Filip Luňáček

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
Tygři Praha

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
168
Procento vítězství
44%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kunratice DDM P10 12 - 0.5 0.3 0.0 0 0/0.7 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BK Kunratice DDM P10 5 - 1.6 0.8 0.0 0 0/0.4 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - S - 5. - 10. místo BK Kunratice DDM P10 10 - 5.5 2.7 0.0 0 0.1/1.3 7.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BKKunr.DDMP10 U13B 26 - 3.8 1.5 0.0 0 0.8/3 26.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BK Kunratice DDM P10 10 - 2.0 1 0.0 0 0/0.4 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F2 - sk. 6.-11. místo BK Kunratice DDM P10 10 - 5.0 2.4 0.0 0 0.2/0.7 28.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BK Kunratice DDM P10 12 - 9.7 4.5 0.0 0 0.7/3.2 21.1 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BK Kunratice DDM P10 16 - 6.4 3.1 0.0 0 0.2/0.9 20.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Kunratice DDM P10 12 - 8.3 3.6 0.0 0 1.1/3.7 29.5 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 14 - 5.3 2.5 0.0 0 0.3/0.7 40.0 - -
2019/20 žáci U15 - Základní fáze Kačeři Kunratice A U15 11 - 17.4 8.2 0.0 0 1/3.1 32.4 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 10 - 8.2 3.6 0.0 0 1/2.8 35.7 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 4 - 4.5 2 0.0 0 0.5/0.5 100.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 4 11.3 0.5 0.3 /2.8 9.1 0 0/0 0.0 2.5 0.5
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 3 3.0 3.0 1.3 /1.7 80.0 0 0.3/1 33.3 2.7 0.3
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 5 - 6.6 3 0.0 0 0.6/1.6 37.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 4 17.8 8.3 3.8 /4.5 83.3 0 0.8/1.3 60.0 3.0 9.5
Průměr za kariéru 24.0 0.7 5.9 2.7 24.6 0.0 0.5/1.8 67.4 2.2 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sokol Písek 26. 9. 2021
2B body 7 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021
Obranné doskoky 5 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021
Útočné doskoky 1 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021
Doskoky celkem 6 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021
Body 14 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021
Užitečnost 15 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021
Asistence 1 Sokol Písek 26. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BA Sparta B 6. 11. 2019 2019/20
2B body 16 Radotínský SK 5. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 BK VIVIDBOOKS Pardubice 19. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 20. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 9 BK VIVIDBOOKS Pardubice 19. 9. 2020 2020/21
Body 32 Radotínský SK 5. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 15 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 1 BK VIVIDBOOKS Pardubice 19. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina B Levharti Chomutov 0:00 4 2 100.0 0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B BK Opava 8:45 3 1 50.0 0 1/3 33.3
13. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 2 1 100.0 0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 7 3 0.0 0 1/3 33.3
25. 9. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 19:51 14 7 100.0 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 18:24 6 2 50.0 0 2/2 100.0
2. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 8 4 0.0 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 9 4 0.0 0 1/3 33.3
9. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 17:07 5 2 66.7 0 1/3 33.3
10. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 15:32 8 4 100.0 0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 3 1 0.0 0 1/2 50.0
Celkem 12 79:39 75 34 147.8 7/16 43.8
Průměr 12 6:38 6.3 2.8 147.8 0.0 0.6/1.3 43.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Radotínský SK 2 0:00 25.0 12.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Sokol Kbely B 4 0:00 9.8 4.3 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.3
Měl U13B 4 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 1.5
R&J EBC Mělník 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.5
PORG Basket 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 5.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
TJ Sokol Pražský 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Pod U13B 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.5
BK Klatovy 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
BK Lions J. Hradec 1 19:51 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 -
BA Sparta Praha 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.5
Sokol Písek 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Opava 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
BA Nymburk 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
BK Klatovy 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Loko Plzeň 1 15:32 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Levharti Chomutov 3 0:00 2.3 1.0 150.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Sokol Pražský 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Jižní supi 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Písek 1 18:24 6.0 2.0 50.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BA Sparta Praha 1 17:07 5.0 2.0 66.7 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
BK Opava 1 8:45 3.0 1.0 50.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 13:13 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Jižní Supi 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BCM Orli Prostějov 1 10:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Tygři Brno 1 20:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0