Adam Fiala

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Sokol Vyšehrad
Výška
179 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
386
Procento vítězství
38.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 15 - 1.3 0.6 0 0.1/0.4 33.3 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 18 - 1.7 0.7 0 0.4/0.9 43.8 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 20 - 4.2 1.8 0 0.7/2.2 31.8 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 15 - 0.4 0.1 0 0.1/0.3 50.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 16 - 2.5 0.9 0 0.6/1.8 34.5 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 19 - 5.3 2.1 0 1.1/2.8 37.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A Sokol Vyšehrad 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Sokol Vyšehrad 5 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 19 - 4.9 1.9 0.1 0.9/2.5 37.5 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 21 - 8.5 3 0 2.5/5 49.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Sokol Vyšehrad 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Vyšehrad 20 - 4.6 1.5 /1.5 0.3 0.9/2.3 40.0 2.8 0.4
2015/16 žáci U15 - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 8 - 9.5 3.5 0.3 1.8/4.8 36.8 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 19 - 5.1 1.8 0.2 0.8/2.4 33.3 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 1. - 4. místo Sokol Vyšehrad B 2 - 8.5 2 1.5 0/1 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina A 9. - 10. místo Sokol Vyšehrad 2 - 7.5 1.5 /1.5 0.5 3/6 50.0 2.0 2.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B Sokol Vyšehrad 12 - 5.8 1.8 /1.8 0.3 1.4/3.4 41.5 2.5 1.3
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Vyšehrad 9 - 16.2 6.3 /6.3 0.6 1.9/5.8 32.7 2.4 9.9
2016/17 kadeti U17 - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 8 - 10.6 2.6 1.4 1.3/2.6 47.6 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Sokol Vyšehrad 10 - 11.7 3.5 /3.5 1.2 1.1/4 27.5 2.1 6.7
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. C Sokol Vyšehrad 8 - 20.4 8 /8 1.1 1/3.5 28.6 0.9 17.0
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B1 Sokol Vyšehrad 2 - 9.0 2 /2 1.5 0.5/1 50.0 3.5 5.0
2017/18 žáci U15 - skupina D Sokol Vyšehrad 1 - 23.0 8 1 4/10 40.0 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Sokol Vyšehrad 2 - 19.5 5 2.5 2/4 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Vyšehrad 12 - 15.2 4.6 0.8 3.5/5.2 67.7 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad 5 - 2.2 1 0 0.2/0.2 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 7 - 17.9 5.7 1.7 1.3/2 64.3 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Sokol Vyšehrad 14 - 16.4 3.6 1.9 3.4/5.9 56.6 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A Sokol Vyšehrad 5 - 0.8 0.2 0 0.4/0.4 100.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B Sokol Vyšehrad 2 - 14.5 4 0.5 5/8.5 58.8 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A VYS 6 - 1.2 0.2 0.2 0.3/0.5 66.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad 14 - 10.6 2.8 0.6 3.3/5.5 59.7 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A VYS 9 - 7.1 2 0.3 2.1/3 70.4 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A Sokol Vyšehrad 10 - 14.5 4 1.2 2.9/5.5 52.7 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 6 12.2 3.8 0.8 /2.3 0.3 1.2/2.2 53.8 1.7 4.2
2019/20 junioři U19 - skupina A VYS 14 - 10.3 2.6 0.7 3/4.6 64.6 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Sokol Vyšehrad 7 - 19.1 5.6 1.1 4.6/7.3 62.7 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A VYS 5 - 16.2 4.6 1.4 2.8/4.6 60.9 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B Sokol Vyšehrad 4 - 24.5 7.3 1.3 6.3/10.3 61.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B VYS 2 - 19.5 5 1.5 5/7 71.4 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B VYS 6 - 22.2 6.7 1.5 4.3/6.2 70.3 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 1 - 12.0 3 2 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 38.6 0.2 8.1 2.5 0.5 1.6/3.2 198.7 2.3 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 10 Sojky Pelhřimov B 3. 10. 2021
2B body 14 Královští Sokoli 19. 9. 2021
3B body 3 Královští Sokoli 19. 9. 2021
Body 37 Královští Sokoli 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 19 Lokomotiva Plzeň 11. 11. 2017 2017/18
2B body 14 Královští Sokoli 19. 9. 2021 2021/22
3B body 5 BC Vysočina 21. 1. 2018 2017/18
Obranné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 6. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 6. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 6 BCM Orli Prostějov 6. 10. 2019 2019/20
Body 37 Královští Sokoli 19. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 25 Baskeťáci Josefov 4. 2. 2017 2016/17
Asistence 3 BCM Orli Prostějov 6. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina B Basket Poděbrady 20 5 2 4/8 50.0
19. 9. 2021 skupina B Královští Sokoli 37 14 3 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B BC Vysočina 14 3 1 5/7 71.4
3. 10. 2021 skupina B Sojky Pelhřimov B 32 8 2 10/11 90.9
1. 10. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 12 3 2 0/0 0
16. 10. 2021 skupina B Tesla Pardubice 13 4 0 5/8 62.5
17. 10. 2021 skupina B BASKET Brno B 17 6 1 2/3 66.7
Celkem 7 145 43 11 26/37 70.3
Průměr 7 20.7 6.1 1.6 3.7/5.3 70.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
STHAV 4 0:00 19.0 4.8 0.0 2.8 0.0 1.3/3.5 35.7 2.0
Basket Poděbrady 6 0:00 10.8 2.8 141.7 1.2 175.0 1.7/3.3 50.0 2.7
SLUNETA Ústí n. L. 6 0:00 10.0 2.7 0.0 0.7 0.0 2.7/3.7 72.7 1.8
Levharti Chomutov 4 0:00 14.8 3.3 0.0 1.3 0.0 4.5/7.0 64.3 3.5
BSK Modřany - Jižní supi 4 0:00 14.5 5.3 175.0 1.0 100.0 1.0/3.5 28.6 3.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 19.0 5.7 0.0 1.0 0.0 4.7/8.3 56.0 3.3
Královští Sokoli 2 0:00 28.0 9.0 0.0 2.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BARoun.l. U17B 5 0:00 11.2 3.0 0.0 1.0 0.0 2.2/4.2 52.4 1.8
USK Praha 8 0:00 6.9 2.6 0.0 0.0 0.0 1.6/4.8 34.2 2.3
Tesla Pardubice 2 0:00 26.5 9.0 0.0 1.0 0.0 5.5/9.0 61.1 2.0
Královští Sokoli 6 0:00 8.8 2.5 166.7 0.5 300.0 2.3/3.5 66.7 2.3
TJ Sokol Kbely 5 0:00 10.2 2.8 0.0 1.2 0.0 1.0/1.4 71.4 3.6
BK Klatovy 4 0:00 12.3 2.3 0.0 2.0 0.0 1.8/3.3 53.8 1.5
BC Vysočina 2 0:00 23.5 5.0 0.0 2.0 0.0 7.5/9.0 83.3 2.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 11.5 3.3 0.0 0.0 0.0 5.0/10.5 47.6 3.0
BK Opava 2 0:00 21.5 1.5 0.0 3.0 0.0 9.5/14.0 67.9 3.5
Snakes Ostrava 2 0:00 21.5 6.5 0.0 1.5 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Jižní Supi 6 0:00 6.7 2.0 0.0 0.2 0.0 2.2/4.8 44.8 3.3
Basket Poděbrady 2 0:00 20.0 5.5 0.0 1.5 0.0 4.5/8.0 56.3 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 19.5 6.5 0.0 0.5 0.0 5.0/8.0 62.5 1.5
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 9.5 3.5 100.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.8
Fenix Modřany 3 0:00 12.7 2.7 0.0 2.0 0.0 1.3/3.0 44.4 2.0
BC Kolín 2 0:00 19.0 8.5 100.0 0.5 100.0 0.5/3.5 14.3 1.0
Pod U17B 2 0:00 18.0 5.0 0.0 1.5 0.0 3.5/7.5 46.7 2.0
BA Sparta Praha 5 0:00 7.2 2.6 0.0 0.2 0.0 1.4/1.4 100.0 0.8
BA Sparta 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.5 45.5 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 8.3 2.8 0.0 0.3 0.0 2.0/2.8 72.7 2.8
USK Praha 10 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.2 58.3 2.1
Sokol Písek 2 0:00 16.5 5.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Sojky Pelhřimov B 1 0:00 32.0 8.0 0.0 2.0 0.0 10.0/11.0 90.9 1.0
Sokol Kbely A 2 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.5 22.2 3.5
Sokol Pražský 8 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 3.1
BK Pelhřimov 2 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
Porg Basket 1 0:00 28.0 10.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Písek 5 0:00 5.4 1.8 100.0 0.2 100.0 1.2/3.2 37.5 2.2
Sokol Kbely 3 0:00 8.7 3.7 0.0 0.3 0.0 0.3/1.7 20.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 0.5
Jižní Supi 2 0:00 13.0 4.0 100.0 1.0 100.0 2.0/5.0 40.0 2.5
BA Sparta 8 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
BSK - Jižní Supi 6 0:00 3.8 1.3 0.0 0.0 0.0 1.2/2.2 53.8 1.3
BA Sparta Praha 5 0:00 4.6 0.8 0.0 0.4 0.0 1.8/3.4 52.9 2.4
BA Sparta 6 0:00 3.5 1.2 0.0 0.2 0.0 0.7/1.8 36.4 2.2
Válečníci Děčín 3 0:00 7.0 2.0 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BK Klatovy 4 0:00 5.0 1.8 100.0 0.3 100.0 0.8/4.0 18.8 1.5
Levharti Chomutov 2 0:00 9.5 2.0 0.0 0.0 0.0 5.5/11.0 50.0 3.5
TJ Sokol Pražský 9 0:00 1.9 0.4 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 40.9 2.8
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 8.5 3.0 100.0 0.5 100.0 1.0/7.5 13.3 1.0
BASKET Brno B 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
SKB Rokycany 1 0:00 17.0 5.0 0.0 0.0 0.0 7.0/11.0 63.6 -
Sokol Pražský 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 1.5
Sokol Pražský 15 0:00 1.1 0.5 0.0 0.0 0.0 0.1/0.5 25.0 1.7
BK Klatovy 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BC Vysočina 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
Jižní Supi 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/4.3 30.8 3.7
Tesla Pardubice 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
USK Praha B 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha 2 0:00 6.0 2.0 100.0 0.5 100.0 0.5/3.5 14.3 1.5
BCM Orli Prostějov 1 22:50 12.0 3.0 75.0 1.0 50.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Pražský 5 0:00 2.0 0.4 100.0 0.2 100.0 0.6/1.2 50.0 1.8
USK Praha 3 0:00 3.3 1.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 4.0
Lions J. Hradec 2 0:00 4.5 0.5 100.0 1.0 100.0 0.5/3.0 16.7 4.5
BA Sparta Praha 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 3.5 0.0 0.0 1.0 100.0 0.5/2.0 25.0 4.0
PORG Basket 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov C 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 14:40 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Tygři Praha 2 10:51 2.5 0.0 0.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
USK 1 13:35 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Děčín A 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -