Vojtěch Nalevanko

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 24 let
Aktuální klub
Tesla Pardubice
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
438
Procento vítězství
65.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část BK Pardubice 6 - 1.7 0.5 0 0.7/0.7 100.0 - -
2010/11 kadeti U16 - skupina B BK Pardubice B 19 - 4.4 1.7 0.1 0.8/1.7 46.9 - -
2010/11 žáci U14 - skupina B BK Pardubice 21 - 17.8 8.1 0 1.5/2.6 56.4 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off BK Pardubice B 4 - 3.0 1.3 0 0.5/0.5 100.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off BK Pardubice 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2010/11 žáci U14 - play-off BK Pardubice 2 - 12.0 4.5 0 3/5.5 54.5 - -
2010/11 kadeti U16 - Mistrovství ČR BK Pardubice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2010/11 žáci U14 - Mistrovství ČR BK Pardubice 5 - 12.0 4.2 0.2 3/5.2 57.7 - -
2011/12 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 9 - 2.3 1 0.1 0/0 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 14 - 7.9 2.6 0.3 1.7/2.1 80.0 - -
2011/12 žáci U15 - skupina B BK Pardubice 14 - 18.6 8.1 0.1 2.1/2.8 76.9 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga BK Pardubice 6 - 12.0 5 0.2 1.5/2.7 56.3 - -
2011/12 žáci U15 - Mistrovství ČR BK Pardubice 1 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2012/13 muži - základní BK Pardubice B 12 - 7.7 1.7 1 1.3/1.9 69.6 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 9 - 4.4 1.2 0.7 0/0 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 7 - 11.7 4 0.1 3.3/5.3 62.2 - -
2012/13 muži - nadstavba 7.-12. BK Pardubice B 4 - 3.5 0.8 0.5 0.5/1.3 40.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off B BK Pardubice B 3 - 6.3 2.7 0 1/1.7 60.0 - -
2012/13 kadeti U17 - Mistrovství ČR BK Pardubice 3 5.3 0.0 0 0 0/0.7 0.0 1.3 -1.0
2013/14 junioři U19 - základní část PCE 1 6.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2013/14 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 22 - 12.5 3.5 1.1 2.1/3.4 63.5 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 21 - 15.0 3.7 1.9 2/3 67.2 - -
2013/14 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 6 - 18.0 5.2 1.7 2.7/4.7 57.1 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 - 19.0 3 3 4/5.7 70.6 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 39.0 15.0 3.5 1.5 3.5/4.5 77.8 2.5 24.0
2014/15 junioři U19 - skupina C Tesla Pardubice 2 - 11.5 4.5 0.5 1/1 100.0 - -
2014/15 muži - skupina B Tesla Pardubice 18 - 9.8 2.7 0.9 1.7/2.4 69.8 - -
2014/15 junioři U19 - základní část PCE 22 24.9 6.7 1.7 /4.5 0.5 1.6/2.1 78.3 3.4 5.6
2014/15 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 1 - 8.0 2 1 1/1 100.0 - -
2014/15 muži - základní část Tesla Pardubice 1 - 4.0 1 /1 0 2/4 50.0 4.0 -2.0
2014/15 junioři U19 - play-off PCE 3 13.0 2.3 0.7 /1.3 0.3 0/0 0.0 2.7 -0.3
2014/15 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 23.0 3.5 1 /3.5 0.5 0/0 0.0 3.5 2.0
2015/16 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 12 17.8 3.5 0.9 /2.4 0.3 0.7/1.2 57.1 2.8 2.0
2015/16 junioři U19 - základní část PCE 22 24.2 7.4 1.8 /4.1 0.7 1.5/2.3 66.7 2.5 7.7
2015/16 muži - Skupina D - 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 3 21.7 7.0 1 /2.7 1.3 1/1.3 75.0 3.3 8.7
2015/16 junioři U19 - play-off PCE 3 22.3 10.3 2.3 /3.3 1.7 0.7/1.3 50.0 2.3 15.0
2015/16 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 2 24.0 6.5 2.5 /4.5 0.5 0/0 0.0 2.5 6.5
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 15.0 3.0 1 /3 0 1/1 100.0 3.5 0.5
2016/17 muži - skupina C Tesla Pardubice 22 - 10.2 2.4 1.2 1.9/3.2 57.7 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 18 26.4 7.8 1.9 /4.1 0.9 1.4/2.1 65.8 2.8 6.0
2016/17 muži - základní část Tesla Pardubice 2 - 9.5 3.5 /3.5 0.5 1/3 33.3 2.0 5.5
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 4 18.8 5.3 0.3 /1 1.3 1/1 100.0 2.5 7.0
2016/17 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 3 31.0 10.7 1.3 /2.7 2 2/2 100.0 2.3 15.3
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 13 22.8 6.5 1 /2.8 1.2 1.1/1.5 70.0 2.3 6.5
2017/18 muži - skupina B Tesla Pardubice 12 - 15.5 2.9 2.6 1.9/2.8 69.7 - -
2017/18 muži - základní část Tesla Pardubice 1 - 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 2.0 1.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 11 18.5 4.2 1.1 /2.2 0.3 1.2/1.7 68.4 2.2 6.5
2018/19 muži - skupina B Tesla Pardubice 15 - 14.4 2.8 2.2 2.2/3.4 64.7 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Tesla Pardubice 2 - 9.0 2.5 /2.5 1 1/3.5 28.6 2.5 4.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 4 15.5 1.8 0.3 /1.3 0.3 0.5/1 50.0 3.0 -
2018/19 muži - play-off B Tesla Pardubice 4 - 4.8 1.5 0.5 0.3/1 25.0 - -
2018/19 muži - play-off - 3. kolo Tesla Pardubice 2 - 7.0 1.5 1 1/2 50.0 - -
2019/20 muži - skupina B Tesla Pardubice 19 - 9.6 2 1.4 1.3/2.1 62.5 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Tesla Pardubice 1 - 15.0 3 /3 3 0/0 0.0 5.0 10.0
2020/21 muži - skupina B Tesla Pardubice 3 - 9.0 1.3 1.7 1.3/1.7 80.0 - -
2021/22 muži - skupina B Tesla Pardubice 10 - 7.8 1.3 1.6 0.4/1 40.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Tesla Pardubice 2 - 9.5 3 1 0.5/0.5 100.0 1.5 8.0
Průměr za kariéru 36.4 6.6 9.3 2.6 0.9 1.4/2.2 250.8 2.8 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BA LYNX Liberec 26. 9. 2021
2B body 4 BVK Holice 9. 10. 2021
3B body 3 BK NAPOS Vysoká n.L. 10. 10. 2021
Body 13 BK NAPOS Vysoká n.L. 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Opava 29. 3. 2014 2013/14
2B body 16 kanonýři Josefov 5. 3. 2011 2010/11
3B body 6 Královští Sokoli 16. 3. 2014 2013/14
Obranné doskoky 8 Sokol Šlapanice 6. 11. 2016 2016/17
Útočné doskoky 5 USK 24. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 8 Slavoj Litoměřice 24. 1. 2015 2014/15
Body 38 NH Ostrava 19. 1. 2014 2013/14
Užitečnost 34 BK Opava B 10. 11. 2017 2017/18
Asistence 8 OLM 23. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 3 0 1 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 7 0 2 1/2 50.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK NAPOS Vysoká n.L. 10 2 2 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B BVK Holice 12 4 1 1/3 33.3
10. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 13 2 3 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 6 1 1 1/1 100.0
24. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 9 0 3 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B Slavia Praha B 6 1 1 1/4 25.0
14. 11. 2021 skupina B Sokol Žižkov 8 1 2 0/0 0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Slavia Praha 9 4 0 1/1 100.0
27. 11. 2021 skupina B Bra 8 1 2 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B KolB 6 3 0 0/0 0
Celkem 12 97 19 18 5/11 45.5
Průměr 12 8.1 1.6 1.5 0.4/0.9 45.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BVK Holice 15 0:00 9.9 2.3 3.400.0 1.5 1.100.0 0.9/2.5 36.8 2.3
BK NAPOS Vysoká n.L. 7 0:00 12.7 2.1 0.0 2.1 0.0 2.0/3.4 58.3 2.4
Sokol H. Králové 4 0:00 21.0 9.3 0.0 0.0 0.0 2.5/4.3 58.8 1.8
AŠ Mladá Boleslav 7 0:00 11.9 2.7 0.0 1.6 0.0 1.7/2.7 63.2 2.1
Sokol Darren Chrudim 5 0:00 13.4 3.2 0.0 1.6 0.0 2.2/2.8 78.6 2.8
Sršni Sokol Písek 6 0:00 10.8 2.0 0.0 1.5 0.0 2.3/3.2 73.7 2.3
BC Vysočina 4 0:00 16.3 5.0 0.0 1.0 0.0 3.3/5.8 56.5 4.5
BA LYNX Liberec 6 0:00 10.5 1.3 0.0 2.0 0.0 1.8/2.3 78.6 2.2
BK Opava 4 0:00 15.3 4.8 0.0 0.8 0.0 3.5/5.0 70.0 3.3
Královští Sokoli 6 7:14 9.8 2.8 425.0 1.3 200.0 0.2/1.7 10.0 3.0
USK 8 0:00 7.3 1.8 0.0 0.9 0.0 1.1/1.4 81.8 2.3
Sokol Pražský 7 0:00 7.6 2.0 0.0 0.9 0.0 1.0/1.4 70.0 2.6
BK Opava B 5 22:33 10.6 2.2 61.1 1.6 66.7 1.4/2.0 70.0 1.6
Bra 6 0:00 8.3 2.3 0.0 1.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.5
BA Sparta 2 0:00 24.5 10.5 0.0 0.0 0.0 3.5/3.5 100.0 2.0
Královští Sokoli 4 0:00 12.3 4.0 0.0 0.3 0.0 3.5/5.3 66.7 3.8
Sokol pražský 5 26:11 9.6 2.2 61.1 1.0 31.3 2.2/3.2 68.8 3.0
Sokol Písek 7 22:13 6.9 1.7 60.0 0.9 24.0 0.9/1.4 60.0 3.0
Basketbal Olomouc 7 22:52 6.7 1.4 43.5 0.7 22.7 1.7/2.3 75.0 3.1
USK Praha 5 0:00 9.0 3.4 0.0 0.4 0.0 1.0/3.2 31.3 2.4
Sokol Pražský 4 0:00 11.3 4.3 0.0 0.0 0.0 2.8/4.5 61.1 4.3
NH Ostrava 2 0:00 22.5 4.5 0.0 3.0 0.0 4.5/7.0 64.3 4.0
BK Žďár n. S. 4 0:00 11.0 1.5 0.0 2.0 0.0 2.0/2.8 72.7 2.3
Sokol Kbely 5 0:00 8.4 2.6 0.0 1.0 0.0 0.2/0.4 50.0 3.8
BCM Loko Plzeň 3 0:00 13.7 3.3 0.0 2.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.7
Tesla Pardubice 5 0:00 7.6 3.0 0.0 0.2 0.0 1.0/1.6 62.5 2.0
PLZ 5 24:57 7.6 0.8 50.0 1.6 53.3 1.2/1.2 100.0 2.4
WBA 6 0:00 6.3 2.2 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 19.0 5.5 0.0 2.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
SNAK A 4 29:16 9.3 1.8 41.2 1.5 40.0 1.3/1.8 71.4 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 18.0 6.5 0.0 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 3.0
TJ Šumperk 2 0:00 18.0 3.5 0.0 2.5 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
BC Nový Jičín 6 0:00 5.8 1.2 0.0 1.0 0.0 0.5/0.7 75.0 3.3
ZLN 7 22:02 4.9 1.3 47.4 0.6 18.2 0.6/0.9 66.7 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 4.3
KolB 4 0:00 8.3 1.8 0.0 1.0 0.0 1.8/1.8 100.0 3.0
BK Děčín 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 3.5
USK 5 23:01 6.6 1.2 27.3 0.6 15.8 2.4/3.2 75.0 3.8
TOROLA BT Příbor 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BCM Slez. Ostrava 5 0:00 5.8 1.2 0.0 0.8 0.0 1.0/1.6 62.5 1.0
Sl. MBA Kroměříž 4 0:00 7.3 2.5 0.0 0.0 0.0 2.3/3.8 60.0 3.5
BC Nový Jičín 7 18:01 4.1 1.0 46.7 0.3 12.5 1.3/2.0 64.3 2.9
BC Nový Jičín 2 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Lions J. Hradec 2 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
OLM 4 23:08 6.8 1.8 46.7 1.0 40.0 0.3/1.0 25.0 2.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 6.5 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
SAM BŠM Brno 3 0:00 8.7 2.7 0.0 0.7 0.0 1.3/1.7 80.0 3.7
Sokol Karviná 2 0:00 12.5 2.0 0.0 2.0 0.0 2.5/5.0 50.0 4.0
Slavoj Litoměřice 4 22:58 6.3 2.0 50.0 0.5 22.2 0.8/1.0 75.0 2.5
BC Benešov 4 0:00 6.0 1.5 150.0 0.8 300.0 0.8/1.3 60.0 3.8
SKB Zlín 4 22:33 5.8 1.0 30.8 1.0 33.3 0.8/0.8 100.0 2.5
VM 1 0:00 22.0 5.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Karviná 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.5
Slavia MBA Kroměříž 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 4.0
VYS 2 27:32 9.5 2.5 35.7 0.5 25.0 3.0/3.0 100.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 22:55 9.0 3.5 58.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
GBA Sparta Praha 3 22:29 6.0 1.7 29.4 0.7 18.2 0.7/1.3 50.0 3.3
BCM Orli Prostějov 4 21:50 4.5 1.3 35.7 0.3 10.0 1.3/2.8 45.5 2.5
KK Val. Meziříčí 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Lions J. Hradec 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.0
BC Vysočina 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
Sokol Nová Paka 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Renocar Podolí 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 15.0 3.0 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 5.0
TJ Turnov 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.0 66.7 2.3
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
Basket Opava 2010 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
SAM BŠM Brno 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 5.0
BC Kolín 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sršni Sokol Písek 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Proton Zlín 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SK Slavia Praha 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 24:32 4.5 0.5 20.0 1.0 28.6 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Týniště nad Orlicí 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Žižkov C 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
BK Opava 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 5.0
SP BASKET 1 17:21 7.0 0.0 0.0 1.0 50.0 4.0/4.0 100.0 5.0
TJ Jiskra Hořice 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 5.0
Slavia Praha B 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
TJ Třebíč 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
LJH 1 19:18 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Start Havířov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Sokol Písek 2 18:28 2.5 0.5 20.0 0.5 12.5 0.0/1.0 0.0 2.0
BC Vysočina 2 11:44 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
HKR 2 12:22 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5

články