Radek Duda

Národnost
CZE
Ročník narození
1993 - 29 let
Aktuální klub
Sokol Písek B
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
297
Procento vítězství
60.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2009/10 junioři U18 - Mistrovství ČR Sršni Sokol Písek 3 - 12.3 2.3 2.3 0.7/0.7 100.0 - -
2010/11 muži - skupina A Sršni Sokol Písek 15 - 7.4 1.7 1.2 0.5/0.9 53.8 - -
2010/11 junioři U18 - základní část Sršni Sokol Písek 15 - 24.7 6.1 2.9 3.7/4.7 77.5 - -
2010/11 muži - základní část Sokol Písek B 1 - 19.0 2 5 0/0 0.0 - -
2010/11 junioři U18 - play-off Sršni Sokol Písek 3 - 12.0 2 2 2/2.7 75.0 - -
2011/12 junioři U19 - základní část Sršni Sokol Písek 19 26.1 16.8 3.7 /8.1 2.4 2.4/2.7 86.5 3.1 9.9
2011/12 muži - skupina A Sršni Sokol Písek 15 - 9.8 1.3 2.2 0.7/0.7 90.9 - -
2011/12 junioři U19 - play-off Sršni Sokol Písek 1 35.0 7.0 2 /5 1 0/0 0.0 2.0 -5.0
2012/13 muži - skupina A Sršni Sokol Písek 18 - 9.2 1.5 1.9 0.6/0.8 66.7 - -
2013/14 muži - skupina A Sršni Sokol Písek 20 - 6.0 1.1 1.1 0.5/0.8 66.7 - -
2013/14 muži - play-off A Sršni Sokol Písek 2 - 5.5 1 1 0.5/1 50.0 - -
2013/14 muži - Zápasy o I.LM Sršni Sokol Písek 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2014/15 muži - skupina A Sokol Písek 20 - 10.3 2.2 1.9 0.4/0.7 61.5 - -
2014/15 muži - základní část Sokol Písek 1 - 16.0 5 /5 2 0/0 0.0 1.0 15.0
2014/15 muži - play-off Sokol Písek 2 - 5.5 0.5 1.5 0/1.5 0.0 - -
2014/15 muži - Baráž o I.LM 2015/2016 Sokol Písek 6 - 10.7 0.7 3 0.3/0.5 66.7 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 10 17.7 7.2 0.6 /2 1.8 0.6/0.9 66.7 0.9 3.2
2015/16 muži - oblastní přebor Sokol Písek C 9 - 20.8 4.1 4.1 0.2/0.4 50.0 - -
2015/16 muži - základní část Sokol Písek 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 2.0
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo Sokol Písek 8 26.9 13.0 1 /2.8 3.6 0.1/0.1 100.0 1.3 9.0
2016/17 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 13 19.6 5.4 0.3 /0.8 1.5 0.2/0.2 100.0 1.2 2.4
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Písek 8 22.8 6.1 1 /1.9 1.4 0/0 0.0 1.3 4.4
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 18 26.3 8.6 0.3 /1 2.6 0.2/0.2 100.0 2.3 6.7
2017/18 muži - základní část Sokol Písek 3 19.7 9.7 0.7 /1.3 2.7 0.3/0.7 50.0 2.0 10.7
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 6 26.8 6.2 0.8 /1.7 1.5 0/0 0.0 1.3 3.7
2017/18 muži - Play Off Sokol Písek 9 20.8 6.2 1.1 /2.1 1.3 0/0 0.0 1.6 2.8
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 13 19.8 7.5 0.7 /1.3 2 0.2/0.4 40.0 0.9 5.3
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Sokol Písek 1 - 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 4.0 -1.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 5 24.2 9.6 0.6 /1 2.8 0/0 0.0 2.6 7.2
2018/19 muži - Play Off Sokol Písek 6 25.8 8.3 0.7 /1.5 2.3 0/0 0.0 2.3 4.7
2019/20 muži - skupina Západ Sokol Písek 16 18.3 6.8 0.4 /1 1.9 0.3/0.3 80.0 2.1 4.3
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Písek 2 - 7.5 1.5 /1.5 1.5 0/0 0.0 1.5 6.0
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Sokol Písek 5 24.6 14.2 0.8 /2 4.2 0/0 0.0 1.6 9.0
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Sokol Písek 1 18.0 10.0 2 /3 2 0/0 0.0 1.0 7.0
2021/22 muži - skupina A Sokol Písek B 18 - 14.5 2 3.2 0.8/1.3 65.2 - -
2021/22 muži - play-off A Sokol Písek B 1 - 13.0 2 3 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 22.8 10.8 10.4 1.6 2.2 0.6/0.9 111.3 1.7 2.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BC Benešov 6. 2. 2022
2B body 5 BK Klatovy 5. 3. 2022
3B body 8 Wolves Radotín 24. 10. 2021
Body 29 Wolves Radotín 24. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 Sokol pražský 13. 11. 2010 2010/11
2B body 12 Sokol pražský 13. 11. 2010 2010/11
3B body 8 Spartak Kaplice 5. 12. 2015 2015/16
Obranné doskoky 5 BCM Nymburk 8. 10. 2011 2011/12
Útočné doskoky 3 VYS 5. 11. 2011 2011/12
Doskoky celkem 6 BCM Loko Plzeň 29. 1. 2012 2011/12
Body 47 Sokol pražský 13. 11. 2010 2010/11
Užitečnost 26 BCM Nymburk 15. 1. 2012 2011/12
Asistence 4 Sokol pražský 11. 2. 2012 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 25 2 7 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 6 0 2 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 23 3 5 2/2 100.0
23. 10. 2021 skupina A BC Benešov 19 2 5 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 29 2 8 1/1 100.0
14. 11. 2021 skupina A Pří 17 1 5 0/0 0
13. 11. 2021 skupina A SKB Rokycany 13 2 3 0/1 0.0
27. 11. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 20 2 5 1/6 16.7
28. 11. 2021 skupina A Sokol Kbely 13 2 2 3/4 75.0
11. 12. 2021 skupina A CBU 8 1 1 3/4 75.0
12. 12. 2021 skupina A CBU 3 0 1 0/0 0
8. 1. 2022 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 4 2 0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina A Válečníci Děčín 15 3 3 0/0 0
5. 2. 2022 skupina A Wolves Radotín 2 1 0 0/0 0
6. 2. 2022 skupina A BC Benešov 26 4 5 3/3 100.0
5. 3. 2022 skupina A BK Klatovy 16 5 2 0/0 0
12. 3. 2022 skupina A Sokol Kbely 16 4 2 2/2 100.0
13. 3. 2022 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 6 0 2 0/0 0
27. 3. 2022 play-off A SKB Rokycany 13 2 3 0/0 0
Celkem 19 274 38 61 15/23 65.2
Průměr 19 14.4 2.0 3.2 0.8/1.2 65.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK 8 7:35 16.6 2.9 115.0 3.0 141.2 1.9/2.1 88.2 2.6
Sokol pražský 6 17:31 20.3 4.7 121.7 2.2 54.2 4.5/5.2 87.1 2.7
SKB Rokycany 10 0:00 11.8 2.1 0.0 2.4 0.0 0.4/0.6 66.7 1.7
SP BASKET 8 25:33 11.1 0.3 18.2 3.4 42.9 0.5/0.5 100.0 1.6
Slavoj Litoměřice 12 21:58 6.8 0.7 44.4 1.8 30.9 0.3/0.3 100.0 1.6
BC Vysočina 3 12:01 27.0 6.0 200.0 3.3 90.9 5.0/5.7 88.2 3.3
BK Klatovy 5 0:00 15.2 2.2 0.0 3.4 566.7 0.6/0.8 75.0 2.2
BCM Loko Plzeň 3 22:12 22.0 7.3 62.9 1.7 41.7 2.3/3.3 70.0 3.0
Válečníci Děčín 4 0:00 16.3 3.3 0.0 3.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 4 11:50 16.0 4.8 111.8 1.8 87.5 1.3/2.5 50.0 2.5
ZLN 6 25:24 10.5 1.0 50.0 2.8 41.5 0.0/0.0 0.0 2.2
USK Praha B 8 21:16 7.8 0.1 25.0 2.5 46.5 0.0/0.0 0.0 2.8
VYS 6 13:32 10.2 1.0 75.0 2.7 51.6 0.2/0.5 33.3 1.7
BC Benešov 5 0:00 11.6 1.6 0.0 2.6 0.0 0.6/1.2 50.0 1.2
PLZ 9 17:00 6.2 0.4 50.0 1.7 35.7 0.3/0.6 60.0 2.3
Slavoj BK Litoměřice B 6 0:00 9.2 1.3 266.7 2.0 400.0 0.5/1.7 30.0 1.3
SNAK A 6 24:56 8.8 0.7 44.4 2.5 48.4 0.0/0.0 0.0 2.2
BK Tábor B 3 0:00 17.0 3.0 0.0 3.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BCM Orli Prostějov 6 22:26 8.3 0.7 40.0 2.3 38.9 0.0/0.0 0.0 1.3
LJH 7 21:12 7.1 1.0 70.0 1.7 29.3 0.0/0.0 0.0 1.7
BC Vysočina 8 22:51 5.8 0.6 38.5 1.5 34.3 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 4 7:14 10.5 3.5 200.0 1.0 100.0 0.5/0.5 100.0 1.8
Sokol Písek B 2 0:00 19.5 4.5 0.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Žižkov 4 14:04 9.5 0.3 100.0 3.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 4 28:25 8.8 1.0 57.1 2.3 37.5 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 33.0 6.0 0.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PCE 3 9:04 11.0 3.7 122.2 1.0 37.5 0.7/1.0 66.7 2.7
Wolves Radotín 2 0:00 15.5 1.5 0.0 4.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Basketbal Olomouc 3 25:55 10.0 1.0 42.9 2.7 34.8 0.0/0.0 0.0 2.0
Spartak Kaplice 1 0:00 30.0 3.0 0.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely 2 0:00 14.5 3.0 0.0 2.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
BK Tábor 2 0:00 11.5 2.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Polabí 2 22:42 9.0 2.0 80.0 1.5 33.3 0.5/0.5 100.0 2.0
Pří 1 0:00 17.0 1.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Loko Plzeň "D" 1 0:00 15.0 1.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
HKR 4 14:46 3.5 0.3 33.3 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Sokolov U 23 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
CBU 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Sluneta USK Ústí n.L. 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
UNL 1 26:28 8.0 1.0 50.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 25:49 6.0 0.0 0.0 2.0 20.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCBenB 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0