Lukáš Čížek

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Sokol Žižkov
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
167
Procento vítězství
60.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A USK Praha 13 - 1.2 0.5 0 0.2/1.2 12.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A USK Praha 7 - 0.9 0.3 0 0.3/0.6 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off USK Praha 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B USK Praha 3 1.7 1.0 0.3 0 0.3/0.7 50.0 0.3 0.3
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo USK Praha 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 8 - 0.9 0.4 0 0.1/1 12.5 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A USK Praha 14 - 3.9 1.4 /1.4 0 1/1.8 56.0 1.9 1.2
2015/16 kadeti U17 - Základní fáze USK Praha C 18 - 11.8 4.9 0.3 0.9/2.8 34.0 - -
2015/16 žáci U15 - extraliga USK Praha 12 - 2.4 0.6 /0.6 0.2 0.8/1.1 69.2 1.0 1.1
2015/16 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 1 - 4.0 1 0 2/2 100.0 - -
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B USK Praha 3 9.7 2.3 0.3 /0.7 0.3 0.7/0.7 100.0 0.3 1.3
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo USK Praha 2 17.5 8.0 2 /4 0.5 2.5/3 83.3 1.5 10.5
2016/17 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 9 - 4.0 0.8 0.3 1.4/2.7 54.2 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 10 - 3.3 1 0 1.3/1.9 68.4 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 2 - 5.0 0.5 1 1/2.5 40.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 2 - 4.5 1.5 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část USK 10 11.3 3.1 0.9 /1.3 0.3 0.4/1.1 36.4 1.2 1.6
2017/18 kadeti U17 - skupina B USK Praha B 2 - 9.5 2 0.5 4/4 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR USK 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina A Sokol Žižkov 7 - 3.4 0.7 0.4 0.7/0.9 83.3 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov B 14 - 16.1 2.3 3 2.6/3.5 73.5 - -
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 14 - 9.8 1.1 2.3 0.6/0.9 75.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A Sokol Žižkov B 7 - 14.9 1.9 2.9 2.6/3.1 81.8 - -
2020/21 muži - skupina A Sokol Žižkov 1 - 4.0 0 0 4/4 100.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina B Sokol Žižkov 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 23.9 1.1 6.0 1.4 0.7 1.0/1.7 182.9 1.2 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 TJ Košíře 6. 10. 2021
3B body 1 KolB 25. 9. 2021
Body 7 TJ Košíře 6. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Kondoři Liberec 15. 11. 2015 2015/16
2B body 15 TJ Sokol Kbely 10. 12. 2015 2015/16
3B body 6 Tygři Praha 9. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 7 NH Ostrava 8. 10. 2017 2017/18
Útočné doskoky 2 Sokol Písek 7. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 7 Sokol Písek 7. 5. 2016 2015/16
Body 38 TJ Sokol Kbely 10. 12. 2015 2015/16
Užitečnost 19 Sokol Písek 7. 5. 2016 2015/16
Asistence 3 BCM Orli Prostějov 19. 11. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B KolB 3 0 1 0/0 0
6. 10. 2021 Základní fáze TJ Košíře 7 2 1 0/0 0
Celkem 2 10 2 2 / 0.0
Průměr 2 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
VYS 6 0:00 14.8 2.7 0.0 2.2 0.0 3.0/3.5 85.7 1.3
TJ Sokol Kbely 4 0:00 20.3 8.5 0.0 0.8 0.0 1.0/2.5 40.0 1.3
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 14.3 1.3 0.0 3.3 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 13.5 2.0 0.0 2.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA Sparta Praha 6 0:00 8.3 1.2 0.0 1.5 0.0 1.5/2.3 64.3 2.0
Sokol Žižkov 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.3 44.4 2.0
TJ ČZU Praha 2 0:00 16.5 1.5 0.0 3.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Levharti Chomutov 2 0:00 16.0 2.0 0.0 3.5 0.0 1.5/3.5 42.9 0.5
Žižkov Falcons C 3 0:00 9.3 0.7 0.0 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 0:00 12.5 1.5 0.0 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 22.0 2.0 0.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VŠTJ Medicina A 1 0:00 21.0 2.0 0.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Stavební fakulta A 2 0:00 9.5 1.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Košíře 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Sokol Písek 2 11:58 8.0 2.0 66.7 0.5 33.3 2.5/3.0 83.3 1.0
BC Benešov 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Sokol Žižkov B - TESLA 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TOROLA Snakes Ostrava 2 7:52 5.0 1.0 66.7 0.5 25.0 1.5/2.5 60.0 2.5
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 9.0 1.0 100.0 1.0 100.0 4.0/5.0 80.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.5
BK Klatovy 2 0:00 3.5 0.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
NH Ostrava 1 18:34 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 13:19 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Pří 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Rokycany 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Písek B 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
KolB 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 4:02 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
CBU 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 15:50 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 3 2:05 1.0 0.3 100.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
ŠSK Slaný 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 1 9:08 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 3:31 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Wolves Radotín 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Pražský 2 2:07 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Jižní Supi 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Žižkov C 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
R&J EBC Mělník 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Žďár n. S. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM Brno 1 7:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 12:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK - Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0