Jan Jeřábek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 15 let
Aktuální klub
Vlci Žďár
Výška
171 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
64
Procento vítězství
64.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F-
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina E BK Vlci Žďár 12 - 2.9 1.2 0 0.6/1.8 31.8 -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Vlci Žďár 12 - 3.3 1.5 0 0.3/1.3 25.0 -
2019/20 žáci U15 - Skupina C Vlci Žďár 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina F BK Vlci Žďár 9 - 6.2 2 0.7 0.2/1.1 20.0 -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B Vlci Žďár 4 - 8.8 2.8 0.5 1.8/3.8 46.7 -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Vlci Žďár 7 - 6.4 2.9 0.1 0.3/3.7 7.7 -
2020/21 žáci U15 - Skupina C Vlci Žďár 5 - 11.6 4.8 0.4 0.8/2 40.0 -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 2 - 8.5 3.5 0 1.5/6 25.0 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 2 20.5 6.5 2 /3.5 0.5 1/2.5 40.0 4.0
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Vlci Žďár 2 - 3.5 1.5 /1.5 0 0.5/2 25.0 4.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 8 - 16.5 5.6 0.6 3.4/5.5 61.4 -
Průměr za kariéru 16.0 0.6 6.9 2.6 0.3 0.9/2.6 80.7 2.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Sokol Žižkov 25. 9. 2021
2B body 10 BVK Holice 21. 11. 2021
3B body 2 BVK Holice 21. 11. 2021
Obranné doskoky 3 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021
Útočné doskoky 1 BA Sparta Praha 19. 6. 2021
Doskoky celkem 3 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021
Body 30 BVK Holice 21. 11. 2021
Užitečnost 4 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021
Asistence 1 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol Žižkov 25. 9. 2021 2021/22
2B body 10 BVK Holice 21. 11. 2021 2021/22
3B body 2 BVK Holice 21. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 BA Sparta Praha 19. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Body 30 BVK Holice 21. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 4 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Asistence 1 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina B SK UP-BCM Olomouc 26:30 7 3 50.0 0 0.0 1/2 50.0
19. 6. 2021 skupina B BA Sparta Praha 14:19 6 1 100.0 1 50.0 1/3 33.3
27. 6. 2021 2. kolo BK Lions J. Hradec 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/2 0.0
27. 6. 2021 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 0:00 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 9. 2021 skupina B Sokol Žižkov 0:00 18 4 0.0 1 0.0 7/7 100.0
26. 9. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 10 3 0.0 0 0.0 4/6 66.7
9. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n. L. 0:00 19 8 0.0 1 0.0 0/2 0.0
10. 10. 2021 skupina B Pod U17B 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/6 50.0
9. 11. 2021 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 11. 2021 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/5 60.0
20. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 17 6 0.0 0 0.0 5/8 62.5
21. 11. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 30 10 0.0 2 0.0 4/8 50.0
Celkem 12 40:49 152 52 520.0 6 300.0 30/53 56.6
Průměr 12 3:24 12.7 4.3 520.0 0.5 300.0 2.5/4.4 56.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BVK Holice 1 0:00 30.0 10.0 0.0 2.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
Tygři Brno 6 0:00 3.7 1.2 0.0 0.3 0.0 0.3/2.2 15.4 2.2
USK Praha 3 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 14.3 2.3
BK Brandýs n. L. 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BC Vysočina 4 0:00 4.8 1.5 0.0 0.5 0.0 0.3/3.5 7.1 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 18.0 4.0 0.0 1.0 0.0 7.0/7.0 100.0 4.0
Tesla Pardubice 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
BK Opava 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 2 13:15 6.5 2.5 83.3 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
BCM Orli Prostějov 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Pod U17B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 5.0
STRABAG Zlín 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
BC Kolín 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Jižní Supi 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
NH Ostrava A 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BK Pardubice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 4.0
BA Sparta Praha 1 14:19 6.0 1.0 100.0 1.0 50.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Jižní Supi 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0