Matyáš Černý

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
BŠ Slavia Praha
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
191
Procento vítězství
45.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Jižní Supi 4 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze Sokol Pražský B Jižní Supi 17 - 0.9 0.4 0 0.2/0.7 25.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13(mix)(ms 34 - 4.1 1.8 0 0.5/1.3 36.4 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BŠ - Tygři Praha 18 - 5.6 2.5 /2.5 0 0.6/2 30.6 2.7 1.6
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina A 6. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 3.5 -3.5
2016/17 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 5.0 1.9 /1.9 0.3 0.4/0.8 54.5 2.6 2.0
2016/17 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 1.8 0.8 /0.8 0 0.2/0.4 50.0 1.6 0.1
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 10.3 1.3 0.7 /2 0 0/0.7 0.0 1.3 -0.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.5
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 6.5 2.1 0.6 0.5/0.9 58.3 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 4 - 3.5 1 0.5 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 18 16.1 3.4 1.2 /3.5 0.2 0.3/0.4 62.5 3.0 1.9
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 2 10.0 4.0 1.5 /3.5 0 1/1 100.0 3.0 1.0
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 10 6.9 1.8 0.4 /0.9 0.2 0.4/0.6 66.7 1.3 2.0
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 3 15.3 2.3 0.7 /1.3 0.3 0/0 0.0 2.0 2.0
2021/22 muži - skupina B Slavia Praha B 19 - 8.0 2.6 0.8 0.4/0.6 58.3 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina A BŠ Slavia Praha 10 - 4.8 1.5 0.4 0.6/1.1 54.5 - -
Průměr za kariéru 19.1 2.4 4.0 1.5 0.2 0.4/0.8 59.7 2.2 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Loko Plzeň B 23. 10. 2022
2B body 5 Sokol Kbely 26. 11. 2022
3B body 2 SKB Rokycany 22. 10. 2022
Body 11 Sokol Kbely 26. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 Sokol Písek 13. 3. 2016 2015/16
2B body 8 BK Pelhřimov 2. 12. 2017 2017/18
3B body 3 KolB 6. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 7 SAM Brno 4. 11. 2018 2018/19
Útočné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 18. 11. 2018 2018/19
Doskoky celkem 8 SAM Brno 4. 11. 2018 2018/19
Body 22 BK Pelhřimov 2. 12. 2017 2017/18
Užitečnost 12 PCE 8. 10. 2020 2020/21
Asistence 2 Snakes Ostrava 6. 10. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina A Sokol Písek B 7 2 1 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A CBU 3 0 1 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A BK Klatovy 6 2 0 2/2 100.0
9. 10. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 0 0 0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A SKB Rokycany 6 0 2 0/0 0
23. 10. 2022 skupina A Loko Plzeň B 4 1 0 2/2 100.0
12. 11. 2022 skupina A BC Benešov 1 0 0 1/2 50.0
13. 11. 2022 skupina A Pří 6 3 0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina A Sokol Kbely 11 5 0 1/3 33.3
27. 11. 2022 skupina A Wolves Radotín 4 2 0 0/2 0.0
Celkem 10 48 15 4 6/11 54.5
Průměr 10 4.8 1.5 0.4 0.6/1.1 54.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Pelhřimov 2 0:00 14.5 5.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 3.5
Bra 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol BK Chrudim 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
KolB 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Vysočina 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Žižkov 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BVK Holice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 18:11 7.0 2.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Kral-jun U13 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Pod U13B (ms) 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 10:59 6.5 1.5 75.0 0.5 100.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 6.0 1.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Chrud. 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tesla Pardubice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Kbely 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Sokol Nová Paka 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 3.0
Snakes Ostrava 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 19:19 5.0 1.5 33.3 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.5
PCE 2 11:20 4.5 1.5 75.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 9:58 4.0 2.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK 2 19:34 4.0 2.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Pelhřimov 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Sokol Písek B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 3 2:27 2.3 1.0 100.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Klatovy 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Pří 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 14:58 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 2 17:59 2.5 0.5 12.5 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Synthesia Pardubice 3 6:15 1.7 0.7 33.3 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
TJ Třebíč 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Loko Plzeň B 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Wolves Radotín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA J. Hradec 1 16:52 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
CBU 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Loko Plzeň 1 16:49 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Žďár nad Sáz. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
TJ Sokol Pražský 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
Sokol Písek 1 7:30 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BA Sparta 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 10:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 8:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 1:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov C - TESLA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 3:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 4:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 18:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0