Vojtěch Nádeníček

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 21 let
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
325
Procento vítězství
45.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 muži - skupina C Slavia Kroměříž 3 - 10.0 2.7 1 1.7/3.3 50.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Slavia Kroměříž 15 - 8.1 3.1 /3.7 0.4 0.7/1.1 68.8 1.8 5.5
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo Slavia Kroměříž 2 - 6.5 2.5 /2.5 0 1.5/2 75.0 - 6.0
2018/19 junioři U19 - skupina C Slavia Kroměříž 14 - 10.9 3 1.2 1.2/2.1 56.7 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C Slavia Kroměříž 10 - 14.3 3.7 1.5 2.4/4.1 58.5 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C Slavia Kroměříž 10 - 19.2 4.2 3.2 1.2/1.4 85.7 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C Slavia Kroměříž 7 - 26.0 5.9 3.9 2.7/4.6 59.4 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C Slavia Kroměříž 3 - 12.3 3.7 1.7 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina D Slavia Kroměříž 21 - 19.3 6.2 1.5 2.3/3.7 62.8 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Slavia Kroměříž 1 - 40.0 16 2 2/4 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina C Slavia Kroměříž 13 - 4.2 1.5 /4.1 0.2 0.6/1.2 53.3 1.2 -2.9
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C Slavia Kroměříž 10 - 5.2 2.2 /2.2 0.1 0.5/1.4 35.7 0.5 3.7
2017/18 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 12 - 12.3 4.3 0.5 2.2/3.7 59.1 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BCM Orli Prostějov 12 - 14.8 4.8 0.7 3.3/5.5 60.6 - -
2017/18 žáci U15 - skupina D BCM Orli Prostějov 2 - 19.0 8 0.5 1.5/3.5 42.9 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E BCM Orli Prostějov 5 - 12.2 5.6 /5.6 0 1/1.4 71.4 1.4 10.4
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BCM Orli Prostějov 12 - 10.0 4.1 /4.1 0 1.8/4.4 41.5 2.6 4.8
2018/19 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 19 10.2 3.8 0.6 /1.7 0.7 0.5/0.7 71.4 1.4 2.7
2018/19 kadeti U17 - play-off BCM Orli Prostějov 4 12.3 4.5 0.5 /1.3 0.8 1.3/2.3 55.6 1.5 4.5
2019/20 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 18 20.7 7.7 1.8 /4.5 1.1 0.7/1.7 41.9 1.6 3.4
2020/21 junioři U19 - skupina C SKB FASTAV Zlín 1 - 33.0 9 4 3/4 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C SKB FASTAV Zlín 11 - 23.5 4.2 4.1 2.8/4.2 67.4 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SKB FASTAV Zlín 13 13.2 5.7 0.7 /1.5 1.3 0.4/0.5 71.4 1.8 2.2
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavia Kroměříž 2 - 17.0 3.5 2.5 2.5/3.5 71.4 1.5 14.5
2021/22 muži - skupina C Slavia Kroměříž 19 - 15.6 2.8 2.6 2/3.6 55.9 - -
2021/22 junioři U19 - play-out C SKB FASTAV Zlín 9 - 29.3 4.8 5.2 4.1/6.3 64.9 - -
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo SKB FASTAV Zlín 6 15.5 9.5 1.8 /3.5 1.5 1.3/2.2 61.5 0.8 4.5
2022/23 muži - skupina VÝCHOD SKB FASTAV Zlín 9 15.8 6.6 1.9 /3.8 0.7 0.8/1 77.8 1.9 2.7
2022/23 muži - skupina C Slavia Kroměříž 15 - 15.9 3.6 2 2.7/4.8 56.9 - -
2022/23 muži - skupina D 7.-12. místo SKB FASTAV Zlín 4 19.5 5.0 2 /4.5 0.3 0.3/0.5 50.0 2.5 -0.5
2023/24 muži - skupina C Slavia Kroměříž 16 - 20.1 4.3 2.6 3.7/5.6 65.6 - -
2023/24 muži - skupina VÝCHOD SKB FASTAV Zlín 13 7.9 3.5 0.7 /1.8 0.3 1.2/1.8 66.7 0.8 1.1
2023/24 muži - Český pohár mužů SKB FASTAV Zlín 1 16.0 6.0 0 /1 2 0/0 0.0 4.0 -1.0
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo SKB FASTAV Zlín 7 23.7 11.0 2.1 /4.1 1.6 2/2.6 77.8 1.7 7.7
2023/24 muži - play-off C Slavia Kroměříž 4 - 15.3 2.3 2.3 4/5.8 69.6 - -
2023/24 muži - play-off 3.kolo Slavia Kroměříž 2 - 13.5 3.5 1.5 2/3.5 57.1 - -
Průměr za kariéru 21.7 4.3 12.5 3.2 1.5 1.7/2.9 139.3 1.7 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 SK Basket RENOCAR 10. 12. 2023 2023/24
2B body 16 Vlci Žďár 2. 11. 2019 2019/20
3B body 8 Olomouc 7. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 BA Nymburk 3. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 3 Tygři JBC Brno 20. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 5 Tygři JBC Brno 20. 10. 2019 2019/20
Body 49 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 22 Sokol Pražský 16. 2. 2020 2019/20
Asistence 5 BA Nymburk 3. 11. 2019 2019/20
Plus/minus 10 USK Praha B 9. 2. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
NH Ostrava 7 0:00 17.7 4.4 0.0 2.3 0.0 2.0/3.7 53.8 2.0
SK Žabovřesky 8 0:00 14.0 3.6 0.0 1.1 0.0 3.4/4.5 75.0 1.1
SK Basket RENOCAR 6 0:00 17.8 3.5 0.0 2.5 0.0 3.3/4.7 71.4 0.5
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 6 0:00 17.8 3.5 0.0 3.0 0.0 1.8/4.7 39.3 1.5
TJ Šumperk 5 0:00 19.4 4.2 0.0 2.8 0.0 2.6/4.4 59.1 1.6
BK Opava 6 0:00 14.0 3.2 0.0 2.2 0.0 1.2/2.2 53.8 2.0
OLM 5 0:00 14.8 2.4 0.0 2.8 0.0 1.6/2.8 57.1 1.6
TJ Třebíč 3 0:00 20.3 3.0 0.0 3.7 0.0 3.3/6.3 52.6 1.0
SKB Zlín 3 0:00 20.3 6.0 0.0 2.0 0.0 2.3/3.7 63.6 2.7
BK Opava B 5 6:22 11.4 2.2 183.3 1.4 116.7 2.8/3.8 73.7 1.4
BK Hladnov 3 0:00 19.0 4.3 0.0 2.3 0.0 3.3/6.3 52.6 0.7
Basketbal Polabí 5 22:44 10.8 1.4 33.3 1.8 34.6 2.6/3.4 76.5 1.8
SK Žabovřesky 4 0:00 13.0 2.3 0.0 1.5 0.0 4.0/5.3 76.2 1.8
BC Nový Jičín 4 0:00 11.8 2.0 0.0 1.5 0.0 3.3/5.0 65.0 1.5
BK Snakes Ostrava 4 0:00 11.5 4.8 90.5 0.3 50.0 1.3/2.8 45.5 1.8
BK Vlci Žďár 2 0:00 22.5 6.0 0.0 2.0 0.0 4.5/6.0 75.0 1.5
BK Loko Plzeň 3 20:54 14.7 3.3 52.6 2.0 35.3 2.0/3.7 54.5 0.7
Slavia OU 3 0:00 14.7 3.7 0.0 2.0 0.0 1.3/3.3 40.0 0.7
BK Pelhřimov 2 0:00 21.5 8.0 0.0 0.5 0.0 4.0/7.5 53.3 3.0
Sokol Karviná 3 0:00 14.0 4.3 0.0 0.7 0.0 3.3/4.7 71.4 0.7
SNAK A 6 8:48 6.7 1.8 68.8 0.8 50.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Vlci Žďár 1 0:00 40.0 16.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 19.5 4.5 0.0 2.5 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
PLZ 4 20:45 9.8 3.3 61.9 1.0 23.5 0.3/1.0 25.0 1.8
Snakes Ostrava 4 0:00 9.0 3.5 140.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BC Vysočina 4 0:00 8.8 4.0 100.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 2.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 10:38 8.3 0.3 33.3 2.3 60.0 1.0/1.0 100.0 1.3
Sokol Pražský 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.5 85.7 3.5
SK Brno Žabovřesky 1 0:00 32.0 4.0 0.0 7.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
NH Ostrava 3 0:00 10.3 4.3 100.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Sokol Písek 7 8:12 4.0 0.3 40.0 0.9 50.0 0.9/1.6 54.5 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 13.5 3.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 -
Sokol Pražský 3 19:45 8.0 2.3 53.8 1.0 27.3 0.3/0.7 50.0 2.0
SVI 5 15:29 4.6 0.6 21.4 0.8 26.7 1.0/1.4 71.4 1.6
BC Nový Jičín 2 0:00 11.5 5.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 4 10:21 5.5 1.3 55.6 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Pelhřimov 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
SK Žabovřesky 4 0:00 5.3 2.0 50.0 0.3 16.7 0.5/2.0 25.0 1.3
BK Levharti Chomutov 1 29:07 20.0 6.0 85.7 2.0 40.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Nymburk 2 27:00 10.0 2.0 40.0 1.5 33.3 1.5/3.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 3 19:42 6.3 1.7 35.7 0.7 28.6 1.0/1.3 75.0 1.3
BC Vysočina 2 17:08 8.5 2.0 57.1 1.5 30.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BC Nový Jičín 5 11:40 3.4 0.6 50.0 0.4 20.0 1.0/1.2 83.3 1.6
USK Praha B 3 20:23 5.7 1.0 42.9 1.0 42.9 0.7/1.3 50.0 1.7
SKB Zlín 1 0:00 16.0 8.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 3 16:20 5.0 1.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Basketpoint FM 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/8.0 37.5 -
Tygři JBC Brno 2 27:03 7.5 2.0 28.6 1.0 20.0 0.5/3.0 16.7 1.0
SAM Brno 4 17:45 3.3 0.5 18.2 0.8 23.1 0.0/0.0 0.0 1.8
Tygři Praha 2 21:54 6.0 1.0 28.6 1.0 20.0 1.0/3.0 33.3 3.5
VYS 2 6:41 6.0 1.5 50.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Brno 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Basket Poděbrady 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BASKET Brno U23 3 13:49 3.7 1.7 45.5 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
OVA 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 10:04 3.0 0.7 100.0 0.3 33.3 0.7/0.7 100.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 9.0 1.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 3.0
Basketbal Olomouc 2 8:16 3.5 1.0 66.7 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Synthesia Pardubice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KOL 1 15:57 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 5:09 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 4:08 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5