Jakub Winter

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
128
Procento vítězství
33.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 17 - 2.9 1.2 /1.2 0 0.5/1.3 36.4 0.8 1.3
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Lokomotiva Plzeň 3 - 3.3 1.3 /1.3 0 0.7/0.7 100.0 1.7 1.7
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Lokomotiva Plzeň 3 - 7.7 3.3 /3.3 0 1/1.3 75.0 1.3 6.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 8.2 3.5 /3.5 0 1.2/2.4 48.3 1.5 5.4
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 7 - 10.3 4.6 /4.6 0 1.1/3 38.1 1.6 6.9
2017/18 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Loko Plzeň B 5 - 6.6 3 0.2 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 10 - 4.0 1.5 0.1 0.7/1.2 58.3 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 9 4.0 0.2 0.1 /0.3 0 0/0.2 0.0 0.8 -1.1
2018/19 junioři U19 - skupina A BK Lokomotiva Plzeň "B" 9 - 9.3 3.1 0.4 1.8/3.1 57.1 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Mariánské Lázně 3 - 3.0 1.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 10 12.2 2.3 0.9 /2.2 0 0.5/1.2 41.7 1.0 1.1
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 24.7 7.0 2 /4.8 0.1 2.6/3.7 70.4 2.5 8.5
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 1 12.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 1.0 -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník PLZ 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2020/21 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 1 15.0 5.0 2 /3 0 1/2 50.0 3.0 8.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 5 5.6 2.2 0.6 /0.8 0.2 0.4/0.4 100.0 1.0 2.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 6 24.5 9.8 1.8 /4 1.2 2.7/3.7 72.7 3.5 8.2
Průměr za kariéru 18.3 7.1 5.3 1.9 0.1 1.1/1.9 114.0 1.6 3.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 GBA Lions J. Hradec 19. 9. 2021
2B body 3 Jižní Supi 17. 10. 2021
3B body 5 Jižní Supi 17. 10. 2021
Obranné doskoky 5 Jižní Supi 17. 10. 2021
Útočné doskoky 3 Jižní Supi 17. 10. 2021
Doskoky celkem 8 Jižní Supi 17. 10. 2021
Body 25 Jižní Supi 17. 10. 2021
Užitečnost 23 Jižní Supi 17. 10. 2021
Asistence 6 Sokol Písek 18. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 NH Ostrava 3. 11. 2019 2019/20
2B body 7 BK Klatovy 18. 2. 2017 2016/17
3B body 5 Jižní Supi 17. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 Sokol Písek 19. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 3 Jižní Supi 17. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 Snakes Ostrava 2. 11. 2019 2019/20
Body 25 Jižní Supi 17. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 23 Jižní Supi 17. 10. 2021 2021/22
Asistence 6 SAM Brno 1. 12. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 10:58 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 21:16 5 1 100.0 0 0.0 3/4 75.0
19. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 23:25 9 2 40.0 0 0.0 5/5 100.0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 6:39 5 0 0.0 1 50.0 2/2 100.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 27:26 9 2 50.0 1 50.0 2/2 100.0
3. 10. 2021 skupina A USK 18:40 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 6:50 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 28:20 6 2 33.3 0 0.0 2/4 50.0
17. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 28:19 25 3 42.9 5 55.6 4/7 57.1
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 3:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 11 175:39 70 14 50.0 8 38.1 18/24 75.0
Průměr 11 15:58 6.4 1.3 50.0 0.7 38.1 1.6/2.2 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 5 0:00 9.0 3.6 100.0 0.0 0.0 1.8/3.8 47.4 1.8
Sokol Vyšehrad 3 0:00 9.0 3.7 100.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.7
Jižní Supi 1 28:19 25.0 3.0 42.9 5.0 55.6 4.0/7.0 57.1 4.0
Sokol Písek 3 0:00 8.3 3.0 100.0 0.0 0.0 2.3/5.0 46.7 1.7
BCM Orli Prostějov 3 15:22 7.7 2.3 46.7 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 3 19:05 7.3 2.0 50.0 0.3 50.0 2.3/3.3 70.0 1.0
SAM Brno 3 18:25 7.0 2.3 53.8 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 3.0
NH Ostrava 3 18:20 6.7 1.7 50.0 0.0 0.0 3.3/4.7 71.4 1.3
Synthesia Pardubice 3 17:44 5.0 1.3 33.3 0.3 100.0 1.3/2.7 50.0 2.7
BA Nymburk 2 20:33 6.5 2.5 41.7 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Písek 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Baník Most 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři JBC Brno 2 26:29 5.5 2.0 50.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
USK 3 15:48 3.3 1.0 50.0 0.3 33.3 0.3/1.3 25.0 1.3
BA Nymburk 2 28:38 5.0 1.0 33.3 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.5
Tygři Praha 2 20:23 5.0 1.0 33.3 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.5
GBA Lions J. Hradec 1 23:25 9.0 2.0 40.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
Sokol Písek 2 20:38 4.5 1.5 75.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 13:43 4.5 1.0 50.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 2.5
NH Ostrava 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 3 18:58 3.0 1.0 37.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
BK Klatovy 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Písek 3 17:29 2.3 1.0 33.3 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.7
Jižní Supi 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Sokol Pražský 3 0:00 2.3 0.7 100.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.7
SKB Strakonice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Louny 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Slavia Praha 1 6:39 5.0 0.0 0.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 15:17 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK 3 13:47 1.7 0.7 25.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
USK Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Tygři Louny 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Basketbal Polabí 1 10:58 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
JHR 1 11:55 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 1 12:36 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 6:50 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA J. Hradec 1 18:34 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 1 10:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Sokolov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 1 3:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -