Matěj Kučera

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
115
Procento vítězství
55.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 4.6 1.8 0.0 0 0.0 1.1/2.3 46.9 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 10 - 9.4 4.2 0.0 0.1 0.0 0.7/1.6 43.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 7.8 3.4 0.0 0.1 0.0 0.7/1.1 61.5 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 13 - 8.4 2.7 0.0 0.5 0.0 1.4/1.9 72.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 7 - 4.4 1.9 0.0 0.1 0.0 0.3/1 28.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 14 - 9.5 2.8 0.0 1.1 0.0 0.7/1.5 47.6 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 10.5 2.7 0.0 0.6 0.0 3.1/4.4 71.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Sokol Vyšehrad 5 - 11.0 2.2 0.0 1 0.0 3.6/4.4 81.8 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 3 - 14.7 2.3 0.0 2 0.0 4/5.3 75.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 12.0 3.5 1 /1.5 66.7 0.5 50.0 0/1 0.0 0.5 5.0
2021/22 junioři U19 - skupina B VYS 3 - 12.3 4 0.0 0.7 0.0 2.3/4.3 53.8 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 8 10.0 4.4 0.9 /1.1 77.8 0.5 57.1 1.1/1.6 69.2 1.3 3.8
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 10 20.1 6.5 2.2 /4.8 45.8 0.2 13.3 1.5/2 75.0 2.1 5.1
Průměr za kariéru 23.0 2.7 8.0 2.6 38.1 0.5 24.1 1.4/2.3 145.2 1.9 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BC Vysočina 2. 10. 2021
2B body 5 BASKET Brno B 17. 10. 2021
3B body 2 BA Nymburk 16. 10. 2021
Obranné doskoky 7 Válečníci Děčín 25. 9. 2021
Útočné doskoky 1 Tygři Praha 10. 10. 2021
Doskoky celkem 8 Válečníci Děčín 25. 9. 2021
Body 20 BC Vysočina 2. 10. 2021
Užitečnost 11 Sokol Pražský 27. 11. 2021
Asistence 3 BA Sparta Praha 13. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Levharti Chomutov 10. 11. 2019 2019/20
2B body 8 Medvědi Tábor 14. 1. 2018 2017/18
3B body 4 Sokol Písek 7. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 Válečníci Děčín 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 BA Nymburk 19. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 8 Válečníci Děčín 25. 9. 2021 2021/22
Body 30 Sokol Písek 7. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 11 Sokol Pražský 27. 11. 2021 2021/22
Asistence 3 BA Sparta Praha 13. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 8:07 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
19. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 4:37 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 22:27 4 1 20.0 0 0.0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Pražský 15:40 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 20 5 0.0 2 0.0 4/5 80.0
3. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/7 42.9
7. 10. 2021 skupina A USK 23:09 7 2 50.0 0 0.0 3/4 75.0
10. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 21:38 8 1 25.0 1 50.0 3/4 75.0
16. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 20:59 11 1 100.0 2 50.0 3/5 60.0
17. 10. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/1 0.0
23. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 26:28 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 10. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 19:28 7 2 50.0 0 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2021 skupina A Sokol pražský 8:03 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 17:48 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 14:25 5 2 33.3 0 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 6:13 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
21. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 11:27 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
27. 11. 2021 skupina A Sokol Pražský 18:06 12 5 83.3 0 0.0 2/2 100.0
28. 11. 2021 skupina A Válečníci Děčín 21:34 13 5 62.5 1 25.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A USK 17:14 5 1 100.0 1 50.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 3:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 21 280:30 137 41 71.9 8 36.4 31/46 67.4
Průměr 21 13:21 6.5 2.0 71.9 0.4 36.4 1.5/2.2 67.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Jiskra Domažlice 5 0:00 9.4 4.4 0.0 0.0 0.0 0.6/2.2 27.3 2.6
Sokol Písek 6 0:00 6.8 2.3 0.0 0.3 0.0 1.2/2.0 58.3 1.5
BK Klatovy 7 0:00 5.4 1.6 0.0 0.3 0.0 1.4/2.1 66.7 1.4
Válečníci Děčín 3 0:00 11.7 3.0 0.0 1.0 0.0 2.7/3.7 72.7 3.0
BK Chomutov 3 0:00 10.0 3.3 0.0 0.0 0.0 3.3/4.7 71.4 1.3
Sokol Písek 1 0:00 30.0 5.0 0.0 4.0 0.0 8.0/10.0 80.0 4.0
Válečníci Děčín 2 0:00 13.0 3.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 12.5 1.5 0.0 1.5 0.0 5.0/7.0 71.4 2.5
BA Tygři Louny 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 1.0
BA Sparta Praha 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.3 0.0 0.5/2.3 22.2 1.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BC Vysočina 1 0:00 20.0 5.0 0.0 2.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Tesla Pardubice 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Lions J. Hradec 1 0:00 18.0 3.0 0.0 2.0 0.0 6.0/6.0 100.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
BK Beroun 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Válečníci Děčín 2 22:00 8.5 3.0 46.2 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Kaplice Grizzlies 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Jižní supi 2 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol Pražský 2 16:53 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Chomutov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK 2 18:58 7.0 2.0 66.7 0.5 25.0 1.5/3.0 50.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 13.0 3.0 0.0 0.0 0.0 7.0/9.0 77.8 2.0
BK Klatovy 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BA Nymburk 1 20:59 11.0 1.0 100.0 2.0 50.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BASKET Brno B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 4.5 0.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Písek 2 9:47 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BA Sparta Praha 2 16:06 4.5 2.0 36.4 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
GBA Lions J. Hradec 2 5:25 4.0 0.5 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 -
BK Kladno 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Tygři Praha 1 21:38 8.0 1.0 25.0 1.0 50.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Lions J. Hradec 1 19:28 7.0 2.0 50.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BA Nymburk 1 0:00 7.0 0.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
BA Sparta 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BSK - Jižní Supi 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
USK 1 17:14 5.0 1.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 1 26:28 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol pražský 1 8:03 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 1 8:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 1 3:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -