Květoslav Nábělek

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
BCM Orli Prostějov
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
279
Procento vítězství
39.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D Slavia Kroměříž 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B Slavia Kroměříž 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D Slavia Kroměříž 10 - 3.5 1.3 0 0.9/1.4 64.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. B Slavia Kroměříž 7 - 4.1 1.7 0 0.7/1.3 55.6 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C Slavia Kroměříž 5 - 2.2 0.8 0 0.6/0.8 75.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D Slavia Kroměříž 12 - 4.6 1.6 0.1 1.2/2.1 56.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. B Slavia Kroměříž 6 - 3.8 1.8 0 0.2/0.3 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B Slavia Kroměříž 8 - 6.5 2.5 0.4 0.4/1.1 33.3 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina B Slavia Kroměříž 4 - 4.5 0.3 1 1/1.5 66.7 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C Slavia Kroměříž 13 - 4.6 1.1 /3.7 0.8 0.2/0.3 50.0 2.5 -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Slavia Kroměříž 17 - 9.1 3.2 /3.4 0.6 0.8/1.9 40.6 1.5 6.5
2015/16 žáci U15 - liga sk. B Slavia Kroměříž 14 - 7.1 1.6 /4.1 1.2 0.2/0.4 50.0 1.6 4.6
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo Slavia Kroměříž 2 - 12.5 4.5 /4.5 1 0.5/3 16.7 - 10.0
2016/17 žáci U15 - Skupina C Slavia Kroměříž 10 - 10.2 3.5 /7.6 0.3 2.3/3.6 63.9 0.8 10.4
2016/17 kadeti U17 - skupina C Slavia Kroměříž 14 - 8.9 2.3 1.3 0.5/1.4 35.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina D Sl.Kroměříž B 1 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out C Slavia Kroměříž 8 - 10.5 2.5 1.6 0.6/1.1 55.6 - -
2017/18 junioři U19 - skupina C Slavia Kroměříž 10 - 10.8 2.4 1.9 0.3/0.5 60.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 20 22.6 5.6 2 /6 0.4 0.5/0.8 62.5 1.2 4.4
2017/18 junioři U19 - play-out C Slavia Kroměříž 8 - 13.4 4.1 1.4 1/1.6 61.5 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out BCM Orli Prostějov 6 19.2 5.7 2 /5.5 0.2 1.2/1.5 77.8 1.3 4.2
2018/19 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 15 25.6 9.5 2.8 /5.7 1.3 0.1/0.3 40.0 1.7 6.7
2018/19 junioři U19 - skupina C Slavia Kroměříž 8 - 10.0 2.1 1.6 0.9/1.5 58.3 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C Slavia Kroměříž 2 - 4.0 0.5 1 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina C OLM 14 - 11.8 2.1 2.2 0.9/1.4 63.2 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 19 15.6 6.3 1.2 /2.6 1.1 0.5/0.8 66.7 0.9 6.0
2019/20 muži - skupina Východ BCM Orli Prostějov 3 15.7 4.0 0.7 /1.7 0.7 0.7/0.7 100.0 1.0 8.7
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 2 19.0 9.5 2.5 /4.5 1.5 0/0 0.0 2.0 8.0
2020/21 muži - skupina C OLM 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 3 26.0 11.0 2.7 /4.7 1.7 0.7/1 66.7 1.0 10.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 4 21.0 5.8 1 /2.5 1 0.8/0.8 100.0 2.0 3.8
2021/22 muži - skupina C OLM 4 - 8.5 2.3 1 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 25.4 5.9 7.4 2.1 0.9 0.6/1.1 156.9 1.3 2.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BASKET Brno B 26. 9. 2021
2B body 5 BASKET Brno B 26. 9. 2021
3B body 2 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 25. 9. 2021
Obranné doskoky 4 STRABAG Zlín 15. 10. 2021
Útočné doskoky 1 BC Vysočina 1. 10. 2021
Doskoky celkem 4 STRABAG Zlín 15. 10. 2021
Body 20 BASKET Brno B 26. 9. 2021
Užitečnost 9 BC Vysočina 1. 10. 2021
Asistence 4 SVI 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 NH Ostrava 8. 10. 2016 2016/17
2B body 9 Lions J. Hradec 12. 2. 2017 2016/17
3B body 5 BK Opava 30. 10. 2016 2016/17
Obranné doskoky 8 Snakes Ostrava 10. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 3 Lions J. Hradec 19. 5. 2017 2016/17
Doskoky celkem 10 BC Vysočina 6. 11. 2016 2016/17
Body 25 Lions J. Hradec 12. 2. 2017 2016/17
Užitečnost 32 NH Ostrava 8. 10. 2016 2016/17
Asistence 8 Slavoj Litoměřice 7. 10. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD SVI 20:24 5 1 50.0 1 16.7 0/0 0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 23:33 3 0 0.0 0 0.0 3/3 100.0
25. 9. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina C BASKET Brno B 0:00 20 5 0.0 2 0.0 4/4 100.0
1. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 19:24 10 2 66.7 2 28.6 0/0 0
9. 10. 2021 skupina C TJ Šumperk 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina C BK Opava B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 20:52 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
Celkem 8 84:13 57 13 130.0 8 40.0 7/7 100.0
Průměr 8 10:31 7.1 1.6 130.0 1.0 40.0 0.9/0.9 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Opava 5 0:00 11.4 2.8 0.0 1.8 0.0 0.4/0.4 100.0 1.6
Jiskra Kyjov 4 0:00 14.3 3.3 0.0 2.3 0.0 1.0/1.8 57.1 1.5
BK Hladnov 4 0:00 11.0 2.3 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.3
NH Ostrava 4 0:00 10.8 2.3 0.0 2.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
BK Loko Plzeň 6 22:38 7.0 2.2 38.2 0.5 21.4 1.2/1.3 87.5 1.7
SK UP-BCM Olomouc 5 0:00 8.4 2.0 0.0 1.4 0.0 0.2/1.2 16.7 0.8
BC Nový Jičín 5 0:00 8.2 2.0 0.0 1.2 0.0 0.6/1.2 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 23:05 12.7 3.0 69.2 2.0 33.3 0.7/1.3 50.0 0.7
Jiskra Kyjov 2 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
NH Ostrava 5 20:36 7.4 2.4 42.9 0.8 22.2 0.2/0.8 25.0 1.6
Sokol Pražský 3 8:27 12.3 4.3 86.7 0.7 66.7 1.7/2.7 62.5 2.0
SAM BŠM Brno 8 16:13 4.6 2.1 54.8 0.1 10.0 0.0/0.1 0.0 1.0
Sokol Písek 4 23:57 9.0 2.0 40.0 1.5 42.9 0.5/1.0 50.0 2.3
BC Nový Jičín 5 0:00 6.6 2.0 200.0 0.4 200.0 1.4/2.8 50.0 1.4
SKB Zlín 3 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
BK Vlci Žďár 2 0:00 15.5 2.5 0.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 3 0:00 10.3 4.0 100.0 0.3 100.0 1.3/3.3 40.0 0.3
TJ Šumperk 3 0:00 10.0 3.0 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Synthesia Pardubice 4 4:56 7.3 1.3 50.0 1.5 85.7 0.3/1.3 20.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 14.0 4.0 100.0 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 2.5
BK Opava 6 0:00 4.7 2.3 175.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
SK Žabovřesky 2 0:00 13.5 4.5 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Slavoj Litoměřice 4 24:01 6.8 2.3 32.1 0.8 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol pražský 3 21:27 9.0 1.7 35.7 1.7 31.3 0.7/1.3 50.0 1.3
USK Praha 2 0:00 13.0 4.0 100.0 1.5 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
TOROLA Snakes Ostrava 3 7:32 8.3 2.7 33.3 1.0 25.0 0.0/0.7 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 12.5 5.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
SKB Zlín 4 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Sokol Pražský 3 26:41 8.0 2.7 42.1 0.7 28.6 0.7/1.0 66.7 2.7
Renocar Podolí 2 0:00 12.0 1.5 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 22:13 11.0 2.5 41.7 1.5 30.0 1.5/1.5 100.0 4.0
BK Opava 2 0:00 10.5 0.0 0.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 6 0:00 3.5 0.5 23.1 0.8 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno B 1 0:00 20.0 5.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
SK Žabovřesky 3 0:00 6.3 1.7 35.7 0.7 25.0 1.0/2.7 37.5 0.7
BC Nový Jičín 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
USK 2 19:15 9.0 0.5 33.3 2.5 62.5 0.5/1.5 33.3 2.0
USK 3 27:14 5.7 2.0 26.1 0.3 16.7 0.7/0.7 100.0 0.7
Slavia Kroměříž 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 17.0 1.0 0.0 3.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
BK Pelhřimov 4 0:00 4.0 0.5 100.0 0.8 30.0 0.8/1.0 75.0 0.5
SK Žabovřesky 2 0:00 8.0 1.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 17:27 6.5 1.0 50.0 1.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 4.0 1.3 200.0 0.3 100.0 0.3/0.7 50.0 1.3
NH Ostrava 5 0:00 2.2 1.0 100.0 0.0 0.0 0.2/1.0 20.0 0.6
Sokol Písek 2 11:43 5.5 0.5 33.3 1.5 60.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SKB Zlín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 10.0 3.0 27.3 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 2 18:08 5.0 1.0 50.0 1.0 22.2 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BA Nymburk 2 11:53 4.5 1.5 50.0 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 -
ZLN 2 17:47 4.5 1.0 66.7 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 2 20:54 4.0 1.5 30.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 2 18:04 3.5 1.0 40.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 22:15 3.5 1.0 28.6 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 20:13 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KK Val. Meziříčí 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
SVI 1 20:24 5.0 1.0 50.0 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 1 12:15 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 18:25 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA J. Hradec 2 5:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -