Šimon Marek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
152 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
124
Procento vítězství
71.8%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Písek 1 2.0 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -2.0
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR D Sokol Písek Sršni 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C Sokol Písek 3 - 1.3 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 1.0
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina B Sokol Písek Sršni h 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Sokol Písek 6 - 3.3 1.5 /1.5 100.0 0 0.0 0.3/1.2 28.6 1.2 1.3
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 14 - 5.9 2.5 0.0 0 0.0 0.9/2.3 40.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Písek 12 - 7.5 2.6 0.0 0.3 0.0 1.3/3.4 39.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Sokol Písek 7 - 1.3 0.4 0.0 0.1 0.0 0/0.3 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Písek 3 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 2 - 7.0 3.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 14 - 5.6 2.4 0.0 0.2 0.0 0.3/1 28.6 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek Sršni B 8 - 7.1 2.9 0.0 0 0.0 1.4/2.3 61.1 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 10 - 4.8 2 0.0 0.1 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - Skupina A 4-6 Sokol Písek Sršni B 3 - 16.3 7 0.0 0.3 0.0 1.3/4.3 30.8 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Písek 3 28.3 3.0 0.7 25.0 0.3 25.0 0.7/2 33.3 3.0 5.3
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 2 31.0 7.0 3.5 41.2 0 0.0 0/1 0.0 2.5 -
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 17 5.1 0.8 0.2 /0.9 20.0 0.1 16.7 0.2/0.6 40.0 0.5 0.1
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 4 12.5 2.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 1/1.5 66.7 1.8 1.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 10 12.5 2.7 1.1 /2.3 47.8 0.1 20.0 0.2/0.9 22.2 0.7 2.8
Průměr za kariéru 15.5 3.3 4.4 1.8 48.0 0.1 7.7 0.5/1.4 61.4 1.6 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 USK 17. 10. 2021
2B body 5 BA Nymburk 5. 12. 2021
3B body 1 GBA Lions J. Hradec 6. 11. 2021
Obranné doskoky 4 Sokol pražský 19. 9. 2021
Útočné doskoky 1 Jižní Supi 4. 12. 2021
Doskoky celkem 5 Sokol pražský 19. 9. 2021
Body 10 BA Nymburk 5. 12. 2021
Užitečnost 8 BA Nymburk 5. 12. 2021
Asistence 2 Jižní Supi 4. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Lokomotiva Plzeň 30. 11. 2017 2017/18
2B body 7 Medvědi Tábor 9. 11. 2017 2017/18
3B body 2 USK Praha 24. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 4 Sokol pražský 19. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 NH Ostrava 3. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 5 Sokol pražský 19. 9. 2021 2021/22
Body 21 USK Praha 24. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 8 BA Nymburk 5. 12. 2021 2021/22
Asistence 2 SAM Brno 3. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina A Sokol pražský 14:44 7 3 60.0 0 0.0 1/3 33.3
2. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 0:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 11:58 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A USK 11:34 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
6. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 6:52 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
9. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 14:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina A Sokol pražský 4:45 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 10:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A Jižní Supi 20:42 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A BA Nymburk 29:10 10 5 41.7 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 10 124:43 27 11 47.8 1 20.0 2/9 22.2
Průměr 10 12:28 2.7 1.1 47.8 0.1 20.0 0.2/0.9 22.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n. L. 3 0:00 11.7 5.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 3.5
USK Praha 1 0:00 21.0 7.0 0.0 2.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
Fio banka J. Hradec 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.5/4.8 31.6 4.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Chomutov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Kladno 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Č. Brod 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sojky Pelhřimov h 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
BA Nymburk 2 14:51 5.0 2.5 41.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol pražský 2 9:44 4.5 2.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sokol Pražský 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
BK Klatovy 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 12:05 5.0 1.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jižní Supi 2 16:20 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 2 11:13 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Strakonice d 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 2 6:22 1.5 0.5 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
SAM Brno 2 7:03 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 10:26 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 9:21 1.0 0.5 12.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 9:03 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 4 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK 1 11:34 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
USK 3 4:25 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Snakes Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Nymburk 2 9:52 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 2:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Horejsek Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Tygři Louny 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 10:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -