Jiří Vlášek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
169
Procento vítězství
50.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 starší minižáci U13 - Základní část Thermia KV (MS) 16 - 4.8 2.2 0 0.4/1.3 35.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A TJ Thermia K. Vary 14 - 3.1 1.3 /1.3 0 0.6/1.2 47.1 0.8 1.7
2016/17 žáci U15 - skupina A Thermia K. Vary 4 - 1.8 0.8 0 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Oblastní přebor Thermia KV (MS) 20 - 8.4 3.5 0.2 1/2.3 41.3 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A TJ Thermia K. Vary 10 - 4.7 1.9 /1.9 0.1 0.6/1.1 54.5 1.5 2.7
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 9 - 7.9 3.1 0.1 1.3/2.8 48.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B Thermia K. Vary 8 - 6.9 3.1 0 0.6/2.1 29.4 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A Thermia K. Vary 7 - 10.9 4.3 0.1 1.9/3.3 56.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 10 - 10.3 4.6 0.1 0.8/1.9 42.1 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A+B Thermia K. Vary 7 - 13.9 6 0.3 1/1.4 70.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 11 - 7.8 3 0.3 1/3 33.3 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Thermia K. Vary 4 - 10.5 4.5 0.3 0.8/2.3 33.3 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Thermia K. Vary (MS) 3 - 3.7 1.3 0 1/2 50.0 - -
2019/20 muži - Krajský přebor II. TJ Thermia K. Vary 4 - 3.5 1 0 1.5/2 75.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Thermia K. Vary 13 - 17.1 6.7 0.6 1.8/2.5 72.7 - -
2020/21 junioři U19 - Skupina A Thermia K. Vary (MS) 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 2 5.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 6 22.0 8.5 2.2 /3.8 0.8 1.7/2.3 71.4 3.0 6.0
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník PLZ 1 5.0 0.0 0 0 0/0 0.0 1.0 2.0
Průměr za kariéru 21.7 1.0 7.7 3.1 0.2 0.9/1.9 122.8 1.4 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 GBA Lions J. Hradec 19. 9. 2021
2B body 5 Sokol Písek 18. 9. 2021
3B body 2 GBA Lions J. Hradec 19. 9. 2021
Obranné doskoky 3 Sokol Písek 18. 9. 2021
Útočné doskoky 2 GBA Lions J. Hradec 19. 9. 2021
Doskoky celkem 4 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2021
Body 16 Sokol Písek 18. 9. 2021
Užitečnost 15 Sokol Písek 18. 9. 2021
Asistence 4 USK 4. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 TJ Slovan Varnsdorf 8. 12. 2018 2018/19
2B body 13 Slavoj Litoměřice 9. 12. 2018 2018/19
3B body 2 BK Baník Most 25. 11. 2018 2018/19
Obranné doskoky 3 Sokol Písek 18. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 GBA Lions J. Hradec 19. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 4 Sokol Písek 18. 9. 2021 2021/22
Body 30 Slavoj Litoměřice 9. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 15 Sokol Písek 18. 9. 2021 2021/22
Asistence 4 USK 4. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 26:58 16 5 83.3 2 50.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 21:33 11 0 0.0 2 66.7 5/8 62.5
2. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 26:08 15 4 80.0 1 25.0 4/5 80.0
3. 10. 2021 skupina A USK 17:19 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 9:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A USK 21:22 5 2 66.7 0 0.0 1/1 100.0
5. 12. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 18:49 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 9 141:55 51 13 56.5 5 27.8 10/14 71.4
Průměr 9 15:46 5.7 1.4 56.5 0.6 27.8 1.1/1.6 71.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA 2006 Roudnice n.L. 3 0:00 21.3 8.7 0.0 0.3 0.0 3.0/6.3 47.4 2.7
BK Klatovy 7 0:00 7.9 3.6 277.8 0.0 0.0 0.7/1.3 55.6 1.0
Loko Plzeň 8 0:00 6.8 2.5 0.0 0.1 0.0 1.4/3.3 42.3 1.3
Slavoj Litoměřice 3 0:00 18.0 7.0 0.0 0.7 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Přeštice (mix, MS) 8 0:00 6.6 3.0 0.0 0.1 0.0 0.3/0.4 66.7 1.6
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 2.5
BK Přeštice 2 0:00 18.5 5.5 0.0 1.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 7.8 2.8 0.0 0.3 0.0 1.5/3.8 40.0 1.8
BK Beroun 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BK Sokolov 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.0
BK M. Lázně 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 -
Tygři Louny 1 0:00 21.0 9.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 5.0 1.8 100.0 0.3 100.0 0.8/2.5 30.0 0.5
BA Tygři Louny 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Chomutov 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 5.0
BK Kladno 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 2.3
BK Klatovy 8 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.6
Slavoj Litoměřice 2 22:28 8.5 2.5 71.4 0.5 25.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Tygři Louny B 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 26:58 16.0 5.0 83.3 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 3 0:00 5.0 2.0 200.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.0
SKB Rokycany 1 0:00 14.0 4.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 3.0
BK Klatovy 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 -
GBA Lions J. Hradec 1 21:33 11.0 0.0 0.0 2.0 66.7 5.0/8.0 62.5 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
USK 2 19:20 3.5 1.5 37.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
BC Vysočina 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Loko Cheb 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
BA Tygři Louny 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Jiskra Aš 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Sokolov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Sokolov U 23 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Spartak Chodov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Fio banka J. Hradec 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Slavia Praha 1 9:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0