Jiří Svojanovský

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 21 let
Aktuální klub
Královští sokoli
Výška
194 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
449
Procento vítězství
55.5%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 kadeti U17 - skupina C Basketbal TJ Svitavy 20 - 10.6 3.6 0.0 0.7 0.0 1.4/2.8 49.1 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C Basketbal TJ Svitavy 20 - 21.3 7.8 0.0 1.4 0.0 1.6/3.3 48.5 - -
2015/16 žáci U15 - skupina D TJ Svitavy 28 - 6.6 2.4 0.0 0.4 0.0 0.7/1.6 41.3 - -
2016/17 žáci U15 - skupina E TJ Svitavy 10 - 13.5 3.9 0.0 1.5 0.0 1.2/2.3 52.2 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B Basketbal TJ Svitavy 12 - 12.0 3.8 0.0 1.1 0.0 1.1/2.3 46.4 - -
2017/18 muži - základní Basketbal TJ Svitavy 2 - 8.5 3.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2017/18 muži - čtvrtfinále play-off Basketbal TJ Svitavy 2 - 6.5 1 0.0 1.5 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Final Four Basketbal TJ Svitavy 1 - 9.0 1 0.0 0 0.0 7/10 70.0 - -
2017/18 muži - finále Basketbal TJ Svitavy 1 - 5.0 1 0.0 1 0.0 0/2 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A TJ Svitavy 16 - 9.9 4 0.0 0.1 0.0 1.5/3.6 41.4 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo TJ Svitavy 4 - 14.3 3.8 0.0 1 0.0 3.8/9.5 39.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo TJ Svitavy 3 - 10.3 4 0.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 7.-9.místo TJ Svitavy 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B Basketbal TJ Svitavy 22 - 8.4 3.5 0.0 0 0.0 1.3/3.5 35.9 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 9. - 12. místo Basketbal TJ Svitavy 4 - 12.8 4.8 0.0 0 0.0 3.3/8 40.6 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní Basketbal TJ Svitavy 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Basketbal TJ Svitavy 20 - 6.8 2.7 /2.7 100.0 0.2 100.0 0.9/2.3 39.1 1.0 4.5
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 9. - 11. místo Basketbal TJ Svitavy 2 - 11.0 3.5 /3.5 100.0 0.5 100.0 2.5/3 83.3 1.0 9.5
2013/14 mladší minižáci U12 - jih Basketbal TJ Svitavy 9 - 12.2 4.7 0.0 0 0.0 2.9/5.4 53.1 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 5-8 Basketbal TJ Svitavy 2 - 16.0 6 0.0 0 0.0 4/9.5 42.1 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Basketbal TJ Svitavy 10 - 20.6 6.7 /6.7 100.0 1.7 100.0 2.1/4 52.5 1.0 17.7
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B2 Basketbal TJ Svitavy 2 - 17.5 8 /8 100.0 0.5 100.0 0/2.5 0.0 - 15.0
2016/17 žáci U15 - skupina B Basketbal TJ Svitavy 2 - 10.5 2.5 0.0 1 0.0 2.5/7 35.7 - -
2018/19 muži - Skupina A1 SVI 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SVI 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Základní část SVI 5 1.0 0.6 0 /0 0.0 0.2 33.3 0/0 0.0 - -0.2
2019/20 muži - skupina A1 SVI 4 6.3 2.5 0.5 /0.5 100.0 0.5 28.6 0/0.5 0.0 0.8 1.3
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SVI 2 1.0 1.5 0 /0 0.0 0.5 100.0 0/0 0.0 - 1.5
2019/20 muži - Hyundai FINAL Four SVI 2 14.5 1.0 0 /0 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 1.5 -
2020/21 muži - základní část SVI 3 3.7 0.3 0 /0.3 0.0 0 0.0 0.3/1 33.3 1.0 -1.3
2020/21 muži - Skupina A2 SVI 4 2.0 1.5 0 /0 0.0 0.5 40.0 0/0 0.0 0.5 0.3
2020/21 muži - Hyundai Český pohár SVI 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina Východ BCM Orli Prostějov 1 20.0 7.0 0 /1 0.0 2 100.0 1/2 50.0 2.0 15.0
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo BCM Orli Prostějov 4 14.0 5.0 0.3 /0.8 33.3 1.5 75.0 0/0.5 0.0 1.0 3.3
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 2 17.5 6.0 1.5 /3 50.0 0 0.0 3/3 100.0 3.0 7.0
2018/19 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 2 11.5 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 0.5
2019/20 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 22 20.5 8.9 2.6 /5.2 50.9 0.5 22.4 2.1/3.2 64.8 1.5 10.4
2020/21 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 3 20.0 7.7 2 /4.3 46.2 1 30.0 0.7/1 66.7 3.0 11.0
2017/18 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 4 21.3 9.0 2.5 /6.3 40.0 0.8 50.0 1.8/3.5 50.0 0.8 12.5
2017/18 kadeti U17 - play-out BCM Orli Prostějov 4 30.0 9.0 3.8 /7.3 51.7 0.3 20.0 0.8/1.8 42.9 1.3 12.0
2018/19 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 10 29.6 13.9 4.6 /8.1 56.8 0.9 40.9 2/3.1 64.5 1.8 20.2
2018/19 kadeti U17 - play-off BCM Orli Prostějov 4 24.0 8.8 1.3 /3 41.7 1.8 38.9 1/1.8 57.1 1.3 13.5
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SVI 17 20.5 7.9 1.9 /2.6 72.7 1 27.4 1.1/2.1 52.8 1.3 11.2
2021/22 muži - základní TJ Svitavy 13 - 28.8 6.2 0.0 3.9 0.0 4.6/6.1 75.9 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SVI 3 19.0 10.0 2.3 46.7 1.7 29.4 0.3/1.3 25.0 2.3 4.3
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo SVI 6 17.0 4.7 0.8 /2.3 35.7 0.8 27.8 0.5/1 50.0 1.3 5.8
2021/22 muži - play-off SVI 6 7.8 2.2 0.3 /0.8 40.0 0.5 33.3 0/0 0.0 0.8 1.5
2021/22 muži - play-off B BK NAPOS Vysoká n.L. 2 - 21.5 5.5 0.0 2.5 0.0 3/5 60.0 - -
2021/22 muži - play-off 3. kolo BK NAPOS Vysoká n.L. 2 - 9.5 1.5 0.0 1.5 0.0 2/2 100.0 - -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD SVI 15 16.9 6.1 1.9 /3.1 61.7 0.5 22.6 0.9/1.3 65.0 1.3 8.0
2022/23 muži - skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 18 - 14.3 3.2 0.0 2.1 0.0 1.7/2.5 66.7 - -
2022/23 muži - I. kolo BK NAPOS Vysoká n.L. 1 - 5.0 1 /1 100.0 1 100.0 0/0 0.0 2.0 3.0
2022/23 muži - II.kolo SVI 1 - 10.0 5 /5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 9.0
2022/23 muži - Osmifinále SVI 1 21.0 9.0 0 /1 0.0 3 75.0 0/0 0.0 2.0 8.0
2022/23 muži - skupina C 1.-6. místo SVI 6 20.7 10.2 1.3 /2.5 53.3 1.8 35.5 2/3 66.7 1.3 10.0
2022/23 muži - play-off SVI 4 16.5 6.3 1 /3 33.3 1.3 38.5 0.5/0.8 66.7 1.0 5.5
2022/23 muži - play-off B BK NAPOS Vysoká n.L. 2 - 9.0 1.5 0.0 1 0.0 3/5 60.0 - -
2022/23 muži - play-off 3. kolo BK NAPOS Vysoká n.L. 2 - 11.0 2.5 0.0 2 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - baráž o I. LM BK NAPOS Vysoká n.L. 6 19.0 14.0 2 /3.7 54.5 2.5 41.7 2.5/3.2 78.9 1.2 13.2
2023/24 muži - skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 11 - 10.1 1.9 0.0 1.8 0.0 0.8/1.4 60.0 - -
2023/24 muži - skupina VÝCHOD HKR 18 26.7 15.4 2.9 /4.5 65.4 2.7 36.8 1.4/2.1 67.6 2.6 15.6
2023/24 muži - Český pohár mužů HKR 2 15.0 14.5 3 /3.5 85.7 2.5 41.7 1/2 50.0 1.5 13.0
2023/24 muži - skupina C 1.-6. místo HKR 2 23.0 6.5 1 /2.5 40.0 1 16.7 1.5/2 75.0 1.5 3.0
Průměr za kariéru 18.0 7.3 10.6 3.1 72.2 1.0 65.5 1.4/2.7 108.1 1.3 4.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BCM Orli Prostějov 29. 9. 2023
2B body 6 SNAK A 12. 11. 2023
3B body 5 BASKET Brno U23 15. 10. 2023
Obranné doskoky 7 BK Opava B 15. 9. 2023
Útočné doskoky 4 Basketbal Olomouc 29. 10. 2023
Doskoky celkem 10 BK Opava B 15. 9. 2023
Body 23 BCM Orli Prostějov 29. 9. 2023
Užitečnost 24 Basketbal Olomouc 29. 10. 2023
Asistence 4 Basketbal Olomouc 29. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Loko Plzeň 20. 10. 2018 2018/19
2B body 13 Basket Poděbrady 28. 1. 2017 2016/17
3B body 9 BK Loko Trutnov 5. 2. 2022 2021/22
Obranné doskoky 10 FASTAV Zlín 12. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 7 Slavoj Litoměřice 7. 10. 2018 2018/19
Doskoky celkem 12 Sokol pražský 27. 9. 2020 2020/21
Body 52 BK Loko Trutnov 5. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 38 BK Wolves Radotín 21. 5. 2023 2022/23
Asistence 8 FASTAV Zlín 12. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 31:57 5 2 66.7 0 0.0 1/1 100.0
16. 9. 2023 skupina B Bra 0:00 6 0 0.0 1 0.0 3/4 75.0
17. 9. 2023 skupina B Pod 0:00 15 4 0.0 2 0.0 1/2 50.0
24. 9. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 25:27 19 6 85.7 2 33.3 1/1 100.0
29. 9. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 30:17 23 4 57.1 3 33.3 6/7 85.7
30. 9. 2023 skupina B BVK Holice 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina B Tesla Pardubice 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/2 0.0
8. 10. 2023 skupina VÝCHOD SVI 35:03 14 2 66.7 3 33.3 1/2 50.0
14. 10. 2023 skupina B Válečníci Děčín 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 26:48 16 0 0.0 5 62.5 1/2 50.0
20. 10. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 23:51 14 4 66.7 1 50.0 3/3 100.0
29. 10. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 30:00 18 3 60.0 4 57.1 0/0 0
3. 11. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 19:15 9 0 0.0 2 28.6 3/6 50.0
12. 11. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 22:46 16 6 85.7 1 100.0 1/2 50.0
17. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 27:13 19 3 75.0 4 44.4 1/1 100.0
18. 11. 2023 skupina B Sokol Žižkov 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
24. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 26:23 10 2 100.0 2 22.2 0/0 0
28. 11. 2023 Český pohár mužů BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 17 3 100.0 3 100.0 2/4 50.0
1. 12. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 27:22 19 4 66.7 3 33.3 2/3 66.7
9. 12. 2023 skupina B KolB 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina B KolB 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina VÝCHOD SVI 22:57 9 1 20.0 2 25.0 1/2 50.0
15. 12. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 28:49 17 4 57.1 3 33.3 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B Pod 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/4 50.0
7. 1. 2024 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 20:36 15 3 75.0 3 60.0 0/1 0.0
10. 1. 2024 Český pohár mužů PCE 30:07 12 3 75.0 2 22.2 0/0 0
12. 1. 2024 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 28:58 18 3 75.0 4 57.1 0/0 0
20. 1. 2024 skupina B Tesla Pardubice 0:00 12 0 0.0 4 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 28:37 18 2 40.0 4 50.0 2/4 50.0
28. 1. 2024 skupina VÝCHOD SNAK A 24:43 19 4 80.0 3 30.0 2/2 100.0
9. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo Slavoj BK Litoměřice 13:10 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
23. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo Sokol Pražský 32:50 10 2 66.7 1 10.0 3/4 75.0
24. 2. 2024 skupina B CZ.ACADEMY 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/3 100.0
Celkem 33 557:09 431 82 88.2 76 48.4 39/60 65.0
Průměr 33 16:53 13.1 2.5 88.2 2.3 48.4 1.2/1.8 65.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BVK Holice 4 0:00 25.5 8.5 0.0 2.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 0:00 12.1 5.0 0.0 0.1 0.0 1.7/4.0 42.9 2.1
BK VIVIDBOOKS Pardubice 7 18:05 11.1 2.1 83.3 1.9 41.9 1.3/1.6 81.8 1.9
Tesla Pardubice 4 0:00 19.0 6.5 0.0 1.0 0.0 3.0/5.3 57.1 0.8
BCM Orli Prostějov 5 23:42 15.2 3.4 63.0 1.8 33.3 3.0/4.0 75.0 1.8
Tesla Pardubice 6 0:00 11.8 2.2 1.300.0 2.0 1.200.0 1.5/2.7 56.3 1.0
Basketbal Olomouc 6 22:37 11.7 2.5 68.2 2.0 50.0 0.7/1.0 66.7 1.3
SNAK A 7 21:24 9.0 2.4 70.8 1.1 40.0 0.7/1.1 62.5 2.1
Sokol Pražský 5 15:38 12.4 1.4 70.0 2.6 44.8 1.8/2.0 90.0 1.0
BC Nový Jičín 7 16:55 8.6 1.7 75.0 1.1 32.0 1.7/3.3 52.2 2.4
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 29.5 7.5 0.0 4.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
BVK Holice 5 0:00 11.4 2.2 0.0 1.6 0.0 2.2/3.0 73.3 2.0
BK Přelouč - KVAL 4 0:00 14.3 3.8 0.0 1.0 0.0 3.8/9.5 39.5 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 28.0 7.0 0.0 3.0 0.0 5.0/8.0 62.5 0.5
Sokol Písek 5 24:45 11.0 1.8 50.0 2.2 50.0 0.8/1.4 57.1 1.8
Sokol Vyšehrad 3 0:00 18.0 4.0 171.4 2.3 140.0 3.0/7.0 42.9 1.3
BK Loko Trutnov 1 0:00 52.0 9.0 0.0 9.0 0.0 7.0/7.0 100.0 3.0
TJ Šumperk 4 0:00 13.0 4.8 0.0 0.5 0.0 2.0/3.3 61.5 2.3
NH Ostrava 4 29:57 12.3 3.8 51.7 1.0 33.3 1.8/3.0 58.3 1.0
Basket Poděbrady 4 0:00 12.3 4.5 0.0 0.8 0.0 1.0/1.8 57.1 -
FASTAV Zlín 5 18:40 9.8 2.8 73.7 1.2 40.0 0.6/1.2 50.0 2.2
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 24.0 5.5 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Poděbrady 2 0:00 24.0 8.0 100.0 1.5 100.0 3.5/7.0 50.0 2.5
Královští Sokoli 3 0:00 16.0 5.7 100.0 1.3 100.0 0.7/0.7 100.0 -
KolB 4 0:00 11.8 2.8 0.0 1.8 0.0 1.0/1.3 80.0 1.0
BASKET Brno U23 5 22:12 9.4 1.2 60.0 2.2 47.8 0.4/1.2 33.3 0.8
BVK Holice 4 0:00 11.3 3.3 0.0 1.3 0.0 1.0/1.5 66.7 1.3
BK Wolves Radotín 2 13:30 22.5 4.0 80.0 3.0 60.0 5.5/6.5 84.6 0.5
PIS 8 15:37 5.5 0.8 35.3 1.1 34.6 0.6/1.3 50.0 1.6
Bra 3 0:00 14.0 3.3 0.0 2.0 0.0 1.3/2.3 57.1 0.7
Sokol Žižkov 3 0:00 13.7 3.0 0.0 2.3 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
CZ.ACADEMY 4 0:00 10.3 2.0 0.0 1.5 0.0 1.8/3.3 53.8 0.8
Kanonýři Josefov 2 0:00 20.0 2.5 0.0 3.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.5
SK Žabovřesky 3 0:00 13.0 3.7 100.0 1.0 100.0 2.7/4.0 66.7 2.0
LJH 5 15:41 7.6 1.0 55.6 1.6 44.4 0.8/1.2 66.7 0.6
BC Vysočina 4 0:00 9.5 4.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 33.3 0.3
Jiskra Havl. Brod 4 0:00 9.5 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.3
BK Loko Plzeň 3 17:12 12.7 4.0 52.2 1.0 33.3 1.7/3.0 55.6 1.3
BK Opava B 4 23:35 9.0 2.8 64.7 1.0 19.0 0.5/0.5 100.0 2.3
BK Litomyšl 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.8 0.0 0.8/4.0 18.8 1.5
ADFORS Basket Litomy 4 0:00 8.8 3.0 0.0 0.0 0.0 2.8/5.5 50.0 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 11.7 5.7 100.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BK KARA Trutnov 2 0:00 17.5 6.5 0.0 0.0 0.0 4.5/10.0 45.0 3.0
BC Vysočina 6 17:41 5.5 1.7 83.3 0.2 5.0 1.7/2.3 71.4 1.5
VYS 2 0:00 16.5 4.0 0.0 2.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
Basketbal Polabí 5 15:55 6.6 1.0 38.5 1.4 46.7 0.4/0.6 66.7 1.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 32.0 11.0 0.0 1.0 0.0 7.0/10.0 70.0 -
TJ Jiskra Hořice 2 0:00 15.5 2.5 0.0 2.0 0.0 4.5/6.0 75.0 2.0
BC Kolín 2 21:34 15.0 3.5 63.6 1.5 42.9 3.5/4.5 77.8 2.0
BK Loko Plzeň 2 33:30 15.0 5.5 64.7 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 0.5
NH Ostrava 2 0:00 15.0 5.5 100.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 0.5
BK Přelouč "B" 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Písek 2 23:46 13.5 3.5 46.7 0.5 50.0 5.0/5.5 90.9 1.5
Pod 2 0:00 13.5 3.0 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
TJ Sokol BK Chrudim 6 0:00 4.5 1.0 0.0 0.7 0.0 0.5/0.7 75.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 13.5 4.0 100.0 1.5 100.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 26.0 7.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice 5 13:31 5.0 0.4 28.6 1.0 45.5 1.2/1.6 75.0 1.0
BK Přelouč 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sokol pražský 3 21:01 8.3 2.3 43.8 0.7 25.0 1.7/2.3 71.4 2.3
TJ Sokol BK Chrudim 1 0:00 24.0 6.0 0.0 3.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
TJ Tesla Pardubice "B" 1 0:00 24.0 4.0 0.0 4.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
SVI 2 29:00 11.5 1.5 37.5 2.5 29.4 1.0/2.0 50.0 3.0
USK 2 24:49 11.0 4.0 66.7 0.5 50.0 1.5/4.5 33.3 1.0
Sokol Písek B 2 0:00 11.0 2.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 16:51 21.0 10.0 71.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 2 29:49 10.5 4.5 50.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
SK Basket RENOCAR 2 0:00 9.5 1.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 2 25:23 8.5 2.5 38.5 0.5 50.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BK Přelouč 1 0:00 16.0 4.0 0.0 0.0 0.0 8.0/16.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 17:47 8.0 2.5 41.7 0.5 20.0 1.5/2.5 60.0 1.5
USK 2 20:03 8.0 2.5 62.5 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 7 4:37 2.1 0.4 75.0 0.4 30.0 0.0/0.0 0.0 0.1
Snakes Ostrava 5 13:41 2.8 1.0 55.6 0.2 25.0 0.2/0.4 50.0 1.2
Draci Vysoké Mýto 1 0:00 14.0 1.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BA Nymburk 2 21:08 7.0 2.5 50.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/12.0 33.3 2.0
GBA J. Hradec 2 30:48 6.5 1.0 28.6 0.5 11.1 3.0/4.0 75.0 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 32:27 12.0 3.0 37.5 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 21:00 5.5 1.5 60.0 0.5 14.3 1.0/2.0 50.0 1.5
PCE 2 17:41 5.5 1.5 60.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
BRN 6 3:29 1.5 0.0 0.0 0.5 75.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Snakes Ostrava 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
OLO 5 3:23 1.8 0.0 0.0 0.6 50.0 0.0/0.0 0.0 0.6
OVA 5 1:46 1.4 0.0 0.0 0.4 33.3 0.2/0.6 33.3 -
HKR 6 0:00 1.0 0.2 0.0 0.2 0.0 0.2/0.3 50.0 0.3
BK Levharti Chomutov 3 7:58 1.7 0.3 50.0 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SKS 2 16:33 2.5 0.5 33.3 0.5 12.5 0.0/1.0 0.0 1.5
USK 3 2:06 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
UNL 10 0:33 0.2 0.1 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
NBK 5 4:08 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4/0.6 66.7 0.2
KOL 4 0:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 4 0:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
OPA 5 3:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0