Jakub Lacina

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
BK Vlci Žďár
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
190
Procento vítězství
51.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BK Žďár n. S. 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BK Žďár n. S. 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina A BK Žďár n. S. 3 5.3 0.0 0 0 0/0 0.0 0.3 -0.7
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo BK Žďár n. S. 2 6.5 0.0 0 0 0/0 0.0 1.0 2.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BK Žďár n. S. 7 8.7 0.7 0.3 /0.4 0 0.1/0.3 50.0 1.0 -0.9
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Žďár n. S. 12 12.1 2.0 0.7 /2.5 0.2 0.2/0.3 50.0 1.2 0.6
2016/17 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 10 - 4.4 1.9 /1.9 0.1 0.3/0.8 37.5 1.5 2.4
2016/17 kadeti U17 - skupina C BC Vysočina 16 - 6.4 2.6 0.3 0.5/0.9 57.1 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C BC Vysočina 10 - 11.7 4.4 /4.4 0.2 2.3/4.4 52.3 2.5 7.1
2017/18 kadeti U17 - skupina B Žďár nad Sáz. 3 - 7.7 3.3 0.3 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C Žďár nad Sáz. 14 - 8.1 2.7 0.5 1.1/1.9 61.5 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina D Žďár n. S. B 9 - 15.6 5.4 0.8 2.3/4 58.3 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina Žďár nad Sáz. 8 - 12.1 3.6 0.9 2.3/3.4 66.7 - -
2018/19 junioři U19 - skupina C BK Vlci Žďár 2 - 14.0 4 2 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BK Vlci Žďár 14 - 10.3 2.4 1.2 1.9/2.5 77.1 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 14 - 24.2 6.6 1.9 5.1/7.5 68.6 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B BK Vlci Žďár 10 - 13.2 2.4 2.1 2.1/3.2 65.6 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B Vlci Žďár 10 - 27.3 8.8 2.2 3.1/5.5 56.4 - -
2019/20 muži - skupina C BK Vlci Žďár 16 - 6.1 1.8 0.6 0.9/1.4 63.6 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Vlci Žďár 14 - 17.8 4.8 1.9 2.6/4.2 62.7 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Vlci Žďár 1 - 14.0 4 /4 2 0/0 0.0 4.0 10.0
2019/20 junioři U19 - play-out B BK Vlci Žďár 5 - 14.2 5 0.6 2.4/3.2 75.0 - -
2020/21 muži - skupina B BK Vlci Žďár 2 - 5.5 2 0.5 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina B BK Vlci Žďár 4 - 20.8 4.8 2.5 3.8/4.8 78.9 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Vlci Žďár 1 - 19.0 3 3 4/6 66.7 - -
Průměr za kariéru 23.8 1.2 11.2 3.4 0.9 1.7/2.7 131.0 2.1 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Bra 10. 10. 2021
2B body 6 Bra 10. 10. 2021
3B body 4 Bra 10. 10. 2021
Body 30 Bra 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7. 4. 2018 2017/18
2B body 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7. 4. 2018 2017/18
3B body 5 BA Nymburk B 3. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 1 BA Nymburk 3. 10. 2015 2015/16
Útočné doskoky 2 mmcité Brno 10. 1. 2016 2015/16
Doskoky celkem 2 BA Nymburk 3. 10. 2015 2015/16
Body 45 BC Kolín 9. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 15 SK Bruntál 8. 4. 2017 2016/17
Asistence 2 Sokol Karviná 19. 3. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 17 5 2 1/1 100.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Žabovřesky 19 3 3 4/6 66.7
26. 9. 2021 skupina B BVK Holice 19 3 3 4/6 66.7
9. 10. 2021 skupina B KolB 17 5 1 4/6 66.7
10. 10. 2021 skupina B Bra 30 6 4 6/6 100.0
Celkem 5 102 22 13 19/25 76.0
Průměr 5 20.4 4.4 2.6 3.8/5.0 76.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Kolín 6 0:00 23.7 6.5 0.0 1.8 0.0 5.2/8.0 64.6 3.8
BC Vysočina 5 0:00 21.2 7.2 0.0 1.2 0.0 3.2/4.0 80.0 2.4
BSK Modřany - Jižní Supi 8 0:00 13.1 4.5 0.0 1.0 0.0 1.1/2.1 52.9 2.6
Královští Sokoli 4 0:00 24.5 6.5 0.0 2.8 0.0 3.3/6.8 48.1 2.5
Královští Sokoli 7 0:00 13.4 3.0 0.0 1.7 0.0 2.3/3.0 76.2 2.9
BK Pelhřimov 4 0:00 22.8 7.0 0.0 1.5 0.0 4.3/7.0 60.7 2.8
BK Pelhřimov 3 0:00 18.0 4.7 0.0 1.3 0.0 4.7/6.0 77.8 3.0
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 23.0 5.5 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.5
BC Vysočina 3 0:00 13.0 3.3 0.0 2.0 0.0 0.3/1.0 33.3 3.3
SK Bruntál 2 0:00 18.5 7.5 100.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 1.0
Tesla Pardubice 4 0:00 8.8 1.5 0.0 0.8 0.0 3.5/4.0 87.5 3.8
Pod U17B 2 0:00 17.5 4.0 0.0 2.5 0.0 2.0/3.0 66.7 4.5
Bra 2 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.5
SAM Brno 2 0:00 16.0 3.5 0.0 2.5 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
SK Žabovřesky 3 0:00 10.0 2.3 0.0 1.0 0.0 2.3/4.0 58.3 2.7
Jiskra Kyjov 2 0:00 14.5 6.0 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Opava 3 0:00 9.0 2.7 0.0 0.7 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
BBK Blansko 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 10.0 4.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BVK Holice 1 0:00 19.0 3.0 0.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TJ Šumperk 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 9.0 1.5 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
KolB 1 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Sokol Karviná 2 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Karviná 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Opava B 1 0:00 14.0 4.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SKB Zlín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 11.0 2.0 0.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slovan Varnsdorf 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
OLM 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KK Val. Meziříčí 1 0:00 9.0 1.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
SK Žabovřesky 4 0:00 2.3 0.8 100.0 0.3 100.0 0.0/0.5 0.0 2.3
Slavia Praha B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sp. DDM Uh. Brod 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta 2 10:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 2 10:00 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Opava 1 22:00 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Renocar Podolí 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
R&J EBC Mělník 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 7:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 16:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0