Tomáš Mach

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Slavia Praha B
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
232
Procento vítězství
43.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A Lokomotiva Plzeň 6 - 1.2 0.5 /0.5 0 0.2/0.7 25.0 - 0.7
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Lokomotiva Plzeň 3 - 4.7 2.3 /2.3 0 0/0 0.0 - 4.7
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo B Loko Plzeň 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 5 - 2.4 1 0 0.4/0.4 100.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 12.0 5.7 0 0.6/1.5 38.1 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina A Lokomotiva Plzeň 13 - 7.2 3.4 0 0.5/1.4 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Lokomotiva Plzeň 8 - 14.4 6.5 0 1.4/3.9 35.5 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 6 - 1.3 0.5 0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 6.5 2.8 0.1 0.5/1.1 46.7 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 13 - 13.2 5.7 0.1 1.6/2.2 72.4 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BK Loko Plzeň 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 17 - 3.9 1.3 0.4 0.1/0.2 25.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 - 5.7 0.7 1.4 0.1/0.4 37.5 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 - 8.5 2.3 1.2 0.3/1.3 25.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-off BK Loko Plzeň 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 14 17.2 2.4 0.7 /1.3 0.3 0.1/0.6 12.5 2.2 0.5
2015/16 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 - 8.5 2.2 /2.2 1.3 0.2/0.4 50.0 2.8 5.5
2015/16 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 2 26.5 3.0 1.5 /3 0 0/0 0.0 1.5 -
2015/16 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 - 7.3 2 /2 1 0.3/0.3 100.0 2.5 4.8
2016/17 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 20 31.0 5.7 2.4 /5.8 0.2 0.3/0.9 33.3 2.3 2.6
2016/17 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 4 31.5 10.0 2.8 /6.5 1.5 0/0 0.0 0.8 7.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 20 22.9 4.7 1.1 /2.4 0.8 0.2/0.2 75.0 1.9 2.8
2017/18 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 1 27.0 16.0 7 /12 0 2/4 50.0 1.0 25.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 2 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 1.0
2021/22 muži - skupina B Slavia Praha B 7 - 7.6 1.1 1.7 0.1/0.3 50.0 - -
Průměr za kariéru 29.0 6.6 6.5 2.3 0.5 0.4/0.8 113.7 1.8 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Sokol Žižkov 6. 12. 2021
2B body 3 Bra 25. 9. 2021
3B body 4 TJ Třebíč 27. 11. 2021
Body 14 TJ Třebíč 27. 11. 2021
Užitečnost 2 PLZ 26. 11. 2021
Asistence 2 PLZ 26. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Loko Plzeň B 16. 1. 2014 2013/14
2B body 15 BK Klatovy 6. 12. 2012 2012/13
3B body 6 Sokol Písek 9. 11. 2014 2014/15
Obranné doskoky 10 Kondoři Liberec 21. 4. 2018 2017/18
Útočné doskoky 5 Sokol pražský 28. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 11 Kondoři Liberec 21. 4. 2018 2017/18
Body 31 BK Klatovy 25. 2. 2014 2013/14
Užitečnost 25 Kondoři Liberec 21. 4. 2018 2017/18
Asistence 4 JBC mmcité Brno 5. 3. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B Bra 0:00 12 3 2 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B KolB 0:00 5 1 1 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 0:00 11 1 3 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 3 0 1 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 0 0 0 0/0 0
19. 11. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 1:31 0 0 0 0/0 0
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 3:19 0 0 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina B TJ Třebíč 0:00 14 1 4 0/0 0
6. 12. 2021 skupina B Sokol Žižkov 0:00 8 2 1 1/2 50.0
Celkem 9 4:50 53 8 12 1/2 50.0
Průměr 9 0:32 5.9 0.9 1.3 0.1/0.2 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 6 0:00 11.5 2.0 240.0 2.3 466.7 0.5/1.3 37.5 3.3
BK Klatovy 4 0:00 13.5 6.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.0 75.0 0.3
BK Děčín 5 0:00 10.6 4.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.2 45.5 1.2
BK Klatovy 4 0:00 13.0 6.3 1.250.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BC Vysočina 4 29:43 12.3 6.0 53.3 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
Sokol Josefov 4 0:00 12.0 2.8 100.0 2.0 100.0 0.5/0.8 66.7 1.3
Sokol Pražský 7 0:00 6.4 1.0 100.0 1.4 166.7 0.1/0.3 50.0 2.6
Sokol pražský 7 25:56 5.9 1.1 36.4 1.1 36.4 0.1/0.3 50.0 1.3
Slavoj Č. Brod 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
BK Děčín 3 0:00 10.7 5.3 1.600.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BC Nový Jičín 5 0:00 6.4 1.4 0.0 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0 2.4
SAM BŠM Brno 3 30:06 10.3 3.3 50.0 1.0 21.4 0.7/2.0 33.3 2.7
BK Tábor 4 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.8
Slavoj Litoměřice 4 0:00 7.5 2.3 112.5 1.0 200.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 6 0:00 5.0 1.7 166.7 0.5 300.0 0.2/0.7 25.0 2.8
Slavoj Litoměřice 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BC Benešov 2 0:00 11.0 2.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
USK 4 0:00 4.8 0.8 100.0 1.0 100.0 0.3/1.0 25.0 2.5
USK 6 24:41 3.2 1.2 43.8 0.2 7.7 0.3/0.8 40.0 2.7
SKB Zlín 3 23:56 5.7 1.3 40.0 1.0 60.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
PCE 4 25:35 3.8 1.5 24.0 0.3 11.1 0.0/0.5 0.0 1.8
Sršni Sokol Písek 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
TJ Třebíč 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 5 27:11 2.8 0.8 28.6 0.2 6.7 0.6/1.2 50.0 1.8
Sršni Sokol Písek 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BK Klatovy 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Bra 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
WBA 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
BCM Orli Prostějov 3 26:15 3.3 0.7 25.0 0.7 22.2 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Pražský 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
Slavoj Litoměřice 2 24:47 4.5 1.5 60.0 0.5 9.1 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 3 29:22 2.7 0.3 33.3 0.7 25.0 0.0/0.0 0.0 3.0
KolB 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Slez. Ostrava 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha B 2 0:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PLZ 1 3:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 9:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0