Martin Fišera

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
175
Procento vítězství
55.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B ČBr U13B 18 - 8.1 3.7 0.0 0 0.0 0.8/2.2 35.9 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 4 - 6 místo ČBr U13B 8 - 14.1 6.4 0.0 0 0.0 1.4/4 34.4 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 13 - 6.6 2.9 /2.9 100.0 0 0.0 0.8/2.4 32.3 3.2 1.8
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 11 - 13.9 6.6 /6.6 100.0 0 0.0 0.6/1.9 33.3 2.6 10.0
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B BA Nymburk 7 - 10.9 4.7 /4.7 100.0 0.1 100.0 1/2.6 38.9 1.4 7.9
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Nymburk 13 - 9.8 4.2 /4.2 100.0 0 0.0 1.5/3.4 43.2 2.6 5.2
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BA Nymburk 3 20.0 5.3 2.7 /7.7 34.8 0 0.0 0/0 0.0 3.7 7.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 24.5 15.0 7 /11 63.6 0 0.0 1/2 50.0 3.0 22.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 12.9 5.6 0.0 0.1 0.0 1.4/3 47.6 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 3 6.3 2.3 1 /2.7 37.5 0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.3 3.3
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 16 - 15.3 6.7 0.0 0.1 0.0 1.8/3.1 56.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 22 13.3 3.7 1.6 /2.6 63.2 0 25.0 0.3/1 33.3 2.0 6.5
2018/19 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 5 8.6 1.8 0.8 /1.8 44.4 0 0.0 0.2/0.8 25.0 2.2 2.6
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 10.0 3.0 1.5 /3 50.0 0 0.0 0/0 0.0 4.5 -0.5
2019/20 junioři U19 - základní část BA Nymburk 4 3.5 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 2.5
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 20 29.1 9.7 3.7 /7.9 47.1 0.1 28.6 2/3.6 56.3 3.5 13.3
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 2 17.0 4.5 2 /3 66.7 0 0.0 0.5/1 50.0 2.0 7.5
2020/21 junioři U19 - základní část BA Nymburk 1 16.0 10.0 3 /7 42.9 1 50.0 1/2 50.0 1.0 17.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 2 11.5 3.0 1 /2.5 40.0 0 0.0 1/1 100.0 0.5 6.5
2021/22 muži - skupina B KolB 3 - 7.3 2.3 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 6 18.5 4.3 1.5 /2.5 60.0 0.2 33.3 0.8/0.8 100.0 3.8 5.0
Průměr za kariéru 25.0 7.2 8.8 3.8 150.0 0.1 33.8 1.0/2.3 123.0 2.6 4.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Vlci Žďár 9. 10. 2021
2B body 4 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021
3B body 2 AŠ Mladá Boleslav 24. 10. 2021
Obranné doskoky 5 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021
Útočné doskoky 3 USK 19. 9. 2021
Doskoky celkem 6 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021
Body 11 GBA Lions J. Hradec 3. 10. 2021
Užitečnost 15 GBA Lions J. Hradec 3. 10. 2021
Asistence 3 PLZ 17. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Snakes Ostrava 19. 10. 2019 2019/20
2B body 19 BC Kolín 28. 9. 2016 2016/17
3B body 2 AŠ Mladá Boleslav 24. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 11 Tygři Praha 17. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 8 Sj. BK Litoměřice 21. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 17 Tygři Praha 17. 11. 2019 2019/20
Body 38 BC Kolín 28. 9. 2016 2016/17
Užitečnost 33 BC Kolín 28. 9. 2016 2016/17
Asistence 4 BK Pardubice 2. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 19:52 6 2 50.0 0 2/2 100.0
18. 9. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 19:20 0 0 0.0 0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A USK 15:46 2 0 0.0 0 2/2 100.0
2. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 18:04 0 0 0.0 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 25:39 11 3 100.0 1 2/2 100.0
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 2:55 0 0 0.0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 0:00 6 2 0.0 0 2/2 100.0
16. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 15:51 9 4 80.0 0 1/1 100.0
17. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 16:30 4 2 100.0 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 0:00 6 3 0.0 0 0/2 0.0
24. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 0:00 10 2 0.0 2 0/0 0
Celkem 11 133:57 54 18 90.0 3 9/11 81.8
Průměr 11 12:10 4.9 1.6 90.0 0.3 0.8/1.0 81.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Ben U13B 8 0:00 11.5 5.4 0.0 0.0 0.0 0.8/2.1 35.3 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 4 0:00 14.5 6.3 277.8 0.3 100.0 1.3/2.0 62.5 1.3
BCM Orli Prostějov 5 21:53 10.0 4.0 55.6 0.2 50.0 1.4/3.0 46.7 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.5
Basket Poděbrady 4 0:00 11.3 4.8 172.7 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 4.0
BC Kolín 2 0:00 21.0 10.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 10.3 4.3 100.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 4.0
Královští Sokoli 4 0:00 9.5 4.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
USK Praha 4 0:00 9.5 4.5 300.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 3.5
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.8 3.5 100.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 3.0
Sokol Pražský 9 14:34 3.9 1.7 39.5 0.0 0.0 0.6/1.7 33.3 2.2
Synthesia Pardubice 4 0:00 8.5 3.8 500.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
Sokol Pražský 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
NH Ostrava 4 21:44 7.8 2.5 55.6 0.3 50.0 2.0/4.0 50.0 2.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
BA Sparta 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 3.5
Sj. BK Litoměřice 3 10:00 9.7 4.7 63.6 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
Slavoj Litoměřice 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
SAM Brno 6 15:11 4.5 1.8 39.3 0.0 0.0 0.8/1.2 71.4 2.8
BK Loko Plzeň 5 16:42 5.2 2.4 60.0 0.0 0.0 0.4/2.2 18.2 1.4
Synthesia Pardubice 4 20:20 6.3 2.0 40.0 0.3 50.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 3.0
USK Praha 2 0:00 10.0 4.5 100.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
Snakes Ostrava 5 17:55 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/2.4 83.3 3.0
Tygři Praha 2 31:13 9.5 4.5 56.3 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
Tygři JBC Brno 2 25:16 9.5 4.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 9.5 4.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.5
Královští Sokoli 2 0:00 9.0 4.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Měl U13B 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Vysočina 1 20:35 18.0 8.0 72.7 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Písek 3 15:55 5.3 2.3 70.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Sokol pražský 2 16:11 7.0 2.5 55.6 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Jižní Supi 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
NH Ostrava 1 28:29 12.0 6.0 54.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 1 25:39 11.0 3.0 100.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 15:51 9.0 4.0 80.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Pelhřimov 1 16:26 8.0 4.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 3 14:06 2.7 1.0 60.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
Sokol Písek 2 10:58 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
PLZ 1 19:52 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Písek 2 13:22 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA J. Hradec 1 5:01 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 12:13 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Levharti Chomutov 1 14:49 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 15:46 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
PCE 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 19:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0