Jan Landor

Národnost
CZE
Ročník narození
1994 - 27 let
Aktuální klub
Sokol Karviná
Výška
190 cm
Pozice
Křídlo

Největší týmové úspěchy:

- postup a výhra 2. ligy s BCM Ostrava

 

 

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
294
Procento vítězství
55.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2009/10 kadeti U16 - Mistrovství ČR BCM Mor. Ostrava 3 - 4.7 0.7 1 0.3/0.7 50.0 - -
2010/11 junioři U18 - skupina C Start Havířov 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2010/11 junioři U18 - základní část BCM Mor. Ostrava 5 - 2.2 0.6 0.2 0.4/0.4 100.0 - -
2010/11 junioři U18 - skupina B Start Havířov 10 - 10.3 3.6 0.4 1.9/4.4 43.2 - -
2010/11 junioři U18 - play-off Start Havířov 1 - 10.0 4 0 2/4 50.0 - -
2010/11 junioři U18 - Mistrovství ČR BCM Mor. Ostrava 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 junioři U19 - základní část BCM Mor. Ostrava 6 3.3 2.0 0.8 /1 0 0.3/0.7 50.0 0.2 1.7
2011/12 muži - Základní část STHAV 6 - 7.8 2.2 0.7 1.5/2.7 56.3 - -
2011/12 junioři U19 - skupina B Start Havířov 9 - 8.0 2.4 0.7 1.1/2 55.6 - -
2011/12 junioři U19 - play-off B Start Havířov 4 - 10.5 3.3 0.8 1.8/3.8 46.7 - -
2012/13 junioři U19 - základní část BCM Mor. Ostrava 22 13.5 2.7 0.6 /1.6 0.3 0.6/0.9 65.0 1.4 1.3
2012/13 junioři U19 - skupina B Start Havířov 11 - 6.6 1.1 1 1.5/2 72.7 - -
2012/13 junioři U19 - play-off BCM Mor. Ostrava 4 5.0 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 0.8 -1.0
2013/14 muži - skupina C BCM Ostrava 10 - 1.7 0.3 0.3 0.2/0.3 66.7 - -
2014/15 muži - skupina C STHAV 20 - 4.9 0.7 1.1 0.5/0.7 64.3 - -
2014/15 muži - play-off STHAV 3 - 6.0 0 2 0/0 0.0 - -
2014/15 muži - Baráž o I.LM 2015/2016 STHAV 5 - 6.4 1.2 1.2 0.4/0.4 100.0 - -
2015/16 muži - skupina C SBK Val. Meziříčí 7 - 16.6 2.1 2.9 3.7/4.6 81.3 - -
2015/16 muži - Základní část OVA 3 6.3 1.3 0 /0 0.3 0.3/0.7 50.0 0.7 0.3
2015/16 muži - Základní část - skupina B STHAV 15 19.3 5.2 0.9 /2.1 1 0.5/0.7 63.6 1.3 3.8
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo STHAV 7 22.4 6.4 0.9 /2.1 1.6 0/0.7 0.0 1.4 6.3
2016/17 muži - skupina C Sokol Karviná 22 - 4.7 0.5 1 0.8/1.5 56.3 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina B STHAV 16 18.4 4.0 0.3 /1.1 1 0.4/0.4 85.7 0.6 3.4
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo STHAV 6 29.5 5.3 0.7 /2.7 1 1/1 100.0 1.2 3.8
2017/18 muži - skupina C Sokol Karviná 20 - 6.7 1 1.2 1.1/1.6 71.0 - -
2017/18 muži - základní část Sokol Karviná 1 - 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 - 3.0
2017/18 muži - play-off C Sokol Karviná 4 - 5.3 1.5 0.5 0.8/1 75.0 - -
2018/19 muži - skupina C Sokol Karviná 20 - 9.1 1.1 2 1.1/1.8 60.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Sokol Karviná 1 - 11.0 2 /2 2 1/2 50.0 - 10.0
2018/19 muži - play-off C Sokol Karviná 4 - 8.5 0.8 1.5 2.5/3 83.3 - -
2019/20 muži - skupina C Sokol Karviná 21 - 11.0 1.2 2.1 2.1/3 69.8 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Karviná 2 - 4.0 1 /1 0.5 0.5/1 50.0 0.5 3.0
2020/21 muži - skupina C Sokol Karviná 3 - 5.0 1 1 0/0.7 0.0 - -
2021/22 muži - skupina C Sokol Karviná 4 - 5.5 1 1 0.5/0.8 66.7 - -
Průměr za kariéru 21.5 4.6 6.1 1.0 1.0 0.9/1.5 137.2 1.2 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 SK Žabovřesky 26. 9. 2021
2B body 2 BASKET Brno B 10. 10. 2021
3B body 2 SK Žabovřesky 26. 9. 2021
Body 8 SK Žabovřesky 26. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Jiskra Humpolec 13. 2. 2016 2015/16
2B body 6 Sokol Karviná 21. 12. 2010 2010/11
3B body 6 BC Nový Jičín 27. 2. 2016 2015/16
Obranné doskoky 7 Sokol Písek 4. 3. 2016 2015/16
Útočné doskoky 3 BC Vysočina 10. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 8 BC Vysočina 10. 3. 2017 2016/17
Body 30 BC Nový Jičín 27. 2. 2016 2015/16
Užitečnost 17 GBA 17. 3. 2017 2016/17
Asistence 3 VYS 10. 3. 2013 2012/13
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina C Renocar Podolí 5 1 1 0/0 0
26. 9. 2021 skupina C SK Žabovřesky 8 0 2 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 5 1 1 0/0 0
10. 10. 2021 skupina C BASKET Brno B 4 2 0 0/1 0.0
Celkem 4 22 4 4 2/3 66.7
Průměr 4 5.5 1.0 1.0 0.5/0.8 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Renocar Podolí 12 0:00 9.0 1.0 0.0 1.9 0.0 1.3/1.6 78.9 1.0
TJ Šumperk 10 0:00 9.9 1.5 0.0 1.9 0.0 1.2/2.2 54.5 1.3
KK Val. Meziříčí 13 0:00 5.9 1.0 0.0 0.9 0.0 1.2/1.9 60.0 1.2
BK Žďár n. S. 9 0:00 8.3 1.0 0.0 1.1 0.0 3.0/3.6 84.4 1.1
OLM 7 6:38 8.6 0.9 300.0 2.3 160.0 0.0/0.0 0.0 0.7
SK Žabovřesky 9 0:00 5.9 0.8 0.0 1.2 0.0 0.7/1.3 50.0 1.4
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 10 0:00 5.1 0.7 0.0 1.0 0.0 0.7/1.2 58.3 1.3
Jiskra Kyjov 5 0:00 8.0 2.0 0.0 0.4 0.0 2.8/4.0 70.0 2.6
BC Nový Jičín 4 0:00 10.0 3.0 0.0 0.8 0.0 1.8/3.3 53.8 1.8
Slavia Kroměříž 5 0:00 8.0 0.4 0.0 1.8 0.0 1.8/2.6 69.2 1.6
BC Nový Jičín 2 4:07 18.0 2.0 0.0 4.0 400.0 2.0/2.0 100.0 0.5
NH Ostrava 5 0:00 7.0 2.0 0.0 0.2 0.0 2.4/3.6 66.7 2.6
Jiskra Kyjov 3 0:00 10.3 1.3 0.0 2.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.3
Sokol Písek 6 18:24 4.7 1.3 88.9 0.7 25.0 0.0/0.0 0.0 1.3
ZLN 4 19:19 6.5 1.0 50.0 1.3 38.5 0.8/1.0 75.0 0.8
Basketbal Olomouc 4 10:54 5.3 0.5 66.7 1.3 62.5 0.5/1.0 50.0 2.0
BC Vysočina 4 26:44 4.0 0.3 14.3 1.0 21.1 0.5/0.5 100.0 1.0
Proton Zlín 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
SAM BŠM Brno 1 0:00 16.0 3.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Opava 2010 3 0:00 5.3 0.7 200.0 1.0 300.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BK Opava B 3 15:10 5.0 0.3 33.3 1.3 50.0 0.3/0.3 100.0 0.3
VYS 4 7:41 3.8 0.8 42.9 0.5 33.3 0.8/1.0 75.0 1.0
VYS 1 0:00 15.0 2.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 2 13:55 7.0 2.5 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BK Opava 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
KRN 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 6.0 0.5 0.0 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Karviná 3 0:00 3.7 0.0 0.0 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
HKR 2 29:51 5.5 2.5 71.4 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 24:44 5.0 0.5 25.0 1.0 22.2 1.0/1.0 100.0 1.5
BCM Loko Plzeň 7 7:30 1.3 0.4 50.0 0.1 11.1 0.0/0.0 0.0 0.9
Synthesia Pardubice 3 18:54 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 3 7:04 2.7 0.7 66.7 0.3 33.3 0.3/0.7 50.0 1.3
Sršni Sokol Písek 3 7:52 2.7 0.7 100.0 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
PCE 4 7:20 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 0.8
BCM Slez. Ostrava 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Pardubice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BC Vysočina 4 8:46 1.0 0.3 50.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
Sokol Pražský 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
OPA 4 0:00 0.8 0.0 0.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 8:22 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SNAK A 2 16:37 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
DEC 3 5:08 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Slavia MBA Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BRN 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
LJH 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 2 0:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -