Tomáš Dvořák

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Slavoj Litoměřice
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
259
Procento vítězství
52.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Slavoj BK Litoměřice 1 5.0 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B Sj. BK Litoměřice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sj. BK Litoměřice 8 - 5.3 2.3 0 0.8/2.4 31.6 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 5 - 4.6 1.6 0.2 0.8/1.4 57.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Sj. BK Litoměřice 3 - 2.3 0.3 0 1.7/2 83.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B Sj. BK Litoměřice 3 24.0 3.3 0.7 0 2/2.7 75.0 1.0 3.3
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Sj. BK Litoměřice 2 19.0 4.0 1 0.5 0.5/2 25.0 1.0 3.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 22 - 11.6 4.5 /4.5 0.4 1.5/2.9 51.6 2.0 8.2
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Sj. BK Litoměřice 3 - 7.7 2.3 /2.3 0 3/4.3 69.2 2.3 4.0
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Sj. BK Litoměřice 3 - 8.3 2.7 /2.7 0.7 1/3 33.3 2.7 3.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Slavoj BK Litoměřice 3 16.0 15.0 6 /10.3 0 3/6.3 47.4 2.7 13.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo Slavoj BK Litoměřice 2 16.0 19.0 7 /12.5 0 5/10.5 47.6 3.5 17.5
2016/17 žáci U15 - Skupina A Slavoj Litoměřice 13 - 7.0 2.8 /2.8 0.2 0.6/1.3 47.1 1.1 5.2
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B Sj. BK Litoměřice 10 - 13.3 5.4 /5.4 0.3 1.6/2.9 55.2 2.4 9.6
2016/17 kadeti U17 - skupina B BK Lit U17 "B" 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 16 - 8.1 2.9 /2.9 0.4 1.1/1.9 56.7 1.3 5.9
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 14 - 18.0 6.3 /6.3 0.9 2.6/4.6 56.9 2.2 13.8
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sj. BK Litoměřice 3 25.3 16.0 6 /10.3 0 4/7 57.1 3.0 17.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sj. BK Litoměřice 2 26.5 17.5 6 /10.5 0 5.5/8 68.8 3.5 28.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B Slavoj Litoměřice 14 - 16.9 5 1 3.9/7.1 55.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 19 7.6 1.2 0.3 /1.2 0.2 0.2/0.3 66.7 0.5 2.6
2017/18 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 15 - 19.9 7.4 0.7 3.1/5.8 52.9 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 1 5.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 2.0
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Slavoj Litoměřice 3 36.0 19.0 4.7 2 3.7/7 52.4 4.0 25.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Slavoj Litoměřice 2 30.5 8.5 2 0.5 3/6 50.0 4.0 9.0
2018/19 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 14 12.1 2.2 0.6 /2.8 0.2 0.3/0.4 66.7 1.1 1.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 22 30.5 13.2 4.7 /9.9 0.5 2.4/5 47.3 3.4 15.0
2018/19 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 5 32.2 16.4 6.6 /10.8 0.4 2/3.6 55.6 3.4 18.8
2019/20 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 17 20.1 6.5 2.1 /3.8 0.3 1.4/2.5 55.8 3.2 5.0
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 19 30.1 12.4 4.5 /7.7 0.4 2.2/3.6 60.3 3.2 17.1
2019/20 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 3 - 13.7 3.3 1.7 2/3.3 60.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 1 - 8.0 2 1 1/2 50.0 - -
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 1 9.0 6.0 0 /2 1 3/3 100.0 3.0 6.0
2020/21 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 1 30.0 17.0 6 /11 0 5/6 83.3 4.0 13.0
2021/22 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 1 - 19.0 4 3 2/4 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 4 27.3 15.5 5.8 /8.5 0 4/7.8 51.6 2.3 20.0
Průměr za kariéru 25.9 10.5 10.5 3.7 0.4 1.8/3.4 182.1 2.3 7.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Sokol pražský 3. 10. 2021
2B body 10 Sokol pražský 3. 10. 2021
3B body 3 Wolves Radotín 26. 9. 2021
Obranné doskoky 7 Sokol pražský 3. 10. 2021
Útočné doskoky 3 Sokol pražský 3. 10. 2021
Doskoky celkem 10 Sokol pražský 3. 10. 2021
Body 28 Sokol pražský 3. 10. 2021
Užitečnost 49 Sokol pražský 3. 10. 2021
Asistence 8 Sokol pražský 3. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Basket Poděbrady 27. 9. 2017 2017/18
2B body 12 Královští Sokoli 11. 10. 2015 2015/16
3B body 3 Synthesia Pardubice 3. 2. 2017 2016/17
Obranné doskoky 12 Snakes Ostrava 21. 10. 2018 2018/19
Útočné doskoky 5 BA Nymburk 23. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 15 Snakes Ostrava 21. 10. 2018 2018/19
Body 30 Sluneta Ústí n. L. 22. 9. 2016 2016/17
Užitečnost 49 Sokol pražský 3. 10. 2021 2021/22
Asistence 9 Sokol Písek 20. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A BA Nymburk 38:46 11 5 45.5 0 0.0 1/4 25.0
19. 9. 2021 skupina A Jižní Supi 0:00 7 3 100.0 0 0.0 1/3 33.3
26. 9. 2021 skupina A Wolves Radotín 0:00 19 4 0.0 3 0.0 2/4 50.0
2. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 36:12 16 5 71.4 0 0.0 6/9 66.7
3. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 34:09 28 10 76.9 0 0.0 8/15 53.3
Celkem 5 109:07 81 27 79.4 3 60.0 18/35 51.4
Průměr 5 21:49 16.2 5.4 79.4 0.6 60.0 3.6/7.0 51.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Loko Plzeň 7 24:10 12.6 4.4 55.4 0.6 36.4 2.0/3.6 56.0 1.9
USK 8 25:08 10.8 3.5 50.9 0.4 27.3 2.6/4.5 58.3 2.6
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 15.6 5.2 104.0 0.6 100.0 3.4/5.8 58.6 2.0
USK Praha 9 0:00 8.6 3.0 108.0 0.4 100.0 1.2/2.9 42.3 2.1
Sokol Pražský 5 0:00 14.2 4.4 1.100.0 1.0 250.0 2.4/5.8 41.4 2.0
Synthesia Pardubice 7 0:00 9.9 2.9 117.6 0.9 120.0 1.6/3.4 45.8 2.6
BCM Orli Prostějov 6 23:30 10.2 4.2 56.8 0.2 10.0 1.3/1.8 72.7 3.2
Synthesia Pardubice 5 0:00 12.2 3.2 533.3 1.2 600.0 2.2/4.2 52.4 2.8
Sokol Pražský 6 17:50 9.5 3.8 60.5 0.3 14.3 0.8/1.8 45.5 1.5
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 18.7 7.0 525.0 1.0 0.0 1.7/3.7 45.5 2.3
BA Sparta 4 0:00 13.3 4.8 211.1 0.3 0.0 3.0/5.5 54.5 3.5
Jižní Supi 3 0:00 17.3 6.3 111.8 1.0 100.0 1.7/3.3 50.0 1.7
NH Ostrava 5 26:38 10.4 3.8 59.4 0.6 60.0 1.0/2.8 35.7 3.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 12.5 6.0 342.9 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.8
Sokol pražský 4 27:32 12.3 4.0 57.1 0.5 40.0 2.8/6.0 45.8 4.0
Snakes Ostrava 6 18:33 7.8 2.7 47.1 0.0 0.0 2.5/5.3 46.9 2.5
Sokol Písek 5 24:56 8.4 2.4 50.0 0.8 40.0 1.2/2.8 42.9 2.2
Basket Poděbrady 2 0:00 21.0 5.5 0.0 1.0 0.0 7.0/10.5 66.7 4.0
SAM Brno 5 28:35 8.2 2.6 37.1 0.2 16.7 2.4/5.2 46.2 3.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 19.5 8.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 18.5 7.5 100.0 0.5 100.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 18.0 4.5 0.0 1.5 0.0 4.5/8.5 52.9 0.5
Synthesia Pardubice 5 25:40 7.2 2.4 41.4 0.2 10.0 1.8/2.6 69.2 3.4
USK Praha 4 0:00 8.3 3.0 400.0 0.0 0.0 2.3/4.5 50.0 2.5
BA Nymburk 3 31:43 10.3 3.3 45.5 0.7 28.6 1.7/3.7 45.5 3.3
BK Loko Plzeň 5 19:47 6.0 2.2 50.0 0.0 0.0 1.6/2.4 66.7 1.6
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 15.0 6.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BC VYSOČINA 2 16:00 15.0 5.0 43.5 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 5 0:00 5.8 2.2 100.0 0.0 0.0 1.4/2.4 58.3 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 4 0:00 7.0 3.0 100.0 0.3 100.0 0.3/0.8 33.3 3.0
NH Ostrava 2 14:08 13.5 5.0 66.7 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 3.5
BK Pelhřimov 1 27:19 26.0 11.0 61.1 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 22.0 9.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Tygři Louny 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Wolves Radotín 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BC Vysočina 1 24:39 17.0 6.0 60.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
GBA Lions J. Hradec 1 29:52 17.0 6.0 54.5 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
BA Sparta Praha 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
BA Nymburk 2 31:33 8.0 3.0 35.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Sokol Písek 2 23:37 7.5 2.5 50.0 0.5 25.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
R&J EBC Mělník 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Opava 2 0:00 7.0 2.0 100.0 0.5 100.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 16:00 13.0 5.0 62.5 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Snakes Ostrava 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Tygři JBC Brno 1 36:59 11.0 4.0 57.1 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 3 12:30 3.3 1.3 57.1 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Snakes Ostrava 2 8:13 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Jižní Supi 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Opava 3 0:00 2.3 0.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 0.7
BK Klatovy 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 8:55 6.0 0.0 0.0 1.0 100.0 3.0/3.0 100.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
USK 3 12:44 2.0 0.7 33.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
BCM Orli Prostějov 2 16:48 3.0 0.0 0.0 0.5 33.3 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Pří 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
GBA J. Hradec 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SAM Brno 1 6:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články