Matěj Cerha

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
SKB Rokycany
Výška
160 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
238
Procento vítězství
37.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižáci U12 - Oblastní přebor BK Loko Plzeň "A" 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo D Loko Plzeň 2 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A Loko Plzeň 2 4.0 0.0 0 0 0/1 0.0 0.5 -2.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Loko Plzeň 2 1.5 0.0 0 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2013/14 žáci U15 - divize A BK Loko Plzeň B 3 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 11 - 4.1 1.9 0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní část Loko Plzeň 4 - 16.3 6.8 0.8 0.5/0.8 66.7 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A BK Loko Plzeň B 5 - 0.0 0 0 0/0.4 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Lokomotiva Plzeň 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B Lokomotiva Plzeň 3 1.7 0.0 0 0 0/0 0.0 - -0.7
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Lokomotiva Plzeň 2 1.5 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 - 1.0
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B Loko Plzeň 3 - 5.7 2.7 0 0.3/1 33.3 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A Slavoj Tachov 7 - 3.1 1.4 0 0.3/0.4 66.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Lokomotiva Plzeň 9 - 8.0 3.6 0.1 0.6/0.9 62.5 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Slavoj Tachov 10 - 2.3 0.7 0.2 0.3/0.4 75.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 4 - 15.0 5.5 0.8 1.8/3 58.3 - -
2015/16 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 18.7 7.8 0.6 1.3/2.3 53.6 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 12 - 13.3 4.4 /4.4 1.2 1/2.2 46.2 2.0 10.2
2016/17 kadeti U17 - skupina B BK Loko Plzeň B 4 - 9.5 3.3 0.8 0.8/2.3 33.3 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 20 14.1 3.1 1 /2.9 0.3 0.2/0.5 33.3 1.3 0.4
2016/17 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 16.8 5.7 1.3 /4.2 0.8 0.5/1 50.0 2.0 2.5
2017/18 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 4 18.3 4.3 0.8 /1.5 0.8 0.5/0.5 100.0 2.3 -1.3
2017/18 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 17 24.4 5.6 1.4 /4.1 0.6 1.1/1.6 64.3 2.3 2.7
2017/18 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 22.0 5.8 1.3 /2.7 0.8 0.7/0.7 100.0 1.2 3.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 10 6.8 2.0 0.2 /0.9 0.4 0.4/0.6 66.7 0.6 0.1
2018/19 muži - skupina A BK Klatovy 8 - 4.0 0.9 0.8 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 20 18.4 5.8 1 /2.8 1.2 0.5/0.8 56.3 1.4 1.7
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník PLZ 2 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.5
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo PLZ 3 12.7 5.0 0.3 /1.3 1.3 0.3/0.7 50.0 0.7 2.3
2018/19 muži - Play Off PLZ 3 13.3 2.3 0.7 /1.7 0.3 0/0 0.0 0.7 1.0
2018/19 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 19.7 8.2 1.8 /4.8 1.3 0.5/1.2 42.9 1.2 4.5
2019/20 muži - skupina A BK Klatovy 3 - 8.0 2 1.3 0/0 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 18 21.5 5.8 1 /3.2 0.9 0.9/1.4 65.4 1.7 1.6
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 2 5.0 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2020/21 muži - Základní část Loko Plzeň "B" 1 - 13.0 2 3 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - Krajský pohár Loko Plzeň "B" 1 - 18.0 4 3 1/2 50.0 - -
2021/22 muži - Základní část Loko Plzeň "B" 2 - 14.0 3.5 2 1/1 100.0 - -
2021/22 muži - Krajský pohár Loko Plzeň "B" 1 - 13.0 2 3 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina A SKB Rokycany 3 - 1.0 0.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SKB Rokycany 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 21.6 8.6 6.0 1.9 0.6 0.5/0.9 129.5 1.3 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Loko Plzeň "D" 6. 10. 2021
2B body 4 BK Klatovy "B" 2. 10. 2021
3B body 3 SKB Rokycany U19 29. 9. 2021
Body 17 BK Klatovy "B" 2. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Sluneta Ústí n. L. 15. 2. 2015 2014/15
2B body 13 Sokol Bor 1. 11. 2015 2015/16
3B body 4 R&J EBC Mělník (ms) 9. 1. 2016 2015/16
Obranné doskoky 5 Snakes Ostrava 5. 11. 2017 2017/18
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 18. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 6 USK 10. 2. 2018 2017/18
Body 33 Sokol Bor 1. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 21 R&J EBC Mělník (ms) 9. 1. 2016 2015/16
Asistence 4 PCE 12. 1. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 1 0 0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 0 0 0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Žižkov 2 1 0 0/0 0
29. 9. 2021 Krajský pohár SKB Rokycany U19 13 2 3 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část BK Klatovy "B" 17 4 3 0/0 0
6. 10. 2021 Základní část Loko Plzeň "D" 11 3 1 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 2 1 0 0/0 0
Celkem 7 46 11 7 3/4 75.0
Průměr 7 6.6 1.6 1.0 0.4/0.6 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 8 22:06 8.3 1.1 36.0 1.8 35.9 0.8/1.1 66.7 1.1
BK Sokolov 3 0:00 16.7 7.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.7 37.5 2.3
Sokol Vyšehrad 4 0:00 11.8 5.3 0.0 0.3 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
PCE 7 19:48 5.9 1.0 29.2 1.1 28.6 0.4/0.7 60.0 1.4
BK Teplice 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 18.5 7.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SAM Brno 4 21:05 8.8 1.8 46.7 1.3 26.3 1.5/2.3 66.7 2.3
SKB Rokycany U19 2 0:00 15.5 3.0 0.0 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol pražský 4 20:08 7.5 2.0 61.5 1.0 25.0 0.5/1.0 50.0 1.0
NH Ostrava 6 19:01 4.7 0.8 26.3 0.8 35.7 0.5/0.8 60.0 1.2
BK Klatovy 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 12.5 4.0 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Slavoj Litoměřice 4 20:37 6.0 2.0 44.4 0.3 12.5 1.3/2.0 62.5 2.3
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 7.7 2.7 100.0 0.3 100.0 1.3/2.7 50.0 2.0
USK 4 19:38 5.8 1.8 38.9 0.3 6.7 1.5/1.8 85.7 1.0
Sokol Pražský 4 24:07 5.3 1.8 35.0 0.3 16.7 1.0/1.8 57.1 1.8
Snakes Ostrava 4 17:16 5.0 0.8 23.1 0.8 37.5 1.3/1.5 83.3 2.8
Snakes Ostrava 4 18:33 4.8 0.5 22.2 1.3 55.6 0.0/0.5 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
BSK - Jižní Supi 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
SKB Rokycany 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK 4 22:29 4.3 1.3 38.5 0.3 25.0 1.0/2.3 44.4 2.3
BK Klatovy 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 0.5
BK Klatovy "B" 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jiskra Domažlice 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BCM Orli Prostějov 3 16:48 5.3 0.7 25.0 1.3 50.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Synthesia Pardubice 2 13:31 7.5 0.5 33.3 2.0 80.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SAM Brno 2 16:56 7.0 1.5 30.0 1.0 40.0 1.0/2.0 50.0 4.0
GBA J. Hradec 2 20:50 7.0 1.5 42.9 0.5 33.3 2.5/3.0 83.3 1.0
BCM Orli Prostějov 4 16:51 3.3 1.3 41.7 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.8
BA Nymburk 2 26:43 6.5 1.0 28.6 1.0 25.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 4 12:38 3.3 0.5 25.0 0.8 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Plzeň "C" 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Synthesia Pardubice 3 21:20 4.3 1.7 35.7 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Loko Plzeň "D" 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Jižní Supi 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
Sokol Písek 4 17:58 2.5 0.5 22.2 0.5 13.3 0.0/0.3 0.0 1.5
LJH 5 10:53 2.0 0.4 40.0 0.4 28.6 0.0/0.0 0.0 0.4
Synthesia Pardubice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Písek B 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 13:49 4.0 0.5 9.1 1.0 33.3 0.0/1.0 0.0 1.0
BaK Alkal Plzeň (žk 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 7:02 3.0 0.5 25.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 -
SP BASKET 2 9:03 2.5 0.5 33.3 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Žižkov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BA Sparta 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Wolves Radotín 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha B 1 5:52 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Horejsek Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SNAK A 1 10:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 2:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NBK 1 5:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0