Jakub Winter

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
154
Procento vítězství
36.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 17 - 2.9 1.2 /1.2 0 0.5/1.3 36.4 0.8 1.3
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Lokomotiva Plzeň 3 - 3.3 1.3 /1.3 0 0.7/0.7 100.0 1.7 1.7
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Lokomotiva Plzeň 3 - 7.7 3.3 /3.3 0 1/1.3 75.0 1.3 6.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 8.2 3.5 /3.5 0 1.2/2.4 48.3 1.5 5.4
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 7 - 10.3 4.6 /4.6 0 1.1/3 38.1 1.6 6.9
2017/18 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Loko Plzeň B 5 - 6.6 3 0.2 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 10 - 4.0 1.5 0.1 0.7/1.2 58.3 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 9 4.0 0.2 0.1 /0.3 0 0/0.2 0.0 0.8 -1.1
2018/19 junioři U19 - skupina A BK Lokomotiva Plzeň "B" 9 - 9.3 3.1 0.4 1.8/3.1 57.1 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Mariánské Lázně 3 - 3.0 1.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 10 12.2 2.3 0.9 /2.2 0 0.5/1.2 41.7 1.0 1.1
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 24.7 7.0 2 /4.8 0.1 2.6/3.7 70.4 2.5 8.5
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 1 12.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 1.0 -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník PLZ 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2020/21 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 1 15.0 5.0 2 /3 0 1/2 50.0 3.0 8.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 11 10.1 4.1 0.5 /1.3 0.7 0.8/0.9 90.0 1.6 2.8
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 14 22.5 9.1 1.7 /3.7 1.1 2.4/3.6 66.7 3.1 8.2
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 4 17.8 5.3 0.5 /1.5 0.8 2/2.8 72.7 2.3 6.3
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo PLZ 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 4 21.3 9.3 1.5 /2.5 1.5 1.8/2.5 70.0 2.5 5.5
2022/23 muži - skupina ZÁPAD PLZ 2 19.5 6.0 1.5 /3 1 0/1.5 0.0 1.0 5.0
Průměr za kariéru 19.1 8.8 5.6 1.8 0.3 1.2/2.0 115.6 1.7 3.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 GBA Sojky Pelhřimov 25. 9. 2022
3B body 2 GBA Sojky Pelhřimov 25. 9. 2022
Obranné doskoky 1 GBA Sojky Pelhřimov 25. 9. 2022
Útočné doskoky 1 JHR 18. 9. 2022
Doskoky celkem 2 GBA Sojky Pelhřimov 25. 9. 2022
Body 10 GBA Sojky Pelhřimov 25. 9. 2022
Užitečnost 9 GBA Sojky Pelhřimov 25. 9. 2022
Asistence 2 JHR 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 NH Ostrava 3. 11. 2019 2019/20
2B body 7 BK Klatovy 18. 2. 2017 2016/17
3B body 5 Jižní Supi 17. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 Sokol Písek 19. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 3 Jižní Supi 17. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 Snakes Ostrava 2. 11. 2019 2019/20
Body 25 Jižní Supi 17. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 23 Jižní Supi 17. 10. 2021 2021/22
Asistence 8 NH Ostrava 16. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 skupina ZÁPAD JHR 17:05 2 1 50.0 0 0.0 0/2 0.0
25. 9. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 21:37 10 2 50.0 2 66.7 0/1 0.0
Celkem 2 38:42 12 3 50.0 2 33.3 /3 0.0
Průměr 2 19:21 6.0 1.5 50.0 1.0 33.3 0.0/1.5 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 5 0:00 9.0 3.6 100.0 0.0 0.0 1.8/3.8 47.4 1.8
Jižní Supi 4 24:32 11.3 1.8 50.0 1.8 33.3 2.5/4.3 58.8 2.8
GBA Lions J. Hradec 2 26:26 14.0 2.0 44.4 2.0 36.4 4.0/6.0 66.7 3.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 9.0 3.7 100.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.7
Sokol Písek 3 0:00 8.3 3.0 100.0 0.0 0.0 2.3/5.0 46.7 1.7
BCM Orli Prostějov 3 15:22 7.7 2.3 46.7 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 3 19:05 7.3 2.0 50.0 0.3 50.0 2.3/3.3 70.0 1.0
SKB Strakonice 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
NH Ostrava 3 18:20 6.7 1.7 50.0 0.0 0.0 3.3/4.7 71.4 1.3
USK 4 16:33 5.0 1.3 50.0 0.5 40.0 1.0/1.8 57.1 2.3
Slavoj Litoměřice 3 17:09 6.3 1.7 41.7 0.7 40.0 1.0/1.0 100.0 2.7
Sokol Písek 3 22:08 5.3 1.7 55.6 0.3 20.0 1.0/1.3 75.0 2.7
Synthesia Pardubice 3 17:44 5.0 1.3 33.3 0.3 100.0 1.3/2.7 50.0 2.7
BK Tábor 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Snakes Ostrava 2 13:02 6.5 1.0 50.0 0.5 25.0 3.0/4.5 66.7 2.0
Sokol pražský 3 16:18 4.3 0.7 50.0 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 3.0
BA Nymburk 3 15:22 4.3 1.7 38.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
BK Brandýs n. L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 26:29 5.5 2.0 50.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Tygři Praha 2 20:23 5.0 1.0 33.3 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.5
Basketbal Polabí 2 10:38 5.0 1.0 66.7 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 28:38 5.0 1.0 33.3 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.5
BCM Orli Prostějov 2 17:21 5.0 1.5 60.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 10:48 5.0 1.0 50.0 1.0 66.7 0.0/0.5 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 9:01 5.0 0.5 33.3 1.0 66.7 1.0/1.0 100.0 1.5
SLP 2 10:33 4.5 1.0 40.0 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 3 18:58 3.0 1.0 37.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
NH Ostrava 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Klatovy 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 11:07 8.0 0.0 0.0 2.0 66.7 2.0/2.0 100.0 3.0
USK Praha 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 22:14 4.0 0.0 0.0 1.0 25.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Písek 3 17:29 2.3 1.0 33.3 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.7
Sokol Pražský 3 0:00 2.3 0.7 100.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.7
USK Praha B 2 10:00 3.0 0.0 0.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Tygři Louny 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 13:47 1.7 0.7 25.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
USK Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
JHR 2 14:30 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Tygři Louny 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 6:50 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKj Kralupy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
PCE 1 12:36 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 5:39 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
GBA J. Hradec 1 18:34 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA 2006´Roudnice n. L. B 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Sokolov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 1 12:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Sokolov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
STRABAG Zlín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -