Nathan Sapaly

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady
Výška
167 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
262
Procento vítězství
67.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž NymBCM 18 - 6.8 3.3 0 0.2/0.8 26.7 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Soutěž Nym 4 - 5.8 2.8 0 0.3/0.5 50.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Nym 13 - 4.8 2.2 0 0.5/1.1 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A NymBCM 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) NymBCM 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Nym 10 - 9.1 4.5 0 0.1/0.1 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - kvalifikace o národní finále U12 BCM Nymb (kv) 2 - 8.5 4 0 0.5/3 16.7 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BANym U13B 40 - 6.4 3 0 0.5/1.1 42.2 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 BA Nb U12B 10 - 9.6 4.6 0 0.4/1.1 36.4 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B BANym U13B 2 - 2.5 1 /1 0 0.5/0.5 100.0 1.0 1.5
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA Nymburk 13 - 4.2 1.6 /1.6 0.2 0.3/0.5 57.1 1.5 2.5
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B BANym U13B 6 - 11.7 5.5 0 0.7/1 66.7 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 1-3 místo BANym U13B 4 - 12.3 6 0 0.3/1.8 14.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo BA Nymburk 2 - 7.0 1.5 /1.5 1 1/1 100.0 2.5 4.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 10 - 11.4 4.3 /4.3 0.6 1/2 50.0 2.3 8.1
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B BA Nymburk 6 - 10.8 4.5 /4.5 0.5 0.3/0.7 50.0 0.3 10.2
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Nymburk 14 - 9.4 2.9 /2.9 0.8 1.3/2 64.3 1.9 6.8
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BA Nymburk 3 20.7 9.3 2.3 /6.7 1 1.7/2.7 62.5 3.0 4.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 21.0 5.5 2 /8.5 0 1.5/2 75.0 1.0 -
2017/18 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 12 - 5.3 1.3 0.7 0.6/0.8 70.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 16 - 7.8 2.4 0.9 0.3/0.6 44.4 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BK Č. Brod 13 - 15.6 3.8 2.2 1.6/2.1 77.8 - -
2018/19 kadeti U17 - Skupina A 1-3 BK Č. Brod 4 - 9.0 2 1 2/2.8 72.7 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 14 - 11.1 3.4 1.2 0.8/1.1 68.8 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 10.8 3 1.5 0.3/0.8 33.3 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Pod U17B 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 3 - 10.0 2.3 1.3 1.3/1.3 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Basket Poděbrady 4 6.3 5.8 1 /1.8 1.3 0/0 0.0 3.0 1.8
2021/22 muži - SBLM skupina východ BAPOD 3 - 2.7 0.3 0.7 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 14 - 16.4 3.6 2.9 0.5/0.9 58.3 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Basket Poděbrady 10 - 14.9 2.9 2.8 0.7/0.8 87.5 - -
2021/22 muži - Nadstavba A1 BAPOD 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Čtvrtfinále BAPOD 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 26.2 0.5 8.8 3.0 0.7 0.6/1.1 157.5 1.2 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BKj Kralupy 9. 2. 2019 2018/19
2B body 14 Kos 1. 2. 2014 2013/14
3B body 6 Sokol Písek Sršni B 2. 12. 2018 2018/19
Obranné doskoky 4 Sj. BK Litoměřice 21. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 2 SAM BŠM Brno 21. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 6 SAM BŠM Brno 21. 4. 2017 2016/17
Body 28 Kos 1. 2. 2014 2013/14
Užitečnost 25 SŠB Pardubice 15. 10. 2016 2016/17
Asistence 2 BC Vysočina 22. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Bran U13B 4 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 -
VYS 3 0:00 16.3 3.3 0.0 3.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BKČ.B.U12B 4 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 23.0 6.0 0.0 3.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BC Vysočina 3 0:00 14.7 2.0 0.0 3.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BKj Kralupy 4 0:00 10.8 2.8 0.0 1.0 0.0 2.3/3.0 75.0 1.3
Tesla Pardubice 2 0:00 20.5 5.0 0.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 5 0:00 7.6 2.8 100.0 0.4 100.0 0.8/1.0 80.0 1.2
BC Vysočina 2 0:00 18.5 3.5 0.0 3.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Měl U12 4 0:00 9.0 4.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BA Sparta 2 0:00 17.5 5.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Levharti Chomutov 2 0:00 17.5 3.0 0.0 3.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 17.5 2.5 0.0 4.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 11.0 2.3 0.0 1.7 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Sokol Nová Paka 4 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 0.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 16.0 3.0 0.0 3.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Opava 2 0:00 15.5 2.5 0.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 15.0 4.0 0.0 1.5 0.0 2.5/2.5 100.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 4 5:09 6.8 2.5 71.4 0.3 25.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 13.5 3.0 300.0 2.5 250.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Ben U13B 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.0 4.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 12.0 3.5 100.0 1.5 100.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Basket Poděbrady 4 0:00 5.8 1.8 175.0 0.8 300.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 3 0:00 7.7 2.7 100.0 0.3 100.0 1.3/2.7 50.0 1.3
BCM Orli Prostějov 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 9.0 1.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Kral-jun U13 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 4 0:00 4.0 0.8 100.0 0.3 100.0 1.8/2.5 70.0 2.3
Tesla Pardubice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Měl U13B 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 -
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 6.0 1.5 100.0 1.0 100.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Pod U13B 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 5.5 0.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
BC Benešov 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 20:33 8.0 4.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Kol 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 1 24:49 7.0 2.0 40.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 6.0 1.0 100.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Brno 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BraU12B 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Réma 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 1 21:13 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
ČBr 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 15:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0