Miroslav Krajcigr

Národnost
CZE
Ročník narození
1994 - 28 let
Aktuální klub
Tigers Č. Budějovice
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
329
Procento vítězství
49.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 junioři U18 - základní část BC Vysočina 16 - 14.1 3.6 1.5 2.5/3.8 65.6 - -
2010/11 muži - Oblastní přebor mužů - Jih TJ Jiskra Havlíčkův 3 - 20.3 5.7 1 6/7.3 81.8 - -
2010/11 muži - Oblastní přebor mužů - 9.-16. TJ Jiskra Havlíčkův 6 - 21.7 5.5 2.5 3.2/6 52.8 - -
2010/11 junioři U18 - play-off BC Vysočina 3 - 18.0 5.7 1 3.7/5 73.3 - -
2011/12 junioři U19 - základní část BC Vysočina 13 26.7 10.1 2.2 /4.8 1.3 1.7/2.7 62.9 1.1 8.4
2011/12 muži - Oblastní přebor mužů TJ Jiskra Havlíčkův 12 - 20.4 5.4 2.2 3.1/4.9 62.7 - -
2011/12 junioři U19 - play-off BC Vysočina 3 16.3 4.3 0.7 /2 1 0/0 0.0 2.0 -0.3
2012/13 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 5 - 13.6 3.2 2 1.2/2.2 54.5 - -
2012/13 muži - Český pohár BC Vysočina 1 - 6.0 2 0 2/2 100.0 - -
2012/13 muži - skupina B BC Vysočina 20 - 11.6 1.7 2.4 1.3/2.1 61.0 - -
2012/13 junioři U19 - základní část BC Vysočina 22 33.9 19.0 3.8 /8.4 3 2.3/3.2 71.4 2.5 9.5
2012/13 muži - play-off B BC Vysočina 3 - 6.3 1.7 0.7 1/1.3 75.0 - -
2012/13 muži - Final four TJ Jiskra Havlíčkův 1 - 21.0 3 2 9/11 81.8 - -
2012/13 junioři U19 - play-out BC Vysočina 3 22.3 21.7 5.3 /8.3 3 2/4 50.0 2.3 17.7
2013/14 muži - základní část BC Vysočina 25 15.3 6.8 1.1 /2.4 1.1 1.2/1.4 83.3 1.6 3.7
2013/14 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 8 - 23.9 6.8 2.4 3.3/4.8 68.4 - -
2013/14 muži - Český pohár BC Vysočina 2 - 16.0 1.5 3.5 2.5/4 62.5 - -
2013/14 muži - play-off BC Vysočina 3 27.3 12.7 2.3 /4.3 2.3 1/1.3 75.0 2.0 8.0
2013/14 muži - final four TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 24.0 7 2 4/5.5 72.7 - -
2014/15 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 14 - 25.5 6.6 2.4 5.1/7.6 66.4 - -
2014/15 muži - Základní část - skupina západ BC Vysočina 12 20.2 7.1 0.9 /2.5 1.3 1.5/1.7 90.0 1.8 3.3
2014/15 muži - základní část BC Vysočina 1 - 25.0 7 /7 1 8/12 66.7 2.0 19.0
2014/15 muži - Skupina A2 BC Vysočina 7 12.4 4.0 0.6 /1.4 0.6 1.1/1.7 66.7 2.3 1.9
2014/15 muži - Předkolo play-off BC Vysočina 2 5.5 2.5 0 /0.5 0.5 1/1 100.0 0.5 2.5
2014/15 muži - Play-off 1.kolo TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 32.5 6.5 4 7.5/8 93.8 - -
2014/15 muži - Play-off 2.kolo TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 18.0 3 2 6/8 75.0 - -
2015/16 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 10 - 22.9 4.7 2.9 4.8/8.1 59.3 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina B BC Vysočina 8 13.4 4.1 0.3 /1 1.1 0.3/0.4 66.7 1.6 0.8
2015/16 muži - základní část BC Vysočina 1 - 36.0 4 /4 8 4/4 100.0 2.0 34.0
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo BC Vysočina 8 22.0 8.4 0.8 /2.3 2 0.9/1.1 77.8 2.4 3.9
2015/16 muži - předkolo play-off TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 16.0 4.5 1.5 2.5/2.5 100.0 - -
2016/17 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 8 - 30.9 7.6 2.4 8.5/10.8 79.1 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina A BC Vysočina 15 28.0 10.9 2.6 /6 1.1 2.3/3.3 69.4 1.1 7.4
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo BC Vysočina 4 29.5 14.8 2.5 /5.3 2.5 2.3/3.3 69.2 2.3 12.8
2016/17 muži - čtvrtfinále TJ Jiskra Havlíčkův 1 - 21.0 5 3 2/3 66.7 - -
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ BC Vysočina 18 25.7 15.7 4.8 /8.7 1 3.2/4.1 77.0 1.7 13.3
2017/18 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 9 - 27.4 7.9 2.6 4/4.8 83.7 - -
2017/18 muži - Skupina C 1. - 6. místo BC Vysočina 5 27.8 20.4 6.8 /12.8 1.2 3.2/4.4 72.7 2.6 18.8
2017/18 muži - čtvrtfinále play-off TJ Jiskra Havlíčkův 1 - 30.0 8 2 8/10 80.0 - -
2017/18 muži - Play Off BC Vysočina 5 20.2 10.4 3.4 /8.2 0.8 1.2/1.2 100.0 1.8 7.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BC Vysočina 11 28.3 19.4 5.4 /9.8 1.5 4/5.1 78.6 2.8 21.3
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo BC Vysočina 4 30.5 18.0 5.8 /11 0.5 5/5.3 95.2 2.5 18.3
2018/19 muži - Play Off BC Vysočina 4 34.0 12.3 3 /8 1 3.3/4.8 68.4 2.3 7.5
2019/20 muži - skupina Východ BC Vysočina 11 26.6 13.5 4.6 /9 0.7 2/2.5 81.5 2.5 12.3
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BC Vysočina 1 30.0 9.0 3 /7 0 3/4 75.0 4.0 4.0
2020/21 muži - skupina A CBU 2 - 27.0 8 1.5 6.5/7.5 86.7 - -
2021/22 muži - skupina A CBU 9 - 18.3 5 2.1 2/2.6 78.3 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 1.0 5.0
Průměr za kariéru 27.4 13.5 15.5 3.7 1.8 2.7/3.8 289.9 1.9 5.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Jiskra Domažlice 9. 10. 2021
2B body 11 Sluneta USK Ústí n.L. 25. 9. 2021
3B body 4 Jiskra Domažlice 9. 10. 2021
Body 36 BK Klatovy 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 17 Basket Košíře 1. 12. 2017 2017/18
2B body 16 Sokol Vysoké Mýto 1. 10. 2017 2017/18
3B body 8 Tesla Pardubice 16. 2. 2013 2012/13
Obranné doskoky 6 Sokol Žižkov 14. 1. 2018 2017/18
Útočné doskoky 4 USK Praha B 26. 1. 2018 2017/18
Doskoky celkem 9 Sokol Žižkov 14. 1. 2018 2017/18
Body 50 Basketbal TJ Svitavy 28. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 49 Sokol Šlapanice 14. 10. 2018 2018/19
Asistence 11 BK Opava B 18. 1. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 24 11 0 2/3 66.7
9. 10. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 25 4 4 5/5 100.0
10. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 36 11 3 5/6 83.3
23. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 9 3 1 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A BC Benešov 14 2 3 1/1 100.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník JHR 6 3 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Sokol Kbely 23 8 2 1/1 100.0
28. 11. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 10 2 2 0/1 0.0
11. 12. 2021 skupina A Sokol Písek B 7 2 1 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A Sokol Písek B 17 2 3 4/6 66.7
Celkem 10 171 48 19 18/23 78.3
Průměr 10 17.1 4.8 1.9 1.8/2.3 78.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basketbal Olomouc 13 25:31 13.5 3.6 45.2 1.2 29.4 2.8/3.6 78.7 1.5
TJ Jiskra Hořice 6 0:00 28.8 6.3 0.0 2.8 0.0 7.7/10.0 76.7 1.8
BK Přelouč "B" 7 0:00 23.0 5.7 0.0 2.6 0.0 3.9/5.4 71.1 1.6
Sokol Vysoké Mýto 5 0:00 29.2 8.6 0.0 2.4 0.0 4.8/7.0 68.6 2.0
PLZ 9 26:23 14.2 3.9 57.4 1.3 26.1 2.4/2.7 91.7 1.9
ZLN 9 22:40 13.6 3.3 51.7 1.4 38.2 2.6/3.3 76.7 2.1
BA Sparta Praha 6 15:37 18.5 4.0 92.3 2.7 72.7 2.5/3.0 83.3 1.5
Basketbal TJ Svitavy 3 0:00 36.7 9.7 0.0 2.3 0.0 10.3/12.0 86.1 2.0
Synthesia Pardubice 7 8:59 15.6 4.0 200.0 1.9 118.2 2.0/2.9 70.0 1.9
VYS 6 20:20 17.2 3.5 63.6 2.8 48.6 1.7/3.2 52.6 1.8
Sokol Písek 7 26:55 14.6 3.6 51.0 1.4 25.0 3.1/3.7 84.6 2.6
Slavoj Litoměřice 8 22:55 11.8 2.3 40.9 1.5 33.3 2.8/3.3 84.6 2.1
TJ Sokol BK Chrudim 6 0:00 14.8 3.5 0.0 1.3 0.0 3.8/4.3 88.5 2.0
BK Opava B 6 24:43 14.8 3.5 55.3 1.7 41.7 2.8/3.8 73.9 2.7
HKR 9 22:49 9.8 2.7 40.0 1.2 22.0 0.8/1.0 77.8 2.0
PCE 4 35:53 20.3 4.0 41.0 3.5 36.8 1.8/3.0 58.3 2.0
BCM Loko Plzeň 5 19:46 16.2 4.0 76.9 2.6 52.0 0.4/1.4 28.6 0.6
Kanonýři Josefov 3 0:00 26.0 7.3 0.0 2.3 0.0 4.3/5.7 76.5 2.0
BC Nový Jičín 4 23:47 17.3 5.3 63.6 1.5 30.0 2.3/2.8 81.8 2.8
Sršni Sokol Písek 4 26:21 17.3 2.3 47.4 2.8 45.8 4.5/6.5 69.2 3.5
BK Bizoni Náchod 2 0:00 34.0 9.0 0.0 3.5 0.0 5.5/7.5 73.3 1.5
TJ Jiskra Heřmanův M 3 0:00 21.7 4.7 0.0 2.3 0.0 5.3/6.3 84.2 1.7
USK 4 21:10 15.0 3.0 63.2 2.8 33.3 0.8/1.0 75.0 1.8
Sokol pražský 4 22:32 14.5 2.8 100.0 2.5 41.7 1.5/2.8 54.5 3.0
SP BASKET 9 16:01 5.6 1.0 47.4 1.0 31.0 0.6/1.0 55.6 1.1
USK Praha B 5 24:06 9.8 3.2 45.7 0.4 20.0 2.2/3.8 57.9 1.6
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 24.5 6.0 0.0 2.0 0.0 6.5/8.5 76.5 1.5
TJ Sokol Pardubice I 2 0:00 24.5 7.0 0.0 3.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
OLM 2 30:28 23.5 7.0 56.0 2.0 40.0 3.5/4.5 77.8 3.5
BC Benešov 2 0:00 21.5 5.0 0.0 2.5 0.0 4.0/4.5 88.9 3.0
BK Žďár n. S. 5 0:00 7.6 1.6 0.0 0.8 0.0 2.0/3.0 66.7 1.6
BK Klatovy 1 0:00 36.0 11.0 0.0 3.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Sokol Žižkov 4 14:56 8.8 2.5 58.8 1.3 41.7 0.0/0.3 0.0 2.3
SNAK A 3 28:33 11.3 2.7 50.0 1.3 44.4 2.0/3.0 66.7 2.7
Wolves Radotín 2 0:00 17.0 5.5 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
BCM Orli Prostějov 3 30:50 11.0 2.7 32.0 1.3 36.4 1.7/2.7 62.5 2.7
Tesla Pardubice 2 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Opava 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Basket Opava 2010 2 22:19 15.0 4.5 64.3 1.5 60.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 25.0 7.0 100.0 1.0 100.0 8.0/12.0 66.7 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 25.0 4.0 0.0 4.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 24.0 11.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Sokol Písek B 2 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol Kbely 1 0:00 23.0 8.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 7.5 0.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
BK Skuteč 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
VYS 4 14:57 2.8 0.3 20.0 0.8 15.8 0.0/0.0 0.0 1.3
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
TJ Šumperk 2 10:42 4.5 1.5 150.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
KARA Trutnov B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Darren Chrudim 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
JHR 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0