Luboš Mikolášek

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
392
Procento vítězství
58.2%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší minižáci - základní část Sršni Sokol Písek 1 - 18.0 8 0 2/4 50.0 - -
2010/11 žáci U14 - skupina A Sršni Sokol Písek 20 - 4.7 2 0 0.7/1.7 38.2 - -
2010/11 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - základní část Sršni Písek 2 - 7.5 3 0 1.5/3 50.0 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo Sršni Sokol Písek 6 - 5.7 2.5 0 0.7/1.3 50.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Sršni Sokol Písek 14 - 6.0 2.6 /2.6 0.1 0.6/1.6 40.9 2.6 2.4
2011/12 žáci U15 - skupina A Sršni Sokol Písek 6 - 3.2 1.2 0 0.8/1.8 45.5 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sršni Sokol Písek 7 - 4.1 1.7 /1.7 0.1 0.3/1.1 25.0 2.6 0.7
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Sršni Sokol Písek 1 - 6.0 3 /3 0 0/0 0.0 4.0 2.0
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sršni Sokol Písek 5 23.6 3.4 1.6 /3.6 0 0.2/0.8 25.0 2.8 3.0
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo B Sršni Písek 3 - 9.0 3.7 0 1.7/2 83.3 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR Sršni Písek 5 - 8.4 3.4 0 1.6/3.4 47.1 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Sršni Sokol Písek 12 - 6.3 2.5 0.2 0.8/1.6 47.4 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Sršni Sokol Písek 13 - 14.1 5.9 0 2.2/3.7 60.4 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 10 - 3.4 1.1 0.2 0.6/1.1 54.5 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A Sršni Sokol Písek 8 - 13.9 5.6 0 2.6/4.1 63.6 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Sršni Sokol Písek 5 - 12.4 4.2 0.2 3.4/7.2 47.2 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sršni Sokol Písek 5 21.4 7.4 2.4 0 2.6/5.2 50.0 2.4 3.4
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Sokol Písek 2 22.0 2.5 1 0 0.5/1 50.0 2.5 5.5
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sršni Sokol Písek 3 16.3 0.7 0.3 0 0/0 0.0 1.7 -1.7
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Sršni Sokol Písek 14 - 10.4 4.2 0.2 1.4/2.2 61.3 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 14 - 9.0 3.8 0.1 1.2/2.6 47.2 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Sokol Písek 3 33.0 4.3 1.3 0.3 0.7/1.3 50.0 2.7 3.3
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Sršni Sokol Písek 2 38.0 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 3.0 2.5
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol Písek 7 6.7 1.3 0.4 /1.6 0.1 0/0.3 0.0 0.4 1.1
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 22 - 9.7 3.4 0.2 2.2/3.8 57.1 - -
2014/15 junioři U19 - play-out Sokol Písek 4 19.5 5.0 2 /4.5 0 1/1.3 80.0 2.8 3.5
2014/15 kadeti U17 - play-out Sokol Písek 5 - 13.2 5.4 0 2.4/3.2 75.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol Písek 17 22.2 7.8 2.6 /5.9 0.4 1.5/2.2 68.4 2.3 8.4
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 20 - 14.8 5.6 /5.6 0.4 2.7/5.3 50.5 3.0 9.3
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 26.3 8.0 2 /4.3 1 1/1 100.0 2.7 8.7
2015/16 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 - 14.7 5.7 /5.7 0.3 2.3/6 38.9 3.0 8.0
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 15 21.5 9.7 3.7 /7.4 0.2 1.6/2.7 60.0 1.9 12.7
2016/17 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 9 19.6 6.3 2.8 /5.3 0.1 0.4/1.9 23.5 2.0 7.0
2016/17 muži - základní část Sokol Písek 2 - 10.0 3.5 /3.5 1 0/1 0.0 1.0 8.0
2016/17 muži - základní část Sokol Písek Sršni D 2 - 14.0 4.5 1 2/3.5 57.1 - -
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Písek 1 13.0 10.0 4 /7 0 2/3 66.7 - 13.0
2016/17 junioři U19 - play-off Sokol Písek 1 18.0 6.0 2 /9 0 2/2 100.0 4.0 1.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 9 15.2 4.1 1.4 /3.9 0.1 0.9/0.9 100.0 2.2 3.7
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol Písek 14 24.3 11.4 3.6 /6.9 0.5 2.8/3.6 76.5 3.9 12.4
2017/18 muži - základní část Sokol Písek 3 12.0 10.3 4.3 /6.7 0 1.7/2.7 62.5 1.7 8.7
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 5 18.6 4.8 1.2 /2.6 0.6 0.6/1.2 50.0 2.4 6.0
2017/18 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 27.3 8.3 2.7 /10 0.7 1/2 50.0 3.0 5.0
2017/18 muži - Play Off Sokol Písek 8 18.5 7.1 2.3 /3.9 0.4 1.5/1.9 80.0 2.9 9.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 18 23.6 9.9 3.4 /6.8 0.3 2.2/3.1 70.9 2.6 13.0
2018/19 muži - skupina A Sokol Písek B 11 - 15.5 5.4 0.5 3.4/5.7 58.7 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Sokol Písek 1 - 5.0 1 /1 0 3/3 100.0 2.0 3.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 5 27.8 9.8 3.2 /6.6 0 3.4/6 56.7 1.6 16.6
2018/19 muži - Play Off Sokol Písek 7 20.7 6.7 2.6 /5.1 0 1.6/3 52.4 2.9 11.1
2018/19 muži - play-off A Sokol Písek B 2 - 10.0 4 0.5 0.5/1 50.0 - -
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 5 - 9.4 3.2 0.4 1.8/3 60.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ Sokol Písek 14 18.2 6.3 2 /4.7 0.3 1.4/2.2 64.5 2.4 8.6
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Písek 1 - 8.0 4 /4 0 0/2 0.0 4.0 2.0
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Sokol Písek 5 18.2 7.0 2.2 /3.8 0.4 1.4/2.2 63.6 2.8 5.8
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Sokol Písek 1 16.0 6.0 3 /3 0 0/0 0.0 3.0 8.0
2020/21 muži - skupina A Sokol Písek B 2 - 20.0 9 0 2/4 50.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 4 20.3 6.5 2.3 /4.3 0.3 1.3/2.5 50.0 3.5 8.5
Průměr za kariéru 32.7 9.2 8.4 3.2 0.2 1.5/2.7 242.5 2.5 4.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 SP BASKET 24. 9. 2021
2B body 6 Basketbal Polabí 3. 10. 2021
3B body 1 Basketbal Polabí 3. 10. 2021
Obranné doskoky 5 SP BASKET 24. 9. 2021
Útočné doskoky 3 SK Slavia Praha 10. 10. 2021
Doskoky celkem 7 SP BASKET 24. 9. 2021
Body 15 Basketbal Polabí 3. 10. 2021
Užitečnost 15 Basketbal Polabí 3. 10. 2021
Asistence 4 SP BASKET 24. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 USK 26. 10. 2014 2014/15
2B body 12 Sokol Pražský 20. 12. 2014 2014/15
3B body 3 PCE 19. 3. 2016 2015/16
Obranné doskoky 9 Levharti Chomutov 23. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 6 JBC mmcité Brno 10. 1. 2016 2015/16
Doskoky celkem 11 BCM Orli Prostějov 9. 10. 2016 2016/17
Body 29 BA Nymburk 7. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 31 Basket Košíře 11. 10. 2019 2019/20
Asistence 12 Synthesia Pardubice 15. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 20:58 9 2 50.0 0 0.0 5/7 71.4
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 24:00 15 6 75.0 1 33.3 0/3 0.0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 16:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 19:43 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 4 81:00 26 9 52.9 1 12.5 5/10 50.0
Průměr 4 20:15 6.5 2.3 52.9 0.3 12.5 1.3/2.5 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Synthesia Pardubice 8 0:00 11.0 4.0 133.3 0.4 150.0 1.9/3.6 51.7 2.6
BK Loko Plzeň 6 0:00 12.5 4.7 254.5 0.2 0.0 2.7/4.7 57.1 2.5
Sokol Pražský 4 0:00 18.3 8.0 177.8 0.0 0.0 2.3/4.5 50.0 2.3
Slavoj Litoměřice 8 20:24 8.5 2.3 52.9 0.5 44.4 2.5/3.4 74.1 2.8
Sokol Pražský 6 4:41 9.8 4.2 500.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
Sokol Žižkov 5 2:32 11.4 4.8 2.400.0 0.2 0.0 1.2/2.0 60.0 2.0
PCE 7 24:18 8.1 2.4 54.8 0.6 33.3 1.6/2.1 73.3 2.4
BCM Orli Prostějov 3 30:06 17.7 5.3 55.2 1.3 57.1 3.0/4.3 69.2 3.0
SP BASKET 6 20:14 8.7 2.3 41.2 0.2 20.0 3.5/5.0 70.0 3.3
Sokol pražský 5 25:17 10.0 3.6 51.4 0.6 60.0 1.0/1.6 62.5 2.2
BC Nový Jičín 4 0:00 12.3 5.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.8
Slavoj Litoměřice 3 0:00 16.0 6.0 200.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 4.0
ZLN 5 21:20 9.0 4.0 69.0 0.0 0.0 1.0/1.4 71.4 2.4
USK 6 23:25 7.3 2.8 38.6 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.3
USK 3 0:00 14.3 3.3 250.0 1.0 150.0 4.7/8.0 58.3 4.0
BK Klatovy 2 0:00 21.0 9.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
PLZ 6 18:53 6.8 2.3 43.8 0.3 40.0 1.2/1.3 87.5 2.0
LJH 7 19:37 5.9 2.3 40.0 0.1 33.3 0.9/2.0 42.9 2.9
Slavoj BK Litoměřice B 4 0:00 10.0 3.5 200.0 0.8 150.0 0.8/1.8 42.9 1.8
Sokol Kbely 2 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 3.5
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 9.3 3.5 350.0 0.3 100.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BK Pardubice 6 0:00 5.8 2.5 0.0 0.2 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Loko Plzeň 5 15:35 6.8 2.0 43.5 0.2 33.3 2.2/3.0 73.3 1.4
SAM BŠM Brno 3 28:20 11.0 4.0 50.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.3
Jiskra Domažlice 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.5 66.7 2.5
USK Praha 5 0:00 6.6 2.4 200.0 0.0 0.0 1.8/2.6 69.2 3.4
USK Praha B 7 18:08 4.7 1.9 40.6 0.1 25.0 0.6/0.7 80.0 2.7
TOROLA BT Příbor 6 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 33.3 1.7
Basketbal Polabí 4 20:54 8.0 3.5 70.0 0.3 25.0 0.3/1.8 14.3 2.3
BK Děčín 3 0:00 10.3 4.3 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Snakes Ostrava 4 20:54 7.5 2.5 34.5 0.3 20.0 1.8/2.0 87.5 3.5
SNAK A 3 23:04 10.0 3.0 64.3 0.7 40.0 2.0/5.3 37.5 1.3
BC Vysočina 4 21:34 7.3 3.0 60.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.3
SKB Rokycany 3 0:00 9.7 2.7 0.0 0.7 0.0 2.3/3.3 70.0 3.7
Basketbal Olomouc 4 20:57 7.3 1.8 41.2 0.5 100.0 2.3/4.0 56.3 2.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
VYS 3 16:44 8.0 2.0 42.9 0.3 50.0 3.0/3.3 90.0 1.3
BA Sparta 5 0:00 4.8 1.6 0.0 0.4 0.0 0.4/0.8 50.0 3.2
Sokol H. Králové 3 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.3
BCM Orli Prostějov 4 18:32 6.0 2.0 57.1 0.3 25.0 1.3/2.0 62.5 2.5
Sokol Josefov 2 0:00 11.5 4.0 100.0 0.5 100.0 2.0/3.5 57.1 3.5
Sokol Pražský 6 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 62.5 3.5
BK Klatovy 2 0:00 10.5 5.0 250.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Děčín 1 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BC Benešov 1 0:00 19.0 6.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
BK Tábor 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
USK Praha 6 0:00 3.0 1.2 0.0 0.2 0.0 0.2/0.3 50.0 1.8
Wolves Radotín 1 0:00 17.0 5.0 0.0 0.0 0.0 7.0/12.0 58.3 4.0
Lions J. Hradec 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 30:26 8.5 1.5 23.1 0.0 0.0 5.5/8.0 68.8 1.0
SKB Zlín 3 18:13 5.7 2.0 40.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 3.3
Spartak Kaplice 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
UNL 1 17:31 16.0 7.0 58.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Královští Sokoli 2 17:35 7.0 2.0 44.4 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
WBA 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Tábor 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 17:45 6.0 2.0 50.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
BA Sparta Praha 3 0:00 3.7 1.3 133.3 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 3.0
Slavoj Litoměřice 5 0:00 2.2 0.8 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 2.0
Snakes Ostrava 1 21:35 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Loko Plzeň 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BC Vysočina 1 10:08 9.0 4.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
VYS 2 13:28 4.5 2.0 66.7 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
KOL 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
HKR 4 13:14 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Nový Jičín 2 14:02 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pardubice 2 8:48 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 19:43 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavia MBA Kroměříž 1 27:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Slavia Praha 1 16:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0