Ondřej Strejček

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
129
Procento vítězství
36.4%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 15 - 1.5 0.5 /0.5 0 0.4/0.5 75.0 0.2 1.1
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Lokomotiva Plzeň 2 - 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 - 1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 2 - 2.0 0.5 /0.5 0 1/2 50.0 1.0 -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 9.6 4.4 /4.4 0 0.8/2.2 35.5 2.1 6.1
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 7 - 8.9 4.1 /4.1 0 0.6/2.1 26.7 2.6 4.7
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Lokomotiva Plzeň 2 - 14.0 7 0 0/2 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 13 - 7.2 2.7 0.2 1.4/2.8 48.6 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 3.5 0.5 0 /0.5 0 0.5/1 50.0 - -2.0
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Loko Plzeň B 6 - 8.7 4 0 0.7/1 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 6 - 7.8 2.8 0.2 1.7/2.7 62.5 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 3 9.7 1.3 0.7 /2 0 0/0 0.0 0.3 -1.3
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 14 9.5 2.6 1.1 /2.4 0 0.5/0.6 77.8 3.1 -
2018/19 junioři U19 - skupina A BK Lokomotiva Plzeň "B" 5 - 13.8 5.6 0.4 1.4/2.4 58.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 5 12.6 2.8 1.4 /2.6 0 0/1.2 0.0 2.6 2.4
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 4 15.3 3.3 1.3 /4.3 0.3 0/0 0.0 3.8 1.3
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 24.2 10.8 4.1 /8.4 0.2 2/3.7 54.9 3.2 10.6
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 1 2.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.0
2020/21 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 1 10.0 3.0 1 /2 0 1/2 50.0 1.0 1.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 4 21.3 7.3 2.8 /6 0 1.8/4 43.8 2.0 3.3
Průměr za kariéru 18.3 7.2 6.7 2.7 0.1 1.0/2.0 100.0 2.4 3.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BA Nymburk 16. 10. 2021
2B body 5 Jižní Supi 17. 10. 2021
Obranné doskoky 5 BA Nymburk 16. 10. 2021
Útočné doskoky 3 BA Nymburk 16. 10. 2021
Doskoky celkem 8 BA Nymburk 16. 10. 2021
Body 11 Jižní Supi 17. 10. 2021
Užitečnost 10 Jižní Supi 17. 10. 2021
Asistence 1 BA Nymburk 16. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Sokol Vyšehrad 11. 11. 2017 2017/18
2B body 10 BK Horejsek Děčín 17. 3. 2018 2017/18
3B body 1 BSK Modřany - Jižní supi 25. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 9 BCM Orli Prostějov 18. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 5 USK 20. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 10 BCM Orli Prostějov 6. 10. 2019 2019/20
Body 27 BK Horejsek Děčín 17. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 27 Tygři JBC Brno 30. 11. 2019 2019/20
Asistence 3 Tygři JBC Brno 30. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
19. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 12:22 4 2 50.0 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A USK 11:37 5 2 100.0 0 1/2 50.0
16. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 31:07 9 2 16.7 0 5/12 41.7
17. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 29:23 11 5 83.3 0 1/2 50.0
Celkem 5 84:29 29 11 45.8 7/16 43.8
Průměr 5 16:53 5.8 2.2 45.8 0.0 1.4/3.2 43.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.8 4.0 100.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.5
Sokol Písek 4 16:10 8.8 3.5 53.8 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 3.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Synthesia Pardubice 3 19:56 9.7 4.3 59.1 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.7
SAM Brno 5 17:36 5.8 2.4 48.0 0.0 0.0 1.0/1.6 62.5 3.2
Tygři JBC Brno 2 29:23 14.0 5.5 55.0 0.5 33.3 1.5/3.0 50.0 3.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
USK 5 16:02 5.6 2.2 42.3 0.0 0.0 1.2/2.6 46.2 2.8
Tygři Praha 2 22:03 13.5 4.5 60.0 0.5 50.0 3.0/6.5 46.2 3.5
BK Klatovy 6 0:00 4.2 1.7 100.0 0.0 0.0 0.8/1.3 62.5 2.5
Sokol Písek 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BCM Orli Prostějov 5 14:58 4.4 1.8 39.1 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 2.4
Snakes Ostrava 4 16:39 5.3 1.8 33.3 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 3.0
BA Nymburk 2 26:15 10.5 3.5 36.8 0.5 20.0 2.0/5.0 40.0 3.5
Sokol Pražský 3 15:26 6.3 2.3 53.8 0.3 33.3 0.7/0.7 100.0 4.0
NH Ostrava 5 12:02 3.8 1.4 53.8 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.6
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.5 46.7 3.5
Thermia K. Vary 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
Jižní Supi 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
BK Klatovy 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 2.0
BA Sparta 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BA Nymburk 2 23:23 6.5 2.0 26.7 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Sokolov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Sokol Písek 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Jižní Supi 1 29:23 11.0 5.0 83.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Baník Most 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Slavoj Litoměřice 3 7:57 2.7 1.3 44.4 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
USK 2 12:41 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol Písek 1 12:50 5.0 1.0 16.7 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 1 12:22 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BCM Orli Prostějov 1 10:01 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SKB Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA J. Hradec 1 18:34 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 2:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -