František Němec

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 24 let
Aktuální klub
Tesla Pardubice
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
376
Procento vítězství
57.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - základní část BK Pce "B" 26 - 8.2 3.7 0 0.6/1.8 32.6 - -
2011/12 žáci U15 - základní část BK Pce "B" 14 - 13.1 6 0.1 0.6/2.1 31.0 - -
2011/12 žáci U15 - skupina B BK Pardubice 2 - 2.5 1 0 0.5/3 16.7 - -
2012/13 junioři U19 - základní Tesla 7 - 3.1 1.6 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 19 - 6.2 2.8 0.1 0.3/1.3 25.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off B Tesla Pardubice 3 - 7.0 3 0.3 0/0.7 0.0 - -
2013/14 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 14 - 5.8 2.6 0 0.5/1.6 30.4 - -
2013/14 muži - základní Tesla 2 - 6.0 2.5 0 1/1 100.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 22 - 15.8 7 0.2 1.2/2.7 45.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 2 - 10.5 4 0 2.5/3 83.3 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off B Tesla Pardubice 2 - 18.0 9 0 0/2 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Tesla Pardubice 3 - 16.0 7 0 2/2.7 75.0 - -
2014/15 junioři U19 - skupina C Tesla Pardubice 2 - 19.5 9.5 0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 muži - skupina B Tesla Pardubice 14 - 4.4 1.6 0.1 0.7/1 71.4 - -
2014/15 junioři U19 - základní část PCE 17 8.5 1.9 0.8 /2 0 0.2/0.5 50.0 0.9 2.6
2014/15 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 15 - 12.3 5.1 0.1 1.8/3 60.0 - -
2014/15 muži - základní část Tesla Pardubice 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2014/15 junioři U19 - play-off PCE 3 6.0 1.3 0.7 /0.7 0 0/0 0.0 0.3 1.7
2014/15 junioři U19 - předkolo play-off B Tesla Pardubice 1 - 10.0 5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 5.5 0.0 0 /0.5 0 0/1 0.0 2.0 -1.5
2015/16 muži - skupina B Tesla Pardubice 15 - 7.1 3 0 1.1/2.3 47.1 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 8 12.6 3.3 1.4 /3.5 0 0.5/0.8 66.7 2.3 2.4
2015/16 junioři U19 - základní část PCE 22 19.8 7.9 3.2 /6.1 0 1.4/2.2 61.2 1.7 10.5
2015/16 muži - základní část Tesla Pardubice 1 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 - 4.0
2015/16 muži - Skupina D - 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 5 22.6 5.6 2 /4 0.2 1/1.6 62.5 2.4 6.6
2015/16 junioři U19 - play-off PCE 3 18.3 3.3 1.3 /6.3 0 0.7/0.7 100.0 1.7 5.0
2015/16 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 2 24.5 7.0 3.5 /6 0 0/0 0.0 3.5 14.5
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 17.5 5.5 1 /4 1 0.5/1 50.0 1.0 4.5
2016/17 muži - skupina C Tesla Pardubice 20 - 9.1 4 0 1.1/1.8 61.1 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 16 18.1 5.4 2.3 /3.8 0.1 0.8/1.7 44.4 2.1 7.0
2016/17 muži - základní část Tesla Pardubice 2 - 8.5 4 /4 0 0.5/2 25.0 2.0 5.0
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 5 18.2 8.2 3.4 /4.2 0.2 0.8/1.2 66.7 1.8 12.0
2016/17 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 3 17.0 8.3 2.3 /4.3 1 0.7/1 66.7 3.0 8.3
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 15 21.0 8.1 2.8 /6.8 0.1 2.1/2.7 75.6 2.2 8.1
2017/18 muži - skupina B Tesla Pardubice 18 - 16.4 6.8 0.4 1.7/3.1 53.6 - -
2017/18 muži - základní část Tesla Pardubice 1 - 10.0 4 /4 0 2/2 100.0 3.0 7.0
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Synthesia Pardubice 7 22.1 12.0 3 /6.3 0.9 3.4/4.7 72.7 2.3 14.7
2017/18 muži - play-off B Tesla Pardubice 2 - 16.0 5.5 1 2/3.5 57.1 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 8 19.9 7.0 2.6 /6.3 0.1 1.4/2.1 64.7 3.1 9.1
2018/19 muži - skupina B Tesla Pardubice 8 - 14.1 5.5 0.4 2/3 66.7 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Tesla Pardubice 2 - 23.5 8 /8 1.5 3/5.5 54.5 2.5 18.5
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 5 16.0 11.2 4.6 /7 0 2/2.8 71.4 0.8 13.4
2018/19 muži - play-off B Tesla Pardubice 3 - 12.7 4.7 0.7 1.3/2 66.7 - -
2018/19 muži - play-off - 3. kolo Tesla Pardubice 2 - 5.5 2.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 muži - skupina B Tesla Pardubice 17 - 12.7 4.7 0.4 2.1/3.1 67.3 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Tesla Pardubice 1 - 15.0 4 /4 2 1/5 20.0 3.0 8.0
2020/21 muži - skupina B Tesla Pardubice 3 - 21.3 8.7 0 4/6 66.7 - -
2021/22 muži - skupina B Tesla Pardubice 8 - 11.1 3.3 1 1.6/2.4 68.4 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Tesla Pardubice 1 - 13.0 5 0 3/5 60.0 3.0 8.0
Průměr za kariéru 31.3 5.6 9.1 3.7 0.2 1.1/2.1 191.3 2.2 2.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Vlci Žďár 24. 10. 2021
2B body 6 BK Vlci Žďár 24. 10. 2021
3B body 2 AŠ Mladá Boleslav 25. 9. 2021
Body 22 BK Vlci Žďár 24. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 SKB Zlín 12. 1. 2014 2013/14
2B body 16 Pod 10. 3. 2019 2018/19
3B body 3 SP BASKET 23. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 12 Slavoj Litoměřice 1. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 BC Nový Jičín 10. 12. 2017 2017/18
Doskoky celkem 12 Slavoj Litoměřice 1. 4. 2016 2015/16
Body 34 AŠ Mladá Boleslav 27. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 35 Sokol Žižkov 16. 3. 2018 2017/18
Asistence 4 GBA 6. 3. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 6 0 2 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 13 3 2 1/2 50.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK NAPOS Vysoká n.L. 13 5 0 3/5 60.0
9. 10. 2021 skupina B BVK Holice 7 2 0 3/4 75.0
10. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 6 3 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 9 3 1 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 22 6 2 4/4 100.0
13. 11. 2021 skupina B Slavia Praha B 15 5 1 2/5 40.0
14. 11. 2021 skupina B Sokol Žižkov 11 4 0 3/4 75.0
Celkem 9 102 31 8 16/24 66.7
Průměr 9 11.3 3.4 0.9 1.8/2.7 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BVK Holice 17 0:00 10.9 4.3 663.6 0.2 200.0 1.6/2.6 63.6 2.2
AŠ Mladá Boleslav 9 0:00 11.1 4.0 0.0 0.6 0.0 1.4/2.4 59.1 2.8
PLZ 9 19:40 11.0 3.9 67.3 0.3 33.3 2.2/3.0 74.1 2.1
BK NAPOS Vysoká n.L. 7 0:00 12.3 5.1 0.0 0.1 0.0 1.6/2.4 64.7 2.0
Královští Sokoli 8 4:42 9.1 3.6 241.7 0.1 50.0 1.5/2.3 66.7 2.0
BA LYNX Liberec 6 0:00 11.2 4.2 0.0 0.5 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Sokol Kbely 5 0:00 12.4 5.0 0.0 0.4 0.0 1.2/2.2 54.5 2.4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 14.8 7.3 0.0 0.0 0.0 0.3/3.0 8.3 1.0
SKB Zlín 4 0:00 14.0 5.8 0.0 0.3 0.0 1.8/3.0 58.3 3.3
Sokol Darren Chrudim 5 0:00 11.0 4.0 0.0 0.6 0.0 1.2/2.0 60.0 2.4
Lions J. Hradec B 3 0:00 18.0 7.3 0.0 0.3 0.0 2.3/3.3 70.0 2.7
Královští Sokoli 4 0:00 13.0 5.5 0.0 0.3 0.0 1.3/2.5 50.0 3.3
BK Žďár n. S. 4 0:00 12.5 4.0 0.0 0.8 0.0 2.3/3.8 60.0 1.8
Sokol Vyšehrad 3 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 3.7
Sokol Žižkov 4 13:11 11.8 3.8 100.0 0.8 75.0 2.0/4.5 44.4 2.3
Slavia MBA Kroměříž 2 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Opava 3 0:00 14.7 6.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Basketbal Olomouc 5 24:00 8.4 3.2 51.6 0.2 20.0 1.4/2.4 58.3 3.6
KolB 2 0:00 21.0 8.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.5
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Opava 4 0:00 10.3 4.0 0.0 0.5 0.0 0.8/2.0 37.5 2.5
SAM BŠM Brno 3 0:00 12.7 6.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 3.0
BC Kolín 2 0:00 19.0 8.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BCM Orli Prostějov 5 17:45 7.6 3.0 48.4 0.0 0.0 1.6/2.0 80.0 2.4
BC Vysočina 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 2.0
SKB Zlín 4 16:38 9.3 3.8 48.4 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.0
BK Opava B 5 18:24 7.4 2.8 40.0 0.0 0.0 1.8/2.6 69.2 2.6
BC Nový Jičín 6 16:16 6.2 2.3 45.2 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.7
BVK Holice 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BC Vysočina 4 0:00 9.0 3.8 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 3.3
Sl. MBA Kroměříž 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.8 53.3 1.5
BC Benešov 5 0:00 6.4 2.6 260.0 0.0 0.0 1.2/1.6 75.0 3.0
SP BASKET 4 17:46 8.0 1.8 46.7 1.0 66.7 1.5/2.5 60.0 2.0
ZLN 6 18:06 5.2 1.7 45.5 0.2 25.0 1.3/2.2 61.5 2.5
Sokol Písek 7 16:20 4.3 2.0 36.8 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
Bra 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.3
OLM 4 16:10 6.8 2.3 60.0 0.3 33.3 1.5/3.3 46.2 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.7
USK 4 16:06 5.8 2.0 53.3 0.3 100.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Renocar Podolí 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slavoj Litoměřice 4 23:18 5.0 2.3 56.3 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Sokol Karviná 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
NH Ostrava 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.0 66.7 1.7
VYS 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
KK Val. Meziříčí 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sokol Písek 2 11:48 8.5 3.0 54.5 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 0.5
SNAK A 3 22:46 5.7 2.3 50.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
HKR 2 19:08 8.0 3.0 54.5 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Slavia Praha B 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 15.0 4.0 100.0 2.0 100.0 1.0/5.0 20.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
SAM BŠM Brno 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 20:48 5.5 2.5 50.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Basket Opava 2010 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sokol Karviná 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
TJ Třebíč 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Šumperk 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Tábor 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
VYS 1 12:37 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Radotínský SK 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
GBA Sparta Praha 2 14:19 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SK Žabovřesky 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 11:44 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SK Týniště nad Orlicí 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
TJ Sokol BK Chrudim 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 4 8:24 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
BVK Holice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 4:36 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Děčín 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0