Lukáš Bobek

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
BK Levharti Chomutov
Výška
198 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
467
Procento vítězství
66.2%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Kondoři Liberec 14 - 8.4 3.1 /3.1 0.1 1.9/4.3 45.0 2.1 4.0
2011/12 mladší žáci U14 - liga A Kondoři Liberec 5 - 8.0 2.4 /2.4 0.8 0.8/1.6 50.0 2.2 5.0
2011/12 starší minižáci U13 - základní část BK Vividbooks Pardub 4 - 2.0 1 0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - základní část BK Pardubice 6 - 9.8 4.3 0 1.2/1.7 70.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - finále BK Pce 2 - 11.0 4.5 0 2/4 50.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo A BK Vividbooks Pardub 3 - 4.7 2 0 0.7/1.3 50.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR BK Vividbooks Pardub 5 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina A BK Děčín 8 - 6.5 3 0 0.5/1.6 30.8 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B Kondoři Liberec 14 - 11.9 4.3 0 3.3/6.1 53.5 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina A BK Děčín 7 - 9.9 2.9 1 1.1/1.9 61.5 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Kondoři Liberec 6 - 15.5 6.7 0 2.2/4.3 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - kvalicikace o MČR MČR 6 - 9.3 4 0 1.3/2.2 61.5 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A MČR 3 - 7.0 3 0 1/2.7 37.5 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí MČR 2 16.0 10.0 4 0 2/5.5 36.4 1.0 2.5
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B Kondoři Liberec 9 - 7.6 2.8 0 2/3.2 62.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B Kondoři Liberec 14 - 10.9 4.4 0.1 1.6/3 54.8 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A Kondoři Liberec 11 - 9.0 3.3 0.5 1.1/1.6 66.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Kondoři Liberec 8 - 10.6 4.8 0.1 0.8/1.6 46.2 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Kondoři Liberec 2 - 9.5 3.5 0 2.5/3 83.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A Kondoři Liberec 3 23.7 6.0 2.3 0 1.3/2.7 50.0 2.3 12.7
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Kondoři Liberec 2 30.0 7.0 2.5 0 2/4 50.0 3.0 16.5
2014/15 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 17 - 6.6 2.4 0.4 0.6/1.2 47.6 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B Kondoři Liberec 14 - 12.6 5.1 0.6 0.6/1.4 45.0 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Kondoři Liberec 14 - 10.0 3.9 0.2 1.5/2.4 61.8 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off A Kondoři Liberec 3 - 5.7 2.3 0.3 0/0.7 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Kondoři Liberec 3 21.0 8.0 1.7 0.3 3.7/5.3 68.8 3.0 12.7
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Kondoři Liberec 2 31.5 5.5 2 0.5 0/2 0.0 3.0 12.5
2015/16 kadeti U17 - základní část USK 21 - 1.7 0.5 /0.5 0.2 0.2/1.1 16.7 1.1 -0.4
2015/16 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 5 - 5.2 2 0.4 0/0.4 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off USK 4 - 3.0 1.3 /1.3 0 0.5/1.5 33.3 2.8 -0.8
2016/17 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 8 - 8.8 1.9 1.4 0.9/1.6 53.8 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část USK 20 21.7 3.7 1.1 /2.9 0.4 0.3/1 30.0 1.3 4.2
2016/17 junioři U19 - play-out A Kondoři Liberec 6 - 11.3 4 0.7 1.3/3.2 42.1 - -
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ USK Praha B 15 15.0 2.9 0.9 /1.9 0.3 0.2/0.7 27.3 1.5 1.5
2017/18 junioři U19 - základní část USK 22 12.0 2.6 0.6 /1.3 0.4 0.3/0.9 31.6 0.9 3.7
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo USK Praha B 6 15.0 1.0 0.2 /0.8 0.2 0.2/0.7 25.0 1.2 1.5
2017/18 junioři U19 - play-off USK 3 4.3 0.7 0.3 /0.7 0 0/0 0.0 - 2.7
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR USK 2 3.5 1.0 0.5 /1.5 0 0/0 0.0 - -0.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ USK Praha B 18 13.6 1.3 0.3 /1.3 0.2 0.2/0.6 40.0 1.5 -
2018/19 junioři U19 - základní část USK 22 15.2 2.6 1.1 /2 0.1 0/0.2 0.0 1.3 3.9
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo USK Praha B 5 16.0 1.0 0.2 /1.4 0.2 0/0 0.0 2.0 1.0
2018/19 muži - play-off B BK Kondoři Liberec 4 - 8.3 1.3 1.8 0.5/0.8 66.7 - -
2018/19 junioři U19 - play-off USK 3 17.0 2.0 0.3 /0.7 0.3 0.3/0.7 50.0 0.3 6.0
2018/19 muži - play-off - 3. kolo BK Kondoři Liberec 3 - 7.0 0.3 2 0.3/1.3 25.0 - -
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR USK 2 8.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2019/20 muži - skupina A BK Levharti Chomutov 8 - 9.0 3.5 0.1 1.6/2.5 65.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ YDEA KONDOR 14 24.6 5.4 1.4 /3.8 0.5 1.1/1.9 57.7 1.5 4.2
2019/20 muži - Základní část DEC 12 5.8 0.5 0.1 /0.2 0.1 0.1/0.2 50.0 1.6 -0.8
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Levharti Chomutov 2 - 7.0 2 /2 0.5 1.5/3 50.0 2.0 3.5
2019/20 muži - skupina A1 DEC 5 3.8 0.0 0 /0.2 0 0/0.4 0.0 0.6 -0.8
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo YDEA KONDOR 5 23.8 7.6 2.6 /5.4 0.2 1.8/2.8 64.3 1.2 9.2
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 1 20.0 4.0 2 /5 0 0/0 0.0 2.0 6.0
2020/21 muži - základní část DEC 16 5.9 0.6 0.2 /0.4 0.1 0.1/0.1 50.0 0.8 -0.1
2020/21 muži - Skupina A2 DEC 5 9.2 1.0 0.2 /1 0.2 0/0 0.0 1.4 -0.6
2021/22 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 5 19.0 4.6 1.8 /3.6 0 1/1.2 83.3 0.8 4.0
2021/22 muži - skupina A Válečníci Děčín 3 - 9.0 3 0 3/4.7 64.3 - -
2021/22 muži - Základní část DEC 5 4.2 0.0 0 /0.2 0 0/0 0.0 0.6 -1.0
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 1 - 17.0 6 0 5/6 83.3 - -
Průměr za kariéru 39.8 6.6 5.8 2.1 0.3 0.8/1.6 203.8 1.7 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Wolves Radotín 10. 10. 2021
2B body 6 Sluneta USK Ústí n.L. 28. 9. 2021
Obranné doskoky 4 SP BASKET 1. 10. 2021
Útočné doskoky 2 GBA Sojky Pelhřimov 17. 9. 2021
Doskoky celkem 6 GBA Sojky Pelhřimov 17. 9. 2021
Body 17 Sluneta USK Ústí n.L. 28. 9. 2021
Užitečnost 11 SP BASKET 1. 10. 2021
Asistence 2 GBA Sojky Pelhřimov 17. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BCM Nymburk 11. 11. 2012 2012/13
2B body 13 BK Děčín 2. 2. 2013 2012/13
3B body 4 BA LYNX Liberec 24. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 10 Synthesia Pardubice 22. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 PCE 27. 10. 2018 2018/19
Doskoky celkem 10 Synthesia Pardubice 22. 2. 2017 2016/17
Body 31 KARA Trutnov 20. 9. 2014 2014/15
Užitečnost 24 BC Nový Jičín 21. 2. 2020 2019/20
Asistence 10 SNAK A 8. 3. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 25:58 9 3 37.5 0 3/4 75.0
18. 9. 2021 Základní část OVA 10:30 0 0 0.0 0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD VYS 14:46 2 1 33.3 0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Sokol Písek B 0:00 1 0 0.0 0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina A CBU 0:00 13 5 0.0 0 3/6 50.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 17 6 0.0 0 5/6 83.3
29. 9. 2021 Základní část OLO 3:01 0 0 0.0 0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 24:04 6 3 75.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 21:35 4 1 100.0 0 2/2 100.0
9. 10. 2021 Základní část HKR 1:52 0 0 0.0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 0:00 13 4 0.0 0 5/6 83.3
13. 10. 2021 Základní část USK 3:57 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 8:13 2 1 50.0 0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část JHR 1:28 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 15 115:24 67 24 126.3 19/26 73.1
Průměr 15 7:41 4.5 1.6 126.3 0.0 1.3/1.7 73.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 6 0:00 15.7 6.3 3.800.0 0.7 100.0 1.0/2.5 40.0 1.5
BK Děčín 4 0:00 18.8 8.3 550.0 0.3 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Sokol Pražský 6 0:00 10.5 4.5 675.0 0.0 0.0 1.5/3.8 39.1 1.3
Slavoj Litoměřice 5 0:00 11.4 4.4 0.0 0.2 0.0 2.0/3.0 66.7 1.6
USK Praha 7 0:00 6.7 2.7 237.5 0.0 0.0 1.3/2.6 50.0 3.0
BK Horejsek Děčín 4 0:00 11.5 3.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 2.8
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 8.8 3.8 0.0 0.2 0.0 0.6/1.6 37.5 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 13.7 4.3 0.0 1.3 0.0 1.0/3.0 33.3 2.3
Sokol Písek 3 0:00 13.0 5.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 3.0
Sršni Sokol Písek 5 0:00 7.6 2.2 1.100.0 0.2 0.0 2.6/4.0 65.0 2.0
Sokol Žižkov 6 6:23 6.2 1.0 100.0 1.3 160.0 0.2/0.7 25.0 0.8
BK Klatovy 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.8 0.0 0.8/2.0 37.5 2.0
Válečníci Děčín 3 0:00 12.0 4.3 0.0 0.7 0.0 1.3/3.3 40.0 0.3
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 7.0 2.8 0.0 0.2 0.0 0.8/1.8 44.4 1.8
Lokomotiva Plzeň 5 0:00 6.8 3.2 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.8
Sokol Pražský 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 4.3
Loko Trutnov "B" 3 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.3
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 10.3 3.7 0.0 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 2.0
USK Praha 5 0:00 6.0 2.6 0.0 0.2 0.0 0.2/0.8 25.0 1.8
Slavoj Č. Brod 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/9.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Žižkov C 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.7
Sokol Žižkov 3 0:00 8.3 1.7 0.0 1.3 0.0 1.0/1.3 75.0 0.3
SP BASKET 8 17:14 3.1 1.4 55.0 0.0 0.0 0.4/1.5 25.0 1.5
Sokol Vyšehrad 6 0:00 4.0 1.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 3.0
VYS 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BA LYNX Liberec 2 0:00 11.5 1.5 0.0 2.5 0.0 1.0/1.5 66.7 -
Jiskra Domažlice 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
BK Loko Plzeň 4 19:47 5.5 2.0 66.7 0.3 16.7 0.8/2.3 33.3 1.5
BK KARA Trutnov 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sluneta USK Ústí n.L. 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 10.5 3.5 100.0 0.5 100.0 2.0/5.5 36.4 2.5
BK Klatovy 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol pražský 4 18:48 5.3 1.0 66.7 1.0 66.7 0.3/0.8 33.3 1.3
LJH 5 14:49 4.0 0.6 37.5 0.8 36.4 0.4/0.8 50.0 1.4
Slavoj Litoměřice 6 15:04 3.3 1.0 46.2 0.2 50.0 0.8/2.0 41.7 1.3
BC Kolín 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/1.5 16.7 2.8
Wolves Radotín 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.5 88.9 3.5
Synthesia Pardubice 4 14:11 4.8 0.8 37.5 0.8 60.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 7 4:09 2.7 1.0 53.8 0.1 33.3 0.3/1.4 20.0 2.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 6.3 2.3 140.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 2.3
BK Snakes Ostrava 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.7 54.5 3.0
Slavoj Litoměřice 5 11:38 3.6 0.8 80.0 0.6 300.0 0.2/0.8 25.0 2.2
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Písek 4 13:59 4.5 1.5 54.5 0.3 16.7 0.8/1.5 50.0 1.3
BC Nový Jičín 3 14:13 6.0 1.7 62.5 0.3 33.3 1.7/1.7 100.0 1.7
SAM Brno 7 10:32 2.4 1.0 46.7 0.1 20.0 0.0/0.0 0.0 0.1
SNAK A 4 24:35 4.0 1.5 33.3 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.3
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Tábor 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Snakes Ostrava 4 14:10 3.5 1.8 70.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.8
BK Loko Plzeň 4 8:18 3.5 1.0 66.7 0.5 66.7 0.0/0.5 0.0 1.8
Sokol Písek 6 11:06 2.2 0.5 23.1 0.3 15.4 0.2/0.3 50.0 2.7
CBU 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 4 12:07 3.0 1.3 62.5 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
USK Praha B 3 21:02 4.0 0.7 50.0 0.3 33.3 1.7/2.0 83.3 2.3
Sokol Vyšehrad 1 0:00 12.0 2.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
BK Sokolov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
ŠSK Sla U13 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Č. Brod 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Pelhřimov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
HKR 9 2:48 1.2 0.2 100.0 0.2 33.3 0.1/0.2 50.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 20:20 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.5 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
PCE 4 15:00 2.3 0.8 42.9 0.3 100.0 0.0/0.5 0.0 0.8
Jiskra Domažlice 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 4.5
SKB Rokycany 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
BC Vysočina 2 12:35 4.5 1.5 60.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 1 25:58 9.0 3.0 37.5 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Basketbal Polabí 2 27:26 4.0 1.5 27.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Písek 5 12:27 1.4 0.4 66.7 0.2 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Opava 2010 1 28:50 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 4 14:31 1.5 0.3 20.0 0.3 12.5 0.3/1.0 25.0 1.8
NH Ostrava 2 19:11 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 5 6:21 1.0 0.2 50.0 0.2 33.3 0.0/0.0 0.0 0.8
Sokol Josefov 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
VYS 3 10:39 1.3 0.3 16.7 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
PLZ 5 15:16 0.8 0.4 18.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
OLO 8 5:13 0.5 0.3 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Basketbal Olomouc 2 18:45 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 16:21 1.5 0.0 0.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 2 19:50 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 5 8:43 0.4 0.2 12.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
KOL 5 9:39 0.4 0.2 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.6
Sokol Písek B 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SVI 7 3:04 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1/0.6 25.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
OPA 5 4:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
USK 5 2:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
ZLN 1 15:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 4 1:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PCE 5 2:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
UNL 7 1:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
OVA 7 5:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4

články