Ondřej Strejček

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
175
Procento vítězství
40%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 15 - 1.5 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0.4/0.5 75.0 0.2 1.1
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Lokomotiva Plzeň 2 - 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 2 - 2.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 1/2 50.0 1.0 -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 9.6 4.4 /4.4 100.0 0 0.0 0.8/2.2 35.5 2.1 6.1
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 7 - 8.9 4.1 /4.1 100.0 0 0.0 0.6/2.1 26.7 2.6 4.7
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Lokomotiva Plzeň 2 - 14.0 7 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 13 - 7.2 2.7 0.0 0.2 0.0 1.4/2.8 48.6 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 3.5 0.5 0 /0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -2.0
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Loko Plzeň B 6 - 8.7 4 0.0 0 0.0 0.7/1 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 6 - 7.8 2.8 0.0 0.2 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 3 9.7 1.3 0.7 /2 33.3 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -1.3
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 14 9.5 2.6 1.1 /2.4 44.1 0 0.0 0.5/0.6 77.8 3.1 -
2018/19 junioři U19 - skupina A BK Lokomotiva Plzeň "B" 5 - 13.8 5.6 0.0 0.4 0.0 1.4/2.4 58.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 5 12.6 2.8 1.4 /2.6 53.8 0 0.0 0/1.2 0.0 2.6 2.4
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 4 15.3 3.3 1.3 /4.3 29.4 0.3 50.0 0/0 0.0 3.8 1.3
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 24.2 10.8 4.1 /8.4 48.9 0.2 14.3 2/3.7 54.9 3.2 10.6
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 1 2.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2020/21 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 1 10.0 3.0 1 /2 50.0 0 0.0 1/2 50.0 1.0 1.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 5 5.2 1.4 0.6 /0.8 75.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.6 0.2
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 12 20.9 7.6 2.4 /5.6 43.3 0.1 5.9 2.5/4.1 61.2 2.1 7.2
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník PLZ 1 18.0 3.0 0 0.0 1 33.3 0/0 0.0 - 5.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 20.3 6.0 2.6 /4.8 55.3 0 0.0 0.8/2 37.5 1.4 9.1
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo PLZ 1 4.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 4 19.8 3.5 1 /5.3 19.0 0 0.0 1.5/3.3 46.2 2.0 9.0
2022/23 muži - skupina A Loko Plzeň B 14 - 8.2 3.2 0.0 0.1 0.0 1.4/2.9 47.5 - -
2022/23 muži - Základní část Loko Plzeň U23 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - I. kolo Loko Plzeň B 1 - 5.0 2 /2 100.0 0 0.0 1/3 33.3 - 3.0
2022/23 muži - II.kolo Loko Plzeň B 1 - 7.0 2 /2 100.0 0 0.0 3/6 50.0 4.0 -
Průměr za kariéru 21.5 8.0 6.5 2.6 144.0 0.1 12.9 1.1/2.1 122.7 2.2 3.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BC Benešov 7. 1. 2023
2B body 6 Pří 24. 9. 2022
3B body 1 CBU 26. 11. 2022
Body 13 Wolves Radotín 22. 1. 2023
Užitečnost 3 BK Klatovy 28. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol pražský 7. 11. 2021 2021/22
2B body 10 BK Horejsek Děčín 17. 3. 2018 2017/18
3B body 1 BSK Modřany - Jižní supi 25. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 10 BVK Holice 20. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 19. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 13 BVK Holice 20. 3. 2022 2021/22
Body 27 BK Horejsek Děčín 17. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 27 Tygři JBC Brno 30. 11. 2019 2019/20
Asistence 5 Jižní Supi 18. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina A Pří 12 6 0.0 0 0/2 0.0
25. 9. 2022 skupina A BC Benešov 7 3 0.0 0 1/4 25.0
22. 10. 2022 skupina A BK Beroun 3 1 0.0 0 1/2 50.0
23. 10. 2022 skupina A BŠ Slavia Praha 6 3 0.0 0 0/0 0
28. 10. 2022 I. kolo BK Klatovy 5 2 100.0 0 1/3 33.3
9. 11. 2022 II.kolo Sokol Písek 7 2 100.0 0 3/6 50.0
12. 11. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 4 1 0.0 0 2/2 100.0
26. 11. 2022 skupina A CBU 8 2 0.0 1 1/4 25.0
27. 11. 2022 skupina A Sokol Písek B 11 4 0.0 0 3/4 75.0
10. 12. 2022 skupina A SKB Rokycany 6 3 0.0 0 0/1 0.0
11. 12. 2022 skupina A SKB Rokycany 10 4 0.0 0 2/2 100.0
7. 1. 2023 skupina A BC Benešov 12 4 0.0 0 4/5 80.0
8. 1. 2023 skupina A Pří 9 3 0.0 1 0/2 0.0
14. 1. 2023 Základní část BK Sokolov 4 2 0.0 0 0/0 0
21. 1. 2023 skupina A Sokol Kbely 4 1 0.0 0 2/8 25.0
22. 1. 2023 skupina A Wolves Radotín 13 5 0.0 0 3/4 75.0
29. 1. 2023 skupina A BK Klatovy 10 5 0.0 0 0/0 0
Celkem 17 131 51 1.275.0 2 23/49 46.9
Průměr 17 7.7 3.0 1.275.0 0.1 1.4/2.9 46.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.8 4.0 100.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.5
Sokol Písek 4 16:10 8.8 3.5 53.8 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 3.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Synthesia Pardubice 3 19:56 9.7 4.3 59.1 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.7
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
Tygři JBC Brno 2 29:23 14.0 5.5 55.0 0.5 33.3 1.5/3.0 50.0 3.5
USK 5 16:02 5.6 2.2 42.3 0.0 0.0 1.2/2.6 46.2 2.8
Tygři Praha 2 22:03 13.5 4.5 60.0 0.5 50.0 3.0/6.5 46.2 3.5
BK Klatovy 6 0:00 4.2 1.7 100.0 0.0 0.0 0.8/1.3 62.5 2.5
Sokol Písek 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BCM Orli Prostějov 5 14:58 4.4 1.8 39.1 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 2.4
Snakes Ostrava 4 16:39 5.3 1.8 33.3 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 3.0
BA Nymburk 3 22:44 7.0 2.3 33.3 0.0 0.0 2.3/5.3 43.8 3.3
Pří 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BA Nymburk 2 26:15 10.5 3.5 36.8 0.5 20.0 2.0/5.0 40.0 3.5
Sokol Pražský 3 15:26 6.3 2.3 53.8 0.3 33.3 0.7/0.7 100.0 4.0
BC Benešov 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
BCM Orli Prostějov 5 16:35 3.8 1.2 28.6 0.0 0.0 1.4/2.8 50.0 1.6
NH Ostrava 5 12:02 3.8 1.4 53.8 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.6
Sokol pražský 2 22:03 9.0 1.0 13.3 0.5 50.0 5.5/8.0 68.8 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.5 46.7 3.5
Jižní Supi 2 27:58 8.5 3.5 77.8 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
SKB Rokycany 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
Slavoj Litoměřice 2 14:40 8.0 3.0 60.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
BK Klatovy 2 0:00 7.5 3.5 350.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BK Klatovy 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 2.0
BA Sparta 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Wolves Radotín 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
USK 3 16:37 4.0 1.7 45.5 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.7
NH Ostrava 2 23:20 6.0 2.5 50.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
BK Sokolov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Sokol Písek 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Písek B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol Písek 2 12:09 5.0 1.5 30.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Písek 2 3:10 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
GBA Lions J. Hradec 2 10:53 4.0 1.5 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
CBU 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 7:57 2.7 1.3 44.4 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Tábor 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Snakes Ostrava 2 22:10 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Sokolov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BŠ Slavia Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKS 1 14:22 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Sokolov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kbely 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BK Beroun 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
GBA J. Hradec 1 18:34 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha B 1 2:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 2:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
STRABAG Zlín 2 2:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 1:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -