Martin Kohout

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
Stavební fakulta A
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
220
Procento vítězství
38.6%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B BK Tábor 11 - 3.2 1 /1 0 1.2/2.5 46.4 2.0 -0.2
2011/12 mladší žáci U14 - liga A BK Tábor 5 - 7.6 3.4 /3.4 0.2 0.2/0.8 25.0 0.8 6.2
2012/13 žáci U15 - základní skupina A BK Tábor 13 - 5.7 2.5 0.1 0.5/1 53.8 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina A BK Tábor 9 - 7.2 2.4 0.3 1.3/2.2 60.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 21 - 2.7 0.8 0.1 0.9/1.9 47.5 - -
2013/14 kadeti U17 - play-out A Medvědi Tábor 4 - 7.5 1.5 1.3 0.8/1.8 42.9 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 20 - 12.9 4.5 0.6 2.1/4 51.3 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Medvědi Tábor 6 - 13.0 2.7 1.8 2.2/3.3 65.0 - -
2015/16 muži - skupina B BK Tábor 21 - 3.2 0.9 0.3 0.5/0.7 66.7 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A BK Medvědi Tábor 19 - 8.0 2 0.8 1.6/2.7 59.6 - -
2015/16 junioři U19 - play-out A BK Medvědi Tábor 6 - 10.8 3.3 1 1.2/3 38.9 - -
2016/17 muži - skupina B Sokol Písek B 12 - 9.6 3 0.6 1.8/3.3 55.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 12 15.4 4.2 1.8 /3.9 0 0.7/1.4 47.1 1.6 3.4
2016/17 muži - základní část Sokol Písek 2 - 3.0 1.5 /1.5 0 0/0 0.0 - 3.0
2017/18 muži - skupina A Sokol Písek B 21 - 9.7 2.7 0.7 2.2/4 54.8 - -
2017/18 muži - Základní fáze VSK Iuridica A 7 - 14.4 4 1.3 2.6/3.9 66.7 - -
2017/18 muži - základní část Sokol Písek B 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2018/19 muži - skupina A Sokol Písek B 8 - 9.0 2.9 0.6 1.4/2.5 55.0 - -
2018/19 muži - základní část BK Tábor 2 - 18.0 4 2 4/7 57.1 - -
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 8 - 4.8 1 0.5 1.3/2 62.5 - -
2019/20 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 2 - 9.0 3 0.5 1.5/5 30.0 - -
2021/22 muži - skupina A Sokol Písek B 6 - 11.8 4.2 0.5 2/4.5 44.4 - -
2021/22 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 3 - 14.7 4.3 1.3 2/4 50.0 - -
Průměr za kariéru 21.9 0.8 7.6 2.3 0.5 1.4/2.6 108.0 1.8 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Klatovy 9. 10. 2021
2B body 9 Jiskra Domažlice 10. 10. 2021
3B body 4 VŠTJ Medicina A 30. 9. 2021
Body 22 Jiskra Domažlice 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Levharti Chomutov 17. 1. 2015 2014/15
2B body 9 Jiskra Domažlice 10. 10. 2021 2021/22
3B body 4 Sokol pražský B 29. 3. 2015 2014/15
Obranné doskoky 4 SAM BŠM Brno 20. 11. 2016 2016/17
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 22. 10. 2016 2016/17
Doskoky celkem 6 SAM BŠM Brno 20. 11. 2016 2016/17
Body 27 Stavební fakulta B 20. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 13 BK Děčín 4. 2. 2012 2011/12
Asistence 2 SAM BŠM Brno 20. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 8 3 0 2/5 40.0
26. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 4 2 0 0/2 0.0
30. 9. 2021 Základní fáze VŠTJ Medicina A 22 4 4 2/3 66.7
4. 10. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 8 4 0 0/1 0.0
9. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 22 5 2 6/11 54.5
10. 10. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 22 9 1 1/4 25.0
18. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 14 5 0 4/8 50.0
23. 10. 2021 skupina A BC Benešov 13 5 0 3/3 100.0
24. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 2 1 0 0/2 0.0
Celkem 9 115 38 7 18/39 46.2
Průměr 9 12.8 4.2 0.8 2.0/4.3 46.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Benešov 6 0:00 10.7 3.7 0.0 0.5 0.0 1.8/3.2 57.9 0.8
BK Č. Brod 4 0:00 13.5 3.8 0.0 1.5 0.0 1.5/2.3 66.7 3.3
Sokol Žižkov 4 0:00 12.8 3.0 0.0 1.5 0.0 2.3/4.3 52.9 3.0
Tigers Č. Budějovice 6 0:00 7.3 2.0 0.0 0.5 0.0 1.8/3.8 47.8 2.3
Radotínský SK 5 0:00 8.8 2.2 0.0 0.8 0.0 2.0/3.6 55.6 0.8
SKB Rokycany 5 0:00 8.0 2.2 275.0 1.0 500.0 0.6/1.0 60.0 1.4
Jiskra Domažlice 3 0:00 12.3 4.7 0.0 0.7 0.0 1.0/2.3 42.9 0.7
Sluneta USK Ústí n.L. 5 0:00 7.2 2.8 0.0 0.2 0.0 1.0/3.2 31.3 2.2
CBU 3 0:00 11.7 2.7 0.0 1.7 0.0 1.3/2.3 57.1 0.7
BK Klatovy 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.0
Slavoj BK Litoměřice B 5 0:00 6.4 1.8 450.0 0.2 0.0 2.2/3.2 68.8 1.8
Sokol Žižkov C 5 0:00 6.2 2.2 0.0 0.2 0.0 1.2/2.6 46.2 2.6
Sokol Vyšehrad 4 0:00 7.5 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.8
Lions J. Hradec B 4 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.8 54.5 2.0
Sokol Žižkov 5 0:00 5.4 1.6 0.0 0.0 0.0 2.2/3.4 64.7 2.2
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.5 3.0 0.0 1.5 0.0 3.0/5.5 54.5 2.5
Stavební fakulta B 1 0:00 27.0 7.0 0.0 2.0 0.0 7.0/8.0 87.5 -
BK Děčín 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7
BK Děčín 2 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Válečníci Děčín 4 0:00 5.8 2.0 0.0 0.0 0.0 1.8/2.0 87.5 1.8
Slavoj Litoměřice 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 7.7 1.7 0.0 1.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.3
VŠTJ Medicina A 1 0:00 22.0 4.0 0.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
VYS 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.0 0.0 3.5/6.5 53.8 1.0
Legends Č. Budějovice 1 0:00 19.0 3.0 0.0 2.0 0.0 7.0/12.0 58.3 3.0
BK Děčín 2 0:00 9.0 4.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
VYS 5 0:00 3.4 1.0 0.0 0.0 0.0 1.4/3.0 46.7 1.6
BK Dynamo Praha 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Bra 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 16.0 5.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 4.0
Technika Praha 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
BK Klatovy 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Žižkov Falcons C 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
Sokol Motol A 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Kbely C 1 0:00 13.0 2.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
BC Loudilové 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/3.0 0.0 5.0
BC Vysočina 1 17:03 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BK Loko Plzeň 1 13:01 9.0 4.0 80.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK Praha 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
TJ ČZU Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
PCE 2 13:26 3.5 1.5 37.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Darren Chrudim 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BK Klatovy 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Kbely 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
USK 1 11:00 4.0 1.0 16.7 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Wolves Radotín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 17:24 2.0 1.0 14.3 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
KOL 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM BŠM Brno 1 19:24 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Thermia K. Vary - MS 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 1 8:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0