Vojtěch Nádeníček

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
STRABAG Zlín
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
231
Procento vítězství
43.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Slavia Kroměříž 15 - 8.1 3.1 /3.7 0.4 0.7/1.1 68.8 1.8 5.5
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo Slavia Kroměříž 2 - 6.5 2.5 /2.5 0 1.5/2 75.0 - 6.0
2016/17 žáci U15 - Skupina C Slavia Kroměříž 13 - 4.2 1.5 /4.1 0.2 0.6/1.2 53.3 1.2 -2.9
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E BCM Orli Prostějov 5 - 12.2 5.6 /5.6 0 1/1.4 71.4 1.4 10.4
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C Slavia Kroměříž 10 - 5.2 2.2 /2.2 0.1 0.5/1.4 35.7 0.5 3.7
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BCM Orli Prostějov 12 - 10.0 4.1 /4.1 0 1.8/4.4 41.5 2.6 4.8
2017/18 žáci U15 - skupina D BCM Orli Prostějov 2 - 19.0 8 0.5 1.5/3.5 42.9 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 12 - 12.3 4.3 0.5 2.2/3.7 59.1 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina D Slavia Kroměříž 21 - 19.3 6.2 1.5 2.3/3.7 62.8 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BCM Orli Prostějov 12 - 14.8 4.8 0.7 3.3/5.5 60.6 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 19 10.2 3.8 0.6 /1.7 0.7 0.5/0.7 71.4 1.4 2.7
2018/19 junioři U19 - skupina C Slavia Kroměříž 14 - 10.9 3 1.2 1.2/2.1 56.7 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C Slavia Kroměříž 10 - 14.3 3.7 1.5 2.4/4.1 58.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off BCM Orli Prostějov 4 12.3 4.5 0.5 /1.3 0.8 1.3/2.3 55.6 1.5 4.5
2019/20 junioři U19 - skupina C Slavia Kroměříž 3 - 12.3 3.7 1.7 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 18 20.7 7.7 1.8 /4.5 1.1 0.7/1.7 41.9 1.6 3.4
2019/20 junioři U19 - skupina C Slavia Kroměříž 10 - 19.2 4.2 3.2 1.2/1.4 85.7 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Slavia Kroměříž 1 - 40.0 16 2 2/4 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C Slavia Kroměříž 7 - 26.0 5.9 3.9 2.7/4.6 59.4 - -
2020/21 muži - skupina C Slavia Kroměříž 3 - 10.0 2.7 1 1.7/3.3 50.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina C STRABAG Zlín 1 - 33.0 9 4 3/4 75.0 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 11 12.7 4.2 0.7 /1.5 0.8 0.3/0.5 60.0 1.5 1.0
2021/22 muži - skupina C Slavia Kroměříž 11 - 15.5 3 2.4 2.4/4.1 57.8 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C STRABAG Zlín 11 - 23.5 4.2 4.1 2.8/4.2 67.4 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavia Kroměříž 2 - 17.0 3.5 2.5 2.5/3.5 71.4 1.5 14.5
2021/22 junioři U19 - play-out C STRABAG Zlín 2 - 19.0 2 4 3/4 75.0 - -
Průměr za kariéru 33.0 3.3 12.0 3.4 1.3 1.5/2.6 215.3 1.9 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 NH Ostrava B 24. 10. 2021
2B body 8 Sokol Karviná 23. 10. 2021
3B body 7 Jiskra Kyjov 18. 9. 2021
Obranné doskoky 2 Basket Opava 2010 1. 10. 2021
Doskoky celkem 2 Basket Opava 2010 1. 10. 2021
Body 34 Jiskra Kyjov 21. 11. 2021
Užitečnost 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 5. 11. 2021
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 5. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24. 3. 2018 2017/18
2B body 16 Vlci Žďár 2. 11. 2019 2019/20
3B body 8 Olomouc 7. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 BA Nymburk 3. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 3 Tygři JBC Brno 20. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 5 Tygři JBC Brno 20. 10. 2019 2019/20
Body 49 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 22 Sokol Pražský 16. 2. 2020 2019/20
Asistence 5 BA Nymburk 3. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 9:04 5 2 66.7 0 0.0 1/1 100.0
18. 9. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 32 5 0.0 7 0.0 1/3 33.3
19. 9. 2021 skupina C Tygři Brno B 0:00 30 5 0.0 6 0.0 2/3 66.7
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 10:37 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina C BK Opava B 0:00 33 7 0.0 5 0.0 4/6 66.7
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Jiskra Kyjov 0:00 24 5 0.0 3 0.0 5/6 83.3
1. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 13:50 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina C BK Opava 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina C BK Hladnov 0:00 18 3 0.0 3 0.0 3/4 75.0
9. 10. 2021 skupina C Renocar Podolí 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina C SK Žabovřesky 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 14:05 8 1 50.0 2 40.0 0/2 0.0
24. 10. 2021 skupina C NH Ostrava B 0:00 19 1 0.0 3 0.0 8/13 61.5
23. 10. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 18 8 0.0 0 0.0 2/3 66.7
27. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 12:37 7 2 66.7 1 16.7 0/0 0
30. 10. 2021 skupina C TJ Šumperk 0:00 15 2 0.0 3 0.0 2/4 50.0
5. 11. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 19:38 8 0 0.0 2 33.3 2/2 100.0
12. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 17:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina C OLM 0:00 14 1 0.0 4 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina C KK Val. Meziříčí 0:00 20 4 0.0 3 0.0 3/7 42.9
21. 11. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 34 5 0.0 6 0.0 6/8 75.0
4. 12. 2021 skupina C BK Hladnov 0:00 33 6 0.0 5 0.0 6/9 66.7
5. 12. 2021 skupina C BK Opava 0:00 30 4 0.0 6 0.0 4/6 66.7
8. 12. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 32 7 0.0 4 0.0 6/7 85.7
9. 12. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina VÝCHOD SVI 17:57 6 0 0.0 2 33.3 0/0 0
11. 12. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/2 100.0
17. 12. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 16:18 5 1 100.0 1 50.0 0/0 0
18. 12. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 26 3 0.0 6 0.0 2/4 50.0
19. 12. 2021 skupina C BK Příbor 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník OVA 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/1 0.0
8. 1. 2022 skupina C BK Opava B 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/5 60.0
9. 1. 2022 skupina C TJ Šumperk 0:00 22 4 0.0 4 0.0 2/5 40.0
13. 1. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 4:21 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 3:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2022 play-out C BK Příbor 0:00 24 1 0.0 7 0.0 1/2 50.0
16. 1. 2022 play-out C BK Příbor 0:00 14 3 0.0 1 0.0 5/6 83.3
Celkem 37 140:08 546 98 576.5 93 290.6 71/111 64.0
Průměr 37 3:47 14.8 2.6 576.5 2.5 290.6 1.9/3.0 64.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Hladnov 10 0:00 19.9 4.9 0.0 2.7 0.0 2.0/3.2 62.5 1.7
NH Ostrava 7 0:00 17.7 4.4 0.0 2.3 0.0 2.0/3.7 53.8 2.0
BK Opava 6 0:00 14.0 3.2 0.0 2.2 0.0 1.2/2.2 53.8 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 27.7 4.7 0.0 5.3 0.0 2.3/3.7 63.6 2.7
BBK Blansko 4 0:00 18.5 5.0 0.0 2.0 0.0 2.5/5.8 43.5 3.0
Sokol Karviná 3 0:00 24.7 5.3 0.0 3.3 0.0 4.0/5.0 80.0 2.7
TJ Šumperk 3 0:00 20.3 4.3 0.0 3.0 0.0 2.7/5.0 53.3 1.0
SKB Zlín 3 0:00 20.3 6.0 0.0 2.0 0.0 2.3/3.7 63.6 2.7
BK Příbor 3 0:00 16.0 3.0 0.0 2.7 0.0 2.0/2.7 75.0 3.7
BC Nový Jičín 4 0:00 11.8 2.0 0.0 1.5 0.0 3.3/5.0 65.0 1.5
BK Snakes Ostrava 4 0:00 11.5 4.8 90.5 0.3 50.0 1.3/2.8 45.5 1.8
BK Loko Plzeň 3 20:54 14.7 3.3 52.6 2.0 35.3 2.0/3.7 54.5 0.7
BK Pelhřimov 2 0:00 21.5 8.0 0.0 0.5 0.0 4.0/7.5 53.3 3.0
Vlci Žďár 1 0:00 40.0 16.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 19.5 4.5 0.0 2.5 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
BK Opava B 2 0:00 19.0 4.0 0.0 2.5 0.0 3.5/5.5 63.6 1.5
BK Opava 4 0:00 9.3 3.0 100.0 0.3 100.0 2.5/5.0 50.0 2.5
Snakes Ostrava 4 0:00 9.0 3.5 140.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.0
BC Vysočina 4 0:00 8.8 4.0 100.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 2.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 17.0 3.0 0.0 2.5 0.0 3.5/4.0 87.5 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.5 85.7 3.5
NH Ostrava 3 0:00 10.3 4.3 100.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Tygři Brno B 1 0:00 30.0 5.0 0.0 6.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sp. DDM Uh. Brod 2 0:00 15.0 3.5 0.0 2.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
Sokol Písek 7 8:12 4.0 0.3 40.0 0.9 50.0 0.9/1.6 54.5 1.0
BK Opava 3 0:00 8.3 2.7 266.7 0.3 100.0 2.0/3.0 66.7 3.7
Sokol Pražský 3 19:45 8.0 2.3 53.8 1.0 27.3 0.3/0.7 50.0 2.0
KK Val. Meziříčí 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 11.5 5.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 4 10:21 5.5 1.3 55.6 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.3
SK Žabovřesky 4 0:00 5.3 2.0 50.0 0.3 16.7 0.5/2.0 25.0 1.3
BK Pelhřimov 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BA Nymburk 2 27:00 10.0 2.0 40.0 1.5 33.3 1.5/3.0 50.0 2.0
NH Ostrava B 1 0:00 19.0 1.0 0.0 3.0 0.0 8.0/13.0 61.5 1.0
Snakes Ostrava 3 19:42 6.3 1.7 35.7 0.7 28.6 1.0/1.3 75.0 1.3
Sokol Karviná 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
OLM 2 0:00 8.5 0.5 0.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
SKB Zlín 1 0:00 16.0 8.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 7.5 1.5 0.0 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 3.5
NH Ostrava 3 16:20 5.0 1.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Tygři JBC Brno 2 27:03 7.5 2.0 28.6 1.0 20.0 0.5/3.0 16.7 1.0
SAM Brno 4 17:45 3.3 0.5 18.2 0.8 23.1 0.0/0.0 0.0 1.8
SK Bruntál 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Tygři Brno 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Tygři Praha 2 21:54 6.0 1.0 28.6 1.0 20.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Basket Poděbrady 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
SK Žabovřesky 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
OVA 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 1 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BK Vyškov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 9.0 1.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 19:38 8.0 0.0 0.0 2.0 33.3 2.0/2.0 100.0 2.0
BC Vysočina 1 14:05 8.0 1.0 50.0 2.0 40.0 0.0/2.0 0.0 1.0
SNAK A 2 7:29 3.5 1.0 66.7 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 2 8:16 3.5 1.0 66.7 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SVI 1 17:57 6.0 0.0 0.0 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 16:18 5.0 1.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno U23 1 9:04 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Renocar Podolí 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 5:09 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 4:08 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Nový Jičín 1 17:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Opava 2010 1 13:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0