 - 3.4 1.6 0 0.3/0.7 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B Slavia Kroměříž 6 - 1.5 0.3 0.2 0.3/0.3 100.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Slavia Kroměříž 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C Sl. MBA Kroměříž 4 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D Slavia Kroměříž 14 - 10.6 4.2 0.1 1.7/3.1 55.8 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Sl. MBA Kroměříž 2 - 1.0 0.5 0 0/1 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. B Slavia Kroměříž 7 - 11.7 5 0 1.7/3 57.1 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Slavia Kroměříž 8 - 4.5 1.6 0.1 0.9/1.1 77.8 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C Slavia Kroměříž 10 - 12.3 5 0.1 2/3.3 60.6 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. B Slavia Kroměříž 12 - 18.9 7.8 0.4 2.2/3.3 65.0 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off B Slavia Kroměříž 3 - 5.0 2 0.3 0/0.3 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Orli Prostějov 8 - 5.5 1.6 /1.6 0.3 1.5/2 75.0 1.6 3.4
2015/16 kadeti U17 - skupina B Slavia Kroměříž 17 - 20.2 6.5 0.9 4.3/6.1 70.2 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out Orli Prostějov 6 - 7.0 2.2 /2.2 0 2.7/3.7 72.7 2.0 4.0
2016/17 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 2 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 17 24.8 11.9 4.2 /9.6 0.4 2.5/3.1 79.2 1.9 6.6
2016/17 junioři U19 - play-out C Slavia Kroměříž 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off BCM Orli Prostějov 3 26.3 12.0 4.3 /12.3 0 3.3/3.7 90.9 1.3 4.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ BCM Orli Prostějov 5 10.2 6.0 1.8 /4 0.6 0.6/0.6 100.0 1.0 4.0
2017/18 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 19 17.6 7.2 1.9 /4.9 0.7 1.3/1.8 73.5 1.5 6.0
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo BCM Orli Prostějov 1 9.0 0.0 0 /3 0 0/0 0.0 - 1.0
2017/18 junioři U19 - play-off BCM Orli Prostějov 5 10.2 2.4 0.4 /2.2 0.4 0.4/0.8 50.0 1.4 0.8
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR BCM Orli Prostějov 2 21.0 6.5 2.5 /7.5 0.5 0/0 0.0 2.5 2.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BCM Orli Prostějov 11 15.8 7.5 2.5 /4.3 0.5 1.1/1.5 75.0 2.4 5.9
2018/19 muži - skupina C Renocar Podolí 4 - 17.0 5.8 1 2.5/2.8 90.9 - -
2018/19 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 14 21.6 12.9 4.6 /8.1 0.7 1.5/2.1 70.0 1.6 12.9
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo BCM Orli Prostějov 2 13.0 4.0 1 /3 0.5 0.5/1 50.0 1.5 3.5
2019/20 muži - skupina C Slavia Kroměříž 5 - 17.6 4.8 2 2/2.6 76.9 - -
2019/20 muži - skupina Východ BCM Orli Prostějov 18 26.8 11.1 4 /8.5 0.5 1.6/2.3 66.7 2.6 8.4
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Slavia Kroměříž 3 - 16.7 5.7 /5.7 1.3 1.3/2.7 50.0 2.7 12.7
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo BCM Orli Prostějov 5 25.4 8.8 2.4 /6 1.2 0.4/0.8 50.0 1.4 8.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 2 18.0 6.0 1.5 /4 0.5 1.5/2 75.0 1.0 5.5
2020/21 muži - skupina C Slavia Kroměříž 2 - 13.0 3.5 2 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 5 19.2 6.8 2.4 /5 0.6 0.2/0.6 33.3 1.6 4.2
2021/22 muži - skupina C Slavia Kroměříž 1 - 15.0 6 0 3/3 100.0 - -
Průměr za kariéru 23.6 9.5 10.0 3.5 0.5 1.6/2.3 181.6 1.9 3.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 SK Žabovřesky 10. 10. 2021
2B body 6 SK Žabovřesky 10. 10. 2021
3B body 2 Basketbal Olomouc 8. 10. 2021
Obranné doskoky 3 SVI 19. 9. 2021
Útočné doskoky 2 BC Vysočina 1. 10. 2021
Doskoky celkem 4 BC Vysočina 1. 10. 2021
Body 15 SK Žabovřesky 10. 10. 2021
Užitečnost 11 BC Vysočina 1. 10. 2021
Asistence 5 Basketbal Olomouc 8. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Loko Plzeň 17. 4. 2016 2015/16
2B body 13 BC Vysočina 7. 11. 2015 2015/16
3B body 4 OLM 3. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 7 Kondoři Liberec 4. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 4. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 10 Sokol Písek 9. 2. 2020 2019/20
Body 34 BC Vysočina 7. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 26 Basket Opava 2010 6. 12. 2019 2019/20
Asistence 10 SAM Brno 4. 3. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD SVI 21:10 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 15:39 8 4 66.7 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 21:15 13 3 60.0 2 66.7 1/3 33.3
10. 10. 2021 skupina C SK Žabovřesky 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/3 100.0
15. 10. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 20:13 7 2 40.0 1 25.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 17:10 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 6 95:27 49 18 72.0 3 21.4 4/6 66.7
Průměr 6 15:54 8.2 3.0 72.0 0.5 21.4 0.7/1.0 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Opava 4 0:00 21.3 8.8 0.0 0.3 0.0 3.0/3.8 80.0 2.5
OLM 4 3:50 15.8 4.0 320.0 2.3 900.0 1.0/1.3 80.0 2.5
BC Vysočina 6 16:13 9.5 3.7 66.7 0.3 25.0 1.2/1.5 77.8 2.3
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 27.5 8.5 0.0 1.0 0.0 7.5/11.0 68.2 1.5
SK Žabovřesky 3 0:00 17.3 7.0 262.5 0.7 100.0 1.3/1.7 80.0 3.0
BC Vysočina 2 0:00 25.5 9.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
ZLN 6 16:43 8.5 2.8 44.7 0.8 38.5 0.3/0.7 50.0 2.2
BK Pelhřimov 2 0:00 24.0 9.0 0.0 0.5 0.0 4.5/6.5 69.2 3.0
PCE 9 14:56 5.3 1.9 43.6 0.4 40.0 0.2/0.6 40.0 1.8
BK Loko Plzeň 4 13:03 11.5 3.8 78.9 0.3 14.3 3.3/4.5 72.2 2.5
BC Vysočina 2 0:00 22.5 10.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Písek 3 19:39 15.0 4.0 57.1 2.0 75.0 1.0/2.3 42.9 2.7
BK Opava B 4 17:50 11.0 3.5 66.7 0.8 37.5 1.8/2.8 63.6 2.3
BK Opava 2 0:00 21.5 6.0 0.0 2.5 0.0 2.0/4.5 44.4 1.0
Tesla Pardubice 4 0:00 10.3 4.0 0.0 0.0 0.0 2.3/2.8 81.8 0.8
Basketbal Olomouc 7 17:22 5.9 1.7 42.9 0.4 30.0 1.1/1.9 61.5 1.1
BC Nový Jičín 2 0:00 20.5 8.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Basket Opava 2010 2 32:51 20.0 8.0 61.5 0.5 20.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 20.0 5.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 27:38 12.7 4.0 52.2 1.0 60.0 1.7/3.0 55.6 1.0
Sokol Pražský 5 10:43 7.6 2.8 50.0 0.2 14.3 1.4/2.0 70.0 2.8
BK Loko Plzeň 3 21:03 12.7 4.3 43.3 0.0 0.0 4.0/4.7 85.7 1.3
SKB Zlín 2 0:00 18.0 6.0 0.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
Snakes Ostrava 4 20:23 9.0 3.5 63.6 0.3 14.3 1.3/1.5 83.3 1.5
SNAK A 4 17:37 8.8 3.3 54.2 0.3 33.3 1.5/2.5 60.0 3.3
SAM Brno 4 17:40 8.5 2.5 40.0 0.8 30.0 1.3/1.5 83.3 1.5
Slavoj Litoměřice 3 17:42 11.3 2.3 50.0 1.7 35.7 1.7/3.0 55.6 1.0
BC Nový Jičín 5 21:26 6.4 2.2 37.9 0.6 33.3 0.2/0.4 50.0 2.4
Jiskra Kyjov 2 0:00 16.0 4.5 0.0 1.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 4.0
NH Ostrava 2 24:16 15.5 6.0 57.1 1.0 28.6 0.5/0.5 100.0 2.0
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 7 0:00 4.3 1.4 500.0 0.3 0.0 0.6/1.0 57.1 2.3
Sokol Písek 2 29:46 14.0 4.0 33.3 0.5 12.5 4.5/4.5 100.0 2.5
Sokol pražský 3 16:47 8.3 2.0 46.2 0.0 0.0 4.3/5.7 76.5 0.7
BK Žďár n. S. 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
BK Opava 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
USK 3 11:06 6.7 2.0 35.3 0.7 40.0 0.7/1.3 50.0 0.7
USK 3 20:17 6.7 2.3 33.3 0.7 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
SKB Zlín 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BA Sparta Praha 1 20:25 19.0 5.0 83.3 0.0 0.0 9.0/9.0 100.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 11:07 9.5 2.0 57.1 0.0 0.0 5.5/8.0 68.8 1.5
BC Nový Jičín 1 0:00 19.0 6.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
SAM BŠM Brno 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sokol Písek 2 24:56 8.5 2.5 55.6 1.0 18.2 0.5/1.0 50.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 3.3
KK Val. Meziříčí 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
LJH 3 17:06 5.0 1.3 33.3 0.7 33.3 0.3/0.7 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 11:25 7.0 2.0 44.4 0.5 33.3 1.5/2.0 75.0 0.5
Basketbal Polabí 1 29:55 14.0 4.0 40.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Snakes Ostrava 2 25:03 6.0 2.5 27.8 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 4.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
BK Vlci Žďár 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Šumperk 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Karviná 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 1 21:54 6.0 1.0 20.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SVI 1 21:10 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -