Vojtěch Zeithammer

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
150 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
217
Procento vítězství
69.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BŠP U11(mix) 2 - 8.5 4 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BŠP U11(mix) 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BŠP U11(mix) 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 10 - 2.6 1.2 0.0 0 0.0 0.2/0.8 25.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 17 - 6.8 3.1 0.0 0 0.0 0.5/1.1 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13(mix)(ms 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 4 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 11 - 5.8 2.7 0.0 0 0.0 0.4/1.3 28.6 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 10.4 5.1 0.0 0 0.0 0.3/0.9 35.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 2 - 12.0 4.5 0.0 0 0.0 3/4.5 66.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 2 - 8.0 3.5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 1 - 18.0 7 0.0 0 0.0 4/11 36.4 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 1 - 18.0 8 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BŠP U11(mix) 1 - 13.0 6 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BŠP U11(mix) 1 - 8.0 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 2 - 12.5 5.5 0.0 0 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 1 - 16.0 7 0.0 0 0.0 2/4 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 11 - 8.9 4.1 0.0 0 0.0 0.7/2 36.4 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 5 - 2.0 0.8 0.0 0 0.0 0.4/0.6 66.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BŠ - Tygři Praha 6 - 8.3 3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.5 55.6 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13(mix)(ms 5 - 7.4 3.4 0.0 0 0.0 0.6/1.4 42.9 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 6 - 8.0 3.3 0.0 0.2 0.0 0.8/1.3 62.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 12 - 2.8 0.8 0.0 0.3 0.0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 8 - 7.4 3 0.0 0.1 0.0 1/1.8 57.1 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BŠ Tygři Praha 6 - 5.7 1.3 0.0 0.7 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 6 - 9.3 4.3 0.0 0 0.0 0.7/1.8 36.4 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 6 - 1.8 0.5 0.0 0.2 0.0 0.3/1 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 8 - 6.6 2.3 0.0 0.4 0.0 1/1.9 53.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BŠ - Tygři Praha 3 21.7 7.7 2 31.6 0.3 12.5 2.7/3.7 72.7 3.3 5.7
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 1 24.0 9.0 2 33.3 1 50.0 2/5 40.0 4.0 6.0
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 14 - 12.9 4 0.0 1.2 0.0 1.3/2.6 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 10 - 12.5 3.1 0.0 1.1 0.0 3/4.5 66.7 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 4 26.0 7.3 2 /5.5 36.4 0.5 14.3 1.8/2.5 70.0 2.8 7.8
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 4 6.3 7.5 1.3 /1.3 100.0 1 57.1 2/3 66.7 3.3 3.3
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 10 - 7.8 2.1 0.0 0.8 0.0 1.2/1.7 70.6 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 8 26.4 8.8 2.5 /5.6 44.4 0.6 20.0 1.9/2.6 71.4 2.5 10.5
Průměr za kariéru 24.1 2.0 7.6 2.9 27.3 0.3 17.1 0.9/1.7 204.2 1.8 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Levharti Chomutov 12. 6. 2021
2B body 5 BK Lions J. Hradec 28. 11. 2021
3B body 3 Jižní Supi 12. 6. 2021
Obranné doskoky 8 Sokol Písek 26. 9. 2021
Útočné doskoky 1 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021
Doskoky celkem 9 Sokol Písek 26. 9. 2021
Body 16 BK Lions J. Hradec 28. 11. 2021
Užitečnost 16 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021
Asistence 6 Sokol Písek 27. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 TJ Sokol Kbely 7. 3. 2020 2019/20
2B body 12 Jižní Supi 12. 12. 2015 2015/16
3B body 5 NH Ostrava 9. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 8 Sokol Písek 26. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 BK Lions J. Hradec 28. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 9 Sokol Písek 26. 9. 2021 2021/22
Body 26 Jižní Supi 12. 12. 2015 2015/16
Užitečnost 19 BCM Orli Prostějov 20. 9. 2020 2020/21
Asistence 6 Sokol Písek 27. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B Levharti Chomutov 0:00 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
13. 6. 2021 skupina B BK Opava 24:28 5 0 0.0 1 25.0 2/4 50.0
12. 6. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 9 0 0.0 3 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 12 5 100.0 0 0.0 2/4 50.0
19. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 12 4 0.0 0 0.0 4/7 57.1
25. 9. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 25:08 9 3 100.0 1 25.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 29:35 9 3 42.9 0 0.0 3/4 75.0
2. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 17:13 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 26:43 12 3 30.0 1 20.0 3/4 75.0
16. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
17. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/1 100.0
2. 11. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/4 50.0
2. 11. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
11. 11. 2021 skupina A USK 25:30 8 2 50.0 0 0.0 4/7 57.1
14. 11. 2021 skupina A Sokol Pražský 29:42 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/3 100.0
21. 11. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 32:33 11 2 33.3 1 20.0 4/4 100.0
28. 11. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 24:09 16 5 55.6 2 33.3 0/0 0
Celkem 22 235:01 178 46 92.0 17 53.1 35/50 70.0
Průměr 22 10:40 8.1 2.1 92.0 0.8 53.1 1.6/2.3 70.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BANymU12 4 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 47.1 3.3
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 2.8
Jižní Supi 6 0:00 7.7 3.5 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.2
Sokol Kbely 5 0:00 7.8 3.2 0.0 0.2 0.0 0.8/1.2 66.7 1.2
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 19.5 7.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
USK Praha 5 0:00 7.6 3.6 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.0
Sokol Kbely 3 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 17.5 4.5 0.0 0.5 0.0 7.0/10.0 70.0 3.5
Sokol Kbely 3 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Válečníci Děčín 2 0:00 15.5 4.0 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 15.5 3.5 0.0 2.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Pod U13B 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BA Sparta 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
Sokol Písek 3 0:00 8.7 2.3 0.0 0.7 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
BK Lions J. Hradec 2 24:38 12.5 4.0 66.7 1.5 30.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BA Sparta 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 21.0 5.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Pražský 6 0:00 3.5 1.7 0.0 0.0 0.0 0.2/0.7 25.0 1.3
Sokol Písek 2 31:04 10.0 2.5 38.5 0.5 16.7 3.5/4.0 87.5 3.5
BK Horejsek Děčín 4 0:00 5.0 1.0 0.0 0.3 0.0 2.3/4.5 50.0 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 19.0 2.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Jižní Supi 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
BK Chomutov 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Tygři Praha B 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BA Sparta 4 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
BK Opava 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
BCM Orli Prostějov 1 30:40 14.0 3.0 42.9 1.0 25.0 5.0/6.0 83.3 2.0
USK Praha 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BVK Holice 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Loko Plzeň 1 26:43 12.0 3.0 30.0 1.0 20.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 20:58 11.0 3.0 50.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Levharti Chomutov 2 0:00 5.0 0.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 4.5
BA Tygři Louny 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 4.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
USK Praha 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
USK 1 25:30 8.0 2.0 50.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Porg Basket 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK Praha 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava A 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
TJ Sokol Pražský 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 1.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Opava 1 24:28 5.0 0.0 0.0 1.0 25.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 1 17:13 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Kladno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jižní supi 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Porg Basket 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 20:13 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno B 1 32:00 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 29:42 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ŠSK Sla U13 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5