Štěpán Picka

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Lions J. Hradec
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
338
Procento vítězství
53.3%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Lions J. Hradec 14 - 0.8 0.3 0 0.2/0.6 33.3 - -
2010/11 žáci U14 - play-off Lions J. Hradec 3 - 0.7 0 0 0.7/1.3 50.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Lions J. Hradec 14 - 5.6 1.6 /1.6 0 2.3/4.9 47.1 1.6 1.4
2011/12 žáci U15 - skupina A Lions J. Hradec 8 - 1.3 0.5 0 0.3/0.3 100.0 - -
2011/12 žáci U15 - liga A Lions J. Hradec 9 - 2.1 0.9 0 0.3/1.1 30.0 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina B Lions J. Hradec 6 - 14.0 6.7 0 0.7/1.2 57.1 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina S1 Lions J. Hradec 6 - 7.0 3.2 0 0.7/1.8 36.4 - -
2011/12 mladší žáci U14 - liga A Lions J. Hradec 6 - 5.3 2.5 /2.5 0 0.3/0.8 40.0 1.7 3.2
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina F1 Lions J. Hradec 6 - 8.3 3.5 0 1.3/2.5 53.3 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - kvalifikace Lions J. Hradec 5 - 7.0 2.8 0 1.4/3.4 41.2 - -
2012/13 žáci U15 - divize B Lions J. Hradec 8 - 15.3 6.3 0 2.8/4.8 57.9 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C Lions J. Hradec 14 - 16.0 5.7 0.1 4.1/7 59.2 - -
2012/13 žáci U15 - divize B finale Lions J. Hradec 3 - 17.7 8 0 1.7/4.7 35.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B Lions J. Hradec 6 - 13.2 4.8 0 3.5/5.7 61.8 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Lions J. Hradec 14 - 18.5 7.5 0.1 3.1/5.3 58.1 - -
2014/15 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 16 - 7.9 2.3 0.7 1.3/2.2 57.1 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 20 - 1.7 0.6 0.1 0.4/0.9 41.2 - -
2014/15 junioři U19 - play-out A Lions J. Hradec 2 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out Synthesia Pardubice 3 - 4.3 1.3 0.3 0.7/1.3 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 18 - 9.8 3.5 0.6 1/1.6 64.3 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 22 17.3 5.0 1.4 /3.6 0.3 1.2/2 57.8 2.2 1.4
2015/16 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 2 17.5 6.5 2.5 /3 0 1.5/2 75.0 4.0 3.0
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 10.5 2.5 0.5 /0.5 0.5 0/0 0.0 2.5 -2.0
2016/17 muži - skupina B Lions J. Hradec B 15 - 12.9 2.2 2.3 1.7/2.4 69.4 - -
2016/17 junioři U19 - základní část PCE 21 14.0 5.9 1 /2.8 1 0.9/1.2 69.2 2.1 1.9
2016/17 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 4 17.8 4.0 0.5 /3.3 1 0/0 0.0 1.5 -0.3
2016/17 junioři U19 - play-off PCE 1 6.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 - 1.0
2016/17 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 2 15.5 4.5 1 /2.5 0.5 1/2 50.0 3.0 -
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 5 15.8 8.2 1.2 /2.4 1.8 0.4/1 40.0 1.0 6.4
2017/18 muži - skupina B Lions J. Hradec 6 - 17.3 2.7 3.5 1.5/2.2 69.2 - -
2017/18 junioři U19 - základní část PCE 21 17.2 6.9 1.2 /3.2 1.3 0.6/1 60.0 2.1 2.1
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Synthesia Pardubice 5 16.2 4.4 1.2 /2.4 0.6 0.2/0.4 50.0 2.2 1.0
2017/18 junioři U19 - play-off PCE 5 15.2 6.2 1 /3.4 1.2 0.6/1.2 50.0 1.6 2.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ LJH 10 15.3 4.7 1.1 /2.7 0.6 0.7/1.5 46.7 2.8 1.7
2018/19 muži - skupina B Lions J. Hradec 8 - 15.0 4.4 1.3 2.5/3.8 66.7 - -
2019/20 muži - skupina Východ BC Vysočina 9 11.8 2.6 0.4 /0.8 0.4 0.3/0.7 50.0 1.6 1.7
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník GBA Lions J. Hradec B 1 - 14.0 3 /3 2 2/2 100.0 2.0 12.0
2019/20 muži - základní část Lions J. Hradec 1 - 9.0 1 1 4/7 57.1 - -
2021/22 muži - skupina A CBU 2 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 1 - 11.0 2 2 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 29.5 5.2 7.7 2.4 0.6 1.2/2.2 175.9 1.9 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK Klatovy 28. 9. 2021
2B body 2 BK Klatovy 28. 9. 2021
3B body 2 BK Klatovy 28. 9. 2021
Body 11 BK Klatovy 28. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 BA Sparta Praha 28. 10. 2012 2012/13
2B body 11 BC Vysočina 11. 11. 2012 2012/13
3B body 6 Sokol Písek B 10. 12. 2016 2016/17
Obranné doskoky 6 Sokol Žižkov 16. 3. 2018 2017/18
Útočné doskoky 3 SAM BŠM Brno 23. 10. 2016 2016/17
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 3. 3. 2018 2017/18
Body 26 BC Vysočina 11. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 17 Sokol Josefov 31. 1. 2016 2015/16
Asistence 4 JBC mmcité Brno 20. 12. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 0 0 0 0/2 0.0
26. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0 0 0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Klatovy 11 2 2 1/2 50.0
Celkem 3 11 2 2 1/4 25.0
Průměr 3 3.7 0.7 0.7 0.3/1.3 25.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Opava 4 0:00 19.0 8.8 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
BK Pelhřimov 5 0:00 12.0 5.6 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 0.2
BCM Orli Prostějov 9 17:17 6.2 1.1 29.4 1.2 30.6 0.3/0.7 50.0 2.0
Sokol BK Chrudim 4 0:00 14.0 3.8 0.0 2.0 0.0 0.5/1.8 28.6 3.5
BSK Č. Budějovice 6 0:00 8.7 3.5 0.0 0.0 0.0 1.7/3.2 52.6 1.5
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 17.0 4.0 0.0 2.3 0.0 2.0/3.3 60.0 2.0
Sršni Písek 6 0:00 8.2 3.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.8 52.9 0.5
Basket Poděbrady 3 0:00 16.3 6.3 0.0 0.0 0.0 3.7/6.0 61.1 3.3
Snakes Ostrava 4 17:10 12.0 2.5 55.6 2.0 33.3 1.0/1.8 57.1 2.8
Sokol Písek 4 20:44 10.5 1.0 19.0 2.3 40.9 1.8/2.3 77.8 1.5
BK Vysoká n.L. 3 0:00 13.0 2.7 266.7 2.0 300.0 1.7/2.0 83.3 2.3
Sokol H. Králové 2 0:00 19.5 7.5 0.0 0.0 0.0 4.5/8.0 56.3 2.0
BC Vysočina 2 0:00 19.5 8.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.5
BSK Č. Budějovice h 3 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
BA Sparta 5 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 1.6
Sršni Sokol Písek 6 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 33.3 1.8
Sokol pražský 4 16:40 8.5 0.8 37.5 1.8 31.8 1.8/2.0 87.5 1.3
Sokol Písek 7 10:42 4.9 1.9 81.3 0.1 9.1 0.7/1.4 50.0 1.4
BK Pardubice 2 0:00 16.0 5.0 0.0 0.5 0.0 4.5/6.5 69.2 3.5
BK Loko Plzeň 4 14:03 8.0 2.0 100.0 1.0 33.3 1.0/1.5 66.7 2.5
BK Medvědi Tábor 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 14.0 2.5 0.0 0.0 0.0 9.0/11.0 81.8 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BC Benešov 3 0:00 8.7 2.0 0.0 1.3 0.0 0.7/1.7 40.0 2.7
Bra 3 0:00 8.3 2.0 0.0 1.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.3
Sokol Kbely 1 0:00 25.0 4.0 0.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Žižkov 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Tesla Pardubice 1 0:00 24.0 7.0 0.0 1.0 0.0 7.0/7.0 100.0 2.0
Sokol Písek B 1 0:00 24.0 1.0 0.0 6.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
VYS 3 4:04 7.7 2.0 300.0 1.0 150.0 0.7/1.7 40.0 3.0
USK 4 19:45 5.8 1.3 38.5 0.8 13.6 1.0/1.3 80.0 2.8
BK Děčín 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BK Loko Plzeň 5 8:00 4.4 1.2 150.0 0.4 40.0 0.8/1.2 66.7 1.8
USK Praha 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
VYS 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BC Vysočina 2 9:04 10.5 3.0 75.0 1.5 37.5 0.0/1.0 0.0 2.5
Wolves Radotín 1 0:00 20.0 1.0 0.0 4.0 0.0 6.0/7.0 85.7 4.0
USK 4 10:15 4.8 1.3 100.0 0.5 66.7 0.8/3.0 25.0 1.8
Sokol Josefov 2 19:00 9.0 3.0 54.5 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
BK Opava B 3 12:57 6.0 0.0 0.0 2.0 85.7 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Sokol Pražský 4 9:30 4.3 1.5 54.5 0.3 25.0 0.5/1.0 50.0 2.8
ZLN 3 16:38 5.7 1.0 100.0 1.0 23.1 0.7/0.7 100.0 1.7
Slavoj Litoměřice 3 8:53 5.3 1.3 66.7 0.7 33.3 0.7/1.0 66.7 2.0
PLZ 5 14:23 3.2 0.8 33.3 0.2 5.9 1.0/1.6 62.5 2.6
BK Snakes Ostrava 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
OLM 1 20:18 15.0 1.0 50.0 4.0 66.7 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Sršni Sokol Písek 2 0:00 6.5 1.5 100.0 0.0 0.0 3.5/9.5 36.8 0.5
BK Klatovy 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
NH Ostrava 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
SP BASKET 2 20:32 6.0 1.5 50.0 1.0 18.2 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
USK Praha 2 0:00 5.0 1.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
USK Praha B 1 12:24 10.0 2.0 50.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 1 21:47 10.0 2.0 40.0 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 4.0
Legends Č. Budějovice 1 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Basket Opava 2010 1 18:21 9.0 0.0 0.0 3.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 2 14:26 4.5 1.5 75.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 3.5
Basketbal Olomouc 2 10:49 4.0 1.0 40.0 0.5 50.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Slavoj Litoměřice 4 5:45 2.0 0.5 50.0 0.3 33.3 0.3/1.5 16.7 2.8
BK Děčín 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SNAK A 1 13:33 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM BŠM Brno 3 13:18 2.0 0.3 14.3 0.3 11.1 0.3/0.7 50.0 2.3
BC Nový Jičín 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Slavoj Litoměřice 5 0:00 1.0 0.4 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.6
Sokol Pražský 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.8
Slavoj Litoměřice 1 13:51 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
WBA 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BCM Orli Prostějov 1 16:05 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 2 9:30 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Pardubice 1 7:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Rokycany 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0