Filip Štěpán

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
BC Vysočina
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
161
Procento vítězství
52.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Lions J. Hradec 4 - 3.5 1.8 0 0/0.8 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 6 - 8.2 4 0 0.2/0.8 20.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - skupina C Lions J. Hradec 8 - 4.1 1.6 0 0.9/2 43.8 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - nadstavba základních skupin Lions J. Hradec 2 - 12.0 6 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 Lions J. Hradec 4 - 6.8 3.3 0 0.3/0.8 33.3 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Lions J. Hradec 6 - 6.2 2.8 0 0.5/3 16.7 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina B II Lions J. Hradec 5 - 5.2 2.4 0 0.4/1.2 33.3 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F1 (o 1. - 3. místo) Lions J. Hradec 2 - 11.5 5 0 1.5/4.5 33.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lions J. Hradec 18 - 7.3 2.6 /2.6 0.3 1.1/2.2 48.7 1.9 4.3
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina A 6. - 8. místo Lions J. Hradec 2 - 12.5 4 /4 1 1.5/2.5 60.0 3.0 8.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B Lions J. Hradec 13 - 5.3 1.6 /1.6 0.5 0.5/1.2 37.5 1.2 3.4
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lions J. Hradec 13 - 3.2 0.6 /0.6 0.5 0.4/0.9 41.7 0.7 2.0
2016/17 kadeti U17 - play-out A Lions J. Hradec 1 - 10.0 2 2 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Lions J. Hradec 3 7.3 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -2.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Lions J. Hradec 2 3.5 4.5 1.5 /1.5 0.5 0/0 0.0 1.5 2.5
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 12 - 8.9 2.1 1.4 0.5/0.7 75.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 8 - 8.8 2.3 1.3 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 13 - 6.9 1.8 0.9 0.6/0.8 80.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 8 - 12.3 3.3 1.6 0.9/1.5 58.3 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 14 - 11.1 3.1 1.4 0.6/1.5 42.9 - -
2019/20 muži - skupina Východ BC Vysočina 1 13.0 10.0 2 /2 2 0/0 0.0 1.0 7.0
2019/20 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 6 - 8.2 2 1 1.2/1.7 70.0 - -
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BC Vysočina 1 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 3.0 -4.0
2020/21 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 2 - 19.0 3 4 1/2 50.0 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BC Vysočina 3 10.0 2.0 0 /0 0.7 0/0 0.0 1.3 -0.7
Průměr za kariéru 15.7 0.5 7.3 2.2 0.7 0.6/1.3 79.5 1.4 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
3B body 1 Basket Opava 2010 17. 9. 2021
Obranné doskoky 1 STRABAG Zlín 22. 10. 2021
Útočné doskoky 1 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 10. 2021
Doskoky celkem 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 10. 2021
Body 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 10. 2021
Asistence 1 Basket Opava 2010 17. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BŠ - Tygři Praha 14. 2. 2016 2015/16
2B body 9 BK Klatovy B 12. 3. 2016 2015/16
3B body 5 SAM Brno B 13. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 2 Synthesia Pardubice 19. 5. 2017 2016/17
Útočné doskoky 1 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 2 Synthesia Pardubice 19. 5. 2017 2016/17
Body 23 SAM Brno B 13. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 14 BK Klatovy B 12. 3. 2016 2015/16
Asistence 1 Basket Opava 2010 17. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 11:00 3 0 1 33.3 0/0 0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 14:10 3 0 1 16.7 0/0 0
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 4:55 0 0 0 0.0 0/0 0
Celkem 3 30:05 6 2 22.2 / 0.0
Průměr 3 10:01 2.0 0.0 0.7 22.2 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Královští Sokoli 7 0:00 11.9 2.7 0.0 2.0 0.0 0.4/0.6 75.0 1.4
BK Pelhřimov 5 0:00 10.0 1.8 0.0 1.8 0.0 1.0/1.2 83.3 1.0
BC Kolín 5 0:00 9.4 2.6 0.0 1.0 0.0 1.2/2.0 60.0 1.8
BK Pelhřimov 4 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.3 44.4 2.0
Královští Sokoli 4 0:00 10.8 3.0 0.0 1.5 0.0 0.3/0.8 33.3 2.3
BK Strakonice d. 5 0:00 8.6 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.6 38.5 1.6
BSK Modřany - Jižní Supi 3 0:00 12.7 2.7 0.0 2.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.0
Vlci Žďár 3 0:00 7.3 2.3 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BK Tábor 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
Basket Poděbrady 1 0:00 19.0 3.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BC Vysočina 3 0:00 6.3 1.3 0.0 1.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.0 3.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.0
BK Strakonice d. 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SKB Strakonice 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 5 0:00 3.2 1.4 0.0 0.0 0.0 0.4/1.4 28.6 2.2
Sojky Pelhřimov 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/3.3 10.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Synthesia Pardubice 3 6:08 4.7 1.3 100.0 0.3 33.3 1.0/1.3 75.0 0.7
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BCM Orli Prostějov 4 1:57 3.3 1.0 100.0 0.3 100.0 0.5/0.8 66.7 1.5
SAM Brno 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 1.5 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 6.0 1.5 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Pod U17B 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Písek 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
USK Praha 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 3 1:01 3.7 0.7 100.0 0.7 66.7 0.3/1.3 25.0 0.3
BK Opava B 1 12:55 10.0 2.0 100.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 4.0 0.5 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.5 100.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Královští Sokoli 1 0:00 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Spartak Kaplice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Opava 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sršni Písek 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Basket Opava 2010 1 11:00 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 14:10 3.0 0.0 0.0 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 1.0
SP BASKET 1 4:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
STRABAG Zlín 1 4:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -