Jakub Hošek

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Slavia Praha B
Výška
167 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
237
Procento vítězství
78.9%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 16 - 1.9 0.8 0 0.3/1.2 26.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 18 - 9.9 4.1 0 1.7/4.7 35.3 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Jižní Supi 6 - 2.2 1 0 0.2/0.5 33.3 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 7 - 1.6 0.7 0 0.1/1.7 8.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 17 - 6.4 2.9 0 0.6/1.8 36.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 3 - 11.3 5.7 0 0/0.7 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 2 - 15.0 7.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Sokol Pražský 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 19 - 3.4 1.6 0 0.2/0.7 23.1 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 3 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 2.3 1.7
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B Sokol Pražský 3 - 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 1.0 -0.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 0.0 0 /0 0 0/1 0.0 - -1.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Pražský 18 - 5.6 2.5 /2.5 0 0.6/1.5 40.7 1.1 3.7
2015/16 žáci U15 - skupina B BK Brandýs n.L. 3 - 7.0 3 0 1/5 20.0 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BK Brandýs n.L. 8 - 4.4 1.5 /1.5 0 1.4/2.4 57.9 1.6 1.8
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Sokol Pražský 3 - 2.0 1 /1 0 0/0.7 0.0 1.3 -
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 7.7 0.0 0 /0.7 0 0/0 0.0 0.3 0.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 9.0 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 2.0 -1.5
2016/17 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 7 - 0.4 0.1 /0.1 0 0.1/0.9 16.7 1.3 -1.6
2016/17 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 6 - 7.3 3.3 0.2 0.2/1 16.7 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 6 - 0.5 0.2 /0.2 0 0.2/0.3 50.0 0.7 -0.3
2016/17 žáci U15 - skupina C1 BK Brandýs n.L. 5 - 9.0 3.4 0.2 1.6/3.4 47.1 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 1 7.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.0
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 12 - 1.3 0.3 0.1 0.5/0.8 60.0 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 10 - 1.7 0.7 0.1 0/0.4 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 12 - 3.6 1.7 0.1 0/0.1 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 6 - 0.3 0.2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 3 - 2.7 1.3 0 0/0.7 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 14 - 3.3 1.1 0.1 0.8/1.7 45.8 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 6 - 3.8 1.3 0.3 0.2/0.8 20.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 7.0 2.3 0.5 1/2 50.0 - -
2021/22 muži - skupina B Slavia Praha B 7 - 2.7 1.1 0 0.4/1 42.9 - -
Průměr za kariéru 23.4 0.2 4.1 1.7 0.0 0.5/1.4 63.1 1.4 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK NAPOS Vysoká n.L. 24. 10. 2021
2B body 3 Bra 25. 9. 2021
Body 7 Bra 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 SLUNETA Ústí n.L. 20. 3. 2016 2015/16
2B body 12 Kol U12B 12. 4. 2014 2013/14
3B body 1 Levharti Chomutov 26. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 1 Orli Prostějov 14. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 1 Orli Prostějov 14. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 2 Orli Prostějov 14. 4. 2016 2015/16
Body 24 Kol U12B 12. 4. 2014 2013/14
Užitečnost 13 BŠ - Tygři Praha 25. 10. 2015 2015/16
Asistence 2 Kondoři Liberec 16. 4. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B Bra 7 3 0 1/2 50.0
9. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 2 1 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 2 1 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B BVK Holice 4 2 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0 0 2/2 100.0
13. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0 0 0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina B Sokol BK Chrudim 2 1 0 0/3 0.0
Celkem 7 19 8 3/7 42.9
Průměr 7 2.7 1.1 0.0 0.4/1.0 42.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
USK Praha 7 0:00 5.9 2.7 0.0 0.0 0.4/1.4 30.0 0.6
Sokol Vyšehrad 6 0:00 5.5 2.2 0.0 0.0 1.2/3.3 35.0 1.3
USK Praha 3 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 1.3
BA Sparta 4 0:00 7.8 2.3 0.0 0.0 3.3/8.5 38.2 3.0
Kol U12B 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Kralupy 3 0:00 9.0 4.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
Sokol Vyšehrad 7 0:00 3.0 1.4 0.0 0.0 0.1/1.9 7.7 -
Sokol Písek 2 0:00 9.5 4.0 114.3 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 3.3
BC Kolín 6 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.5
Žďár nad Sáz. 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.3 0.0/0.8 0.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 7.0 2.0 200.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
BK Kladno 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 2.0/9.0 22.2 2.0
Levharti Chomutov 5 0:00 2.8 0.4 0.0 0.4 0.8/0.8 100.0 4.0
Lions J. Hradec 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Jižní Supi 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Bol 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
Královští Sokoli 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Klatovy 2 2:43 4.0 1.5 75.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 2.7 1.3 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Bra 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BC Vysočina 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0 0.5
SAM Brno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
VYS 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U13B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BVK Holice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U17B 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol BK Chrudim 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK - Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 3:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 7:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0