Josef Gabriel

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Sluneta Ústí n. L.
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
150
Procento vítězství
64%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sluneta Ústí n. L. 1 - 12.0 6 /6 0 0/0 0.0 - 12.0
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Sluneta Ústí n. L. 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sluneta Ústí n. L. 7 - 1.7 0.7 0 0.3/0.9 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A SLUNETA Ústí n.L. 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo SLUNETA Ústí n.L. 1 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 4 - 2.8 0.8 0.3 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B Sluneta Ústí n. L. 12 - 6.3 2.4 0.2 0.9/1.4 64.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, oblastní přebor sk. B SLUNETA Ústí n.L. 8 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A SLUNETA Ústí n.L. 3 - 8.0 2.3 0.3 2.3/4 58.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sluneta Ústí n. L. 12 - 1.9 0.8 0.1 0.2/0.3 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sluneta Ústí n. L. 3 10.0 3.0 1 0 1/1.3 75.0 1.3 3.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sluneta Ústí n. L. 2 12.0 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 2.0 4.0
2019/20 žáci U15 - Skupina A SLUNETA Ústí n.L. 10 - 2.2 0.4 0.4 0.2/0.4 50.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C Sluneta Ústí n. L. 10 - 4.4 1.5 0.3 0.5/0.9 55.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sluneta Ústí n. L. 3 - 2.7 0 0.7 0.7/0.7 100.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 4 - 5.5 1 1 0.5/1 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Sluneta Ústí n. L. 2 - 15.5 1.5 /1.5 4 0.5/1 50.0 2.5 12.5
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 2 - 11.5 2 /2 2 1.5/3 50.0 3.0 7.0
2021/22 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 2 - 5.5 1.5 0 2.5/3 83.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 12 - 13.6 3.1 1.7 2.4/5.4 44.6 - -
2021/22 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 6 - 6.2 1 1.2 0.7/2 33.3 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Sluneta Ústí n. L. 9 - 12.0 2.4 1.6 2.4/5.4 44.9 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 12.0 1.3 2.3 2.3/4.3 53.8 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 10 26.5 13.3 2.6 /4.9 1.5 3.6/5.8 62.1 2.8 13.8
2022/23 junioři U19 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 14 - 15.3 3.5 1.5 3.8/6.4 59.6 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Sluneta Ústí n. L. 4 - 10.5 3.3 0.5 2.5/5 50.0 - -
Průměr za kariéru 21.4 2.1 7.2 1.7 0.8 1.4/2.6 174.1 1.6 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 10 Tygři Praha B 4. 12. 2022
2B body 7 VYS 30. 11. 2022
3B body 3 Tygři Praha 23. 10. 2022
Obranné doskoky 9 Tygři Praha 23. 10. 2022
Útočné doskoky 2 GBA Lions Jindřichův Hradec 9. 10. 2022
Doskoky celkem 10 Tygři Praha 23. 10. 2022
Body 27 Tygři Praha B 4. 12. 2022
Užitečnost 31 Sokol Písek 8. 10. 2022
Asistence 4 Sokol Pražský 13. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Tygři Praha B 4. 12. 2022 2022/23
2B body 8 Baník Most 20. 10. 2018 2018/19
3B body 6 Levharti Chomutov 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 9 Tygři Praha 23. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 2 GBA Lions Jindřichův Hradec 9. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 10 Tygři Praha 23. 10. 2022 2022/23
Body 27 VYS 30. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 31 Sokol Písek 8. 10. 2022 2022/23
Asistence 4 Sokol Pražský 13. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina A BK Kladno 0:00 15 2 0.0 3 0.0 2/4 50.0
28. 5. 2022 Skupina A Sokol Nová Paka 0:00 13 1 0.0 3 0.0 2/4 50.0
29. 5. 2022 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/5 60.0
17. 9. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 18 2 0.0 2 0.0 8/15 53.3
18. 9. 2022 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/8 37.5
24. 9. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 26:25 13 2 22.2 1 16.7 6/9 66.7
25. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 21:46 8 0 0.0 2 25.0 2/6 33.3
28. 9. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 19 3 0.0 3 0.0 4/5 80.0
2. 10. 2022 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 11 2 0.0 1 0.0 4/7 57.1
8. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 20:59 20 4 80.0 2 50.0 6/8 75.0
9. 10. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 30:25 8 1 50.0 1 12.5 3/4 75.0
15. 10. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/4 75.0
16. 10. 2022 Skupina A VYS 0:00 10 2 0.0 1 0.0 3/6 50.0
22. 10. 2022 skupina A USK 21:12 9 3 60.0 0 0.0 3/3 100.0
23. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 37:23 24 5 71.4 3 37.5 5/10 50.0
22. 10. 2022 Skupina A Sokol Písek Sršni B 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/9 33.3
23. 10. 2022 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/4 75.0
2. 11. 2022 Skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 15 4 0.0 1 0.0 4/6 66.7
5. 11. 2022 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
6. 11. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 14 3 0.0 1 0.0 5/8 62.5
7. 11. 2022 Skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/1 0.0
12. 11. 2022 skupina A Sokol Pražský 33:39 10 1 50.0 1 20.0 5/8 62.5
13. 11. 2022 skupina A Sokol Pražský 34:31 13 5 55.6 1 12.5 0/0 0
17. 11. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/2 0.0
19. 11. 2022 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 22 4 0.0 3 0.0 5/6 83.3
20. 11. 2022 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/4 50.0
26. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 16:25 10 2 100.0 1 100.0 3/6 50.0
27. 11. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 22:04 18 3 75.0 3 50.0 3/4 75.0
30. 11. 2022 Skupina A VYS 0:00 27 7 0.0 3 0.0 4/5 80.0
4. 12. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0:00 27 7 0.0 1 0.0 10/17 58.8
Celkem 31 264:49 425 92 187.8 45 78.9 106/180 58.9
Průměr 31 8:32 13.7 3.0 187.8 1.5 78.9 3.4/5.8 58.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 6 0:00 14.0 3.0 0.0 1.3 0.0 4.0/7.5 53.3 1.8
Levharti Chomutov 5 0:00 14.6 2.6 650.0 2.4 200.0 2.2/3.8 57.9 3.0
Tygři Praha B 3 0:00 19.7 4.7 0.0 2.0 0.0 4.3/7.0 61.9 2.3
BK Klatovy 5 0:00 11.2 3.2 0.0 1.4 0.0 0.6/2.6 23.1 1.2
Tygři Louny 5 0:00 10.8 2.4 0.0 1.4 0.0 1.8/5.4 33.3 1.4
BA Grizzlies Plzeň 4 12:07 12.0 2.5 76.9 1.5 50.0 2.5/4.0 62.5 2.8
Levharti Chomutov 3 0:00 14.0 2.7 0.0 1.7 0.0 3.7/5.0 73.3 1.3
BA Sparta Praha 4 0:00 9.5 1.8 0.0 1.3 0.0 2.3/3.3 69.2 1.0
VYS 2 0:00 18.5 4.5 0.0 2.0 0.0 3.5/5.5 63.6 1.0
BK Klatovy 3 0:00 12.0 2.3 0.0 1.0 0.0 4.3/7.7 56.5 2.3
BA 2006´ Roudnice n.L. 6 0:00 5.5 2.2 216.7 0.3 0.0 0.2/0.8 20.0 1.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 12.5 2.0 0.0 1.5 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Tygři Praha 1 37:23 24.0 5.0 71.4 3.0 37.5 5.0/10.0 50.0 3.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
Válečníci Děčín 5 0:00 4.6 1.4 0.0 0.4 0.0 0.6/1.2 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 34:05 11.5 3.0 54.5 1.0 15.4 2.5/4.0 62.5 1.5
Sokol Písek 1 20:59 20.0 4.0 80.0 2.0 50.0 6.0/8.0 75.0 2.0
Válečníci Děčín 4 0:00 4.8 1.0 0.0 0.8 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
BK Loko Plzeň 2 19:05 9.0 1.0 33.3 1.5 33.3 2.5/6.0 41.7 3.5
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.0
BK Kladno 1 0:00 15.0 2.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 7.5 1.0 0.0 1.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/9.0 33.3 2.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 14.0 2.0 100.0 3.0 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad (ms) 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BK Chomutov 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sokol Písek 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
USK 1 21:12 9.0 3.0 60.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 5.0
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 1.0 100.0 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Vlci Žďár 1 0:00 9.0 2.0 100.0 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 4.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 30:25 8.0 1.0 50.0 1.0 12.5 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Válečníci Děčín 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
TJ AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj BK Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Tygři Louny 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava A 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5