Richard Musel

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 25 let
Aktuální klub
Sluneta USK Ústí n.L.
Výška
208 cm
Pozice
Pivot

Největší týmové úspěchy:

- 1. místo v extralize U14

 

Největší individuální úspěchy:

- trénovat s týmem NBL

 

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
251
Procento vítězství
53%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 16 - 7.7 2.9 0.3 1.1/1.6 65.4 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off Sluneta Ústí n. L. 4 - 5.3 1.8 0.5 0.3/0.8 33.3 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 20 - 8.4 2.5 0.9 0.8/1.6 51.6 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 22 - 13.3 4.9 0.7 1.4/3 47.7 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off Sluneta Ústí n. L. 3 - 13.0 4.3 1 1.3/2 66.7 - -
2013/14 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 17 16.0 4.3 1.3 /3.9 0.3 0.8/1.4 60.9 2.5 2.5
2013/14 muži - základní část UNL 3 3.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2013/14 muži - čtvrtfinále UNL 1 12.0 2.0 1 0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2013/14 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 1 7.0 0.0 0 /2 0 0/0 0.0 3.0 -3.0
2014/15 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 2 28.0 12.5 3.5 /7.5 1 2.5/3.5 71.4 3.5 13.0
2015/16 muži - skupina A Válečníci Děčín 11 - 8.5 1.7 1.5 0.6/1.2 53.8 - -
2015/16 muži - Základní část DEC 11 4.0 1.8 0.3 /0.6 0.3 0.5/0.7 62.5 1.0 1.3
2015/16 muži - Základní část - skupina A KARA Trutnov 16 22.8 9.1 3 /6.4 0.5 1.6/1.8 89.3 3.7 5.9
2015/16 muži - základní část Válečníci Děčín 2 - 7.5 2.5 /4 0.5 1/1 100.0 3.5 3.5
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo KARA Trutnov 8 27.5 9.6 3.5 /7.3 0.6 0.8/1.1 66.7 3.6 10.5
2015/16 muži - Play off DEC 3 10.7 0.7 0.3 /1.7 0 0/0 0.0 2.3 -2.3
2016/17 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 4 - 4.5 2 0 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 muži - základní část Sluneta USK Ústí n.L. 2 - 3.0 0.5 /0.5 0.5 0.5/1 50.0 0.5 2.0
2018/19 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 20 - 11.0 3.3 0.8 2.1/2.6 80.8 - -
2018/19 muži - play-off A Sluneta USK Ústí n.L. 2 - 8.0 2 0.5 2.5/3 83.3 - -
2019/20 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 19 - 10.8 3.3 0.9 1.5/2.4 62.2 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sluneta USK Ústí n.L. 2 - 13.0 3.5 /3.5 1.5 1.5/2 75.0 2.0 10.5
2020/21 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 4 - 13.3 3.8 1.3 2/3 66.7 - -
2021/22 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 11 - 11.0 3.4 0.6 2.4/3 78.8 - -
Průměr za kariéru 18.5 5.0 8.6 2.7 0.7 1.2/1.8 124.2 2.2 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Sokol Kbely 13. 11. 2021
2B body 9 CBU 25. 9. 2021
3B body 3 Sokol Písek B 26. 9. 2021
Body 21 CBU 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Sršni Sokol Písek B 6. 11. 2010 2010/11
2B body 11 AŠ Mladá Boleslav 19. 12. 2010 2010/11
3B body 4 SKB Rokycany 21. 11. 2015 2015/16
Obranné doskoky 9 USK Praha B 27. 11. 2015 2015/16
Útočné doskoky 5 Sokol Šlapanice 13. 3. 2016 2015/16
Doskoky celkem 13 Sokol Šlapanice 17. 4. 2016 2015/16
Body 28 Pří 29. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 25 STHAV 3. 4. 2016 2015/16
Asistence 3 STHAV 3. 4. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A CBU 21 9 0 3/5 60.0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Písek B 15 2 3 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 11 5 0 1/1 100.0
24. 10. 2021 skupina A SKB Rokycany 14 2 2 4/7 57.1
23. 10. 2021 skupina A Pří 6 1 0 4/4 100.0
13. 11. 2021 skupina A Sokol Kbely 11 1 1 6/6 100.0
14. 11. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 2 1 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 6 2 0 2/2 100.0
7. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 21 8 1 2/4 50.0
8. 1. 2022 skupina A Sokol Písek B 8 4 0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina A CBU 6 2 0 2/2 100.0
Celkem 11 121 37 7 26/33 78.8
Průměr 11 11.0 3.4 0.6 2.4/3.0 78.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jiskra Domažlice 8 0:00 11.1 3.3 0.0 0.8 0.0 2.4/2.8 86.4 1.6
SKB Rokycany 7 0:00 10.9 2.4 0.0 1.4 0.0 1.7/3.6 48.0 1.1
AŠ Mladá Boleslav 6 0:00 12.3 4.5 0.0 0.3 0.0 2.3/5.2 45.2 2.3
BK Děčín 6 0:00 11.8 4.7 0.0 0.5 0.0 1.0/1.8 54.5 3.3
Sokol Kbely 6 0:00 11.0 1.5 0.0 2.2 1.300.0 1.5/1.7 90.0 1.8
BK Klatovy 6 0:00 9.7 3.3 0.0 0.8 0.0 0.5/1.3 37.5 2.2
Wolves Radotín 5 0:00 11.4 3.4 0.0 0.8 0.0 2.2/2.2 100.0 1.2
Slavoj Litoměřice 5 0:00 11.2 3.4 0.0 1.2 0.0 0.8/1.4 57.1 1.0
Sokol Písek B 6 0:00 8.8 2.2 0.0 1.0 0.0 1.5/1.8 81.8 2.0
Sokol Žižkov 6 0:00 8.7 2.7 400.0 0.7 200.0 1.3/1.8 72.7 2.3
Pří 3 0:00 17.0 5.0 0.0 1.7 0.0 2.0/2.0 100.0 0.7
CBU 4 0:00 11.8 4.3 0.0 0.3 0.0 2.5/3.3 76.9 3.0
Slavoj BK Litoměřice B 5 0:00 9.0 3.0 0.0 0.4 0.0 1.8/3.0 60.0 1.0
BK Klatovy 4 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.3
Sokol Žižkov C 4 0:00 10.3 3.5 0.0 1.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.8
Sokol Vyšehrad B 3 0:00 13.7 4.7 0.0 1.0 0.0 1.3/1.7 80.0 3.3
SAM BŠM Brno 3 0:00 13.0 4.3 0.0 1.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.0
PLZ 4 14:52 9.8 3.0 66.7 1.0 44.4 0.8/1.0 75.0 3.0
BK Brandýs n. L. 6 0:00 6.5 2.0 0.0 0.7 0.0 0.5/0.8 60.0 1.7
BC Benešov 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
WBA 5 0:00 4.6 1.6 0.0 0.4 0.0 0.2/0.6 33.3 3.4
Válečníci Děčín 1 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BSK Č. Budějovice 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
GBA Sparta Praha 2 23:20 9.0 3.5 53.8 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol pražský 2 18:43 9.0 2.5 71.4 1.0 66.7 1.0/1.0 100.0 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 8.5 1.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BCM Loko Plzeň 4 0:00 3.8 1.0 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
Sršni Sokol Písek B 1 0:00 14.0 4.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 3.0
USK 2 19:29 7.0 2.0 30.8 0.5 33.3 1.5/3.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 19:00 6.5 2.5 35.7 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BC Vysočina 2 25:58 6.0 2.5 38.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
VYS 1 0:00 11.0 4.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SP BASKET 2 21:30 5.5 1.5 30.0 0.5 12.5 1.0/1.0 100.0 4.5
OVA 7 0:56 1.4 0.3 66.7 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Sokol Písek 2 19:05 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.5
USK Praha B 1 24:52 10.0 4.0 57.1 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 3 12:05 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.3
Sršni Sokol Písek 2 14:45 3.0 0.5 50.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 2.5
SKB Zlín 2 10:57 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
PCE 1 30:37 6.0 1.0 25.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
UNL 4 2:16 1.3 0.3 100.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Slovan Varnsdorf 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
PCE 7 0:49 0.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6/0.6 100.0 0.3
NBK 5 6:23 0.4 0.2 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
OPA 7 0:02 0.3 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
BRN 5 1:52 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.4
BK Loko Plzeň 2 4:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DEC 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KLN 5 0:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
USK 8 0:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.1
LJH 4 0:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SVI 3 3:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3