Samuel Wangle

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
Slavoj Litoměřice

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
173
Procento vítězství
43.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Sj. BK Litoměřice 12 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0.2/0.8 22.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sj. BK Litoměřice 6 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/2.3 42.9 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B Sj. BK Litoměřice 13 - 9.2 3.2 0.0 0.2 0.0 2.1/4.5 45.8 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B Slavoj Litoměřice 6 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.2/0.7 25.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Slavoj Litoměřice 10 - 1.5 0.3 0.0 0.2 0.0 0.3/0.4 75.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sj. BK Litoměřice 12 - 11.0 4.1 0.0 0 0.0 2.8/6.1 46.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina D Sj. BK Litoměřice 10 - 10.2 4.4 0.0 0 0.0 1.4/3.3 42.4 - -
2019/20 žáci U15 - skupina A Slavoj Litoměřice 15 - 8.8 3.5 0.0 0 0.0 1.9/4.1 45.9 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C Sj. BK Litoměřice 4 - 8.8 3.5 0.0 0 0.0 1.8/2.3 77.8 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 4 - 3.5 1.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Sluneta Ústí n. L. 1 - 7.0 3 /3 100.0 0 0.0 1/1 100.0 1.0 6.0
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 10 - 8.4 3.2 0.0 0.5 0.0 0.5/1.1 45.5 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 13 6.2 1.3 0.4 /0.8 45.5 0.1 25.0 0.3/0.4 80.0 0.5 2.4
2022/23 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 14 15.4 4.9 1.9 /3.9 49.1 0 0.0 1/1.4 70.0 1.6 4.4
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Slavoj Litoměřice 11 - 17.9 7.3 0.0 0.4 0.0 2.3/3.6 62.5 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba B Slavoj Litoměřice 6 7.2 1.2 0.5 /1.8 27.3 0 0.0 0.2/0.7 25.0 1.0 1.5
2022/23 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 4 - 20.0 7 0.0 0.5 0.0 4.5/6 75.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B Válečníci Děčín 6 11.0 4.5 1.8 /3.5 52.4 0.2 20.0 0.3/0.7 50.0 1.0 5.0
2022/23 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 1 11.0 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 7.0
Průměr za kariéru 26.5 2.6 6.8 2.6 62.4 0.1 7.5 1.2/2.4 155.3 1.6 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 13 BARoun.l. U17B 4. 3. 2023
2B body 11 BARoun.l. U17B 19. 10. 2022
3B body 1 Sluneta Ústí n. L. 7. 11. 2022
Obranné doskoky 6 BC Vysočina 18. 3. 2023
Útočné doskoky 4 BA Grizzlies Plzeň 27. 11. 2022
Doskoky celkem 6 BC Vysočina 18. 3. 2023
Body 32 BARoun.l. U17B 4. 3. 2023
Užitečnost 13 GBA Lions Jindřichův Hradec 9. 10. 2022
Asistence 2 GBA Lions Jindřichův Hradec 9. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 BARoun.l. U17B 4. 3. 2023 2022/23
2B body 11 BARoun.l. U17B 19. 10. 2022 2022/23
3B body 2 BA Tygři Louny 16. 12. 2018 2018/19
Obranné doskoky 6 BC Vysočina 18. 3. 2023 2022/23
Útočné doskoky 4 BA Grizzlies Plzeň 27. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 6 BA Grizzlies Plzeň 27. 11. 2022 2022/23
Body 32 BARoun.l. U17B 4. 3. 2023 2022/23
Užitečnost 13 GBA Lions Jindřichův Hradec 9. 10. 2022 2022/23
Asistence 2 GBA Lions Jindřichův Hradec 9. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 7:09 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 1:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 11:27 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 6:52 4 2 66.7 0 0.0 0/1 0.0
1. 10. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 6:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 1:22 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 24:36 6 3 33.3 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 29:46 11 5 62.5 0 0.0 1/1 100.0
9. 10. 2022 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 28 10 0.0 0 0.0 8/14 57.1
15. 10. 2022 skupina A BA Nymburk 5:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A USK 6:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 10. 2022 Skupina A BARoun.l. U17B 0:00 28 11 0.0 1 0.0 3/3 100.0
22. 10. 2022 skupina A USK 28:30 9 3 50.0 0 0.0 3/4 75.0
23. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 20:57 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
22. 10. 2022 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 23 10 0.0 1 0.0 0/1 0.0
5. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 8:42 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 2:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 11. 2022 Skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 11. 2022 Skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 19 8 0.0 1 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A Sokol Pražský 20:19 9 4 80.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 11. 2022 skupina A Sokol Pražský 18:40 8 1 33.3 0 0.0 6/8 75.0
17. 11. 2022 skupina A Sokol pražský 9:57 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
19. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 14:28 8 2 50.0 1 100.0 1/1 100.0
20. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 13:04 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
26. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 11:19 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 10:32 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 Skupina A Tygři Louny 0:00 23 10 0.0 0 0.0 3/3 100.0
27. 11. 2022 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 20 8 0.0 0 0.0 4/7 57.1
3. 12. 2022 skupina A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 skupina A BA Nymburk 3:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 7:08 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 12. 2022 Skupina A BARoun.l. U17B 0:00 18 8 0.0 0 0.0 2/2 100.0
10. 12. 2022 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/3 33.3
14. 12. 2022 skupina A Sokol Písek 16:57 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
15. 12. 2022 skupina A USK 5:12 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
6. 1. 2023 skupina A Tygři Praha 2:50 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 Skupina A Sokol Písek Sršni B 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/3 66.7
8. 1. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
21. 1. 2023 nadstavba B Tygři Brno 16:16 7 2 66.7 1 50.0 0/0 0
22. 1. 2023 nadstavba B Snakes Ostrava 14:25 12 5 71.4 0 0.0 2/4 50.0
21. 1. 2023 play-out A TJ Sokol Kbely 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
22. 1. 2023 play-out A Sokol Žižkov 0:00 23 9 0.0 1 0.0 2/3 66.7
28. 1. 2023 nadstavba B NH Ostrava 5:46 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
29. 1. 2023 nadstavba B Snakes Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 2. 2023 nadstavba B BC Vysočina 13:43 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
14. 2. 2023 nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 6:46 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2023 play-out A Tygři Louny 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/3 66.7
19. 2. 2023 nadstavba B BK Opava 11:33 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
28. 2. 2023 nadstavba B BCM Orli Prostějov 12:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 3. 2023 play-out A BARoun.l. U17B 0:00 32 8 0.0 1 0.0 13/16 81.3
11. 3. 2023 nadstavba B Snakes Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 3. 2023 nadstavba B NH Ostrava 12:57 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
18. 3. 2023 nadstavba B BC Vysočina 10:51 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
19. 3. 2023 nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 3:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 3. 2023 play-out BCM Orli Prostějov 10:31 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
26. 3. 2023 play-out Snakes Ostrava 17:28 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 56 433:00 402 156 156.0 8 38.1 66/99 66.7
Průměr 56 7:43 7.2 2.8 156.0 0.1 38.1 1.2/1.8 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři Louny 6 0:00 13.7 5.3 0.0 0.3 0.0 2.0/2.2 92.3 1.2
BARoun.l. U17B 3 0:00 26.0 9.0 0.0 0.7 0.0 6.0/7.0 85.7 1.7
Levharti Chomutov 7 0:00 9.0 3.7 866.7 0.1 0.0 1.1/1.9 61.5 1.9
BK Klatovy 5 0:00 12.4 5.6 0.0 0.2 0.0 0.6/2.0 30.0 1.8
Sokol Žižkov 3 0:00 20.0 7.7 0.0 0.3 0.0 3.7/6.7 55.0 4.3
TJ Sokol Kbely 5 0:00 12.0 4.8 0.0 0.6 0.0 0.6/1.4 42.9 2.6
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 8.2 3.2 0.0 0.3 0.0 0.8/1.2 71.4 2.3
Sokol Pražský 4 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
Sokol Vyšehrad (ms) 4 0:00 9.3 3.8 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Horejsek Děčín 4 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.8 18.2 1.3
BK Brandýs n. L. 3 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 1.7
BA 2006 Roudnice n.L. 5 0:00 6.4 2.4 0.0 0.0 0.0 1.6/4.4 36.4 1.4
TJ Sokol Kbely 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.3
BK Sokolov 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
SKB Rokycany 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 3.8 1.3 0.0 0.0 0.0 1.2/2.8 41.2 0.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.5
Sokol Pražský 2 19:29 8.5 2.5 62.5 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 0.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 5 0:00 3.4 1.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 1.6
BA Nymburk 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
BA Grizzlies Plzeň 4 5:29 3.8 1.5 85.7 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Snakes Ostrava 1 14:25 12.0 5.0 71.4 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 18:27 5.5 2.5 62.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
USK 2 16:51 5.0 1.5 37.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Sokol Písek 2 7:55 5.0 1.5 60.0 0.5 100.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Sokol Písek 2 20:46 5.0 2.5 38.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 9:05 4.0 2.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Tygři Brno 1 16:16 7.0 2.0 66.7 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 2 11:53 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BC Vysočina 2 12:17 3.0 1.5 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 3 5:49 1.3 0.3 100.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
NH Ostrava 2 9:21 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Opava 1 11:33 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Chomutov 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 5:09 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 4:35 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 2 5:19 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 9:44 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 11:44 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol pražský 1 9:57 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 3:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 2 4:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Vlci Žďár 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0