Adam Černý

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
238
Procento vítězství
61.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Pod(mix) 13 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále PodU12B(kv) 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B 34 - 2.3 1.1 0 0.1/0.8 17.9 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A Pod U11 (mix) 4 - 11.5 5.8 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) Pod U11 (mix) 4 - 14.5 7.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo Pod U11 (mix) 3 - 6.7 3 0 0.7/2 33.3 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 1-4 (3na3) Pod U11 (mix) 3 - 3.3 1.7 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B 31 - 4.5 2.2 0 0.1/0.6 16.7 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Basket Poděbrady 18 - 2.9 1.2 /1.2 0 0.4/1.6 28.6 1.6 0.2
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo Basket Poděbrady 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 10 - 3.3 1.4 /1.4 0 0.5/0.6 83.3 0.7 2.5
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 9 - 5.9 2.4 /2.4 0 1/2.6 39.1 1.8 2.6
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B1 Basket Poděbrady 2 - 2.5 1 /1 0 0.5/1 50.0 2.5 -0.5
2017/18 žáci U15 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 10.5 4.3 0 2/2.5 80.0 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Basket Poděbrady 2 - 7.5 3.5 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 14 - 7.1 3.3 0 0.6/1 57.1 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 12 - 7.8 3.2 0.1 1.3/2.6 48.4 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 14 - 8.1 2.7 0.7 0.6/0.9 66.7 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina Pod U17B 10 - 8.1 3 0.3 1.2/1.9 63.2 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C Basket Poděbrady 3 - 6.3 3 0 0.3/2.7 12.5 - -
2019/20 junioři U19 - 2. kolo Basket Poděbrady 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 14 - 11.1 3.9 0.9 0.9/1.6 52.2 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 15 - 15.7 6.1 0.8 1.1/2.3 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Pod U17B 2 - 7.5 3 0.5 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 3 - 8.0 3.3 0 1.3/2.3 57.1 - -
2020/21 muži - SBLM skupina východ BAPOD 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Basket Poděbrady 3 5.0 3.7 1.7 /2.3 0 0.3/0.7 50.0 0.7 2.7
2021/22 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 5 - 4.0 1.6 0 0.8/1.4 57.1 - -
Průměr za kariéru 23.8 0.1 6.0 2.5 0.2 0.5/1.2 91.3 1.6 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 VYS 18. 9. 2021
2B body 4 Válečníci Děčín 12. 6. 2021
Obranné doskoky 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Doskoky celkem 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Body 9 Válečníci Děčín 12. 6. 2021
Užitečnost 7 Válečníci Děčín 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Teplice 8. 3. 2020 2019/20
2B body 17 Kol U11 (mix) 12. 1. 2014 2013/14
3B body 3 BK Pardubice B 20. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021 2021/22
Body 34 Kol U11 (mix) 12. 1. 2014 2013/14
Užitečnost 10 BSK Modřany - Jižní supi 4. 3. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 14:37 0 0 0.0 0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 9 4 100.0 0 1/2 50.0
13. 6. 2021 skupina A Sojky Pelhřimov 0:00 2 1 100.0 0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 1 0 0.0 0 1/1 100.0
18. 9. 2021 skupina B VYS 0:00 4 1 0.0 0 2/2 100.0
2. 10. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 8 4 0.0 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 4 2 0.0 0 0/2 0.0
16. 10. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 3 1 0.0 0 1/2 50.0
Celkem 8 14:37 31 13 185.7 5/9 55.6
Průměr 8 1:49 3.9 1.6 185.7 0.0 0.6/1.1 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 19.0 7.0 0.0 1.5 0.5/0.8 66.7 1.8
ŠSK Slaný 3 0:00 17.0 7.3 0.0 0.3 1.3/3.0 44.4 1.3
BSK - Jižní Supi 4 0:00 12.5 3.3 0.0 1.5 1.5/2.0 75.0 2.5
Královští Sokoli 6 0:00 7.3 3.2 211.1 0.2 0.5/1.3 37.5 0.8
BC Vysočina 4 0:00 7.8 2.5 0.0 0.8 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.5 0.0/2.0 0.0 3.5
BVK Holice 3 0:00 9.0 3.0 0.0 0.7 1.0/2.0 50.0 3.7
Sokol Vyšehrad 7 0:00 3.9 1.6 157.1 0.0 0.7/1.4 50.0 1.3
BC Kolín 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Válečníci Děčín 3 0:00 8.0 3.0 225.0 0.3 1.0/2.7 37.5 2.3
Tesla Pardubice 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 3.5
Válečníci Děčín B 1 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
USK Praha 3 0:00 7.3 3.3 500.0 0.0 0.7/1.0 66.7 3.3
Tygři JBC Brno 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BK Opava 1 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 2.0/3.0 66.7 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 4.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Vlci Žďár 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.5/0.5 100.0 2.5
STHAV 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Beroun 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Měl U13B 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
BVK Holice 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BraU13B 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 0.8
BK Pelhřimov 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tesla Pardubice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 2.7 1.3 400.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Ben U13B 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
Snakes Ostrava 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
ŠSK Sla U13 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 2.0/11.0 18.2 3.0
BK Vyškov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
Sojky Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BKSad 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
Jižní Supi B 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Měl U12 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 14:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0