Jan Palička

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Slavia Praha B
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
235
Procento vítězství
50.2%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze USK Praha 18 - 5.7 2.4 0 0.8/1.8 45.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 20 - 8.3 3.5 0 1.4/2.4 57.4 - -
2014/15 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 9 - 25.2 11.9 0 1.4/4.4 32.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha A 16 - 8.0 3.4 0 1.1/2.6 43.9 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13(mix)(ms 20 - 16.1 7.2 0.1 1.4/2.5 55.1 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B USK Praha 22 - 11.1 4.7 /4.7 0.1 1.2/2.2 56.3 2.0 8.2
2015/16 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 1 - 20.0 10 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 1. - 4. místo USK Praha B 3 - 14.7 7 0 0.7/0.7 100.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C USK Praha 3 - 4.7 1.3 /1.3 0.3 1/2 50.0 3.3 0.3
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo USK Praha 3 - 6.7 2.7 /2.7 0 1.3/2.7 50.0 2.7 2.7
2016/17 žáci U15 - Skupina B USK Praha 11 - 8.5 3.7 /3.7 0.1 0.7/1.5 50.0 2.5 5.2
2016/17 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 6 - 3.2 1 0.2 0.7/1 66.7 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga USK Praha 16 - 4.7 1.9 /1.9 0.2 0.4/1.1 35.3 2.8 1.3
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina USK Praha B 8 - 2.5 1.1 0 0.3/0.8 33.3 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B USK Praha B 12 - 10.4 2.4 1.3 1.8/2.4 75.9 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B USK Praha B 9 - 11.1 2.7 1.6 1.1/2.2 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 21 13.1 3.9 1 /1.9 0.5 0.4/0.7 57.1 1.8 1.1
2018/19 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 3 - 19.0 3.3 3.7 1.3/3.3 40.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 5 - 23.2 6.6 2.4 2.8/3.6 77.8 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 3 - 9.7 2 1.7 0.7/1.3 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 8 - 9.9 1.6 1.9 1/1.3 80.0 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 6 - 7.8 1.3 1.7 0.2/1 16.7 - -
2020/21 muži - skupina B Slavia Praha B 4 - 4.3 1 0.8 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 7.3 1 1.5 0.8/1 75.0 - -
2021/22 muži - skupina B Slavia Praha B 4 - 7.3 1.8 1.3 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 23.5 1.2 9.4 3.4 0.5 1.0/1.8 119.9 2.0 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 3 AŠ Mladá Boleslav 9. 10. 2021
3B body 2 KolB 26. 9. 2021
Body 10 BA LYNX Liberec 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Pelhřimov 7. 10. 2017 2017/18
2B body 18 Sokol H. Počernice 24. 11. 2014 2014/15
3B body 5 BARoun.l. U17B 2. 12. 2018 2018/19
Obranné doskoky 6 Synthesia Pardubice 20. 10. 2018 2018/19
Útočné doskoky 4 Synthesia Pardubice 20. 10. 2018 2018/19
Doskoky celkem 10 Synthesia Pardubice 20. 10. 2018 2018/19
Body 38 Sokol H. Počernice 24. 11. 2014 2014/15
Užitečnost 19 BA 2006´ Roudnice n.L. 25. 9. 2015 2015/16
Asistence 2 Sokol Pražský 13. 1. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B Bra 0 0 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B KolB 10 2 2 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 9 3 1 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 10 2 2 0/0 0
Celkem 4 29 7 5 / 0.0
Průměr 4 7.3 1.8 1.3 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Kbely A 7 0:00 19.0 9.3 0.0 0.0 0.0 0.4/1.9 23.1 2.3
BARoun.l. U17B 5 0:00 14.8 3.6 0.0 2.0 0.0 1.6/2.6 61.5 2.8
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 22.0 6.3 0.0 2.7 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
BK Pelhřimov 4 0:00 12.8 3.0 0.0 1.5 0.0 2.3/3.0 75.0 3.0
Levharti Chomutov 4 0:00 10.0 2.0 0.0 1.8 0.0 0.8/1.0 75.0 2.5
BC Vysočina 3 0:00 12.3 2.0 0.0 2.0 0.0 2.3/3.0 77.8 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.0
Královští Sokoli 3 0:00 12.0 2.7 0.0 2.0 0.0 0.7/1.0 66.7 3.3
Sokol Vyšehrad 4 0:00 9.0 3.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Jižní Supi 4 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 16.5 7.0 100.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 9.3 2.7 0.0 0.7 0.0 2.0/2.3 85.7 1.7
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 9.3 1.7 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
ŠSK Sla U13 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
TJ Sokol Pražský 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 10.5 4.0 100.0 0.5 100.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Sokol Pražský 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 3.3
BK Klatovy 2 0:00 9.5 3.5 100.0 0.5 100.0 1.0/4.5 22.2 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 9.5 3.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 6.0 2.0 100.0 0.3 100.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 17.0 3.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.0
Basket Poděbrady 1 0:00 17.0 8.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.3
BA Sparta 4 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Opava 1 0:00 15.0 1.0 0.0 4.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
Synthesia Pardubice 2 22:00 7.0 2.0 66.7 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 14.0 6.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BCM Orli Prostějov 2 12:43 5.5 2.0 100.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
Sokol Pražský 2 23:23 5.5 1.0 28.6 0.5 25.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Písek 2 8:11 5.5 0.5 100.0 1.5 60.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 17:34 5.5 2.0 44.4 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 5.0
Lions J. Hradec 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
KolB 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA LYNX Liberec 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 0.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Snakes Ostrava 2 6:54 4.5 1.0 100.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
VYS 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
TJ Třebíč 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
SAM BŠM Brno 4 3:23 1.5 0.8 300.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 4 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Opava 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 11:15 1.5 0.5 25.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
NH Ostrava 2 9:41 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BSK - Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Bra 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0